MediaMarkt - sklep internetowy - RTV, AGD, komputery

Porównywarka (0)
PLN 1018

Stacja pogodowa NETATMO Stacja dla systemów iOS i Android

nr kat.: 1224133
Usługi

Zabezpiecz swój sprzęt dodatkową ochroną 

Dostępność
Stacja pogodowa do urządzeń z systemem Android oraz iOS. Mierzy temperaturę, wilgotność, a także ciśnienie atmosferyczne, stężenia dwutlenku węgla oraz poziom hałasu.

Galeria filmów

 • Wideo

Techniczne

Rodzaj urządzenia

Stacja pogodowa

Zasilanie

2 x AAA (LR03)

Inne

(zasięg do 100 metrów), Zasilanie: Moduł wewnętrzny zasilanie USB, Bezprzewodowa synchronizacja: Wi-Fi 802.11 b/g/n kompatybilność (2.4 GHz), bezprzewodowe połączenie pomiędzy modułami: 915 MHz lub 868 MHz, moduł zewnętrzny 2 x AAA, Dioda do bezpośredniego odczytu stężenia dwutlenku węgla, Stacja dla systemów Android oraz iOS, Wymiary (moduł wewnętrznt) [mm]: 45 x 45 x 155, Wymiary (moduł zewnętrzny) [mm]: 45 x 45 x 105, zabezpieczenia: Open/ WEP/WPA/WPA2-personal (TKIP i AES)

Funkcje

Pomiar temperatury zewnętrznej

TAK

Funkcje

Barometr, Termometr, Wilgotnościomierz

Termometr

Zakres temperatury wewnętrznej: od 0 st. C do +50 st.C, Zakres temperatury zewnętrznej: od -40 st. C do +65 st.C

Pomiar wilgotności

TAK

Inne

Częstotliwość wykonywania pomiarów: 5 minut, Indeks jakości powietrza, Pomiar stężenia CO2, Poziom hałasu, Szczegółowa prognoza pogody na 7 dni

Ogólne

Producent

Netatmo

Kolor

Biało-srebrny

Załączone wyposażenie

Adapter USB, Baterie, Kabel USB

Okres gwarancji

24 miesiące

Miejsce realizacji

Autoryzowany serwis producenta

Szczegółowe warunki gwarancji

Na stronie producenta/importera

5 na 5

Dark

Poprawia samopoczucie

Oby nowy rok był równie bezpieczny pogodowo, jak ten, który się właśnie kończy... ale jednocześnie: przezorny zawsze ubezpieczony. A dokładniej rzecz biorąc: zabezpieczony własną stacją pogodową. Nie jest to wcale duży koszt, ani jeśli chodzi o zakup, ani jeśli chodzi o utrzymanie. W końcu wystarczy zasilanie USB oraz dwie baterie AAA. I pomimo takiej energooszczędności stacja pogodowa NETATMO daje radę i doskonale radzi sobie z pomiarami. A mieży sporo: nie tylko temperaturę, wilgotność i ciśnienie atmosferyczne, ale i stężenie dwutlenku węgla, czy nawet poziom hałasu. Wydaje się to niedorzeczne? Ale takie nie jest... bo wszystkie te elementy wpływają na nasz komfort biologiczny i psychiczny. Poziom hałasu jest szczególnie ważny, gdy mieszkamy w mieście. Oczywiście, my "mieszczuchy" jesteśmy przyzwyczajeni do hałasu, dużego natężenia ruchu samochodowego i związanego z tym hałasu. Ale nie zdajemy sobie nawet sprawy, jak negatywny ma to wpływ na nasze narządy słuchu, a poprzez to i na samopoczucie. Dlatego warto reagować na zbytnie natężenie tego hałasu i np. zamykać okno, aby się odgrodzić od tych negatywnych bodźców. Dwutlenek węgla? Nie jest tak szkodliwy, jak tlenek węgla, czyli tzw. czad, ale jednak nie zapominajmy, że dwutlenek węgla to efekt tego, co wydychamy, a nie wdychamy. Jest to więc zużyte powietrze, którego nadmierne natężenie również ma ogromny wpływ na nasze samopoczucie. A na dworze może na owe natężenie wpływać wiele czynników, choćby otoczenie roślinności (które za dnia przetwarza dwutlenek węgla na tlen), jak i różnych zakładów przemysłowych czy urządzeń, które ów dwutlenek węgla generują. Nawet możemy sobie nie zdawać sprawy z tego, jak wiele jest tego w otaczającym nas powietrzu i to właśnie ów dwutlenek węgla powoduje nasze kiepskie samopoczucie. Temperatura, wilgotność i ciśnienie atmosferyczne? To oczywiście standard w stacji pogodowej i bardzo dobrze, że i tutaj się to znajduje. Jednak to co najważniejsze - owa stacja pogodowa jest bardzo dokładna. Nierzadko wyniki porównuję z sąsiadem i z danymi z internetu i muszę przyznać, że jestem pozytywnie zaskoczony dokładnością tego niedrogiego urządzenia. Dzięki niemu jestem też w stanie w odpowiedni sposób i odpowiednio szybko reagować na różne negatywne bodźce, które mogą mieć zły wpływ na moje samopoczucie, czy nawet zdrowie. Po prostu polecam tę stację pogodową!

Usługi

Zabezpiecz swój sprzęt dodatkową ochroną 

Komfort – 3 lata ochrony przed: Awarią
Komfort – 3 lata ochrony przed: Awarią

.


Korzyści dla Klienta Pakiet obejmuje:

 • Pakiet ubezpieczeniowy 3 letni
 • Ubezpieczenie sprzętu na wypadek awarii
 • Ochrona przed awarią rozpoczyna się po upływie dwóch lat od daty zakupu sprzętu i trwa 12 miesięcy
 • Ochrona na całym świecie (naprawa w ramach ubezpieczenia wyłącznie na terytorium RP)
 • Darmowy transport do i z serwisu
 • Brak kosztów naprawy uszkodzonego sprzętu
 • Krótki i gwarantowany czas naprawy sprzętu do 14 dni (termin liczony od daty dostarczenia sprzętu do serwisu wraz z kompletem niezbędnych dokumentów)
 • Karta podarunkowa na życzenie Klienta w przypadku przekroczenia terminu naprawy


Komfort to pakiet ubezpieczeń LA PARISIENNE ASSURANCES S.A. Szczegółowe informacje dot. m.in. zakresu ubezpieczenia, wyłączeń odpowiedzialności ubezpieczyciela zawarte są w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia. Produkt ubezpieczeniowy nie stanowi gwarancji jakości produktu w rozumieniu art. 577-581 ustawy z dnia 23.04.1964 r. kodeks cywilny (Dz. U. 2014, poz. 121, t. jedn.), ani też rękojmi za wady fizyczne lub prawne.

Komfort i Ochrona - 3 lata ochrony przed: Awarią, NW, Kradzieżą, Przepięciem
Komfort i Ochrona - 3 lata ochrony przed: Awarią, NW, Kradzieżą, PrzepięciemKorzyści dla Klienta 

 


Pakiet obejmuje: 

 • Pakiet ubezpieczeniowy 3 letni.
 • Ubezpieczenie sprzętu na wypadek mechanicznego uszkodzenia w wyniku Nieszczęśliwego wypadku, Przepięcia, Kradzieży z włamaniem lub rabunku, Awarii
 • W zakresie Awarii ochrona rozpoczyna się po upływie dwóch lat od daty zakupu sprzętu i trwa 12 miesięcy
 • Ochrona na całym świecie (naprawa w ramach ubezpieczenia wyłącznie na terytorium RP)
 • Darmowy transport do i z serwisu
 • Brak kosztów naprawy uszkodzonego sprzętu
 • Krótki i gwarantowany czas naprawy sprzętu do 14 dni (termin liczony od daty dostarczenia sprzętu do serwisu wraz z kompletem niezbędnych dokumentów)
 • Karta podarunkowa na życzenie Klienta w przypadku przekroczenia terminu naprawy


Komfort i Ochrona to pakiet ubezpieczeń LA PARISIENNE ASSURANCES S.A. Szczegółowe informacje dot. m.in. zakresu ubezpieczenia, wyłączeń odpowiedzialności ubezpieczyciela zawarte są w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia. Produkt ubezpieczeniowy nie stanowi gwarancji jakości produktu w rozumieniu art. 577-581 ustawy z dnia 23.04.1964 r. kodeks cywilny (Dz. U. 2014, poz. 121, t. jedn.), ani też rękojmi za wady fizyczne lub prawne.


RATY ONLINE - umowa kredytowa nawet w 15 minut od złożenia wniosku.

Santander Consumer Bank

Santander Consumer Bank


W ofercie dostepne są propozycje ratalne:


do 30 rat x 0% -> Sprawdź szczegóły

do 55 rat z odroczonym terminem płatności -> Sprawdź szczegółyDlaczego warto wybrać zakupy na raty?

 • Minimum formalności 1
 • Okres kredytowania nawet do 60 m-cy
 • Szybka decyzja kredytowa - nawet 15 min od złożenia wniosku
 • Bezpieczeństwo finansowe - możliwość skorzystania z ubezpieczenia 2
 • Cała procedura odbywa się on-line. Wygodnie i bezpiecznie. Z domu!
 • 1Zapytaj doradcę o kredyt na podstawie deklaracji o dochodach.

  2Zawarcie umowy ubezpieczenia jest dobrowolne. Ochronę ubezpieczeniową zapewnia CNP Santander Insurance Life DAC z siedzibą w Dublinie (Irlandia). Wyłączenia i ograniczenia odpowiedzialności Towarzystwa Ubezpieczeniowego zawarte są w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia (OWU), dostępnych na www.santanderconsumer.pl/ubezpieczenia.

  Dla kredytu na zakup towarów i usług oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, wskazana wartość Rzeczywistej Rocznej Stopy Oprocentowania (RRSO) 0% wyliczona została na podstawie przykładu reprezentatywnego na dzień 6.11.2017 r.

Oblicz wysokość raty

RATY W MARKECIE! W celu uzyskania kredytu udaj się do Punktu Obsługi Klienta Santander Consumer Bank S.A. znajdującego się w naszym markecie.

O szczegóły zapytaj pod nr tel. 71 358 22 66 (koszt wg stawki operatora) lub sprawdź na stronie www.santanderconsumer.pl

Aktualności

Więcej

Jak wyczyścić maszynkę do golenia?
Jak wyczyścić maszynkę do golenia?

Utrzymanie golarki (zarówno takiej z trymerem, jak i bez) w czystości zapewni jej długie i niezawodne działanie. Jak czyścić elektryczną maszynkę do golenia, żeby służyła nam jak najdłużej? Zobacz nasz poradnik.

Stacja pogodowa NETATMO Stacja dla systemów iOS i Android
Stacja pogodowa NETATMO Stacja dla systemów iOS i Android ×
Stacja pogodowa NETATMO Stacja dla systemów iOS i Android
Stacja pogodowa NETATMO Stacja dla systemów iOS i Android

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy