Robot sprzątający VIOMI S9 Alpha Biały

nr kat.: 1454134
 • Automatyczne opróżnianie pojemnika: Tak
 • Czujniki: Antykolizyjny, Kurzu, Przeszkód, Uskoku podłoża
 • Dysze/szczotki: Szczotka obrotowa, Szczotka rolkowa
 • Harmonogram sprzątania: Tak
Zobacz pełną specyfikację Zobacz pełną specyfikację
Produkt chwilowo niedostępny

Klienci widzieli również

Robot odkurzający iROBOT Roomba i7 (i7158)
1 899,00 zł
Robot odkurzający iROBOT Roomba i7+ (i7558)
3 299,00 zł 2 799,00 zł
Robot odkurzający IROBOT Roomba i3+ (i355840)
1 839,00 zł
Robot odkurzający SAMSUNG VR30T85513W/GE
2 589,00 zł 2 439,00 zł
Robot odkurzający iROBOT Roomba j7 (j715840)
2 749,00 zł 2 199,00 zł
Robot odkurzający iROBOT Roomba j7+ (j755840)
3 499,00 zł 3 249,00 zł
Robot odkurzający iROBOT Roomba S9+
5 399,00 zł 4 999,00 zł
Robot odkurzający iROBOT Roomba i5 (i515840)
1 699,00 zł 1 499,00 zł
Robot odkurzający IROBOT Roomba i1 (i115840)
1 899,00 zł 1 299,00 zł
Robot odkurzający SAMSUNG VR30T80313W/GE Jet Bot
1 899,00 zł 1 629,00 zł
Robot odkurzający MIELE Scout RX3 HomeVision
2 899,00 zł
Robot sprzątający iROBOT Roomba i5+ (i565840)
2 279,00 zł
Robot odkurzający MAXCOM MH12
1 239,00 zł 999,00 zł
Robot odkurzający MIELER Scout RX3 Runner
2 469,00 zł
Robot odkurzający MONEUAL MBOT 900
1 839,00 zł 1 599,00 zł
Robot odkurzający IROBOT Roomba i3 (i315840)
1 399,00 zł

Akcesoria

Woda demineralizowana METROX 1L
4,99 zł
Woda demineralizowana METROX 5 L
11,99 zł

Opis i specyfikacjaInteligentny robot Viomi S9 Alpha
Inteligentny robot Viomi S9 Alpha dokładnie posprząta podłogi w Twoim domu, podczas gdy Ty zajmiesz się czymś innym. Dzięki mocy ssącej do 2700 Pa, a także funkcji odkurzania oraz mycia na mokro kompleksowo i efektywnie dba o czystość w każdym pomieszczeniu. Specjalna stacja ładująca i automatycznie opróżniająca zbiornik na śmieci, czas pracy do 220 minut, jak również funkcja inteligentnego skanowania pomieszczeń i zapamiętywania wielu map sprawiają, że korzystanie z urządzenia jest wyjątkowo proste i przyjemne.

Inteligentny robot Viomi S9
Moc ssąca 2600Pa
Moc ssąca                   2700Pa
Zbiornik o pojemności 550ml
Zbiornik                     250 ml
Akumulator o pojemności 4900mAh
Akumulator             5200mAh

Radzi sobie nawet z uciążliwym brudem
Sprowadzony z Japonii, cichy, bezszczotkowy silnik zapewnia moc ssącą odkurzacza dochodzącą nawet 2700 Pa. Dzięki temu S9 Alpha bez problemu radzi sobie nawet z najbardziej uciążliwymi odpadami. Błyskawicznie pozbywa się kurzu, sierści i drobnych śmieci. Jego główna szczotka znajduje się na tyle blisko podłogi, by efektywnie ją oczyszczać i zasysać brud także z drobnych przerw między płytkami czy panelami. Równie świetnie sprawdza się na dywanach. Efektywne usuwanie kurzu wspomaga zaawansowany system filtracji HEPA, dzięki któremu Twój dom zmieni się w czyste, bezpieczne, wolne od alergenów miejsce.

System filtracji HEPA ViomiFunkcja mycia na mokro Viomi

Zadba o Twoje podłogi
S9 Alpha myje też podłogi na mokro. Dzięki udoskonalonej mikropompie utrzymuje ciśnienie na stałym poziomie i dokładnie kontroluje przepływ wody, zapobiegając jej wyciekaniu. Wykonany z cienkiego włókna wymienny mop ogranicza Twój kontakt z brudem i pomaga Ci dbać o zdrowie. Zbiornik o pojemności 250 ml pozwala dokładnie umyć podłogi o łącznej powierzchni do 250 m2. Możliwe jest również 3-stopniowe dostosowywanie przepływu wody.Już nie musisz opróżniać pojemnika na odpadyInteligentny system Auto-Dumping 2.0 umożliwia automatyczne opróżnianie zbiornika na odpady. Dzięki temu ryzyko jego przepełnienia czy zablokowania zostało zminimalizowane. Zmniejsza je również wyjątkowo krótki przewód - jego długość wynosi zaledwie 381 mm. Worek na śmieci ma pojemność aż 3 l - wystarczy, że wymienisz go raz miesiącu. Nie musisz nawet o tym pamiętać - kiedy nadejdzie właściwy czas, na ekranie LED stacji ładującej i opróżniającej wyświetlone zostanie odpowiednie powiadomienie.


Inteligentny system opróżniania zbiornika Viomi

Dostosowane do Twoich potrzeb tryby i trasy sprzątania
Wybieraj spośród 3 trybów pracy S9 Alpha, aby kompleksowo sprzątać podłogi w swoim domu. Robot może je odkurzać, myć lub odkurzać i myć jednocześnie. Dostępne są również 2 trasy czyszczenia - S i Y. Ta pierwsza idealnie sprawdza się na co dzień, umożliwiając szybkie i skuteczne mycie. Druga oznacza dwukierunkowe sprzątanie, które pozwala pozbywać się nawet najtrudniejszych zabrudzeń.

 Automatyczne rozpoznawanie pokoi Viomi S9

Ciesz się nieograniczoną kontrolą
Z pomocą specjalnej aplikacji możesz planować szczegółowe harmonogramy pracy robota. Ustalaj nie tylko godziny sprzątania określonych miejsc, ale też odpowiednią dla nich moc ssącą czy poziom przepływu wody. S9 Alpha zapamiętuje mapy pięter i pomieszczeń, aby jeszcze dokładniej je czyścić. Automatycznie rozpoznaje pokoje i zaprowadza w nich porządek tak, jak chcesz. Możesz też stawiać wirtualne ściany uniemożliwiające urządzeniu dostanie się w miejsca, które nie wymagają odkurzania. A jeśli chcesz sterować robotem głosowo, sparuj go ze specjalnym głośnikiem, który jest dostępny do kupienia osobno.Radzi sobie nawet z uciążliwym brudemSprowadzony z Japonii, cichy, bezszczotkowy silnik zapewnia moc ssącą odkurzacza dochodzącą nawet 2700 Pa. Dzięki temu S9 Alpha bez problemu radzi sobie nawet z najbardziej uciążliwymi odpadami. Błyskawicznie pozbywa się kurzu, sierści i drobnych śmieci. Jego główna szczotka znajduje się na tyle blisko podłogi, by efektywnie ją oczyszczać i zasysać brud także z drobnych przerw między płytkami czy panelami. Równie świetnie sprawdza się na dywanach. Efektywne usuwanie kurzu wspomaga zaawansowany system filtracji HEPA, dzięki któremu Twój dom zmieni się w czyste, bezpieczne, wolne od alergenów miejsce.Zaskoczy Cię długim czasem pracyViomi S9 Alpha został wyposażony w wydajny akumulator o pojemności 5200 mAh. Dzięki niemu urządzenie może pracować przez około 3,6 h. W tak długim czasie skutecznie wyczyści podłogi o łącznej powierzchni do 320 m2. Nie musisz już przejmować się koniecznością zbyt częstego ładowania robota. S9 może dokładnie posprzątać Twój dom nawet kilka razy po jednym naładowaniu!

Wydajny akumulator Viomi S9 Odkurzacz automatyczny to genialnie zaprojektowane urządzenie, które charakteryzuje się wieloma zaletami i wyjątkowo inteligentnym sposobem działania. Taki odkurzacz jest robotem samodzielnie poruszającym się po naszym domu, przy czym jego główną funkcją jest odnajdywanie i usuwanie zanieczyszczeń, najlepiej na płaskich, w miarę jednolitych nawierzchni, tj parkiety, kafelki, dywany, wykładziny. Odkurzacze automatyczne są niemalże bezobsługowe – mogą pracować, gdy nie ma nas w domu lub wtedy, gdy odpoczywamy. Gwarantują ogromną oszczędność czasu, a sprzątając nawet codziennie, stale utrzymują za nas czystość w domu.

Czujniki

Roboty sprzątające są wręcz naszpikowane różnego rodzaju czujnikami, które pozwalają im nieomylnie i bezpiecznie manewrować po domu, wykrywać brud oraz wracać do stacji dokującej. Najczęściej stosowanymi czujnikami są:
Antykolizyjny - czujnik monitoruje przestrzeń przed odkurzaczem, dzięki czemu nie uderza o przeszkody a delikatnie do nich podjeżdża.


Kurzu - czujnik wykrywający zabrudzenia, który po wykryciu obecności większej ilości śmieci na podłodze, przełącza odkurzacz w tryb punktowego sprzątania.


Przeszkód - czujnik zbliżeniowy, który informuje urządzenie, że w pobliżu znajduje się przeszkoda.


Uskoku podłoża - czyli czujnik przestrzenny, który dba o to, aby robot podczas sprzątania nie spadł ze schodów.


Odkurzacz VIOMI S9 Alpha Biały posiada czujniki: Kurzu, Antykolizyjny, Uskoku podłoża, Przeszkód
Harmonogram sprzątania

Odkurzacz posiada funkcję planowania sprzątania, czyli tzw. harmonogram sprzątania. Dzięki tej funkcji w ogóle nie musimy pamiętać o włączeniu odkurzacza a rozpoczęcie prac porządkowych możemy spersonalizować w urządzeniu. Należy ustalić porę sprzątania, w której będzie to najmniej dla nas uciążliwe (np. w godzinach pracy). Po powrocie do domu będzie na nas czekać czysta podłoga.

  Techniczne

 • Rodzaj odkurzacza
  Robot odkurzający
 • Rodzaj filtrów
  HEPA
 • Pojemność zbiornika na kurz [l]
  0.3
 • Poziom hałasu [dB]
  64
 • Pojemność zbiornika na wodę [ml]
  0.25
 • Czas działania [min]
  220
 • Czas ładowania [min]
  300
 • Konstrukcja
  Bateria- (Li-ion) Czujnik zabrudzeń Ergonomiczna konstrukcja Inteligentny system nawigacyjny Łatwe czyszczenie Pojemność akumulatora: 5200mAh

  Funkcje

 • Czujniki
  Antykolizyjny Kurzu Przeszkód Uskoku podłoża
 • Harmonogram sprzątania
  Tak
 • Praca na mokro
  Tak
 • Programy
  Automatyczny Brzegowy Harmonogram Miejscowy Tryb mopowania - praca na mokro Tryb odkurzania i mopowania jednocześnie Tryb zamiatania - praca na sucho
 • Aplikacja mobilna
  Tak
 • Automatyczne opróżnianie pojemnika
  Tak
 • Automatyczny powrót do bazy
  Tak
 • Zastosowane technologie
  Aplikacja na urządzenia mobilne Automatyczne ładowanie
  Automatyczne rozpoznawanie pomieszczeń vSLAM® Wi-Fi Wykrywania przeszkód
 • Zabezpieczenia
  `System zabezpieczający przed upadkiem Automatyczne wyłączanie w przypadku zablokowania kółek Automatyczne wyłączenie po podniesieniu Zabezpieczenie przeciw zaplątaniu się w kable
 • Komunikacja
  Wskaźnik ładowania Wskaźnik naładowania Wskaźnik zapełnienia pojemnika na brud
 • Dodatkowe funkcje
  Automatyczne ładowanie akumulatora Automatyczne wznowienie sprzątania po ukończeniu ładowania baterii Funkcja mapowania Funkcja Spot - czyszczenie miejscowe Harmonogram sprzątania dla każdego pomieszczenia z osobna Laserowy system nawigacyjny Połączenie z aplikacją w telefonie Powrót do Stacji Dokującej na życzenie użytkownika Regulacja siły ssania Robot przechowuje aż do 5 map Skanowanie i mapowanie laserowe Wirtualna ściana dostępna po przez aplikację mobilną Worek w stacji dokującej o pojemności 3 l

  Fizyczne

 • Wysokość [cm]
  9.8
 • Średnica [cm]
  35
 • Waga [kg]
  3.8

  Wyposażenie

 • Załączone wyposażenie
  Instrukcja obsługi Przewód zasilający Ściereczka antystatyczna Stacja dokująca Worek na kurz Zbiornik na wodę 2 szczotki boczne
 • Dysze/szczotki
  Szczotka obrotowa Szczotka rolkowa

  Ogólne

 • Kolor
  Biało-złoty
 • Okres gwarancji
  24 miesiące
 • Miejsce realizacji
  Autoryzowany serwis producenta
 • Szczegółowe warunki gwarancji
  Na stronie producenta/importera

Kupiłeś ten produkt? Oceń go!

Średnia ocen: 1.75
Opinie potwierdzone zakupem (0)

Kupiłeś ten produkt? Oceń go!

Średnia ocen: 1.75
Opinie potwierdzone zakupem (0)

Raty i Leasing

Raty
Leasing
Oblicz wysokość raty

Wybierz produkt kredytowy