Porównywarka (0)
PLN

Opiekacz AMICA SMK 4011

nr kat.: 1365873
Opiekacz AMICA SMK 4011
Opiekacz AMICA SMK 4011
Opiekacz AMICA SMK 4011
Opiekacz AMICA SMK 4011
Opiekacz AMICA SMK 4011
  • Moc [W]: 750
  • Rodzaj kanapek: Panini , 2 gofry , 2 kanapki
  • Płytki: Powłoka nieprzywieralna
  • Załączone wyposażenie: 3 rodzaje płytek do: opiekania; grillowania i robienia gofrów
  • Zobacz pełną specyfikację

Opis i specyfikacja

Opiekacz do kanapek, gofrownica i grill o mocy 750 W, 3 rodzaje wymiennych płytek pokryte nieprzywierającą powłoką, lampka kontrolna osiągnięcia temperatury, możliwość przechowywania w pozycji pionowej oraz pieczenia w 2 pozycjach.

Techniczne

Rodzaj produktu

Gofrownica, Grill, Opiekacz do kanapek

Konstrukcja

Długość przewodu [m]: 0.85, Nienagrzewający się uchwyt, Nóżki antypoślizgowe, Obudowa z tworzywa sztucznego, Płyta: powłoka nieprzywierająca, Przycisk wymiany płytek, Zatrzask na rączce

Moc [W]

750

Przechowywanie w pozycji pionowej

TAK

Płytki

Powłoka nieprzywieralna

Chowanie przewodu

Miejsce na nawinięcie

Funkcje

Rodzaj kanapek

Panini, 2 gofry, 2 kanapki

Komunikacja

Lampka kontrolna zasilania, Zielony wskaźnik osiągnięcia temperatury

Ogólne

Producent

Amica

Kolor

Czarny

Załączone wyposażenie

3 rodzaje płytek do: opiekania; grillowania i robienia gofrów

Okres gwarancji

24 miesiące

Miejsce realizacji

Autoryzowany serwis producenta

Szczegółowe warunki gwarancji

Na stronie producenta/importera

Opinie

5/5

DARIUSZ WŁODARCZYK

Opiekacz AMICA MUNDO 3w1

Świetny w pełnym tego słowa znaczeniu.

Opinia potwierdzona zakupem
5/5

ElektroJa

Wielozadaniowy, pyszny ;)

Któregoś razu zachciało mi się gofera z dżemorem ;) poszedłem więc do sklepu i kupiłem... ale nie gofra, lecz opiekacz. Bo po co się rozdrabniać? No właśnie, po co się rozdrabniać i kupować opiekacz tylko i wyłącznie do gofrów, skoro można kupić taki z wymiennymi płytkami, dzięki czemu zrobimy i gofry, i tosty, i zapiekanki, kanapki w stylu panini... Tak oto w moje ręce wpadł opiekacz Amica SMK 4011. Z przykrością jednak powiem, że rzadziej robię nim teraz gofry. Nie to, że są złe, bo są wyśmienite! Ale jeszcze lepsze wychodzą z tego kanapki w stylu panini! Aż jestem w szoku, że coś przebiło moje ulubione gofry z bitą śmietaną i owocami :) ale taki jest fakt.

Fakt jest też taki, że Amica SMK 4011 to urządzenie wielofunkcyjne, wielozadaniowe i na swój sposób samowystarczalne. Oczywiście, musimy włożyć doń produkty, które następnie "zgrzejemy", ale chodzi o to, że najpierw taki opiekacz może nam zrobić pyszne śniadanie lub obiad (np. tosty, czy panini), a następnie, po wymianie płytek grzejnych (co robi się szybko, łatwo i przyjemnie) można zrobić sobie deser. Ot, takiego gofera z dżemorem do kawki ;) Nie trzeba gotować, brudzić garnków, ani talerzy, po prostu dwa dania z jednego urządzenia!

Na tym teoretycznie mógłbym zakończyć tę recenzję, ale dodam jeszcze kilka informacji. Przykładowo taką, że urządzenie wyposażone jest w płytki ze specjalną powłoką, która sprawia, że produkty do niej nie przywierają, nawet po mocniejszym przygrzaniu. To znacznie ułatwia czyszczenie urządzenia i zapobiega szorowaniu płytek, co oczywiście mogłoby je uszkodzić. Generalnie samo czyszczenie jest proste, bezproblemowe, nie wymaga zbyt dużo naszej uwagi. Po każdym użyciu wystarczy przetrzeć chociażby ręcznikiem papierowym, a od czasu do czasu można całość przetrzeć gąbką z odpowiednim płynem a następnie przepłukać wodą. Nie ma w tym żadnej filozofii. Prostota i skuteczność. Odpowiednio długi przewód (prawie metr) pozwala na użytkowanie opiekaczem na sporej przestrzeni. To ważne, bo często opiekacze mają bardzo krótkie przewody, co mocno ogranicza możliwość ich używania. Do tego dołóżmy ciekawie umieszczone wskaźniki pracy (oryginalne podejście), bardzo ładny, elegancki design oraz trwałość konstrukcji i otrzymujemy na prawdę dobry produkt!

Opiekacz AMICA SMK 4011 ×
Opiekacz AMICA SMK 4011
Opiekacz AMICA SMK 4011
Opiekacz AMICA SMK 4011
Opiekacz AMICA SMK 4011
Opiekacz AMICA SMK 4011