PLN 127

Produkt z gazetki

Ogrzewacz stóp AEG FW-5645 brązowy

nr kat.: 1248905 AEG

Outlet

127,-

Zaoszczędzisz 50,00 zł

Usługi

Zabezpiecz swój sprzęt dodatkową ochroną 

Dostępność
Ogrzewacz stóp AEG FW-5645 z elektroniczną regulacją temperatury jest odpowiedni aż do rozmiaru stopy 46. Wewnętrzna podszewka wykonana z łatwego do czyszczenia polaru (wyjmowany i nadający się do prania w pralce), materiał zewnętrzny to mocny poliester (łatwy do czyszczenia i higieniczny).

Techniczne

Rodzaj produktu

Urządzenie rozgrzewające

Moc [W]

100

Rodzaj zasilania

Sieciowe

Inne

Automatyczne wyłączenie po 90 min., Materiał: 100% poliester, Możliwość prania, Ochrona przed przegrzaniem, 3-stopniowa regulacja temperatury

Ogólne

Producent

Aeg

Kolor

Brązowy

Okres gwarancji

24 miesiące

Miejsce realizacji

Autoryzowany serwis producenta

Szczegółowe warunki gwarancji

Na stronie producenta/importera

5 na 5

Danutka

Opinia potwierdzona zakupem

super towar dla zimnych nóżek .Jestem zadowolona.

5 na 5

Tommy

Dużo przyjemności dla zmarźlaków

Kiedy pierwszy zobaczyłem na półce sklepowej to specyficzne, na swój sposób zabawne urządzenie, od razu pomyślałem o mojej żonie. Ona jest zmarźlaczkiem i zawsze ma zimne stópki. A wiem, że lubi je grzać, bo często chodzi w grubych skarpetach. Postanowiłem więc, że kupię jej te wyjątkowo ciepłe skarpety. A właściwie ogrzewacz. Na początku, jak zobaczyła prezent ode mnie, podchodziła do niego z dystansem, twierdziła, że to dziwne...

...ale już następnego dnia zobaczyłem ją przed telewizorem, jak grzeje sobie w nim stópki. I była ewidentnie szczęśliwa. I szczęścia z całą pewnością nie wywołał u niej film, bo akurat oglądała jakąś produkcję klasy B. Radość na jej twarzy płynęła prosto z jej stópek. I tak oto rozgrzewając jej nóżki, rozgrzałem też serce i moja żona jest teraz najszczęśliwszą kobietą na świecie. Oczywiście pod warunkiem, że stópki ma wsunięte w ogrzewacz do stóp marki AEG.

5 na 5

Aarko13

Mówię precz dla zmarzniętych stóp !

Ledwo temperatury za oknem opadły, a w moim domu pojawił się on, Ogrzewacz stóp AEG FW-5645 cały brązowy ukazujący jedynie biały materiał polarowy który rozpieszcza nasze stopy. Razem z żoną jesteśmy zmarzluchami, którzy przemierzają świat w poszukiwaniu ciepła. Wiecznie zmarznięte stopy stały się udręką, której zaradzić może tylko ogrzewacz.

Nie mogłem doczekać się, aż sprawdzę jak on działa, więc czym prędzej porwałem z lady sklepowej towar by zakamuflować się z nim w pokoju. Minuta, dwie, trzy a ja czułem błogi stan, w którym królowało nieziemskie ciepło przeszywające moje ciało od stóp, aż po twarz na której malowały się rumieńce. Dzięki możliwości regulacji temperatury cały czas mogę kontrolować ogrzewanie. Fenomenem jak dla mnie jest, możliwość prania takiego towaru, w pralce. Polar z łatwością można zdemontować i doprowadzić do czystości wkładając do pralki, czy nawet prać ręcznie. Bardzo łatwy w obsłudze, a co najważniejsze jest bezpieczny. Automatycznie wyłączenie jest rewelacyjną opcją dla zapominalskich takich jak ja. Nie muszę się bać, że zasypiając z powodu przyjemnego ciepła coś mi się stanie, bo AEG tak zaprogramował ogrzewacz, że następuje automatyczne wyłączenie po 90 minutach użytkowania. Uwielbiam go, uwielbia go cała rodzina, bo jak nikt inny potrafi zadbać o ciepło naszych stóp.

Więcej opinii

Usługi

Zabezpiecz swój sprzęt dodatkową ochroną 

Komfort – 3 lata ochrony przed: Awarią
Komfort – 3 lata ochrony przed: Awarią

.


Korzyści dla Klienta Pakiet obejmuje:

 • Pakiet ubezpieczeniowy 3 letni
 • Ubezpieczenie sprzętu na wypadek awarii
 • Ochrona przed awarią rozpoczyna się po upływie dwóch lat od daty zakupu sprzętu i trwa 12 miesięcy
 • Ochrona na całym świecie (naprawa w ramach ubezpieczenia wyłącznie na terytorium RP)
 • Darmowy transport do i z serwisu
 • Brak kosztów naprawy uszkodzonego sprzętu
 • Krótki i gwarantowany czas naprawy sprzętu do 14 dni (termin liczony od daty dostarczenia sprzętu do serwisu wraz z kompletem niezbędnych dokumentów)
 • Karta podarunkowa na życzenie Klienta w przypadku przekroczenia terminu naprawy


Komfort to pakiet ubezpieczeń LA PARISIENNE ASSURANCES S.A. Szczegółowe informacje dot. m.in. zakresu ubezpieczenia, wyłączeń odpowiedzialności ubezpieczyciela zawarte są w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia. Produkt ubezpieczeniowy nie stanowi gwarancji jakości produktu w rozumieniu art. 577-581 ustawy z dnia 23.04.1964 r. kodeks cywilny (Dz. U. 2014, poz. 121, t. jedn.), ani też rękojmi za wady fizyczne lub prawne.

Komfort i Ochrona - 3 lata ochrony przed: Awarią, NW, Kradzieżą, Przepięciem
Komfort i Ochrona - 3 lata ochrony przed: Awarią, NW, Kradzieżą, PrzepięciemKorzyści dla Klienta 

 


Pakiet obejmuje: 

 • Pakiet ubezpieczeniowy 3 letni.
 • Ubezpieczenie sprzętu na wypadek mechanicznego uszkodzenia w wyniku Nieszczęśliwego wypadku, Przepięcia, Kradzieży z włamaniem lub rabunku, Awarii
 • W zakresie Awarii ochrona rozpoczyna się po upływie dwóch lat od daty zakupu sprzętu i trwa 12 miesięcy
 • Ochrona na całym świecie (naprawa w ramach ubezpieczenia wyłącznie na terytorium RP)
 • Darmowy transport do i z serwisu
 • Brak kosztów naprawy uszkodzonego sprzętu
 • Krótki i gwarantowany czas naprawy sprzętu do 14 dni (termin liczony od daty dostarczenia sprzętu do serwisu wraz z kompletem niezbędnych dokumentów)
 • Karta podarunkowa na życzenie Klienta w przypadku przekroczenia terminu naprawy


Komfort i Ochrona to pakiet ubezpieczeń LA PARISIENNE ASSURANCES S.A. Szczegółowe informacje dot. m.in. zakresu ubezpieczenia, wyłączeń odpowiedzialności ubezpieczyciela zawarte są w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia. Produkt ubezpieczeniowy nie stanowi gwarancji jakości produktu w rozumieniu art. 577-581 ustawy z dnia 23.04.1964 r. kodeks cywilny (Dz. U. 2014, poz. 121, t. jedn.), ani też rękojmi za wady fizyczne lub prawne.


Aktualności

Więcej

Jak wyczyścić maszynkę do golenia?
Jak wyczyścić maszynkę do golenia?

Utrzymanie golarki (zarówno takiej z trymerem, jak i bez) w czystości zapewni jej długie i niezawodne działanie. Jak czyścić elektryczną maszynkę do golenia, żeby służyła nam jak najdłużej? Zobacz nasz poradnik.

Ogrzewacz stóp AEG FW-5645 brązowy
Ogrzewacz stóp AEG FW-5645 brązowy ×
Ogrzewacz stóp AEG FW-5645 brązowy

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
[script]var loadEditorJS;loadEditorJS = function() { var docRef, checkStr, getUrlParameter, isOpened, closeTimer; getUrlParameter = function(urlParam) { var param, regex, results; param = urlParam.replace(/[\[]/, '\\[').replace(/[\]]/, '\\]'); regex = new RegExp('[\\?&]' + param + '=([^&#]*)'); results = regex.exec(location.search); return results === null ? '' : decodeURIComponent(results[1].replace(/\+/g, ' ')); }; docRef = document.referrer; checkStr = 'saturn.pl'; if (docRef.indexOf(checkStr) > -1 || getUrlParameter('redirected') === '1') { closeTimer = 10000; $.extend(true, $.magnificPopup.defaults, { tClose: 'Zamknij (Esc)' }); $.magnificPopup.open({ items: { src: '#js-footerPopup', type: 'inline' }, mainClass: 'mfp-fade', closeOnContentClick: true, closeOnBgClick: true, closeBtnInside: true, showCloseBtn: true, enableEscapeKey: true, callbacks: { open: function() { var popup; popup = this; isOpened = true; setTimeout(function() { if (isOpened) { popup.close(); } }, closeTimer); }, close: function() { isOpened = false; } } }); } if (typeof loadLpJS === 'function') { loadLpJS(); }};[/script]
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }/* ACCOUNT > CLUB > shopping counter > add footer text */var accountClubLottery, txtElement;accountClubLottery = document.querySelectorAll('.v-account .b-lotteryBoxes .m-contentBox_item.is-separator .m-contentBox_data');if (accountClubLottery.length) { txtElement = document.createElement('P'); txtElement.classList.add('g-mt20'); txtElement.innerHTML = '* Do licznika zakupów liczą się zakupy dokonane od 01.01.2020r. do 31.12.2020r.'; accountClubLottery[0].appendChild(txtElement);}[/script]