Szukaj 0 Koszyk
Menu
Produkty
Komputery i Tablety
AGD małe
PLN 139

Opiekacz AMICA SMK 4011

nr kat.: 1365873 AMICA
Kup w zestawie

Kup w zestawie

Opiekacz AMICA SMK 4011
Komfort – 3 lata ochrony przed: Awarią
Kup zestaw
Opiekacz AMICA SMK 4011
Komfort i Ochrona - 3 lata ochrony przed: Awarią, NW, Kradzieżą, Przepięciem
Kup zestaw
Usługi

Zabezpiecz swój sprzęt dodatkową ochroną 

Dostępność
Opiekacz Amica z powłoką teflonową SMK 4011

Opiekacz Amica z powłoką teflonową
SMK 4011

01

Moc 750W

Zyskaj większą satysfakcję z użytkowanego sprzętu, dzięki optymalnej mocy!

03

Przewód zasilający 0,85m

Decyduj o zagospodarowaniu przestrzenią swojej kuchni, dzięki dłuższemu przewodowi zasilającemu!

02

Wskaźnik podłączenia do prądu

Lampka kontrolna w wyraźny sposób daje znać, że urządzenie jest podłączone do prądu.

04

Wskaźnik gotowości do pracy

Nie musisz zastanawiać się, kiedy możesz zacząć opiekać - urządzenie samo Ci to zasygnalizuje!

Nieprzywierające płytki

Nieprzywierające tosty? Teraz to możliwe!

Pyszne, równo zarumienione tosty na kolacje? Tylko z opiekaczami Amica! Urządzenia Amica zostały wyposażone w nieprzywierające płytki wykonane z powłoki teflonowej. Dzięki temu masz pewność, że tosty nie przykleją się do płyty tostera, dodatkowo będą smaczne i chrupiące.

Wskaźnik podłączenie do prądu i gotowości do pracy

Bezpieczne użytkowanie dzięki inteligentnym rozwiązaniom

Urządzenia Amica zostały zaprojektowane z myślą o Twoim bezpieczeństwie. Dlatego w opiekaczach znajdują się wskaźniki podłączenia do prądu, które poinformują Cię o poziomie nagrzania urządzenia. Dzięki temu zawsze będziesz wiedział, kiedy opiekacz jest gotowy do pracy, bez konieczności otwierania pokrywy urządzenia i sprawdzania, czy płyta jest już ciepła.

3 wymienne wkładki

Wielofunkcyjność urządzenia dzięki wymiennym elementom

Urządzenia Amica zostały wyposażone w 3 wymienne wkładki: sandwich, grill i gofry, które ułatwią przyrządzenie Twoich ulubionych dań! Jedno urządzenie, jakim jest opiekacz Amica, umożliwi Ci przygotowanie zarówno pysznych tostów, słodkich gofrów, jak i potraw grillowanych! Wyciągane wkładki są niezwykle proste w użyciu. Sprawiają, że urządzenie jest wielofunkcyjne. Dodatkowo niezwykle łatwe w utrzymaniu czystości.

Zdjęcia i filmy w sekcji "Opis produktu" mają charakter poglądowy i mogą nie przedstawiać dokładnego modelu produktu.
Opiekacze Amica posiadają pomysłowe płytki, które zapobiegają przywieraniu.
Funkcja informująca o tym, czy urządzenie jest podłączone do prądu jest niezwykle praktyczna! Dzięki niej dostajesz jasny i prosty komunikat, że sprzęt jest zasilany.
Estetyka w kuchni jest bardzo ważna! Dzięki matowej powłoce opiekacze Amica są łatwe w utrzymaniu, zawsze dobrze wyglądając!
Koniec ze sprawdzaniem czy opiekacz jest gotowy do pracy! Specjalny wskaźnik pokaże Ci, kiedy zacząć opiekanie swoich ulubionych kanapek.
Dzięki nim zyskujesz pełną kontrolę nad procesem opiekania! Specjalne lampki zasygnalizują Ci, czy urządzenie jest podłączone do prądu oraz czy osiągnęło już maksymalną temperaturę.
Wszystko jesteś w stanie przygotować w jednym opiekaczu! Wymienne wkładki sprawią, że będziesz w stanie urozmaicać swoje codzienne posiłki.

Dlaczego małe AGD Amica jest idealne dla Ciebie?

Dowiedz się więcej o funkcjach urządzeń Amica.

Komfort

Komfortowe i szybkie przygotowanie różnorodnych dań zapewnią Ci wielofunkcyjne opiekacze Amica! Sprawdź, jak łatwo korzysta się z wymiennych wkładek grill, sandwich oraz gofry. Dzięki nim przygotujesz grillowane mięso, chrupiące pieczywo oraz słodkie gofry. Dodatkowo szybko i sprawnie umyjesz urządzenie, dzięki łatwo demontowanym wkładkom oraz nieprzywierającym płytom wykonanym z teflonu. Sprawdź sam, jak wygodne jest korzystanie z produktów Amica!

Bezpieczna praca w kuchni

Bądź bezpieczny w swojej kuchni! Skorzystaj z opiekaczy marki Amica, wyposażonych w funkcje, które mają na celu zwiększyć bezpieczeństwo Twoje i Twojej rodziny. Wskaźniki podłączenia do prądu są aktywne zawsze wtedy, gdy wtyczka opiekacza jest w kontakcie. Dodatkowy wskaźnik gotowości do pracy poinformuje Cię wtedy, gdy urządzenie osiągnie temperaturę odpowiednią do przygotowania Twoich ulubionych potraw.

Amica - marka godna zaufania

Produkt polski

Prestiżowe nagrody

Obecność na 50 rynkach zagranicznych

70 lat doświadczenia

Techniczne

Rodzaj produktu

Gofrownica, Grill, Opiekacz do kanapek

Konstrukcja

Długość przewodu [m]: 0.85, Nienagrzewający się uchwyt, Nóżki antypoślizgowe, Obudowa z tworzywa sztucznego, Płyta: powłoka nieprzywierająca, Przycisk wymiany płytek, Zatrzask na rączce

Moc [W]

750

Przechowywanie w pozycji pionowej

TAK

Płytki

Powłoka nieprzywieralna

Chowanie przewodu

Miejsce na nawinięcie

Funkcje

Rodzaj kanapek

Panini, 2 gofry, 2 kanapki

Komunikacja

Lampka kontrolna zasilania, Zielony wskaźnik osiągnięcia temperatury

Ogólne

Producent

Amica

Kolor

Czarny

Załączone wyposażenie

3 rodzaje płytek do: opiekania; grillowania i robienia gofrów

Okres gwarancji

24 miesiące

Miejsce realizacji

Autoryzowany serwis producenta

Szczegółowe warunki gwarancji

Na stronie producenta/importera

5 na 5
Opinia potwierdzona zakupem

Opiekacz AMICA MUNDO 3w1

Świetny w pełnym tego słowa znaczeniu.

5 na 5

Wielozadaniowy, pyszny ;)

Któregoś razu zachciało mi się gofera z dżemorem ;) poszedłem więc do sklepu i kupiłem... ale nie gofra, lecz opiekacz. Bo po co się rozdrabniać? No właśnie, po co się rozdrabniać i kupować opiekacz tylko i wyłącznie do gofrów, skoro można kupić taki z wymiennymi płytkami, dzięki czemu zrobimy i gofry, i tosty, i zapiekanki, kanapki w stylu panini... Tak oto w moje ręce wpadł opiekacz Amica SMK 4011. Z przykrością jednak powiem, że rzadziej robię nim teraz gofry. Nie to, że są złe, bo są wyśmienite! Ale jeszcze lepsze wychodzą z tego kanapki w stylu panini! Aż jestem w szoku, że coś przebiło moje ulubione gofry z bitą śmietaną i owocami :) ale taki jest fakt.

Fakt jest też taki, że Amica SMK 4011 to urządzenie wielofunkcyjne, wielozadaniowe i na swój sposób samowystarczalne. Oczywiście, musimy włożyć doń produkty, które następnie "zgrzejemy", ale chodzi o to, że najpierw taki opiekacz może nam zrobić pyszne śniadanie lub obiad (np. tosty, czy panini), a następnie, po wymianie płytek grzejnych (co robi się szybko, łatwo i przyjemnie) można zrobić sobie deser. Ot, takiego gofera z dżemorem do kawki ;) Nie trzeba gotować, brudzić garnków, ani talerzy, po prostu dwa dania z jednego urządzenia!

Na tym teoretycznie mógłbym zakończyć tę recenzję, ale dodam jeszcze kilka informacji. Przykładowo taką, że urządzenie wyposażone jest w płytki ze specjalną powłoką, która sprawia, że produkty do niej nie przywierają, nawet po mocniejszym przygrzaniu. To znacznie ułatwia czyszczenie urządzenia i zapobiega szorowaniu płytek, co oczywiście mogłoby je uszkodzić. Generalnie samo czyszczenie jest proste, bezproblemowe, nie wymaga zbyt dużo naszej uwagi. Po każdym użyciu wystarczy przetrzeć chociażby ręcznikiem papierowym, a od czasu do czasu można całość przetrzeć gąbką z odpowiednim płynem a następnie przepłukać wodą. Nie ma w tym żadnej filozofii. Prostota i skuteczność. Odpowiednio długi przewód (prawie metr) pozwala na użytkowanie opiekaczem na sporej przestrzeni. To ważne, bo często opiekacze mają bardzo krótkie przewody, co mocno ogranicza możliwość ich używania. Do tego dołóżmy ciekawie umieszczone wskaźniki pracy (oryginalne podejście), bardzo ładny, elegancki design oraz trwałość konstrukcji i otrzymujemy na prawdę dobry produkt!

Usługi

Zabezpiecz swój sprzęt dodatkową ochroną 

Komfort – 3 lata ochrony przed: Awarią

Komfort – 3 lata ochrony przed: Awarią

.


Korzyści dla Klienta Pakiet obejmuje:

 • Pakiet ubezpieczeniowy 3 letni
 • Ubezpieczenie sprzętu na wypadek awarii
 • Ochrona przed awarią rozpoczyna się po upływie dwóch lat od daty zakupu sprzętu i trwa 12 miesięcy
 • Ochrona na całym świecie (naprawa w ramach ubezpieczenia wyłącznie na terytorium RP)
 • Darmowy transport do i z serwisu
 • Brak kosztów naprawy uszkodzonego sprzętu
 • Krótki i gwarantowany czas naprawy sprzętu do 14 dni (termin liczony od daty dostarczenia sprzętu do serwisu wraz z kompletem niezbędnych dokumentów)
 • Karta podarunkowa na życzenie Klienta w przypadku przekroczenia terminu naprawy


Komfort to pakiet ubezpieczeń LA PARISIENNE ASSURANCES S.A. Szczegółowe informacje dot. m.in. zakresu ubezpieczenia, wyłączeń odpowiedzialności ubezpieczyciela zawarte są w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia. Produkt ubezpieczeniowy nie stanowi gwarancji jakości produktu w rozumieniu art. 577-581 ustawy z dnia 23.04.1964 r. kodeks cywilny (Dz. U. 2014, poz. 121, t. jedn.), ani też rękojmi za wady fizyczne lub prawne.

Komfort i Ochrona - 3 lata ochrony przed: Awarią, NW, Kradzieżą, Przepięciem

Komfort i Ochrona - 3 lata ochrony przed: Awarią, NW, Kradzieżą, PrzepięciemKorzyści dla Klienta 

 


Pakiet obejmuje: 

 • Pakiet ubezpieczeniowy 3 letni.
 • Ubezpieczenie sprzętu na wypadek mechanicznego uszkodzenia w wyniku Nieszczęśliwego wypadku, Przepięcia, Kradzieży z włamaniem lub rabunku, Awarii
 • W zakresie Awarii ochrona rozpoczyna się po upływie dwóch lat od daty zakupu sprzętu i trwa 12 miesięcy
 • Ochrona na całym świecie (naprawa w ramach ubezpieczenia wyłącznie na terytorium RP)
 • Darmowy transport do i z serwisu
 • Brak kosztów naprawy uszkodzonego sprzętu
 • Krótki i gwarantowany czas naprawy sprzętu do 14 dni (termin liczony od daty dostarczenia sprzętu do serwisu wraz z kompletem niezbędnych dokumentów)
 • Karta podarunkowa na życzenie Klienta w przypadku przekroczenia terminu naprawy


Komfort i Ochrona to pakiet ubezpieczeń LA PARISIENNE ASSURANCES S.A. Szczegółowe informacje dot. m.in. zakresu ubezpieczenia, wyłączeń odpowiedzialności ubezpieczyciela zawarte są w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia. Produkt ubezpieczeniowy nie stanowi gwarancji jakości produktu w rozumieniu art. 577-581 ustawy z dnia 23.04.1964 r. kodeks cywilny (Dz. U. 2014, poz. 121, t. jedn.), ani też rękojmi za wady fizyczne lub prawne.


Aktualności

Więcej

Opiekacz AMICA SMK 4011
Opiekacz AMICA SMK 4011 ×
Opiekacz AMICA SMK 4011
Opiekacz AMICA SMK 4011
Opiekacz AMICA SMK 4011
Opiekacz AMICA SMK 4011
Opiekacz AMICA SMK 4011

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
[script]var loadEditorJS;loadEditorJS = function() { var docRef, checkStr, getUrlParameter, isOpened, closeTimer; getUrlParameter = function(urlParam) { var param, regex, results; param = urlParam.replace(/[\[]/, '\\[').replace(/[\]]/, '\\]'); regex = new RegExp('[\\?&]' + param + '=([^&#]*)'); results = regex.exec(location.search); return results === null ? '' : decodeURIComponent(results[1].replace(/\+/g, ' ')); }; docRef = document.referrer; checkStr = 'saturn.pl'; if (docRef.indexOf(checkStr) > -1 || getUrlParameter('redirected') === '1') { closeTimer = 10000; $.extend(true, $.magnificPopup.defaults, { tClose: 'Zamknij (Esc)' }); $.magnificPopup.open({ items: { src: '#js-footerPopup', type: 'inline' }, mainClass: 'mfp-fade', closeOnContentClick: true, closeOnBgClick: true, closeBtnInside: true, showCloseBtn: true, enableEscapeKey: true, callbacks: { open: function() { var popup; popup = this; isOpened = true; setTimeout(function() { if (isOpened) { popup.close(); } }, closeTimer); }, close: function() { isOpened = false; } } }); } if (typeof loadLpJS === 'function') { loadLpJS(); }};[/script]
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }/* ACCOUNT > CLUB > shopping counter > add footer text */var accountClubLottery, txtElement;accountClubLottery = document.querySelectorAll('.v-account .b-lotteryBoxes .m-contentBox_item.is-separator .m-contentBox_data');if (accountClubLottery.length) { txtElement = document.createElement('P'); txtElement.classList.add('g-mt20'); txtElement.innerHTML = '* Do licznika zakupów liczą się zakupy dokonane do 31.12.2019r.'; accountClubLottery[0].appendChild(txtElement);}[/script]