MediaMarkt - sklep internetowy - RTV, AGD, komputery

Porównywarka (0)
PLN 1899

TOP

Robot odkurzający IROBOT Roomba 976

nr kat.: 1421905 iROBOT
Kup w zestawie

Kup w zestawie

Robot odkurzający IROBOT Roomba 976
Komfort – 3 lata ochrony przed: Awarią
Kup zestaw
Robot odkurzający IROBOT Roomba 976
Komfort i Ochrona - 3 lata ochrony przed: Awarią, NW, Kradzieżą, Przepięciem
Kup zestaw
Usługi

Zabezpiecz swój sprzęt dodatkową ochroną 

Dostępność

iRobot Roomba® 976
Unikalny 3-stopniowy system sprzątania AeroForce™ - wykrywanie miejsc szczególnie zabrudzonych Dirt Detect - Raporty pokrycia powierzchni Clean Map w aplikacji iRobot HOME - Personalizowane sugestie sprzątania - Współpraca z asystentami głosowymi

Ponad 30 lat doświadczenia i innowacji w robotyce

iRobot, firma założona w 1990 roku to pionier w dziedzinie robotyki. Myślą przewodnią jest tworzenie praktycznych robotów do codziennego użytku. Do dziś sprzedaliśmy ponad 30 milionów robotów domowych, w tym roboty odkurzające Roomba oraz roboty mopujące Braava. Ale w naszej technologii nie chodzi tylko o roboty. Chodzi o Ciebie i pomoc w znalezieniu najlepszego sposobu, aby sprzątać szybciej i wydajniej.

Skuteczne sprzątanie włosów i sierści zwierząt

Dwie gumowe szczotki AeroForce™ zapobiegają wplątywaniu się przewodów, włosów i sierści. Specjalny profil szczotek głównych oraz wypustki sprawiają, że iRobot Roomba 976 może codziennie skutecznie walczyć z brudem na Twoich podłogach.

Automatyczne ładowanie i wznawianie pracy

iRobot Roomba 976 na jedynym ładowaniu akumulatora może działć nieprzerwanie aż do 75 minut. Kiedy czujniki robota wyjryją, że obecny stan naładowania akumulatora nie wystarczy do dokończenia cyklu sprzątania, Roomba 976 pojedzie do stacji dokującej, żeby się doładować, a następnie dokończy sprzątanie. W praktyce oznacza to nieograniczony czas pracy.

Unikalny 3-stopniowy system sprzątania

Sercem 3-stopniowego systemu sprzątania AeroForce™ jest zaawansowany silnik próżniowy, który obraca się z prędkością 10 000 obr / min, zapewniając 5-krotnie większą moc ssania*, dla wysokiej wydajności sprzątania twardych podłóg i dywanów.

Wykrywanie miejsc szczególnie brudnych

Opatentowana technologia Dirt Detect, używająca optycznych i akustycznych czujników, pozwala robotowi iRobot Roomba 976 odnajdywać miejsca bardziej zabrudzone. W tych obszarach Roomba 976 koncentruje pracę na ich dokładnym wysprzątaniu.

Samodzielnie nawiguje po wielu pomiesczeniach

Technologia nawigacji vSLAM® wykorzystuje optyczny czujnik do przetwarzania ponad 230 400 punktów danych na sekundę. Robot Roomba 976 tworzy dokładną mapę swojego otoczenia i wie gdzie się znajduje, gdzie był oraz gdzie jeszcze musi posprzątać.

Automatyczna współpraca z robotem mopującym Braava

iRobot Roomba 976, wykorzystując technologię Imprint™ Link, koordynuje swoja pracę z robotem mopującym iRobot® Braava jet® m6 dostarczając zupełnie nową jakość odkurzania. Najpierw odkurza Roomba, a następnie automatycznie robot mopujący rozpoczyna pracę bez jakiegokolwiek wysiłku ze strony użytkownika.

Sprząta zarówno podłogi twarde jak i dywany

Miękkie gumowe szczotki błyskawicznie dostosowują się do kształtu sprzątanej powierzchni i dokładnie usuwają brud z dywanów i wszelkich twardych podłóg.

Sprząta w narożnikach i przy krawędziach

ulepszona szczotka boczna przeznaczona do sprzątania przy krawędziach jest ustawiona pod kątem 27 stopni, aby wymiatać zabrudzenia wzdłuż krawędzi i w narożnikach.

Wysokowydajny filtr

przechwytuje 99% alergenów, pyłków i cząstek o wielkości do 10 mikronów.

Personalizowane sugestie sprzątania

Roomba odkurza dokładnie tam, gdzie tego potrzebujesz. Tworzy personalizowane sugestie sprzątania, aby zapewnić czystość jakiej oczekujesz Ty i Twój dom. Aplikacja ppodpowie Tobie, kiedy Twój dom potrzebuje częstszego sprzątania np. w okresie linienia zwierząt czy w sezonie alergicznym.
*Kompatybilny z urządzeniami obsługującymi Alexa i Asystentem Google. Amazon, Echo, Alexa i wszystkie powiązane logotypy są znakami towarowymi firmy Amazon.com, Inc. lub jej oddziałów. Google HOME jest znakiem towarowym firmy Google LLC.
**W porównaniu z modelami Roomba® serii 600 z systemem AeroVac

Znajdź odpowiedniego robota

Porównaj różne modele, aby wybrać odpowiedni dla swoich potrzeb.

Cechy robota
Roomba 604 Roomba 697 Roomba e5 Roomba 976 Roomba 980 Roomba i7 Roomba i7+
Zobacz Zobacz Zobacz Zobacz Zobacz Zobacz Zobacz
Sprzątanie wszystkich rodzajów podłóg
Opatentowany 3-stopniowy system sprzątania 5x większa moc ssąca * 5x większa moc ssąca * 10x większa moc ssąca * 10x większa moc ssąca * 10x większa moc ssąca *
Czas pracy do 60 minut ** do 90 minut ** do 90 minut ** do 75 minut ** / ładowanie i wznawianie pracy do 120 minut ** / ładowanie i wznawianie pracy do 75 minut ** / ładowanie i wznawianie pracy do 75 minut ** / ładowanie i wznawianie pracy
Automatyczny powrót do bazy i ładowanie
Skoncentrowane sprzątanie Dirt Detect
Harmonogram pracy
Łączność z Wi-Fi ®
Szczotki zapobiegające wplątywaniu
Bardzo wydajny filtr
Zmywalny pojemnik na brud
Sprzątanie całego poziomu
Ładowanie i wznawianie sprzątania
Raporty pokrycia powierzchni Clean Map
Indywidualne ustawienia sprzątania
Zwiększona wydajność na dywanach Carpet Boost
Samodzielne opróżnianie zbiornika dzięki funkcji automatycznego usuwania brudu kompatybilny
Planowanie sprzątania według pomieszczeń
Inteligentne mapy Imprint