Robot odkurzający ROBOROCK S7 MAXV Ultra

nr kat.: 1469206
 • Automatyczne opróżnianie pojemnika: Tak
 • Czujniki: Antykolizyjny, Kurzu, Przeszkód, Uskoku podłoża
 • Dysze/szczotki: Szczotka obrotowa, Szczotka rolkowa
 • Harmonogram sprzątania: Tak
Zobacz pełną specyfikację Zobacz pełną specyfikację
6499
,-

173,31 x 60   rat

Raty online

i 6 m-cy nie płacisz

Dostępny
Wysyłamy w 24h
Wysyłka jeszcze dziś z dostawą na jutro!

Klienci widzieli również

Robot odkurzający iROBOT Roomba i7 (i7158)
2 199,00 zł 2 099,00 zł
Robot odkurzający iROBOT Roomba i7+ (i7558)
3 299,00 zł 2 899,00 zł
Robot odkurzający IROBOT Roomba i3+ (i355840)
1 879,00 zł
Robot odkurzający SAMSUNG VR30T85513W/GE
2 589,00 zł 2 439,00 zł
Robot odkurzający iROBOT Roomba j7 (j715840)
2 749,00 zł
Robot odkurzający iROBOT Roomba j7+ (j755840)
3 499,00 zł
Robot odkurzający iROBOT Roomba S9+
5 399,00 zł 4 999,00 zł
Robot odkurzający MIELER Scout RX3 Runner
2 449,00 zł
Robot sprzątający iROBOT Roomba i5+ (i565840)
2 739,00 zł 2 479,00 zł
Odkurzacz ELECTROLUX Purei9 PI91-5MBM
2 797,00 zł 2 599,00 zł
Robot odkurzający MONEUAL MBOT 900
1 839,00 zł 1 599,00 zł
Robot odkurzający MAXCOM MH12
1 239,00 zł 999,00 zł
Robot odkurzający SAMSUNG VR30T80313W/GE Jet Bot
1 899,00 zł 1 629,00 zł
Robot odkurzający iROBOT Roomba i5 (i515840)
1 599,00 zł
Robot odkurzający IROBOT Roomba i1 (i115840)
1 499,00 zł 1 399,00 zł

Akcesoria

Woda demineralizowana METROX 5 L
11,99 zł
Woda demineralizowana METROX 1L
4,99 zł

Opis i specyfikacja
Unikanie przeszkód
Podłogi w domach to tor przeszkód najeżony skarpetami, zabawkami, kubkami i nie tylko. Wykorzystujące światło strukturalne Skanowanie 3D dokładnie identyfikuje lokalizację i rozmiar przeszkód i zagrożeń, zarówno w jasnych, jak i ciemnych pomieszczeniach, zapewniając bezproblemowe sprzątanie o każdej porze.
S7 MaxV_unikanie przeszkód.jpg 
 
Unikanie nieznanegoS7 MaxV może widzieć i omijać obiekty o szerokości od 5 cm i wysokości 3 cm. System oparty na uczeniu maszynowym i dedykowanym układzie przetwarzania neuronowego pozwala S7 MaxV rozpoznawać te przeszkody i reagować odpowiednio w zależności od tego, co widzi, ostrożnie torując sobie drogę pomiędzy nimi.

Dokładność rozpoznawania może się różnić w zależności od czynników środowiskowych.


 
Niekończąca się naukaW aplikację wbudowano bazę najpopularniejszych przedmiotów, na które robot może się natknąć w naszym domu podczas sprzątania. Jest ona stale aktualizowana o nowe przedmioty, aby sprzątanie było jak najbardziej dokładne i precyzyjne.
 
 
Mapowanie 3D - Twój wirtualny dom
Dzięki danym pozyskanym przez moduł LiDAR, aplikacja precyzyjnie pokazuje układ domu, aby zidentyfikować sofy, łóżka, szafki pod telewizor, stołki, krzesła i stoły. Podczas sprzątania S7 MaxV oznacza w aplikacji meble, które rozpoznał. Potrzebujesz posprzątać wokół łóżka po leniwym śniadaniu? Po prostu dotknij modelu swojego łóżka w aplikacji Roborock.
Możesz nawet wyświetlić swój dom na mapie 3D i nawigować po nim cyfrowo za pomocą mapy Matrix.
Odtwórz swój dom wraz ze wszystkimi rodzajami mebli i podłóg bezpośrednio w aplikacji Roborock.

 

 
Najgorsze zostaw na koniecS7 MaxV nie tylko samodzielnie rozpoznaje sypialnie, salony, jadalnie i łazienki ale też sugeruje idealną kolejność sprzątania w zależności od typu pomieszczenia. Podczas sprzątania siła ssania i intensywność mopowania są automatycznie dostosowywane w celu uzyskania maksymalnej skuteczności w każdym pomieszczeniu. 
Nawigacja LiDAR
W połączeniu z systemem nawigacji PreciSense LiDAR firmy Roborock, nawigacja w domu jest szybka i skuteczna o każdej porze dnia i nocy.
 
Prywatność, prywatność i jeszcze raz prywatność.W wypadku domowych kamer, prywatność i bezpieczeństwo mają kluczowe znaczenie. Każdy obraz
zarejestrowany przez system ReactiveAI jest używany do nawigacji i natychmiast usuwany. 
Więcej mocy – do 5 100 Pa – dla jeszcze skuteczniejszego odkurzania
Znacząco zwiększona moc ssania od maksymalnie 2 500 Pa w Roborock S6 MaxV aż do 5 100 Pa w S7 MaxV. To ponad dwa razy więcej mocy. Uruchom tryb Max+, a cała ta moc będzie twoja. 
Gotowy, by powstać
Masz dywany? Lubisz świeżo umyte podłogi? Doskonale.
Dzięki czujnikowi podczerwieni, po wykryciu dywanu mop jest automatycznie unoszony, bez konieczności przerywania sprzątania. Umożliwia to umycie podłóg i odkurzenie dywanów podczas tego samego cyklu sprzątania. 
Technologia sonicznego mycia podłóg
Technologia wibracji sonicznych raz na zawsze zmienia wyobrażenie o mopowaniu. Wibrowanie do 3 000 razy w ciągu minuty sprawia, że mopowanie soniczne jest skuteczniejsze i bardziej efektywne. 
Udoskonalona, w pełni gumowa, „pływająca” szczotka Żebrowana konstrukcja turboszczotki wykonana została w całości z gumy, dzięki czemu jest trwalsza i bardziej wytrzymała. Ponadto jej spiralnie ułożone łopatki są jeszcze lepsze w unikaniu splątanych włosów niż w szczotkach znanych z poprzednich modeli.
Dla skutecznego usuwania brudu, szczotka odkurzacza musi znajdować się blisko sprzątanej powierzchni. Ulepszona, poruszająca się w wielu płaszczyznach, pływająca szczotka w serii S7 ściśle przylega do podłogi, nawet na nierównych powierzchniach, czyniąc sprzątanie skuteczniejszym. 
Zamelduj się na czacie
Zdalny podgląd widoku z kamery, znany już z S6 MaxV, został teraz ulepszony, dzięki czemu możesz robić więcej niż tylko podglądać co dzieje się w Twoim domu. Wbudowany mikrofon pozwala porozmawiać z domownikami, bez względu na to, gdzie jesteś. 
Nawigacja PreciSense™ LiDAR
Zmywalny filtr E11
System Reactive AI 2.0
Automatyczne rozpoznawanie pomieszczeń
Adaptacyjne algorytmy tras
Bezpieczne dla podłóg koła i szczotki ScratchSafe™
Wsparcie dla mapowania 3D
Matryca czujników Sensient™
Blokada rodzicielska
 
Odkurzaj i myj więcej. Opróżniaj i czyść mniej. Roborock S7 MaxV w połączeniu z wielofunkcyjną stacją bazową Ultra to całkowicie nowy poziom automatyzacji sprzątania.
W pełni zautomatyzowana stacja bazowa, która nie tylko opróżni zbiornik na kurz Twojego robota, ale także umyje ściereczkę mopa, a nawet uzupełni jego zbiornik na wodę.
 
Jedna stacja, wiele możliwościWielofunkcyjna Stacja Bazowa Ultra jest - jak dotąd - najbardziej zaawansowaną stacją bazową Roborock, uwalniając szereg nowych udogodnień dla tych, którzy wymagają najczystszych podłóg.
 
Automatyczne mycie ściereczki mopaUnikalny system myjący ściereczkę mopa, zwilża ja przed rozpoczęciem sprzątania, oczyszcza w jego trakcie, a także po zakończeniu cyklu, dla zapewnienia maksymalnej skuteczności mycia na mokro. 
Autouzupełnianie zbiornika wody
Stacja automatycznie uzupełnia zbiornik na wodę robota podczas sprzątania, zapewniając umycie do 300 m2 powierzchni. 
Automatyczne opróżnianie zbiornika na kurz
Po zakończonym cyklu sprzątania, stacja automatycznie opróżni zbiornik na kurz w robocie, by zawsze był on gotowy do pracy. Zamontowany w stacji worek nie tylko gwarantuje maksymalną higienę i optymalny poziom filtracji, ale też sprawia, że robot jest praktycznie bezobsługowy nawet przez 7 tygodni.

 

 
Szybkie ładowanie
Dzięki zastosowaniu funkcji szybkiego ładowania, stacja naładuje baterię robota do 30% szybciej (w porównaniu ze standardową stacją bazową), co pozwoli mu na szybszy powrót do pracy w razie konieczności doładowania podczas cyklu sprzątania.Odkurzacz automatyczny to genialnie zaprojektowane urządzenie, które charakteryzuje się wieloma zaletami i wyjątkowo inteligentnym sposobem działania. Taki odkurzacz jest robotem samodzielnie poruszającym się po naszym domu, przy czym jego główną funkcją jest odnajdywanie i usuwanie zanieczyszczeń, najlepiej na płaskich, w miarę jednolitych nawierzchni, tj parkiety, kafelki, dywany, wykładziny. Odkurzacze automatyczne są niemalże bezobsługowe – mogą pracować, gdy nie ma nas w domu lub wtedy, gdy odpoczywamy. Gwarantują ogromną oszczędność czasu, a sprzątając nawet codziennie, stale utrzymują za nas czystość w domu.

Czujniki

Roboty sprzątające są wręcz naszpikowane różnego rodzaju czujnikami, które pozwalają im nieomylnie i bezpiecznie manewrować po domu, wykrywać brud oraz wracać do stacji dokującej. Najczęściej stosowanymi czujnikami są:
Antykolizyjny - czujnik monitoruje przestrzeń przed odkurzaczem, dzięki czemu nie uderza o przeszkody a delikatnie do nich podjeżdża.


Kurzu - czujnik wykrywający zabrudzenia, który po wykryciu obecności większej ilości śmieci na podłodze, przełącza odkurzacz w tryb punktowego sprzątania.


Przeszkód - czujnik zbliżeniowy, który informuje urządzenie, że w pobliżu znajduje się przeszkoda.


Uskoku podłoża - czyli czujnik przestrzenny, który dba o to, aby robot podczas sprzątania nie spadł ze schodów.


Odkurzacz ROBOROCK S7 MAXV Ultra posiada czujniki: Kurzu, Antykolizyjny, Uskoku podłoża, Przeszkód
Harmonogram sprzątania

Odkurzacz posiada funkcję planowania sprzątania, czyli tzw. harmonogram sprzątania. Dzięki tej funkcji w ogóle nie musimy pamiętać o włączeniu odkurzacza a rozpoczęcie prac porządkowych możemy spersonalizować w urządzeniu. Należy ustalić porę sprzątania, w której będzie to najmniej dla nas uciążliwe (np. w godzinach pracy). Po powrocie do domu będzie na nas czekać czysta podłoga.

  Techniczne

 • Rodzaj odkurzacza
  Robot odkurzający
 • Rodzaj filtrów
  HEPA
 • Pojemność zbiornika na kurz [l]
  0.47
 • Pojemność zbiornika na wodę [ml]
  0.2
 • Czas działania [min]
  180
 • Czas ładowania [min]
  180
 • Konstrukcja
  Bateria- (Li-ion) Czujnik zabrudzeń Czujniki wysokości Duży pojemnik na kurz Inteligentny system nawigacyjny Kamera 3D Łatwe czyszczenie Pojemność akumulatora: 5200mAh System nawigacji : kamera i laser System nawigacyjny dostosowany do potrzeb użytkownika

  Funkcje

 • Czujniki
  Antykolizyjny Kurzu Przeszkód Uskoku podłoża
 • Harmonogram sprzątania
  Tak
 • Praca na mokro
  Tak
 • Programy
  Brzegowy Codzienny Harmonogram Miejscowy Tryb odkurzania i mopowania jednocześnie
 • Wirtualna ściana
  Tak
 • Aplikacja mobilna
  Tak
 • Automatyczne opróżnianie pojemnika
  Tak
 • Automatyczny powrót do bazy
  Tak
 • Zastosowane technologie
  Advanced Corner Cleaning - dokładniejsze sprzątanie w rogach i kątach Aplikacja na urządzenia mobilne Asystent Google Automatyczne ładowanie
  Automatyczne rozpoznawanie pomieszczeń Czterostopniowy system czyszczenia System 3D Vision™
  Wi-Fi Wykrywania przeszkód
 • Zabezpieczenia
  `System zabezpieczający przed upadkiem Automatyczne wyłączanie w przypadku zablokowania kółek Automatyczne wyłączenie po podniesieniu Zabezpieczenie przeciw zaplątaniu się w kable
 • Komunikacja
  Komunikacja w języku polskim Kontrolka akumulatora Wskaźnik ładowania Wskaźnik naładowania Wskaźnik poziomu baterii Zegar czasu rzeczywistego
 • Dodatkowe funkcje
  Automatyczne ładowanie akumulatora Automatyczne wznowienie sprzątania po ukończeniu ładowania baterii Automatyczne zwiększanie mocy ssącej na dywanach Funkcja mapowania w trybie rzeczywistym Funkcja wykrywania dywanów Harmonogram sprzątania dla każdego pomieszczenia z osobna Regulacja siły ssania Technologia sonicznego mycia podłóg

  Fizyczne

 • Szerokość [cm]
  42
 • Wysokość [cm]
  42.5
 • Średnica [cm]
  35

  Wyposażenie

 • Załączone wyposażenie
  Instrukcja obsługi Stacja dokująca Stacja ładowania i suszenia Worek na kurz Zasilacz Zbiornik na wodę
 • Dysze/szczotki
  Szczotka obrotowa Szczotka rolkowa

  Ogólne

 • Linia
  Roborock
 • Kolor
  Czarny
 • Okres gwarancji
  24 miesiące
 • Miejsce realizacji
  Autoryzowany serwis producenta
 • Szczegółowe warunki gwarancji
  Na stronie producenta/importera

Kupiłeś ten produkt? Oceń go!

Średnia ocen: 0
Opinie potwierdzone zakupem (0)

Kupiłeś ten produkt? Oceń go!

Średnia ocen: 0
Opinie potwierdzone zakupem (0)

Raty i Leasing

Raty
Leasing
Oblicz wysokość raty

Wybierz produkt kredytowy