Porównywarka (0)
PLN

Stacja oczyszczająca do odkurzaczy SAMSUNG VCA-SAE90A/GE

nr kat.: 1423714

Opis i specyfikacja

Stacja czyszcząca do opróżniania pojemników z odkurzaczy bezprzewodowych Samsung, kompatybilny z seriami JET 70/75/90, automatyczne opróżnianie pojemnika na zanieczyszczenia do worka, system filtracji HEPA, technologia Air Pulse ułatwiająca usuwanie zanieczyszczeń w szybki i higieniczny sposób.Automatyczne opróżnianie pojemnika na zanieczyszczenia
Ciesz się higienicznym i wygodnym sposobem opróżniania pojemnika na zanieczyszczenia w bezprzewodowym odkurzaczu Samsung Jet™. Wystarczy odłączyć pojemnik i umieścić go w stacji czyszczącej Clean Station, która automatycznie usunie jego zwartość. Bez wydobywającego się kurzu i ręcznej pracy.

Łatwa obsługa

Higieniczne opróżnianie pojemnika
Hermetyczna konstrukcja. Opróżniając pojemnik na zanieczyszczenia możesz zapomnieć o unoszącym się kurzu. Pokrywa pojemnika otwiera się dopiero po umieszczeniu go w stacji czyszczącej. Tym samym nie dopuszcza do wydobywania się drobinek pyłu i kurzu do otoczenia. Proces ten jest o 400 razy bardziej higieniczny w porównaniu do standardowego pojemnika na zanieczyszczenia.

Higieniczne opróżnianie pojemnika

Alert wymiany worka na zanieczyszczenia Intuicyjne powiadomienia
Miej pewność, że wymieniasz worek na zanieczyszczenia we właściwym momencie. Pojemność 2 l sprawia, że wystarczy robić to co 2–3 miesiące* Umieszczona z przodu stacji niebieska dioda LED zaświeci się na czerwono, gdy worek będzie wymagał wymiany.

Alert wymiany worka na zanieczyszczenia

Charakterystyka

Ilość w opakowaniu

1

Filtr

Typ

HEPA

Liczba sztuk w opakowaniu

1

Ogólne

Producent

Samsung

Kolor

Czarny

Dedykowany model

Samsung linia JET 70/75/90

Okres gwarancji

24 miesiące

Miejsce realizacji

Autoryzowany serwis producenta

Szczegółowe warunki gwarancji

Na stronie producenta/importera

Opinie

5/5

Roman