PLN 2299

Robot odkurzający ELECTROLUX PI92-4ANM Pure i9.2

nr kat.: 1412894 ELECTROLUX
Kup w zestawie

Kup w zestawie

Robot odkurzający ELECTROLUX PI92-4ANM Pure i9.2
Komfort – 3 lata ochrony przed: Awarią
Kup zestaw
Robot odkurzający ELECTROLUX PI92-4ANM Pure i9.2
Komfort i Ochrona - 3 lata ochrony przed: Awarią, NW, Kradzieżą, Przepięciem
Kup zestaw
Usługi

Zabezpiecz swój sprzęt dodatkową ochroną 

Dostępność
Technologia 3D Vision
Niesamowita wydajność
Doskonała jakość sprzątania
Sterowanie za pomocą aplikacji
Innowacyjny trójkątny kształt
ODKURZACZ AUTOMATYCZNY PI92-4ANM
SKANUJE. ANALIZUJE. I DOKŁADNIE ODKURZA.
Odkurzacz automatyczny Electrolux PUREi9 ma wyjątkową, trójkątną obudowę Trinity Shape™ oraz jest wyposażony w wydłużoną szczotkę boczną i znakomity system nawigacyjny 3D Vision. Dzięki temu, dociera do każdego kąta mieszkania i skuteczniej czyści narożniki oraz krawędzie mebli i ścian. Możliwość sterowania za pomocą aplikacji mobilnej.
POZNAJ ELECTROLUX PI92-4ANM
NAWIGACJA
3D VISION
Nie trzeba usuwać przedmiotów z podłogi przed sprzątaniem. Odkurzacz wyposażony w laser i kamerę mapuje pomieszczenie, skanuje pozycje mebli i innych przedmiotów, by wyznaczyć trasę sprzątania dopasowaną do warunków.
WYJĄTKOWY KSZTAŁT TRINITY SHAPE™
Wyjątkowy kształt Trinity Shape™ i niska konstrukcja pozwala odkurzaczowi Pure i9.2 docierać w trudno dostępne miejsca i czyścić powierzchnie do samych krawędzi.

Wyjątkowy trójkątny kształt dla lepszej mobilności.

Dociera do rogów i krawędzi
Z łatwością odkurza przestrzenie wzdłuż ścian
Kompaktowa konstrukcja pozwala łatwo docierać w trudno dostępne miejsca (pomiędzy nogami krzeseł, pod meblami)
ZAAWANSOWANA APLIKACJA MOBILNA
Dzięki połączeniu robota PURE i9.2 z dedykowaną aplikacją na Twojego smartfona, możesz włączać i wyłączać swój odkurzacz nawet z drugiego końca świata! Aplikacja pozwala na zaplanowanie odkurzania w konkretnego dnia oraz daje możliwość wyboru konkretnego pomieszczenia w którym chcemy posprzątać.
ODKURZACZ ZAWSZĘ DO USŁUG
PURE i9.2 nigdy nie będzie rozładowany z jednego prostego powodu – ten robot doskonale wie, że po zakończonym odkurzaniu musi wrócić na swoje miejsce, by doładować baterię. Mądry, zdolny, skuteczny i na dodatek samodzielny. Czego chcieć więcej?
ZOPTYMALIZOWANE ŁADOWANIE I POJEMNOŚĆ AKUMULATORA
Super szybkie ładowanie, 60 min czasu sprzątania w trybie ECO*

* zależnie od modelu

Galeria filmów

 • Wideo

Techniczne

Rodzaj odkurzacza

Robot odkurzający

Rodzaj filtrów

HEPA

Pojemność zbiornika na kurz [l]

0.7

Poziom hałasu [dB]

75

Czas działania [min]

80

Czas ładowania [min]

90

Konstrukcja

Bateria- (Li-ion), Duże kółka, Duży pojemnik na kurz, Ergonomiczna konstrukcja, Inteligentny system nawigacyjny , Łatwe czyszczenie, Szczotka XXL, Szczotka z systemem mocowania magnetycznego, Trójkątny kształt Trinity shape Wirująca szczotka boczna

Funkcje

Czujniki

Antykolizyjny, Kurzu, Przeszkód, Uskoku podłoża

Harmonogram sprzątania

Tak

Automatyczny powrót do bazy

Tak

Zastosowane technologie

Aplikacja na urządzenia mobilne , PowerBrush™, System 3D Vision™ Wykrywania przeszkód

Zabezpieczenia

`System zabezpieczający przed upadkiem, Automatyczne wyłączenie po podniesieniu

Komunikacja

Aplikacja na urządzenie mobilne jak tablet lub smartfon , Wskaźnik ładowania, Wskaźnik naładowania, Wyświetlacz LED

Dodatkowe funkcje

Automatyczne dostosowywanie prędkości szczotki, Automatyczne ładowanie akumulatora, Automatyczne wznowienie sprzątania po ukończeniu ładowania baterii, Połączenie z aplikacją w telefonie, Programator i timer, Sterowanie mocą, Wbudowana kamera

Fizyczne

Wysokość [cm]

8.5

Średnica [cm]

31.5

Waga [kg]

3.47

Ogólne

Producent

Electrolux

Kolor

Czarny

Okres gwarancji

24 miesiące

Miejsce realizacji

Autoryzowany serwis producenta

Szczegółowe warunki gwarancji

Na stronie producenta/importera

5 na 5

MarysiaJasz

Przejęłam kontrolę nad kurzem i światem

Jeśli oglądając filmy science fiction zawsze marzyłeś o przejęciu kontroli nad światem, ale póki co, nie panujesz nawet nad kurzem we własnym domu, to urządzenie musi natychmiast trafić w Twoje ręce. Poczucie sprawczości, władza, sprawowanie bezwzględnej kontroli, wydawanie poleceń nieznoszących sprzeciwu, technologia, lasery i kamery, magia, która dzieje się pod Twoją nieobecność, przychodzenie "na gotowe" i spektakularne efekty osiągane bez najmniejszego wysiłku. Już dziś możesz zasiąść na tronie Królestwa Porządku, wyciskając maksimum z poddanego Ci robota odkurzającego Electrolux.

5 na 5

Paweł

Doskonała jakość sprzątania w moim domu.

Najnowsza wersja robota odkurzającego od Electroluxa. Dobra skuteczność sprzątania w trudno dostępnych miejscach. Mój najnowszy robot gwarantuje mi ogromną oszczędność czasu, a sprzątając nawet codziennie, stale utrzymuje za mnie czystość w moim domu.

Zalety:
- gabaryty
- skuteczność sprzątania
- dobrze dopracowana aplikacja
- zaawansowane mapowanie
- pojemność zbiornika na brud

Mój odkurzacz jest wyposażony w wydłużoną szczotkę boczną i znakomity system nawigacyjny 3D Vision. Dlatego teraz zawsze dociera do każdego kąta w moim mieszkaniu i znacznie skuteczniej czyści narożniki oraz krawędzie mebli i ścian.
Wzorowa stylistyka, obudowa o trójkątnym zarysie i rewelacyjny system mapowania. Electrolux Pure i9.2 to usprawniona wersja dobrze znanego odkurzacza. Usprawnieniom został oddany system zasilania, a także poprawił się czas pracy i szybkość ładowania.
Bez zarzutów wypadła również skuteczność sprzątania ciężkich zabrudzeń na miękkiej wykładzinie. Mój robot może być obsługiwany za pośrednictwem dopracowanej aplikacji na urządzenia mobilne. Pozwala ona na śledzenie przebiegu jego pracy, ustalanie harmonogramu i wyznaczanie stref pracy. Odkurzacz posiada funkcję planowania sprzątania, czyli tzw. harmonogram sprzątania. Dzięki tej funkcji w ogóle nie muszę pamiętać o włączeniu odkurzacza, a rozpoczęcie prac porządkowych mogę spersonalizować w urządzeniu. Mój super nowy odkurzacz automatyczny Electrolux PUREi9 ma wyjątkową, trójkątną obudowę Trinity Shape. Robot odkurzający z akumulatorami litowo-jonowymi. Czas pracy do 80 minut, ładowania 1.5 godziny.
Dobry robot sprzątający, który skutecznie odkurzy za mnie. Polecam! Robot odkurzający to jedno z urządzeń, które moim zdaniem powinno znaleźć się w moim domu dlatego zdecydowałem się na zakup.
Tym samym jest to moim zdaniem jeden z robotów, które należy brać pod uwagę szukając skutecznego robota. To niewątpliwie jeden z najbardziej sprawdzonych producentów robotów odkurzających. Ich produkty cechują się wysoką jakością wykonania. Jeden z moich ulubionych robotów odkurzających od dłuższego czasu. Obecnie zdecydowanie najlepszy producent robotów odkurzających.
Mój robot sprzątający radzi sobie doskonale w dużym mieszkaniu z duża ilością przeszkód.
Pod względem funkcjonalności, efektywności i uniwersalności robot ten jest udanym sprzętem. Automatycznie i bezbłędnie wraca na stację dokującą. Pracuje bez problemów na całym obszarze, nie błądzi pomiędzy pomieszczeniami.

5 na 5

Opinia pochodzi od:

Maria

Bardzo dobry odkurzacz!

Pierwsze odkurzanie za nami i jedyny minu to głośność pracy ale podobno każdy robot tak ma, a dzięki aplikacji można obsługiwać zdalnie. Radzi sobie dobrze z dywanami, płytkami i panelami. Jak na razie same plusy.

Więcej opinii

Usługi

Zabezpiecz swój sprzęt dodatkową ochroną 

Komfort – 3 lata ochrony przed: Awarią
Komfort – 3 lata ochrony przed: Awarią

.


Korzyści dla Klienta Pakiet obejmuje:

 • Pakiet ubezpieczeniowy 3 letni
 • Ubezpieczenie sprzętu na wypadek awarii
 • Ochrona przed awarią rozpoczyna się po upływie dwóch lat od daty zakupu sprzętu i trwa 12 miesięcy
 • Ochrona na całym świecie (naprawa w ramach ubezpieczenia wyłącznie na terytorium RP)
 • Darmowy transport do i z serwisu
 • Brak kosztów naprawy uszkodzonego sprzętu
 • Krótki i gwarantowany czas naprawy sprzętu do 14 dni (termin liczony od daty dostarczenia sprzętu do serwisu wraz z kompletem niezbędnych dokumentów)
 • Karta podarunkowa na życzenie Klienta w przypadku przekroczenia terminu naprawy


Komfort to pakiet ubezpieczeń LA PARISIENNE ASSURANCES S.A. Szczegółowe informacje dot. m.in. zakresu ubezpieczenia, wyłączeń odpowiedzialności ubezpieczyciela zawarte są w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia. Produkt ubezpieczeniowy nie stanowi gwarancji jakości produktu w rozumieniu art. 577-581 ustawy z dnia 23.04.1964 r. kodeks cywilny (Dz. U. 2014, poz. 121, t. jedn.), ani też rękojmi za wady fizyczne lub prawne.

Komfort i Ochrona - 3 lata ochrony przed: Awarią, NW, Kradzieżą, Przepięciem
Komfort i Ochrona - 3 lata ochrony przed: Awarią, NW, Kradzieżą, PrzepięciemKorzyści dla Klienta 

 


Pakiet obejmuje: 

 • Pakiet ubezpieczeniowy 3 letni.
 • Ubezpieczenie sprzętu na wypadek mechanicznego uszkodzenia w wyniku Nieszczęśliwego wypadku, Przepięcia, Kradzieży z włamaniem lub rabunku, Awarii
 • W zakresie Awarii ochrona rozpoczyna się po upływie dwóch lat od daty zakupu sprzętu i trwa 12 miesięcy
 • Ochrona na całym świecie (naprawa w ramach ubezpieczenia wyłącznie na terytorium RP)
 • Darmowy transport do i z serwisu
 • Brak kosztów naprawy uszkodzonego sprzętu
 • Krótki i gwarantowany czas naprawy sprzętu do 14 dni (termin liczony od daty dostarczenia sprzętu do serwisu wraz z kompletem niezbędnych dokumentów)
 • Karta podarunkowa na życzenie Klienta w przypadku przekroczenia terminu naprawy


Komfort i Ochrona to pakiet ubezpieczeń LA PARISIENNE ASSURANCES S.A. Szczegółowe informacje dot. m.in. zakresu ubezpieczenia, wyłączeń odpowiedzialności ubezpieczyciela zawarte są w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia. Produkt ubezpieczeniowy nie stanowi gwarancji jakości produktu w rozumieniu art. 577-581 ustawy z dnia 23.04.1964 r. kodeks cywilny (Dz. U. 2014, poz. 121, t. jedn.), ani też rękojmi za wady fizyczne lub prawne.


RATY ONLINE - umowa kredytowa nawet w 15 minut od złożenia wniosku.

Santander Consumer Bank

Santander Consumer Bank


W ofercie dostepne są propozycje ratalne:


Raty online od 20 do 30 rat 0% -> Sprawdź szczegóły

Raty online aż do 60 rat -> Sprawdź szczegóły

Raty online do 55 rat z odroczonym terminem płatności -> Sprawdź szczegółyDlaczego warto wybrać zakupy na raty?

 • Minimum formalności 1
 • Okres kredytowania nawet do 60 m-cy
 • Szybka decyzja kredytowa - nawet 15 min od złożenia wniosku
 • Bezpieczeństwo finansowe - możliwość skorzystania z ubezpieczenia 2
 • Cała procedura odbywa się on-line. Wygodnie i bezpiecznie. Z domu!
 • 1Zapytaj doradcę o kredyt na podstawie deklaracji o dochodach.

  2Zawarcie umowy ubezpieczenia jest dobrowolne. Ochronę ubezpieczeniową zapewnia CNP Santander Insurance Life DAC z siedzibą w Dublinie (Irlandia). Wyłączenia i ograniczenia odpowiedzialności Towarzystwa Ubezpieczeniowego zawarte są w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia (OWU), dostępnych na www.santanderconsumer.pl/ubezpieczenia.

  Dla kredytu na zakup towarów i usług oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, wskazana wartość Rzeczywistej Rocznej Stopy Oprocentowania (RRSO) 0% wyliczona została na podstawie przykładu reprezentatywnego na dzień 6.11.2017 r.

Oblicz wysokość raty

RATY W MARKECIE! W celu uzyskania kredytu udaj się do Punktu Obsługi Klienta Santander Consumer Bank S.A. znajdującego się w naszym markecie.

O szczegóły zapytaj pod nr tel. 71 358 22 66 (koszt wg stawki operatora) lub sprawdź na stronie www.santanderconsumer.pl

Aktualności

Więcej

Jak wyczyścić maszynkę do golenia?
Jak wyczyścić maszynkę do golenia?

Utrzymanie golarki (zarówno takiej z trymerem, jak i bez) w czystości zapewni jej długie i niezawodne działanie. Jak czyścić elektryczną maszynkę do golenia, żeby służyła nam jak najdłużej? Zobacz nasz poradnik.

Robot odkurzający ELECTROLUX PI92-4ANM Pure i9.2
Robot odkurzający ELECTROLUX PI92-4ANM Pure i9.2 ×
Robot odkurzający ELECTROLUX PI92-4ANM Pure i9.2
Robot odkurzający ELECTROLUX PI92-4ANM Pure i9.2
Robot odkurzający ELECTROLUX PI92-4ANM Pure i9.2
Robot odkurzający ELECTROLUX PI92-4ANM Pure i9.2
Robot odkurzający ELECTROLUX PI92-4ANM Pure i9.2
Robot odkurzający ELECTROLUX PI92-4ANM Pure i9.2
Robot odkurzający ELECTROLUX PI92-4ANM Pure i9.2

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
[script]var loadEditorJS;loadEditorJS = function() { var docRef, checkStr, getUrlParameter, isOpened, closeTimer; getUrlParameter = function(urlParam) { var param, regex, results; param = urlParam.replace(/[\[]/, '\\[').replace(/[\]]/, '\\]'); regex = new RegExp('[\\?&]' + param + '=([^&#]*)'); results = regex.exec(location.search); return results === null ? '' : decodeURIComponent(results[1].replace(/\+/g, ' ')); }; docRef = document.referrer; checkStr = 'saturn.pl'; if (docRef.indexOf(checkStr) > -1 || getUrlParameter('redirected') === '1') { closeTimer = 10000; $.extend(true, $.magnificPopup.defaults, { tClose: 'Zamknij (Esc)' }); $.magnificPopup.open({ items: { src: '#js-footerPopup', type: 'inline' }, mainClass: 'mfp-fade', closeOnContentClick: true, closeOnBgClick: true, closeBtnInside: true, showCloseBtn: true, enableEscapeKey: true, callbacks: { open: function() { var popup; popup = this; isOpened = true; setTimeout(function() { if (isOpened) { popup.close(); } }, closeTimer); }, close: function() { isOpened = false; } } }); } if (typeof loadLpJS === 'function') { loadLpJS(); }};[/script]
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }/* ACCOUNT > CLUB > shopping counter > add footer text */var accountClubLottery, txtElement;accountClubLottery = document.querySelectorAll('.v-account .b-lotteryBoxes .m-contentBox_item.is-separator .m-contentBox_data');if (accountClubLottery.length) { txtElement = document.createElement('P'); txtElement.classList.add('g-mt20'); txtElement.innerHTML = '* Do licznika zakupów liczą się zakupy dokonane od 01.01.2020r. do 31.12.2020r.'; accountClubLottery[0].appendChild(txtElement);}[/script]