PLN 1099

Odkurzacz workowy TEFAL Silence Force TW6477

nr kat.: 1347260 TEFAL
Kup w zestawie

Kup w zestawie

Odkurzacz workowy TEFAL Silence Force TW6477
Zapach METROX Zapach do odkurzaczy Bukiet kwiatów 5 szt.
Kup zestaw
Odkurzacz workowy TEFAL Silence Force TW6477
Zapach METROX Zapach do odkurzaczy Świeża cytryna 5 szt.
Kup zestaw
Odkurzacz workowy TEFAL Silence Force TW6477
Zapach METROX Zapach do odkurzaczy Dzika lawenda 5 szt.
Kup zestaw
Odkurzacz workowy TEFAL Silence Force TW6477
Komfort – 3 lata ochrony przed: Awarią
Kup zestaw
Odkurzacz workowy TEFAL Silence Force TW6477
Komfort i Ochrona - 3 lata ochrony przed: Awarią, NW, Kradzieżą, Przepięciem
Kup zestaw
Usługi

Zabezpiecz swój sprzęt dodatkową ochroną 

Dostępność

Korzyści:


 • TEFAL Silence Force TW6477 wyposażony jest w szczotkę Deep Clean Head, która skutecznie usuwa zabrudzenia z dywanów, wykładzin, płytek, parkietów i wszystkich typów podłóg. Nie musisz już zmieniać szczotki w trakcie odkurzania!
 • 64 dB(A) w trybie cichym i 66 dB(A) przy ustawieniu maksymalnym - odkurzacz Silence Force to najcichszy odkurzacz *** zapewniający niezwykle komfortową pracę.
 • Dzięki silnikowi nowej generacji EffiTech odkurzacz zużywa nawet o 60% mniej energii**.
 • Worki Hygiene+ z samozamykającą się klapką to prawdopodobnie najlepsze rozwiązanie na rynku zapewniające najwyższą filtrację kurzu i eliminujące chmury kurzu podczas wymiany worka. Dodatkowo, worki Hygiene+ AntiOdour pochłaniają zapachy i zatrzymują alergeny i bakterie.
 • Wyjątkowo duża pojemność worka 4,5L dla komfortowego odkurzania mieszkań o dużej powierzchni.
 • Zintegrowana w uchwycie szczotka Easy Brush umożliwia szybkie odkurzanie trudno dostępnych powierzchni - narożników czy mebli.
 • Schowek na ssawkę szczelinową z tyłu odkurzacza sprawia, że akcesoria są zawsze łatwo dostępne przy odkurzaniu trudno dostępnych miejsc.
 • 3-stopniowa regulacja pracy bezpośrednio na uchwycie ułatwia odkurzanie
 • Akcesoria specjalnie zaprojektowane dla właścicieli zwierząt pozwalają szybko usunąć sierść z dywanu czy kanapy.
 • 5-stopniowa regulacja mocy odkurzania do typu podłoża (grube dywany i wykładziny, zasłony, ciche odkurzanie, delikatne powierzchnie, podłogi twarde) z podświetleniem LED.
 • Dzięki workom Hygiene+, które zapewniają najwyższy poziom fltracji, nie musisz wymieniać filtrów przez całe życie odkurzacza!

Odkurzacz z workiem na kurz to tradycyjne rozwiązanie. Po zapełnieniu worka kurzem, wystarczy wymienić go na nowy, a zapełniony po prostu wyrzucić.


Pamiętaj! Im większa pojemność worka, tym rzadziej będzie trzeba go wymieniać.

Filtr EPA (Efficiency Particulate Air) służy do dezynfekcji powietrza. Zatrzymuje większość zanieczyszczeń mechanicznych, a także komórki grzybów, pierwotniaków i bakterii oraz wirusów. Dzięki filtrowi EPA wydmuchiwane powietrze z odkurzacza jest oczyszczone w 99%. Filtr EPA oznaczony jest cyfrą, która informuje o tym, jaka jest skuteczność filtra. Im wyższa cyfra, tym lepiej zatrzymywane są drobiny zanieczyszczeń.
Turboszczotka to idealna ssawka do dokładnego odkurzania dywanów i wykładzin. Dzięki umieszczonemu na obrotowej rolce włosiu, usuwa nawet najgłębiej ukryte zabrudzenia, nie niszcząc przy tym dywanu, dzięki czemu w łatwy sposób poradzisz sobie z odkurzaniem.Specjalnie zaprojektowana szczotka z miękkiego włosia idealnie nadaje się do odkurzania podłóg twardych tj.parkietu lub paneli, dzięki czemu sprzątanie np. drobin piasku nie będzie powodowało rysowania podłóg.


Uniwersalna szczotka z przełącznikiem jest optymalnie przystosowana do odkurzania zarówno twardych podłóg, jak dywanów, dzięki czemu w łatwy sposób poradzisz sobie z odkurzaniem dywanów, terakoty czy paneli.Odkurzacz wyposażony jest w tzw. miękkie kółka dzięki czemu kółka nie ślizgają się i nie rysują delikatnych podłóg (np.parkietu, paneli) oraz eliminują zbędny hałas.
Duży zasięg pracy odkurzacza umożliwia swobodne odkurzanie, bez ciągłego przepinania przewodu zasilającego.

Techniczne

Moc silnika [W]

750

Rodzaj odkurzacza

Standardowy

Odkurzacz workowy

Tak

Poziom hałasu [dB]

66

Konstrukcja

Elastyczny wąż, Ergonomiczny uchwyt, Miękkie kółka, Obrotowy wąż, Ochraniacz mebli i ścian, Regulacja mocy, Rura teleskopowa z blokadą, Uchwyt do przenoszenia, 4 kółka obracające się dookoła – łatwiejsze manewrowanie

Zabezpieczenia

Blokada zamknięcia pokrywy bez worka, Łagodny rozruch silnika Przed przegrzaniem

Zastosowane technologie

Silence

Inne

Efitech Motor - Skuteczniejsze zbieraniu kurzu przy mniejszym zużyciu energii

Zasilanie

Rodzaj zasilania

Sieciowe

Zasięg pracy [m]

11

Długość przewodu [m]

8.4

Automatyczny zwijacz przewodu

TAK

Funkcje

Komunikacja

Wyświetlacz wskazań poziomu mocy

Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika

TAK

Regulacja mocy

Elektroniczna na obudowie

Parkowanie

Poziome i pionowe

Odkurzanie

Zbieranie kurzu

Worek

Możliwość użycia worka

TAK

Pojemność worka/pojemnika [l]

4.5

Rodzaj worka

Jednorazowy, Z higienicznym zamknięciem

Model worka

Tefal Hygiene+

Wykładzina podłogowa

Różne rodzaje podłóg

Filtry

Filtr wylotowy

Antyalergiczny EPA

Filtr ochronny na silnik

Piankowy

Wymagania higieniczne

Dla alergików, Dla posiadaczy psów i kotów, Do codziennych zadań

Wyposażenie

Dysze/szczotki

Końcówka szczelinowa, Mini Turboszczotka Ssawka do tapicerki, Ssawka okrągła z włosiem zintegrowana na rurze, Ssawko-szczotka z przełącznikiem parkiet-dywan, Szczotka do parkietów, Turboszczotka

Rury

Metalowe, Teleskopowe z zatrzaskiem

Szczotki (Filtry)

Ssawko-szczotka uniwersalna z przełącznikiem parkiet-dywan, Szczotka do parkietu, Turboszczotka

Schowek na akcesoria

W korpusie

Ogólne

Producent

Tefal

Kolor

Biały

Okres gwarancji

24 miesiące

Miejsce realizacji

Autoryzowany serwis producenta

Szczegółowe warunki gwarancji

Na stronie producenta/importera

5 na 5

polecam

Gorąco polecam ten model . Odkurzacz ma długi zasięg kabla .Dużo wymiennych kocówek ułatwiających dostęp do różnych zakamarków . Super moc ssąca .

5 na 5

I to jest moc :)

Polecam ten odkurzacz do małych mieszkań jak i dużych domów. Zasięg odkurzacza to 11m - bardzo ułatwia to pracę :). Wpinam w środkowej części domu i odkurzam 105 mkw. bez zmiany gniazdka i tak samo robię na piętrze.
Najważniejsza dla mnie jest moc ssąca. W porównaniu z moim starszym odkurzaczem, który miał moc ssącą 500W i pobór mocy 2200W, ten TEFAL wypada znakomicie .... zbiera wszystkie śmieci z podług drewnianych i super odkurza dywany. Klasa zbierania kurzu z dywanu to klasa A - najlepsza!!!! JUŻ KOCHAM TEN ODKURZACZ

5 na 5

Czystość w moich pomieszczeniach!

Odkurzacz to jedno z podstawowych urządzeń w każdym domu. Bez nich ciężko byłoby utrzymać czystość w pomieszczeniach. Dzisiaj producenci prześcigają się w tworzeniu coraz to nowszych rozwiązań w oferowanych przez siebie modelach.
Silence Force to odkurzacz workowy o najlepszej skuteczności odkurzania wszystkich typów podłóg.
Efektywność świadczy o najwyższych parametrach etykiety energetycznej: najlepsza efektywność energetyczna dzięki energooszczędnemu silnikowi EffiTech.
Najlepsza skuteczność odkurzania zarówno dywanów, jak i podłóg, dzięki dwu-pozycyjnej szczotce Deep Clean Head.
Najlepsza filtracja kurzu dzięki unikalnym workom Hygiene+ i systemowi filtracji.
Odkurzacz Silence Force zapewnia także ekstremalnie cichą pracę - to najcichszy odkurzacz workowy o rewelacyjnej skuteczności.
Ponadto, specjalnie zaprojektowane akcesoria zostały stworzone z myślą o potrzebach właścicieli zwierząt domowych: maxi turboszczotka doskonale zbiera sierść z dywanów, mini turboszczotka służy do odkurzania mebli, a worek Hygiene+ AntiOdour zatrzymuje alergeny i bakterie oraz trwale pochłania zapachy np. z odkurzonej sierści.
Kilka podstawowych informacji: dla miłośników zwierząt
szybkie usuwanie sierści z dywanu czy kanapy dzięki akcesoriom zaprojektowanym specjalnie dla potrzeb właścicieli zwierząt, możliwość naprawy przez 10 lat,
urządzenie zaprojektowanie z myślą o łatwej naprawie.
Zapomnij o wymianie filtra - nie muszę wymieniać filtrów przez cały czas użytkowania odkurzacza dzięki workom Hygiene+, zapewniającym maksymalną filtrację.
Maksymalna higiena - najwyższy poziom filtracji i brak chmur kurzu podczas wymiany worka Hygiene+ z samo zamykającą się klapką. Dodatkowo, worki Hygiene+ AntiOdour pochłaniają zapachy i zatrzymują alergeny i bakterie.
Ład i porządek - szybki i łatwy dostęp do ssawki szczelinowej schowanej z tyłu odkurzacza.
Łatwa regulacja - możliwość szybkiej zmiany mocy dzięki 3-stopniowej regulacji pracy bezpośrednio na uchwycie.
Turboszczotka to idealna ssawka do dokładnego odkurzania dywanów i wykładzin. Dzięki umieszczonemu na obrotowej rolce włosiu, usuwa nawet najgłębiej ukryte zabrudzenia, nie niszcząc przy tym dywanu, dzięki czemu w łatwy sposób poradzę sobie z odkurzaniem.
Odkurzacz wyposażony jest w tzw. miękkie kółka dzięki czemu kółka nie ślizgają się i nie rysują delikatnych podłóg (np.parkietu, paneli) oraz eliminują zbędny hałas.
Moim zdaniem jeden z najlepszych produktów na rynku. Za jego pomocą można w krótkim czasie ogarnąć naprawdę bardzo duże pomieszczenia. Przede wszystkim cichy, co pozwala na sprzątanie nawet w momencie w którym śpi moje dziecko.
Bardzo duża moc. Doskonale radzi sobie z sierścią na meblach i dywanach (w zestawie są 2 turboszczotki), a mamy w domu 2 psy, więc trochę tej sierści do zbierania jest
Polecam dla posiadaczy zwierząt. Odkurzacz najlepszy ze wszystkich, największa moc ssania, bogate bardzo wyposażenie, długi kabel i co najważniejsze cichy i do tego nie trzeba wymieniać filtrów tylko kupujemy worki. Worki idealnie zatrzymują kurz. Super się prowadzi, dzięki 4 kółkom.
Świetny odkurzacz, mam go raptem od kilku dni, ale jestem bardzo zadowolony. Fajna regulacja mocy, na odkurzaczu i na rączce. Nie czuć żadnych zapachów podczas odkurzania, w poprzednim moim odkurzaczu strasznie mnie to denerwowało, bo nawet z nowym workiem i filtrem nie pachniał zbyt ładnie. Pracuje cicho, odkurzam nawet jak dzieci śpią, bo nic nie słychać jak wspomniałem wcześniej.
Wspomnę jeszcze Turboszczotka rewelacyjnie zbiera sierść z dywanu, dosłownie jedno pociągnięcie i ani śladu kłaczków, a czarne włosy na białym dywanie były moją największą zmorą. Ogromną zaletą jest też długi kabel, całe mieszkanie ponad 100m2 odkurzam z jednego gniazdka, bez przełączania co chwilę. Odkurzacz ma sporo akcesoriów, długą rurę teleskopową, jestem wysoka, a z nim się wreszcie nie garbię przy odkurzaniu. Zdecydowanie produkt wart zakupu!

Więcej opinii

Usługi

Zabezpiecz swój sprzęt dodatkową ochroną 

Komfort – 3 lata ochrony przed: Awarią

Komfort – 3 lata ochrony przed: Awarią

.


Korzyści dla Klienta Pakiet obejmuje:

 • Pakiet ubezpieczeniowy 3 letni
 • Ubezpieczenie sprzętu na wypadek awarii
 • Ochrona przed awarią rozpoczyna się po upływie dwóch lat od daty zakupu sprzętu i trwa 12 miesięcy
 • Ochrona na całym świecie (naprawa w ramach ubezpieczenia wyłącznie na terytorium RP)
 • Darmowy transport do i z serwisu
 • Brak kosztów naprawy uszkodzonego sprzętu
 • Krótki i gwarantowany czas naprawy sprzętu do 14 dni (termin liczony od daty dostarczenia sprzętu do serwisu wraz z kompletem niezbędnych dokumentów)
 • Karta podarunkowa na życzenie Klienta w przypadku przekroczenia terminu naprawy


Komfort to pakiet ubezpieczeń LA PARISIENNE ASSURANCES S.A. Szczegółowe informacje dot. m.in. zakresu ubezpieczenia, wyłączeń odpowiedzialności ubezpieczyciela zawarte są w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia. Produkt ubezpieczeniowy nie stanowi gwarancji jakości produktu w rozumieniu art. 577-581 ustawy z dnia 23.04.1964 r. kodeks cywilny (Dz. U. 2014, poz. 121, t. jedn.), ani też rękojmi za wady fizyczne lub prawne.

Komfort i Ochrona - 3 lata ochrony przed: Awarią, NW, Kradzieżą, Przepięciem

Komfort i Ochrona - 3 lata ochrony przed: Awarią, NW, Kradzieżą, PrzepięciemKorzyści dla Klienta 

 


Pakiet obejmuje: 

 • Pakiet ubezpieczeniowy 3 letni.
 • Ubezpieczenie sprzętu na wypadek mechanicznego uszkodzenia w wyniku Nieszczęśliwego wypadku, Przepięcia, Kradzieży z włamaniem lub rabunku, Awarii
 • W zakresie Awarii ochrona rozpoczyna się po upływie dwóch lat od daty zakupu sprzętu i trwa 12 miesięcy
 • Ochrona na całym świecie (naprawa w ramach ubezpieczenia wyłącznie na terytorium RP)
 • Darmowy transport do i z serwisu
 • Brak kosztów naprawy uszkodzonego sprzętu
 • Krótki i gwarantowany czas naprawy sprzętu do 14 dni (termin liczony od daty dostarczenia sprzętu do serwisu wraz z kompletem niezbędnych dokumentów)
 • Karta podarunkowa na życzenie Klienta w przypadku przekroczenia terminu naprawy


Komfort i Ochrona to pakiet ubezpieczeń LA PARISIENNE ASSURANCES S.A. Szczegółowe informacje dot. m.in. zakresu ubezpieczenia, wyłączeń odpowiedzialności ubezpieczyciela zawarte są w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia. Produkt ubezpieczeniowy nie stanowi gwarancji jakości produktu w rozumieniu art. 577-581 ustawy z dnia 23.04.1964 r. kodeks cywilny (Dz. U. 2014, poz. 121, t. jedn.), ani też rękojmi za wady fizyczne lub prawne.


RATY ONLINE - umowa kredytowa nawet w 15 minut od złożenia wniosku.

Santander Consumer Bank

Santander Consumer Bank


W ofercie dostepne są dwie propozycje ratalne:


Do 25x0% (przy zakupie Gwarancji Plus) -> Sprawdź szczegóły

Do 12x0% (dotyczy zakupu towarów na kwotę min. 1500 zł) -> Sprawdź szczegóły

od 3 do 60 miesiecy -> Sprawdź szczegółyDlaczego warto wybrać zakupy na raty?

 • Minimum formalności 1
 • Okres kredytowania nawet do 60 m-cy
 • Szybka decyzja kredytowa - nawet 15 min od złożenia wniosku
 • Bezpieczeństwo finansowe - możliwość skorzystania z ubezpieczenia 2
 • Cała procedura odbywa się on-line. Wygodnie i bezpiecznie. Z domu!
 • 1Zapytaj doradcę o kredyt na podstawie deklaracji o dochodach.

  2Zawarcie umowy ubezpieczenia jest dobrowolne. Ochronę ubezpieczeniową zapewnia CNP Santander Insurance Life DAC z siedzibą w Dublinie (Irlandia). Wyłączenia i ograniczenia odpowiedzialności Towarzystwa Ubezpieczeniowego zawarte są w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia (OWU), dostępnych na www.santanderconsumer.pl/ubezpieczenia.

  Dla kredytu na zakup towarów i usług oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, wskazana wartość Rzeczywistej Rocznej Stopy Oprocentowania (RRSO) 0% wyliczona została na podstawie przykładu reprezentatywnego na dzień 6.11.2017 r.

Oblicz wysokość raty

RATY W MARKECIE! W celu uzyskania kredytu udaj się do Punktu Obsługi Klienta Santander Consumer Bank S.A. znajdującego się w naszym markecie.

O szczegóły zapytaj pod nr tel. 71 358 22 66 (koszt wg stawki operatora) lub sprawdź na stronie www.santanderconsumer.pl

Aktualności

Więcej

Odkurzacz workowy TEFAL Silence Force TW6477
Odkurzacz workowy TEFAL Silence Force TW6477 ×
Odkurzacz workowy TEFAL Silence Force TW6477
Odkurzacz workowy TEFAL Silence Force TW6477
Odkurzacz workowy TEFAL Silence Force TW6477
Odkurzacz workowy TEFAL Silence Force TW6477
Odkurzacz workowy TEFAL Silence Force TW6477
Odkurzacz workowy TEFAL Silence Force TW6477
Odkurzacz workowy TEFAL Silence Force TW6477

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
[script]var loadEditorJS;loadEditorJS = function() { var docRef, checkStr, getUrlParameter, isOpened, closeTimer; getUrlParameter = function(urlParam) { var param, regex, results; param = urlParam.replace(/[\[]/, '\\[').replace(/[\]]/, '\\]'); regex = new RegExp('[\\?&]' + param + '=([^&#]*)'); results = regex.exec(location.search); return results === null ? '' : decodeURIComponent(results[1].replace(/\+/g, ' ')); }; docRef = document.referrer; checkStr = 'saturn.pl'; if (docRef.indexOf(checkStr) > -1 || getUrlParameter('redirected') === '1') { closeTimer = 10000; $.extend(true, $.magnificPopup.defaults, { tClose: 'Zamknij (Esc)' }); $.magnificPopup.open({ items: { src: '#js-footerPopup', type: 'inline' }, mainClass: 'mfp-fade', closeOnContentClick: true, closeOnBgClick: true, closeBtnInside: true, showCloseBtn: true, enableEscapeKey: true, callbacks: { open: function() { var popup; popup = this; isOpened = true; setTimeout(function() { if (isOpened) { popup.close(); } }, closeTimer); }, close: function() { isOpened = false; } } }); } if (typeof loadLpJS === 'function') { loadLpJS(); }};[/script]
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }/* ACCOUNT > CLUB > shopping counter > add footer text */var accountClubLottery, txtElement;accountClubLottery = document.querySelectorAll('.v-account .b-lotteryBoxes .m-contentBox_item.is-separator .m-contentBox_data');if (accountClubLottery.length) { txtElement = document.createElement('P'); txtElement.classList.add('g-mt20'); txtElement.innerHTML = '* Do licznika zakupów liczą się zakupy dokonane od 01.01.2020r. do 31.12.2020r.'; accountClubLottery[0].appendChild(txtElement);}[/script]