Odkurzacz SAMSUNG VCR8980L3K/XEO

(0 ocen)
Odkurzacz SAMSUNG VCR8980L3K/XEO
Odkurzacz SAMSUNG VCR8980L3K/XEO
Odkurzacz SAMSUNG VCR8980L3K/XEO
Odkurzacz SAMSUNG VCR8980L3K/XEO
Odkurzacz SAMSUNG VCR8980L3K/XEO

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Outlet

Odkurzacz SAMSUNG VCR8980L3K/XEO

  • Odkurzacz SAMSUNG VCR8980L3K/XEO
  • Odkurzacz SAMSUNG VCR8980L3K/XEO
  • Odkurzacz SAMSUNG VCR8980L3K/XEO
  • Odkurzacz SAMSUNG VCR8980L3K/XEO
  • Odkurzacz SAMSUNG VCR8980L3K/XEO
- + Dopasuj

Produkt chwilowo niedostępny

Odkurzacz SAMSUNG VCR8980L3K/XEO

(0 ocen)

Powody przeceny:

  • urządzenie posiada ślady użytkowania (służyło testom)
  • delikatne zarysowania
Towar z ekspozycji po naprawie serwisowej.
dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:

Powody przeceny:

  • urządzenie posiada ślady użytkowania (służyło testom)
  • delikatne zarysowania
Towar z ekspozycji po naprawie serwisowej.
Korzyści:
 
 
•   Kółko z funkcją wspinania aktywujące zwiększony nacisk, umożliwiające płynne przemieszczanie się robota przez progi lub kable oraz inne przeszkody do wysokości 1.5 cm
•   Rozbudowana szczotka o szerokości 204 cm gwarantująca szybsze i wydajniejsze wyniki sprzątania
•   Możliwość ustawienia tygodniowego lub dziennego grafiku sprzątania
•   Technologia Air Path obniżająca poziom generowanego przez odkurzacz hałasu
•   Funkcja automatycznego powrotu do stacji dokującej i opróżniania zawartość pojemnika do centralnej komory na kurz.
•   Smukły kształt ułatwiający sprzątanie pod meblami i w trudno dostępnych miejscach
•   Czujniki optyczne do wykrywania kurzu podczas odkurzania miejscowego
•   Funkcja VirtualGuard™ zapobiegająca wtargnięciu NaviBota-S do obszaru z cennymi przedmiotami
•   Trzy czujniki wysokości wykrywające krawędzie schodów i inne strome obszaryNic nie zatrzyma tej wyjątkowej maszyny sprzątającej
 
 

Otwarte drzwi zatrzymałyby większość odkurzaczy-robotów na ich trasie, lecz ta zasada nie dotyczy NaviBota-S. Gdy urządzenie napotka próg drzwiowy, kółko z funkcją wspinania aktywuje zwiększony nacisk, umożliwiając tym samym płynne przemieszczanie się robota przez progi lub kable, a także inne przeszkody na podłodze do wysokości 1,5 cm.


Skuteczniejsze sprzątanie na trasie


Odkurzacz NaviBot-S został zaprojektowany tak, aby sprzątanie podłóg było skuteczniejsze i szybsze. Urządzenie ma szczotkę o szerokości aż 204 mm, o 25% szerszą niż w poprzednich modelach, dzięki czemu do zebrania okruchów, sierści zwierząt i kurzu wystarczy mniejsza liczba przejazdów. Rozbudowana szczotka przekłada się na szybsze i wydajniejsze wyniki sprzątania.


Codziennie lub co tydzień – ustaw swój indywidualny harmonogram


Zaprogramuj sprzątanie z myślą o swojej wygodzie i oszczędności czasu! Ustaw grafik NaviBota-S tak, aby odkurzanie odbywało się wtedy, gdy jesteś w pracy, na zakupach, lub spędzasz popołudnie w kafejce. Wystarczy podać godzinę i dzień – to proste. Możesz zaprogramować grafik tygodniowy lub nawet dzienny, jeśli mają być sprzątane inne podłogi. Teraz Twój dom będzie sprzątany, nawet jeśli Ty będziesz gdzie indziej.

Cichutki na trasie


Podczas gdy NaviBot-S odkurza, możesz rozmawiać przez telefon, czytać książkę lub oglądać telewizję – w tym samym pokoju! NaviBot-S jest wyposażony w technologię Air Path, obniżającą irytujący hałas i sprawiającą, że jest to jeden z najcichszych odkurzaczy na całym świecie. Jest tak cichy, że nie raz zdarzy Ci się sprawdzić, czy odkurzacz faktycznie pracuje.


Niezależny od początku do końca

Przedstawiamy odkurzacz-robot tak zaawansowany, że dba również o siebie samego! Gdy pojemnik na kurz jest pełny, NaviBot-S automatycznie wraca do stacji dokującej i opróżnia zawartość pojemnika do centralnej komory na kurz. W odróżnieniu od innych odkurzaczy-robotów, które trzeba stale opróżniać, NaviBot-S może odkurzać przez wiele dni – nawet w mieszkaniach, gdzie są zwierzęta lub dywany – zanim trzeba będzie opróżnić komorę. Robot potrafi nawet samodzielnie się wyszczotkować, usuwając zabrudzenia z głównej szczotki, zanim z powrotem uda się w miejsce, w którym poprzednio przerwał pracę, aby dokończyć odkurzanie.


Skuteczniejsze odkurzanie dzięki szybkiemu i płynniejszemu przemieszczaniu się


Szybsze przyspieszenie. Ciaśniejsze zakręty. To nie wyścigówka, lecz NaviBot-S. Jest on nie tylko znacznie szybszy niż inne odkurzacze-roboty, lecz dodatkowo wyposażony jest w system Visionary Mapping™. Mając do dyspozycji 12 czujników, 2 chipy procesora i kamerę na obudowie, NaviBot-S wyznaczy najbardziej efektywną trasę wokół Twojego domu. A jeśli bateria zacznie się wyczerpywać, urządzenie przemieści się z powrotem do stacji dokującej, aby doładować baterię, a następnie błyskawicznie powróci do tego samego miejsca, aby wznowić odkurzanie.


Smukły kształt ułatwia sprzątanie pod meblami i w trudno dostępnych miejscach


Eleganckie i dopracowane wzornictwo sprawia, że widok pracującego odkurzacza-robota NaviBot-S będzie samą przyjemnością. Mając zaledwie wysokość 80 mm, robot wykona swoją pracę również w miejscach, gdzie Twój wzrok nie sięga – np. pod kanapami, łóżkami, kredensami i w innych miejscach, do których dotarcie sprawia zwykle kłopot. Bez nawet minimalnego uszczerbku dla swojej mocy NaviBot-S jest o 11% smuklejszy od swoich poprzedników, umożliwiając łatwe manewrowanie i sprzątanie pod meblami. Dzięki temu jest on liderem wśród odkurzaczy-robotów zarówno pod względem wydajności, jak i eleganckiego wyglądu.

Czujnik wykrywania kurzu do odkurzania miejscowego


NaviBot-S jest wyposażony w czujnik optyczny, który faktycznie widzi i reaguje na kurz. Po dotarciu do mocno zabrudzonej powierzchni i wykryciu większej ilości kurzu, okruchów i sierści zwierząt, których nie można odkurzyć podczas jednego cyklu sprzątania, urządzenie przełącza się na tryb czyszczenia intensywnego, a następnie odkurza w tym samym miejscu aż do usunięcia wszystkich zabrudzeń z powierzchni. NaviBot-S automatycznie przechodzi z twardych podłóg na dywany, zapewniając optymalną czystość każdej powierzchni.


Wirtualny strażnik


Funkcja VirtualGuard™ zapobiega wtargnięciu NaviBota-S do obszaru z cennymi przedmiotami – np. tam, gdzie raczkuje dziecko, gdzie znajduje się miska z wodą dla psa lub gdzie na niskim stoliku stoi zabytkowy wazon. Jedno naciśnięcie przycisku aktywuje wirtualną przegrodę, której NaviBot-S nie będzie przekraczać, chroniąc przestrzeń wewnątrz.

Czujnik wysokości


Nie ma potrzeby odgradzania klatki schodowej, aby zabezpieczyć NaviBota-S przed upadkiem. Odkurzacz-robot ma trzy czujniki wysokości wykrywające krawędzie schodów i inne strome obszary, dzięki czemu urządzenie skutecznie unika zagrożenia upadkiem. Dzięki temu chroni siebie, a także wnętrze Twojego domu.

Techniczne

Rodzaj odkurzacza

Robot odkurzający

Rodzaj filtrów

Mikrofiltr

Pojemność zbiornika na kurz [l]

2

Czas ładowania [min]

180

Inne

2 chipy procesora

Konstrukcja

2 szczotki boczne

Funkcje

Czujniki

Kurzu , Przeszkód , Uskoku podłoża

Harmonogram sprzątania

Tak

Programy

Intensywny

Wirtualna latarnia

Tak

Automatyczny powrót do bazy

Tak

Zastosowane technologie

System Visionary Mapping , Virtual Guard

Komunikacja

Wyświetlacz LED

Dodatkowe funkcje

Automatyczne wznowienie sprzątania po ukończeniu ładowania baterii , Wbudowana kamera

Fizyczne

Wysokość [cm]

8

Średnica [cm]

35

Ogólne

Producent

Samsung

Kolor

Czarny

Okres gwarancji

24 miesiące

Miejsce realizacji

Autoryzowany serwis producenta

Szczegółowe warunki gwarancji

Na stronie producenta/importera

Przeprowadzka do nowego mieszkania może być ważnym wydarzeniem. Szczególnie, gdy mówimy o sytuacji, gdzie ktoś planuje wprowadzić się na stałe, a nie ma w zwyczaju zmieniać miejsca zamieszkania co kilka miesięcy. Stabilizacja sprzyja gromadzeniu przedmiotów i urządzeń, które ułatwiają życie na co dzień.

 Roboty kuchenne to bardzo praktyczne urządzenia, które nieraz pozwalają zaoszczędzić miłośnikom domowych kulinariów mnóstwo czasu i sił. Dobry robot kuchenny bez problemu wyręczy kucharza przy kolejnych czasochłonnych etapach tworzenia dań.

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant'); if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]