MediaMarkt - sklep internetowy - RTV, AGD, komputery

Porównywarka (0)
PLN

Robot odkurzający MIELE Scout RX2 Home Vision

nr kat.: 1352289
Robot odkurzający MIELE Scout RX2 Home Vision
Robot odkurzający MIELE Scout RX2 Home Vision
Robot odkurzający MIELE Scout RX2 Home Vision
Robot odkurzający MIELE Scout RX2 Home Vision
Robot odkurzający MIELE Scout RX2 Home Vision
  • Rodzaj filtrów: AirClean Plus
  • Pojemność zbiornika na kurz [l]: 0.6
  • Dysze/szczotki: 2 szczotki boczne
  • Czujniki: Antykolizyjny , Kurzu , Przeszkód , Uskoku podłoża
  • Zobacz pełną specyfikację

Opis i specyfikacja


Scout RX1 - SJQL0 - Robot sprzątający Miele Scout RX1 – Najlepsza wydajność czyszczenia, w pełni automatycznie.--


Scout RX2 Home Vision - SLQL0 30Robot sprzątający

Miele Scout RX2 Home Vision – Z transmisją

obrazu na żywo i czasem pracy 2 h.  • Najlepsza wydajność czyszczenia dzięki Quattro Cleaning Power
  • Komfortowa obsługa za pomocą MobileControl
  • Sprawdzanie sytuacji w domu dzięki Home Vison

Quattro Cleaning Power
Wydajny system sprzątania


4-stopniowy system sprzątania gwarantuje wyjątkową wydajność 1. Ruchome szczotki boczne zagarniają większe zabrudzenia pod urządzenie 2. Wałek szczotkowy zbiera je dokładnie i transportuje do przedniego otworu ssania 3. Tylny otwór ssania jest przeznaczony do dokładnego zbierania drobnego pyłu 4. Bezszczotkowy silnik zapewnia niezwykłą efektywność sprzątania (dzięki wysokiej prędkości obrotowej) i jest wyjątkowo wydajny, kurz trafia do pojemnika.
Furniture Protection TechnologyBez uderzeń. Bez potknięć.

7 czujników podczerwieni umieszczonych z przodu robota Scout rozpoznaje meble i inne przeszkody znajdujące się na jego drodze. Robot ostrożnie zbliża się do tych obiektów w celu oczyszczenia podłogi przed nimi. W ten sposób niezawodnie unika kolizji. Dalsze 3 czujniki na spodzie urządzenia odpowiednio wcześnie rozpoznają stopnie w podłodze i zapobiegają upadkowi robota Scout ze schodów.


3D Smart NavigationTrójwymiarowe rozpoznanie pomieszczeń

Dwie kamery z przodu umożliwiają Scout RX2 wysoce precyzyjne, trójwymiarowe rozpoznanie obiektów. Automatycznie ustala on odległości do możliwych przeszkód i je bezpiecznie omija. W ten sposób meble i przedmioty są chronione przed kolizją. Nawet w pomieszczeniach z dużą ilością obiektów Scout RX2 porusza się pewnie i sprząta wyjątkowo dokładnie.
Szczotka bocznaWychylne szczotki boczne do dokładnego czyszczenia

Za pomocą szczotek bocznych, które wystają z urządzenia, Scout RX2 dosięga nawet najdalszych zakamarków. Szczotki dokładnie czyszczą krawędzie podłogi i usuwają z kątów kłęby kurzu. Jak tylko urządzenie natrafia na przeszkodę szczotki boczne zostają cofnięte, a robot kontynuuje swoją pracę.


Pojemnik na brudKomfortowy w obsłudze

Wyjmowanie pojemnika na brud jest w przypadku Scout RX2 wyjątkowo komfortowe. Po otwarciu pokrywy na urządzeniu pojemnik można bardzo łatwo wyjąć trzymając za żółty uchwyt.
Filtr AirClean PlusFiltr AirClean Plus to dobry klimat w pomieszczeniu

Filtr AirClean Plus sprawia, że zassany kurz pozostaje tam, gdzie powinien: w pojemniku na brud. Skuteczna filtracja zapewnia wyjątkowo czyste powietrze w pomieszczeniu.


Płaska obudowaCzysto pod sofą 

Dzięki swojej kompaktowej, płaskiej obudowie robot Scout zwinnie porusza się po mieszkaniu. Łatwo dociera również pod płaskie meble i do innych trudno dostępnych miejsc. Utrzymanie czystości pod łóżkami, regałami i kanapami nigdy nie było aż tak łatwe.
Wjeżdżanie na dywanBezpieczne pokonywanie krawędzi

Dzięki swojemu mocnemu napędowi i przyczepnym kółkom robot Scout z łatwością pokonuje przejścia z gładkich podłóg na dywan. Także progi drzwi pokonuje z łatwością. Można być pewnym, że robot sprzątający Miele będzie niezawodnie pokonywał swoją trasę – zapewniając idealną czystość w całym domu.


Non-Stop 60 min.
Automatyczne ładowanie

Dzięki wydajnym akumulatorom litowo-jonowym Scout osiąga długi czas pracy na jednym naładowaniu. Jeżeli mimo to pojemność akumulatora nie wystarczy, Scout powróci do stacji ładowania i ponownie go naładuje. Następnie będzie automatycznie kontynuował sprzątanie, od miejsca w którym je przerwał.
MobileControl*Obsługa za pomocą aplikacji z domu lub z drogi

Scout RX2 może być wygodnie sterowany zdalnie przez aplikację* na smartfon lub tablet. Dostępnych jest wiele atrakcyjnych funkcji. Na przykład można zaprogramować robota tak, żeby zaczynał pracę codziennie o tej samej godzinie, dzięki funkcji "timer". Proces sprzątania można obserwować za pomocą mapy.

*Dostępne na urządzenie mobilne (minimalne wymagania: Android 4.2+ i iOS 9+).


Home MappingWirtualna mapa mieszkania

Scout RX2 przemierza systematycznie pomieszczenia i tworzy jednocześnie wirtualną mapę. W ten sposób odnajduje idealną linię pozwalającą mu na wydajne i dokładne sprzątanie. Za pomocą aplikacji, na podstawie mapy widać od razu, w którym miejscu robot sprzątający się znajduje oraz gdzie już posprzątał.
Home Vision*Widzieć świat oczami Scout RX2

Za pośrednictwem obu kamer umieszczonych z przodu można w każdej chwili, nawet nie będąc w domu, sprawdzić, czy wszystko jest w porządku oraz czy Scout RX2 sprząta. Możliwe jest obserwowanie sprzątania w czasie rzeczywistym z perspektywy urządzenia. W ten sposób zawsze wiadomo, w którym miejscu Scout akurat się znajduje. Przyciski strzałek umożliwiają łatwą nawigację. Oczywiście przekaz obrazu na żywo jest zaszyfrowany**.

*Wyposażenie w zależności od modelu.
**Jakość transmisji zależy od prędkości Państwa łącza internetowego w domu oraz używanego urządzenia mobilnego.Timer Dowolnie programowalny czas uruchomienia

Robot Scout umożliwia też indywidualne programowanie czasu czyszczenia podłogi. Dzięki temu robot może pracować np. w czasie, kiedy nie będzie nikogo w domu. Scout zaczynie sprzątanie zawsze w wybranym momencie. Następnie urządzenie automatycznie powróci do stacji ładowania w celu zregenerowania akumulatora. Można więc spokojnie wyjść z domu, a robot Scout sam zajmie się sprzątaniem.
Pilot zdalnego sterowania

Ręczne sterowanie robotem sprzątającym 

A może robot ma pracować bez użycia swoich trybów automatycznych? Nie ma problemu – dzięki dołączonemu do robota pilotowi można go obsługiwać w indywidualny sposób. Za pomocą prostych poleceń można kierować robota Scout na wybrane powierzchnie, które zostaną skutecznie oczyszczone z brudu.
Obsługa dotykowa
Prosta, intuicyjna obsługa 

Obsługa robota sprzątającego Miele jest dziecinnie łatwa. Wystarczą dwa dotknięcia na przejrzystym wyświetlaczu, aby wybrać program i uruchomić robota. Resztę urządzenie wykona już samodzielnie. Można też wprowadzić specjalne polecenia na dołączonym do robota pilocie – siedząc wygodnie w fotelu.


Tryb Silent Wyjątkowo ciche sprzątanie

W trybie działania Scout RX2 sprząta wydając bardzo dyskretne dźwięki. Ma to zastosowanie zwłaszcza wtedy, gdy chcemy odpocząć, ale mieszkanie ma mimo to lśnić czystością.


Tryb AutoCzystość rozumie się sama przez się 

W programie Auto Scout sprząta samodzielnie wszystkie dostępne pomieszczenia: robot opuszcza swoją stację ładowania, sprząta powierzchnie podłogi, a następnie wraca do stacji ładowania. Jeżeli naładowanie akumulatora nie będzie wystarczające dla wszystkich powierzchni, robot przerywa sprzątanie w celu naładowania akumulatorów w stacji. Po naładowaniu kontynuuje sprzątanie dokładnie tam, gdzie wcześniej przerwał pracę.
Tryb SpotMałe powierzchnie – duża pomoc 

Okruszki pod stołem śniadaniowym? Psia sierść przed kanapą? Scout poradzi sobie również z takimi małymi niedogodnościami: wystarczy włączyć tryb Spot, a robot Scout rozpocznie dokładne czyszczenie obszaru o powierzchni 180 x 180 cm.


Tryb Turbo(Zleć) turbo sprzątanie!  

Do szybkiego sprzątania Scout posiada program turbo: robot sprzątający Miele pokonuje swoje systematyczne linie w większym odstępie i w ten sposób pozwala zaoszczędzić czas. Wspaniałe rozwiązanie, kiedy trzeba czasami szybko posprzątać.

Techniczne

Rodzaj odkurzacza

Robot odkurzający

Rodzaj filtrów

AirClean Plus

Pojemność zbiornika na kurz [l]

0.6

Poziom hałasu [dB]

64

Czas działania [min]

120

Czas ładowania [min]

120

Konstrukcja

Gumowy zderzak chroniący meble, Łatwe czyszczenie, 2 szczotki boczne

Funkcje

Czujniki

Antykolizyjny, Kurzu, Przeszkód, Uskoku podłoża

Harmonogram sprzątania

Tak

Liczba programów

4

Programy

Automatyczny, Miejscowy, Tryb cichy, Turbo

Automatyczny powrót do bazy

Tak

Zastosowane technologie

Aplikacja na urządzenia mobilne , System 3D Vision™ Wykrywania przeszkód

Zabezpieczenia

Automatyczne wyłączanie w przypadku zablokowania kółek, Automatyczne wyłączenie po podniesieniu

Komunikacja

Lampka kontrolna ładowania, Lampka kontrolna pełnego pojemnika, Pilot z technologią podczerwieni, Wskaźnik ładowania, Wskaźnik naładowania, Wskaźnik poziomu baterii

Dodatkowe funkcje

Automatyczne ładowanie akumulatora, Funkcja Spot - czyszczenie miejscowe, Programator i timer

Fizyczne

Szerokość [cm]

35.5

Wysokość [cm]

8.5

Waga [kg]

3.2

Wyposażenie

Załączone wyposażenie

Adapter sieciowy, Filtr wymienny, Listwa magnetyczna, Pilot zdalnego sterowania, Stacja dokująca, 2 szczotki boczne

Dysze/szczotki

2 szczotki boczne

Ogólne

Producent

Miele

Kolor

Czarny

Okres gwarancji

24 miesiące

Miejsce realizacji

Autoryzowany serwis producenta

Szczegółowe warunki gwarancji

Na stronie producenta/importera

Opinie