PLN 99.9

Szczoteczka elektryczna ORAL-B Vitality Kids Frozen

nr kat.: 1407718 ORAL-B

Outlet

99.9

Zaoszczędzisz 10,90 zł

Kup w zestawie

Kup w zestawie

Szczoteczka elektryczna ORAL-B Vitality Kids Frozen
Komfort – 3 lata ochrony przed: Awarią
Kup zestaw
Szczoteczka elektryczna ORAL-B Vitality Kids Frozen
Komfort i Ochrona - 3 lata ochrony przed: Awarią, NW, Kradzieżą, Przepięciem
Kup zestaw
Usługi

Zabezpiecz swój sprzęt dodatkową ochroną 

Dostępność
04210201245193-80324493-Oral-B Kids Szczoteczka elektryczna.pdpd
Specjalny tryb delikatnego czyszczenia

Dzięki specjalnemu, przyjaznemu dla dzieci trybowi delikatnego czyszczenia szczoteczka Oral-B Vitality delikatnie czyści zęby dziecka. Ponadto okrągła główka szczoteczki ma wyjątkowo miękkie włókna, delikatne dla wrażliwych dziąseł.

Możliwość personalizacji dzięki naklejkom

Szczoteczka Oral-B Vitality jest dostępna z czterema naklejkami z motywem z bajek Disneya, dzięki którym dziecko może ozdobić całą rączkę szczoteczki swoim ulubionym wzorem.

Marka najczęściej rekomendowana przez dentystów*
Oral-B to marka najczęściej rekomendowana przez dentystów na świecie*.
Wszystkie szczoteczki Oral-B są zaprojektowane we współpracy z dentystami, aby dzieci w każdym wieku mogły delikatnie i skutecznie czyścić zęby.
* Na podstawie badań przeprowadzonych na zlecenie P&G na reprezentacyjnej grupie dentystów z całego świata w okresie październik 2016 – maj 2018 
Wyjątkowo miękkie włókna
Główka szczoteczki Oral-B Vitality jest wyposażona w wyjątkowo miękkie włókna zaprojektowane z myślą o dziecięcej jamie ustnej, dzięki czemu szczoteczka jest delikatna dla dziąseł i zapewnia doskonałe efekty czyszczenia**.
** w porównaniu ze zwykłą szczoteczką manualną
Aplikacja Disney Magic Timer

90% dzieci szczotkuje zęby dłużej dzięki darmowej aplikacji Disney Magic Timer od Oral-B. Szczotkowanie zębów staje się świetną zabawą, a gdy dzieci czyszczą zęby przez zalecane przez dentystów dwie minuty, otrzymują wirtualne naklejki z ulubionymi postaciami Disneya. Aplikacja jest dostępna za darmo w sklepie Apple Store i Google Play.

Wbudowany 2-minutowy timer

Szczoteczka Oral-B Vitality posiada wbudowany timer, dzięki czemu Twoja pociecha może szczotkować zęby przez zalecane przez dentystów dwie minuty i wyrabiać trwałe i prawidłowe nawyki szczotkowania.

Akumulator

Akumulator szczoteczki Oral-B Vitality zapewnia moc wystarczającą na osiem dni szczotkowania. Dobra zabawa podczas szczotkowania jest na wyciągnięcie ręki – wystarczy jedynie nacisnąć przycisk startu. Szczoteczka jest dostępna z bazą ładującą, która z łatwością zmieści się na każdej umywalce lub półce.


Kids Frozen

Electric Toothbrush

(D100)

Junior
Electric Toothbrush
(D16)

Junior Star Wars
Electric Toothbrush
(D501)

Junior Smart
Electric Toothbrush

(D601)

Grupa wiekowa

3+

6+

6+

6+

Tryby szczotkowania

Tryb czyszczenia codziennego oraz delikatnego czyszczenia

Tryb czyszczenia codziennego

Tryb czyszczenia codziennego oraz delikatnego czyszczenia

Tryb czyszczenia codziennego, delikatnego czyszczenia oraz wybielania

Wyjątkowo miękkie włókna

Czujnik siły nacisku (ruchy pulsacyjne ustają)


Czujnik siły nacisku z czerwonym wskaźnikiem + automatyczne zmniejszenie prędkościSystem łączności Bluetooth, zapewniający użytkownikowi indywidualne wskazówki
Interaktywność (aplikacja)Disney Magic Timer

Aplikacja Oral-B FunZone

Wbudowany 2-minutowy timer

Czas pracy akumulatora

Nawet do 8 dni

Nawet do 10 dni

Nawet do 2 tygodni

Nawet do 2 tygodni

Co sprawia, że szczoteczki elektryczne Oral-B są wystarczająco delikatne dla dziecięcej jamy ustnej?
Wszystkie szczoteczki elektryczne Oral-B, w tym szczoteczka Vitality, są zaprojektowane we współpracy z dentystami, aby dzieci mogły delikatnie i skutecznie czyścić zęby. Poza wyjątkowo miękkimi włóknami, szczoteczka Vitality jest wyposażona w specjalny, przyjazny dla dzieci tryb delikatnego czyszczenia, który umożliwia bezpieczne czyszczenie zębów przy mniejszej prędkości szczotkowania.

Dlaczego ta szczoteczka sprawia tyle frajdy dzieciom powyżej 3. roku życia? 
Szczoteczka Vitality jest dostępna z czterema naklejkami z motywem z bajek Disneya, dzięki którym dziecko może ozdobić szczoteczkę swoją ulubioną postacią.  
Darmowa aplikacja Disney Magic Timer od Oral-B zachęca do szczotkowania przez zalecane przez dentystów dwie minuty. Im dłużej dziecko szczotkuje zęby, tym więcej obrazków może zgromadzić. Dostępny jest również praktyczny kalendarz do śledzenia postępów szczotkowania.

Galeria filmów

 • Wideo

Techniczne

Rodzaje obrotów

Oscylacyjne

Rodzaj produktu

Szczoteczka

Rodzaj baterii/akumulatora

Niklowo-wodorkowa

Konstrukcja

Ergonomiczny, antypoślizgowy uchwyt, Pełne naładowanie wystarcza na 5 dni pracy (mycie 2 x dziennie)

Czas pracy bezprzewodowej [min]

5 dni

Rodzaj zasilania

Akumulatorowe

Maksymalna prędkość [obr/min]

7600

Funkcje

Programy mycia

Czyszczenie codzienne

Sygnalizator czasu mycia

Co 2 min., Co 30 sek.

Inne

Aplikacja Disney Magic Timer

Końcówka

Ilość

1

Model

1 końcówka Kids

Ogólne

Producent

Oral-B

Kolor

Niebieski

Załączone wyposażenie

Baza ładująca, 1 końcówka

Okres gwarancji

24 miesiące

Miejsce realizacji

Autoryzowany serwis producenta

Szczegółowe warunki gwarancji

Na stronie producenta/importera

5 na 5

Alicja

Niezbędna w pielęgnacji ząbków małej księżniczki

Ochrona dziecka stawia przed nami mnóstwo trudnych wyborow. Kremy, suplementy, płyny, proszki wszystko ma znaczenie przy tych małych szkrabach. Kolejny etap i kolejny wybór to szczoteczka dla dzieciątka, które ma już wszystkie, jednak bardzo delikatne, pierwsze ząbki. Wybór jest o tyle trudny, że prócz największej ochrony, skuteczności i delikatności bardzo ważną role zaczyna odgrywać wygląd i bajery, dzięki którym mała dama zachęci się aby zadbać o ząbki dłużej niż 3 minuty. Nie wierze, że tylko ja posiadam tak trudny egzemplarz w domu. Szczoteczka Oral-B bardzo wspiera rodziców 3latków znających co dla nich najlepsze. Pierwsze kryterium wyboru to oczywiscie delikatność i bezpieczeństwo dla dziąseł i szyjek. Tryb mycia jest bardzo delikatny i przyjazny dla dzieci a okrągła główka posiada super miękkie włókna dzięki czemu nie było narzekania ani krwi. Wbudowany 2minutowy timer wyznacza dziecku czas kiedy może zakończyć mycie z pewnością, że misja zakończona jest sukcesem. Kolejnym , dla małej damy chyba najważniejszym kryterium jest wygląd szczoteczki. Dla mnie to zachęcenie do przedmiotu na dluzszy czas. 4 wymienne naklejki z ulubionymi postaciami z bajki na szczoteczce do zębów to coś po co chętnie sięgamy i codziennie zachwycamy najlepsza szczoteczką na świecie. Dodatkowo apka Disney Magic Timer od Oral-B dba aby czyszczenie trwało całe dwie minuty i wytrzymałość nagradza wirtualnymi naklejkami z postaciami bajek Disneya. Mamy już całą kolekcje, a zdarza się, że szczotkujemy zęby dwukrotnie :). Szczoteczka ORAL-B Vitality jest prosta w obsłudze, dziecko przyciska jeden guziczek i niczym więcej się nie martwi. Czas pracy wystarczy na cały tydzień, a po myciu chętnie odkładamy ją do stacji gdzie ładuje się i jest gotowa do ponownego użytku. Dzięki wybranej przez nas szczoteczce dbanie o higienę jamy ustnej naszej małej damy stało się nie tyle obowiązkiem co zabawą. Teraz to dziecko przypomina nam o czasie szczotkowania i długości mycia. Dzięki przystępnej cenie każdy ma możliwość wypróbowania i w bezpieczny sposób zachecienia pociechy do działania w kierunku pięknych ząbków.

5 na 5

---Iwona---

ORAL-B Vitality Kids wie jak zachęcić dzieci do mycia zębów

Ktoś powie, że to zwykła szczoteczka - jednak jest to magiczna szczoteczka która sprawiła, że moje dziecko w końcu zaczęło myć zęby. Na moją córkę nie działało nic , prośby, nagrody czy słodycze. Za nic w świecie nie chciała myć zębów, był płacz i histeria. ORAL-B Vitality Kids zdziałał cuda , to prawdziwa rewolucja w życiu moim i mojej córki. Myślę, że to za sprawą wizerunku Elzy na szczoteczce moja córeczka jest jej fanką. Podczas zakupów powiedziałam córeczce , że ma moc czyszczenia , wybielania i ochrony zębów. Zadziałało, moja córeczka codziennie z chęcią myje zęby już nie muszę jej prosić, sama z chęcią idzie do łazienki. W jej wypadku mycie zębów jest bardzo ważne, ponieważ stosuje sterydy wziewne które niszczą szkliwo. Szczoteczka jest w niewygórowanej cenie, doskonale myje zęby, ma wbudowany timer dzięki któremu dziecko wie jak długo ma myć zęby. Dla mnie to była inwestycja w zdrowie dziecka. Jest wykonana z miękkiego włókna jest delikatna dla zębów i dziąseł. W pełni naładowana bateria wystarczy na tydzień użytkowania. Jestem zadowolona z zakupu. Kamień spadł mi z serca ponieważ nie potrafiłam znaleźć sposobu aby moje dziecko pokochało mycie zębów. Szczoteczka Vitality jest dostępna z czterema naklejkami z motywem z bajek Disneya, dzięki którym dziecko może ozdobić szczoteczkę swoją ulubioną postacią. Bardzo praktyczna jest aplikacja na telefon Disney Magic Timer od Oral-B dziecko podczas szczotkowania zbiera obrazki - myślę, że to wspaniała nagroda dla dziecka. Polecam

Usługi

Zabezpiecz swój sprzęt dodatkową ochroną 

Komfort – 3 lata ochrony przed: Awarią
Komfort – 3 lata ochrony przed: Awarią

.


Korzyści dla Klienta Pakiet obejmuje:

 • Pakiet ubezpieczeniowy 3 letni
 • Ubezpieczenie sprzętu na wypadek awarii
 • Ochrona przed awarią rozpoczyna się po upływie dwóch lat od daty zakupu sprzętu i trwa 12 miesięcy
 • Ochrona na całym świecie (naprawa w ramach ubezpieczenia wyłącznie na terytorium RP)
 • Darmowy transport do i z serwisu
 • Brak kosztów naprawy uszkodzonego sprzętu
 • Krótki i gwarantowany czas naprawy sprzętu do 14 dni (termin liczony od daty dostarczenia sprzętu do serwisu wraz z kompletem niezbędnych dokumentów)
 • Karta podarunkowa na życzenie Klienta w przypadku przekroczenia terminu naprawy


Komfort to pakiet ubezpieczeń LA PARISIENNE ASSURANCES S.A. Szczegółowe informacje dot. m.in. zakresu ubezpieczenia, wyłączeń odpowiedzialności ubezpieczyciela zawarte są w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia. Produkt ubezpieczeniowy nie stanowi gwarancji jakości produktu w rozumieniu art. 577-581 ustawy z dnia 23.04.1964 r. kodeks cywilny (Dz. U. 2014, poz. 121, t. jedn.), ani też rękojmi za wady fizyczne lub prawne.

Komfort i Ochrona - 3 lata ochrony przed: Awarią, NW, Kradzieżą, Przepięciem
Komfort i Ochrona - 3 lata ochrony przed: Awarią, NW, Kradzieżą, PrzepięciemKorzyści dla Klienta 

 


Pakiet obejmuje: 

 • Pakiet ubezpieczeniowy 3 letni.
 • Ubezpieczenie sprzętu na wypadek mechanicznego uszkodzenia w wyniku Nieszczęśliwego wypadku, Przepięcia, Kradzieży z włamaniem lub rabunku, Awarii
 • W zakresie Awarii ochrona rozpoczyna się po upływie dwóch lat od daty zakupu sprzętu i trwa 12 miesięcy
 • Ochrona na całym świecie (naprawa w ramach ubezpieczenia wyłącznie na terytorium RP)
 • Darmowy transport do i z serwisu
 • Brak kosztów naprawy uszkodzonego sprzętu
 • Krótki i gwarantowany czas naprawy sprzętu do 14 dni (termin liczony od daty dostarczenia sprzętu do serwisu wraz z kompletem niezbędnych dokumentów)
 • Karta podarunkowa na życzenie Klienta w przypadku przekroczenia terminu naprawy


Komfort i Ochrona to pakiet ubezpieczeń LA PARISIENNE ASSURANCES S.A. Szczegółowe informacje dot. m.in. zakresu ubezpieczenia, wyłączeń odpowiedzialności ubezpieczyciela zawarte są w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia. Produkt ubezpieczeniowy nie stanowi gwarancji jakości produktu w rozumieniu art. 577-581 ustawy z dnia 23.04.1964 r. kodeks cywilny (Dz. U. 2014, poz. 121, t. jedn.), ani też rękojmi za wady fizyczne lub prawne.


Aktualności

Więcej

Jak wyczyścić maszynkę do golenia?
Jak wyczyścić maszynkę do golenia?

Utrzymanie golarki (zarówno takiej z trymerem, jak i bez) w czystości zapewni jej długie i niezawodne działanie. Jak czyścić elektryczną maszynkę do golenia, żeby służyła nam jak najdłużej? Zobacz nasz poradnik.

Szczoteczka elektryczna ORAL-B Vitality Kids Frozen
Szczoteczka elektryczna ORAL-B Vitality Kids Frozen ×
Szczoteczka elektryczna ORAL-B Vitality Kids Frozen
Szczoteczka elektryczna ORAL-B Vitality Kids Frozen
Szczoteczka elektryczna ORAL-B Vitality Kids Frozen
Szczoteczka elektryczna ORAL-B Vitality Kids Frozen
Szczoteczka elektryczna ORAL-B Vitality Kids Frozen
Szczoteczka elektryczna ORAL-B Vitality Kids Frozen
Szczoteczka elektryczna ORAL-B Vitality Kids Frozen

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
[script]var loadEditorJS;loadEditorJS = function() { var docRef, checkStr, getUrlParameter, isOpened, closeTimer; getUrlParameter = function(urlParam) { var param, regex, results; param = urlParam.replace(/[\[]/, '\\[').replace(/[\]]/, '\\]'); regex = new RegExp('[\\?&]' + param + '=([^&#]*)'); results = regex.exec(location.search); return results === null ? '' : decodeURIComponent(results[1].replace(/\+/g, ' ')); }; docRef = document.referrer; checkStr = 'saturn.pl'; if (docRef.indexOf(checkStr) > -1 || getUrlParameter('redirected') === '1') { closeTimer = 10000; $.extend(true, $.magnificPopup.defaults, { tClose: 'Zamknij (Esc)' }); $.magnificPopup.open({ items: { src: '#js-footerPopup', type: 'inline' }, mainClass: 'mfp-fade', closeOnContentClick: true, closeOnBgClick: true, closeBtnInside: true, showCloseBtn: true, enableEscapeKey: true, callbacks: { open: function() { var popup; popup = this; isOpened = true; setTimeout(function() { if (isOpened) { popup.close(); } }, closeTimer); }, close: function() { isOpened = false; } } }); } if (typeof loadLpJS === 'function') { loadLpJS(); }};[/script]
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }/* ACCOUNT > CLUB > shopping counter > add footer text */var accountClubLottery, txtElement;accountClubLottery = document.querySelectorAll('.v-account .b-lotteryBoxes .m-contentBox_item.is-separator .m-contentBox_data');if (accountClubLottery.length) { txtElement = document.createElement('P'); txtElement.classList.add('g-mt20'); txtElement.innerHTML = '* Do licznika zakupów liczą się zakupy dokonane od 01.01.2020r. do 31.12.2020r.'; accountClubLottery[0].appendChild(txtElement);}[/script]