MediaMarkt - sklep internetowy - RTV, AGD, komputery

Porównywarka (0)
PLN 199

Suszarka BRAUN HD 785

nr kat.: 1250279 BRAUN
257,-
Zaoszczędzisz 58,00 zł

Outlet

Produkt w outlecie

Suszarka BRAUN HD 785

257,-

Zaoszczędzisz 118,00 zł

Kup w zestawie

Kup w zestawie

Suszarka BRAUN HD 785
Komfort i Ochrona - 3 lata ochrony przed: Awarią, NW, Kradzieżą, Przepięciem
Kup zestaw
Suszarka BRAUN HD 785
Komfort – 3 lata ochrony przed: Awarią
Kup zestaw
Usługi

Zabezpiecz swój sprzęt dodatkową ochroną 

Dostępność
Suszarka do włosów o mocy 2000 W, z regulacją prędkości i  temperatury, nadmuchem zimnego powietrza oraz z funkcją jonizacji, w komplecie z dyfuzorem i koncentratorem.

Techniczne

Rodzaj produktu

Suszarka

Moc [W]

2000

Konstrukcja

Silnik AC, Wyjmowany filtr powietrza

Uchwyt do podwieszenia

TAK

Zastosowane technologie

Ionic

Funkcje

Jonizacja

TAK

Nawiew zimnego powietrza

TAK

Regulacja temperatury

4 stopnie

Regulacja prędkości

2 stopnie

Inne

Czujnik termiczny

Nasadki

Koncentrator

TAK

Dyfuzor

TAK

Ogólne

Producent

Braun

Linia

Satin Hair 7

Kolor

Czarny

Okres gwarancji

24 miesiące

Miejsce realizacji

Autoryzowany serwis producenta

Szczegółowe warunki gwarancji

Na stronie producenta/importera

5 na 5

Janusz

Opinia potwierdzona zakupem

Suszarka BRAUN HD 785 - Absolutna rewelacja!!

Suszarkę BRAUN HD 785 kupiłem w prezencie dla swojej żony. Jej zachwyt był dla mnie nagrodą za wyjątkowo trafny wybór. Sprzęt jest absolutnie rewelacyjny!!!!!!!

5 na 5

Ola

Uwaga! Sprzedaż suszarki Braun HD 785 powinna być zakazana na terenie całego kraju, ponieważ stanowi ona poważne zagrożenie dla szczęścia podstawowej komórki społecznej! Zaburza ład i porządek gospodarstwa domowego, doprowadzając do nieustających kłótni o to, kto jej będzie używał jako pierwszy! Podczas tradycyjnego rytuału wyrywania urządzenia ucierpiał już dywanik kąpielowy, którego raczej nie da się odratować. A wszystko to z powodu zwykłej suszarki do włosów! Chociaż nie - Braun HD 785 jest pod każdym względem wyjątkowa…
Na wstępie zaznaczę, że suszarka miała być prezentem dla mnie i tylko dla mnie. „Bo nie tylko od święta należy Ci się odrobinka luksusu”, mówili. Po pierwszym tygodniu od zakupu okazało się jednak, że jestem na szarym końcu kolejki do jej używania! Ponieważ, na moje nieszczęście, znakomicie sprawdza się do wszystkich rodzajów włosów. Braun 785 został przetestowany zarówno na mnie ( włosy długie i kręcone), jak i na moich córkach ( włosy długie i proste) oraz mężu, posiadaczu włosów krótki i lekko falowanych (który jednak publicznie nie przyznaję się do używania suszarki, bo w końcu prawdziwy mężczyzna jej nie potrzebuje;)
Suszarka jest niezwykle estetyczna i ma przyjemny dla oka opływowy kształt. Szkoda, ze producent nie zadbał o możliwość wyboru produktu w szerokiej gamie kolorów, ale dostępna czerń jest bardzo elegancka.
Ogromny plus za długi kabel, który pozwala na względne przemieszczanie się podczas suszenia i sprawie, że człowiek nie czuję się jak więzień na łańcuchu. Zupełną nowością była dla mnie możliwość trzymania urządzenia na 2 sposoby: tradycyjny ( za znakomicie wyprofilowany uchwyt, który nie wyślizguje się nawet z mokrej lub zapaćkanej odżywką ręki ) lub za obudowę, która dzięki specjalnemu systemowi chłodzenia praktycznie wcale się nie nagrzewa. Ile razy zdarzyło mi się złapać za korpus starej suszarki i potem dmuchać na palce i wyć z bólu? Te czasy przeszły już do historii. Jest to szczególne ważne, jeżeli suszarki, tak jak w moim przypadku, używają również dzieci.
Braun 785 jest bardzo prosty w obsłudze. Przycisk włączania służy równocześnie do ustawiania łagodnego lub silnego strumienia powietrza. Bardzo praktyczna jest 4-stopniowa skala temperatury ( od niskiej do wysokiej). Dobrze sprawdza się możliwość wyboru nadmuchu zimnego powietrza, które znakomicie nadaję się do utrwalania fryzury. O wybranej przez użytkownika temperaturze informują efektowne diody w kolorze czerwonym i niebieskim. Inteligentne urządzenia zapamiętuje również ostatnie używane ustawienie, więc nie trzeba przy każdym włączaniu go na nowo ustawiać. Dodatkowym zabezpieczeniem jest wbudowany czujnik termiczny. Braun 785 ma też funkcję koncentracji powietrza. Dzięki niej można skierować strumień na konkretną część głowy.
Do suszarki dołączony jest bardzo poręczny dyfuzor. I chociaż on pozostaje do mojego wyłącznego użytku, bo jest przydatny głównie dla posiadaczy loków – ładnie je utrwala, zwiększa objętość włosów poprzez delikatne uniesienie u nasady.
Braun 785 wykorzystuje również technologię jonizacji, więc podczas suszenia włosy są bombardowane milionami aktywnych jonów. Jakoś nigdy przesadnie nie wierzyłam w jej zbawienną moc, ale po użyciu tej suszarki zmieniłam zdanie. Włosy faktycznie są o wiele gładsze, łatwiej się rozczesują i mniej elektryzują. Do tego wydają się mniej przesuszone.
Producent obiecuje \"Satin Hair\" i tym razem nie są to obietnice bez pokrycia.
Suszarka ma konkretną moc ( 2000 W), ale przynajmniej w porównaniu ze swoją poprzedniczką nie działa na otoczenie ogłuszająco.
Cała rodzina jest niezwykle zadowolona z jej zakupu. Może aż za bardzo :)
Od kiedy mamy suszarkę Braun 785 nawet sierść naszego kota nabrała blasku. A przecież on jej nie używa! Chociaż...kto wie…

Usługi

Zabezpiecz swój sprzęt dodatkową ochroną 

Komfort – 3 lata ochrony przed: Awarią
Komfort – 3 lata ochrony przed: Awarią

.


Korzyści dla Klienta Pakiet obejmuje:

 • Pakiet ubezpieczeniowy 3 letni
 • Ubezpieczenie sprzętu na wypadek awarii
 • Ochrona przed awarią rozpoczyna się po upływie dwóch lat od daty zakupu sprzętu i trwa 12 miesięcy
 • Ochrona na całym świecie (naprawa w ramach ubezpieczenia wyłącznie na terytorium RP)
 • Darmowy transport do i z serwisu
 • Brak kosztów naprawy uszkodzonego sprzętu
 • Krótki i gwarantowany czas naprawy sprzętu do 14 dni (termin liczony od daty dostarczenia sprzętu do serwisu wraz z kompletem niezbędnych dokumentów)
 • Karta podarunkowa na życzenie Klienta w przypadku przekroczenia terminu naprawy


Komfort to pakiet ubezpieczeń LA PARISIENNE ASSURANCES S.A. Szczegółowe informacje dot. m.in. zakresu ubezpieczenia, wyłączeń odpowiedzialności ubezpieczyciela zawarte są w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia. Produkt ubezpieczeniowy nie stanowi gwarancji jakości produktu w rozumieniu art. 577-581 ustawy z dnia 23.04.1964 r. kodeks cywilny (Dz. U. 2014, poz. 121, t. jedn.), ani też rękojmi za wady fizyczne lub prawne.

Komfort i Ochrona - 3 lata ochrony przed: Awarią, NW, Kradzieżą, Przepięciem
Komfort i Ochrona - 3 lata ochrony przed: Awarią, NW, Kradzieżą, PrzepięciemKorzyści dla Klienta 

 


Pakiet obejmuje: 

 • Pakiet ubezpieczeniowy 3 letni.
 • Ubezpieczenie sprzętu na wypadek mechanicznego uszkodzenia w wyniku Nieszczęśliwego wypadku, Przepięcia, Kradzieży z włamaniem lub rabunku, Awarii
 • W zakresie Awarii ochrona rozpoczyna się po upływie dwóch lat od daty zakupu sprzętu i trwa 12 miesięcy
 • Ochrona na całym świecie (naprawa w ramach ubezpieczenia wyłącznie na terytorium RP)
 • Darmowy transport do i z serwisu
 • Brak kosztów naprawy uszkodzonego sprzętu
 • Krótki i gwarantowany czas naprawy sprzętu do 14 dni (termin liczony od daty dostarczenia sprzętu do serwisu wraz z kompletem niezbędnych dokumentów)
 • Karta podarunkowa na życzenie Klienta w przypadku przekroczenia terminu naprawy


Komfort i Ochrona to pakiet ubezpieczeń LA PARISIENNE ASSURANCES S.A. Szczegółowe informacje dot. m.in. zakresu ubezpieczenia, wyłączeń odpowiedzialności ubezpieczyciela zawarte są w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia. Produkt ubezpieczeniowy nie stanowi gwarancji jakości produktu w rozumieniu art. 577-581 ustawy z dnia 23.04.1964 r. kodeks cywilny (Dz. U. 2014, poz. 121, t. jedn.), ani też rękojmi za wady fizyczne lub prawne.


Aktualności

Więcej

Suszarka BRAUN HD 785