Stacja oczyszczająca do odkurzaczy SAMSUNG VCA-SAE90A/GE

nr kat.: 1423714
898
,-

44,90 x 20   rat

Raty online

RRSO 0% i 6 mies. nie płacisz

Dostępny
Wysyłamy w 24h

Opis i specyfikacja

Stacja czyszcząca do opróżniania pojemników z odkurzaczy bezprzewodowych Samsung, kompatybilny z seriami JET 70/75/90, automatyczne opróżnianie pojemnika na zanieczyszczenia do worka, system filtracji HEPA, technologia Air Pulse ułatwiająca usuwanie zanieczyszczeń w szybki i higieniczny sposób.Automatyczne opróżnianie pojemnika na zanieczyszczenia
Ciesz się higienicznym i wygodnym sposobem opróżniania pojemnika na zanieczyszczenia w bezprzewodowym odkurzaczu Samsung Jet™. Wystarczy odłączyć pojemnik i umieścić go w stacji czyszczącej Clean Station, która automatycznie usunie jego zwartość. Bez wydobywającego się kurzu i ręcznej pracy.

Łatwa obsługa

Higieniczne opróżnianie pojemnika
Hermetyczna konstrukcja. Opróżniając pojemnik na zanieczyszczenia możesz zapomnieć o unoszącym się kurzu. Pokrywa pojemnika otwiera się dopiero po umieszczeniu go w stacji czyszczącej. Tym samym nie dopuszcza do wydobywania się drobinek pyłu i kurzu do otoczenia. Proces ten jest o 400 razy bardziej higieniczny w porównaniu do standardowego pojemnika na zanieczyszczenia.

Higieniczne opróżnianie pojemnika

Alert wymiany worka na zanieczyszczenia Intuicyjne powiadomienia
Miej pewność, że wymieniasz worek na zanieczyszczenia we właściwym momencie. Pojemność 2 l sprawia, że wystarczy robić to co 2–3 miesiące* Umieszczona z przodu stacji niebieska dioda LED zaświeci się na czerwono, gdy worek będzie wymagał wymiany.

Alert wymiany worka na zanieczyszczenia

  Charakterystyka

 • Ilość w opakowaniu
  1

  Filtr

 • Typ
  HEPA
 • Liczba sztuk w opakowaniu
  1

  Ogólne

 • Kolor
  Czarny
 • Dedykowany model
  Samsung linia JET 70/75/90
 • Okres gwarancji
  24 miesiące
 • Miejsce realizacji
  Autoryzowany serwis producenta
 • Szczegółowe warunki gwarancji
  Na stronie producenta/importera

Kupiłeś ten produkt? Oceń go!

Średnia ocen: 5

Kupiłeś ten produkt? Oceń go!

Średnia ocen: 5
5/5
Roman 2021.04.21, 07:48

Super

Użytkuję drugi miesiąc i jestem bardzo zadowolony. Nie przepadam za nowinkami technicznymi ale tutaj to strzał w 10. Nie cierpię zapachu kurzu, a dziecko ma alergię, a stacja usuwa cały kurz z pojemnika odkurzacza do worka który starcza na kilka tygodni. Dodatkowo bardzo ładny wygląd i prosta obsługa. Jestem zadowolony i polecam.

Raty i Leasing

Raty
Leasing
Oblicz wysokość raty

Wybierz produkt kredytowy