Robomop VILEDA Virobi

nr kat.: 1227515 VILEDA

Produkt chwilowo niedostępny

Dostępność
Zalety Robomopa Virobi:


-  Robomop posiada dwa programy czyszczące: krótki - 30 minut oraz długi - 120 minut

-  Virobi wyposażony jest w wskaźnik LED prezentujący stan naładowania baterii, alarm zablokowania produktu i zakończenia programu

-  Nakładka czyszcząca mopa pozwala wyczyścić dokładnie podłogę w rogach, kątach nie niszcząc scian ani  listew przypodłogowych

-  Gniazdko zasilające umieszczone jest w górnej części robo-mopa, dzięki czemu podłączenie ładowarki jest wygodne

-  Virobi posiada wzmocniony system „rzepów”, który  przytrzymuje nakładkę czyszczącą (w zestawie 3 wkłady)

-  Po wybraniu jednego z dwóch trybów sprzątania, Virobi samodzielnie zbiera z podłogi kurz i brud

-  bezpiecznie omija „przeszkody” docierając również pod meble i łóżka 

-  Wymiary mopa Virobi: wysokość: 6,5 cm; średnica całkowita (razem z czarną nakładką): 28 cm; średnica urządzenia (bez czarnej nakładki): 20 cm

Charakterystyka

Producent

Vileda

Inne

Wymiary: wysokość: 6,5 cm; średnica całkowita (razem z czarną nakładką): 28 cm; średnica urządzenia (bez czarnej nakładki): 20 cm; Wskaźnik naładowania; Wskaźnik LED; Alarm zablokowania produktu i zakończenia programu; Dwa programy czyszczące: krótki - 30 minut oraz długi - 120 minut

Drążek

Brak

5 na 5
Opinia potwierdzona zakupem

Za tą cenę - na prawdę warto

Do czego służyć ma Virobi?

My kupiliśmy go ze względu na naszą kotkę, która bardzo gubi sierść, na budowę, która się toczy za oknami oraz na małe dziecko, które zjada wszystko co znajdzie na podłodze.

Przed rozpoczęciem pracy dobrze jest zamieść większe okruchy z podłogi, dobrze jest pozabierać maksymalnie jak najwięcej rzeczy, kabli, czy podwinąć firanki / zasłony.
Dobrze jest też wyznaczyć mu przestrzeń ograniczając strefę np pudełkiem, czy innym przedmiotem - u nas salon nie ma drzwi, stąd takie zabiegi.

Robot bardzo zgrabnie wyznacza sobie jakimś algorytmem matematycznym tor jazdy ogarniając całą dostępną przestrzeń - oczywiście pierwszą godzinę pracy siedzieliśmy wszyscy i obserwowaliśmy zmagania z meblami i ścianami.

Całkiem sprytnie przyczepia do siebie sierść, kłęby kurzu zalegające pod łóżkiem, czy szafą. Czasem niestety gubi to co sobie zebrał - na szczęście zawsze robił to na środku pokoju. To był znak, że trzeba zebrać nadmiar ze ściereczki, lub wymienić ją na nową.
Podejrzewam, że taka sytuacja ma miejsce przy pierwszym sprzątaniu, gdzie materiału do zebrania jest bardzo dużo.
Wraz z zebranymi kłębami kurzu i sierścią kociaka zbiera też (czy może zaplątywuje) drobiny, piachu, okruchy, które przeoczyłem zamiatając podłogę.

Bardzo świetnie sobie radził w sypialni pod łóżkiem, gdzie nikomu nie chciało się schylać by posprzątać, jednak trzeba pamiętać o wysokości robota - około 5cm.

Dobrze jest też ustawić mu przestrzeń tak, by nie robiły się wnęki o rozmiarze zbliżonym do jego średnicy (wraz z tarczą) - wtedy robot już sam stamtąd nie wyjdzie.

Świetnym pomysłem jest miękka tarcza o wystającym talerzu na około 7 cm - sprawdza się pod szafkami, gdzie zazwyczaj jest około 0,5 cm szpary.

Używaliśmy go już około 10 razy - jeszcze bez ładowania.
Pracuje dosyć cicho, nie zakłóca domowej ciszy - jeżeli można o takiej mówić, mając małe dziecko w domu.

Fajne jest to, że w tym czasie można zrobić wiele innych rzeczy, a robot sam pozabiera za nas kurz.

Uważam, że jak za taką cenę spisuje się rewelacyjnie.
Oczywiście, jeżeli ktoś ma w dyspozycji luźne 1500 zł, to można pomyśleć o iRumbie, ale ten na nasze bezdywanowe przestrzenie spisuje się znakomicie.

5 na 5

Nie jest to odkurzacz, warto o tym pamiętać przed zakupem.
Idealnie się sprawuje na jednolitej równej podłodze bez dywanów. Zbiera kłaczki, kudły i kurz (3 x K). Nie nadaje się do zbierania piachu, rozsypanego cukru czy większych farfocli.

Nieco obija się o meble, ale miękka nakładka (o dużo większej średnicy niż sama machina) amortyzuje uderzenie. Nakładkę warto co jakiś czas oczyścić, można do tego celu użyć rolki do odzieży (takiej z taśmą klejącą).
Sprzęt leciutki, zgrabny i niedrogi. A, nie w miarę cichy. Nie posiada rozbudowanych programów typu wirtualna ściana, ale w kawalerce 30m2 całkowicie zdaje egzamin.

Aktualności

Więcej

Robomop VILEDA Virobi ×
Robomop VILEDA Virobi
Robomop VILEDA Virobi
Robomop VILEDA Virobi
Robomop VILEDA Virobi

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]