Szczoteczka ORAL-B PRO 7000 Cross Action

(0 ocen)
nr kat.: 9999921107 ORAL-B

Produkt chwilowo niedostępny

Powód przeceny:

 • wyprzedaż ostatnich sztuk
Dostępność
 ORAL-B Pro 7000

 
Zainspirowana przez profesjonalistów końcówka szczoteczki otacza każdy ząb, a dynamiczna technologia czyszcząca 3D dopasowuje się do zębów i obejmuje ruchy oscylacyjne, rotacyjne i pulsacyjne, aby rozbijać i usuwać nawet do 100% więcej płytki nazębnej w porównaniu ze zwykłą szczoteczką manualną.
 
Tryb Czyszczenia Codziennego
Tryb Pielęgnacji Dziąseł - delikatnie stymuluje dziąsła
- Tryb Delikatnego Czyszczenia - mniejsza prędkość dla delikatnego czyszczenia
Tryb Dokładnego Czyszczenia - przedłuża czas szczotkowania, aby poprawić rezultaty
- Tryb Wybielania - zmiana prędkości, aby usuwać przebarwienia
Tryb Czyszczenia Języka - pomaga usunąć bakterie znajdujące się na języku
Wizualny czujnik siły nacisku - zapala się i zatrzymuje ruchy pulsacyjne, gdy szczotkujesz zbyt mocno
 
Opakowanie PRO 7000 Smart Series zawiera:
- Bezprzewodowe urządzenie SmartGuide:
śledź swoje postępy dzięki pomocnemu timerowi i wskazówkom jak prawidłowo szczotkować wszystkie kwadranty jamy ustnej
- Etui podróżne: idealne w podróży
 
Oral-B oferuje różne końcówki szczoteczek, które można dostosować do indywidualnych potrzeb pielęgnacyjnych. Do szczoteczki Oral-B PRO 7000 SmartSeries pasuje wiele różnych końcówek Oral-B, a zatem możesz za każdym razem uzyskać wymagane efekty mycia zębów. Aby utrzymać wysoki poziom czyszczenia zębów, pamiętaj o konieczności wymiany końcówki szczoteczki co 3 miesiące zgodnie z zaleceniami dentystów, lub wtedy, gdy włókna tracą kolor lub są zniszczone.


BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z BLUETOOTH I APLIKACJĄ ORAL-B


Szczoteczka elektryczna PRO 7000 SmartSeries z systemem łączności Bluetooth 4.0 zapewnia lepsze usuwanie płytki nazębnej i monitoruje postępy w prawidłowym utrzymaniu higieny jamy ustnej. Pobierz na swój smartphone aplikację Oral-B i połącz się przez Bluetooth, aby uzyskać informacje zwrotne w czasie rzeczywistym, dotyczące Twoich postępów w szczotkowaniu zębów. To jedyna szczoteczka elektryczna, która posiada funkcję komunikacji podczas mycia zębów, dlatego nie będziesz zastanawiać się czy lepiej szczotkujesz zęby - będziesz to wiedzieć.

Smartphone nie jest dołączony do zestawu

Motywuje i bawi: Podczas szczotkowania zębów aplikacja Oral-B pozwala Ci sprawdzać codzienne wiadomości i prognozę pogody oraz Twój osobisty kalendarz. Aplikacja przekazuje również pomocne wskazówki dotyczące pielęgnacji jamy ustnej i nagrody, aby zmotywować Cię do szczotkowania zębów przez 2 minuty zalecane przez dentystów. Aplikacja Oral-B pokazuje Ci, kiedy należy zacząć szczotkować następny kwadrant jamy ustnej, a timer wbudowany w rączkę wibruje co 30 sekund, aby powiadomić Cię, że czas przejść do następnego kwadrantu. Możesz również współpracować ze swoim dentystą, aby skonfigurować aplikację tak, by skupić się bardziej na szczotkowaniu wybranych obszarów jamy ustnej. Aplikacja Oral-B pomaga Ci monitorować Twoje postępy w szczotkowaniu zębów, dzięki intuicyjnym wykresom i tabelom i przechowuje Twoje dane dotyczące szczotkowania nawet przez 6 miesięcy. Aplikacja również przypomina Ci co 3 miesiące, że należy wymienić końcówkę, aby utrzymać doskonałe efekty szczotkowania zębów. Monitoruj siłę nacisku podczas szczotkowania zębów dzięki aplikacji Oral-B. Aplikacja powiadomi Cię, jeśli szczotkujesz zbyt mocno, a potrójny czujnik siły nacisku umieszczony w szczoteczce zapali się, aby poinformować Cię, że stosujesz zbyt dużą siłę nacisku na zęby i dziąsła. Wszystko po to, aby zapobiec szkodliwym efektom zbyt mocnego szczotkowania.


OBEJRZYJ NASZE FILMY


 

 

 

TABELA Z PORÓWNANIEM PRODUKTÓW


 

 
 
 
Oral-B 

PRO 3000

Oral-B 

PRO 6000

Oral-B 

PRO 7000

Końcówki w pudełku


3

4

5

Pro Timer


Tak

Tak

Tak

Wizualny czujnik siły nacisku


Tak

Tak

Tak

Smart Guide

 
Tak

Tak

Bluetooth

 
Tak

Tak

Akcesoria podróżne
Tak
 

Akcesoria podróżne Premium

   
Tak

Działania czyszczące


3D

3D

3D

Tryby


- Tryb Czyszczenia Codziennego
- Tryb Pielęgnacji Dziąseł
- Tryb Delikatnego Czyszczenia


- Tryb Czyszczenia Codziennego
- Tryb Pielęgnacji Dziąseł
- Tryb Delikatnego Czyszczenia
- Tryb Wybielania
- Tryb Dokładnego Czyszczenia

- Tryb Czyszczenia Codziennego
- Tryb Pielęgnacji Dziąseł
- Tryb Delikatnego Czyszczenia
- Tryb Wybielania
- Tryb Dokładnego Czyszczenia
- Tryb Czyszczenia Języka

 NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA (FAQ) 
Czym różni się technologia 3D Oral-B od zwykłych szczoteczek manualnych?

Szczoteczka elektryczna Oral-B 7000 SmartSeries z Bluetoothem została zainspirowana przez profesjonalistów w celu precyzyjnego mycia zębów i usuwania nawet o 100% więcej płytki nazębnej w porównaniu ze zwykłą szczoteczką manualną.
Które wymienne końcówki są kompatybilne?

 
Do szczoteczki Oral-B PRO 7000 pasują następujące końcówki: CrossAction, TriZone, Floss Action, 3DWhite, Precision Clean, Sensitive, Dual Clean, Power Tip oraz Ortho.
 


Dlaczego szczoteczka Oral-B PRO 7000 to jedna z najbardziej zaawansowanych technologicznie elektrycznych szczoteczek Oral-B?

Szczoteczka elektryczna Oral-B 7000 SmartSeries z Bluetoothem została zaprojektowana na wzór profesjonalnych urządzeń dentystycznych do czyszczenia zębów, ale jest przeznaczona dla do użytku domowego. Posiada wiele funkcji i jest wyposażona w nasze najbardziej zaawansowane technologicznie końcówki CrossAction. Szczoteczka Oral-B 7000 łączy możliwość doskonałego czyszczenia zębów z dbałością o stan dziąseł, zapewniając wyjątkową czystość w porównaniu ze zwykłą, manualną szczoteczką do mycia zębów. Ponadto, posiada bezprzewodowy wyświetlacz SmartGuide, pozwalający na rozwijanie właściwych nawyków. Wyświetlacz pełni rolę eksperta w Twojej łazience, promuje prawidłowe nawyki związane z utrzymaniem higieny jamy ustnej, a także dostarcza informacje zwrotną, pomagając myć zęby przez zalecany przez dentystów czas 2 minut.

Jakie znaczenie ma inteligenta technologia Bluetooth?

 
Inteligentna technologia Bluetooth pozwala śledzić postęp mycia zębów i tak dostosować sposób mycia, żeby zapewnić utrzymanie jak najlepszej higieny jamy ustnej, a samą czynność mycia zębów uczynić przyjemniejszą. Dzięki tej technologii można przechowywać informacje o 20 sesjach mycia zębów, które pojawiają się po otwarciu aplikacji Oral-B, nawet jeśli podczas mycia zębów nie używano smartphone'a.

Jakie tryby mycia zostały zaprogramowane i czym się od siebie różnią?

Szczoteczka elektryczna Oral-B PRO 7000 pozwala na użycie trybów czyszczenia codziennego Daily Clean, pielęgnacji dziąseł Gum Care, delikatnego czyszczenia Sensitive, wybielania Whitening, dokładnego czyszczenia Deep Clean oraz czyszczenia języka Tongue Cleaner. W trybie czyszczenia codziennego szczoteczka wykonuje ruchy 3D, co zapewnia utrzymanie codziennej higieny. W trybie pielęgnacji dziąseł, masaż delikatnie stymuluje dziąsła, a tryb delikatnego czyszczenia, wykorzystujący niższe prędkości, myje dziąsła i zęby. W trybie wybielania powierzchnia zębów jest delikatnie polerowana, aby usunąć przebarwienia. Tryb dokładnego czyszczenia wydłuża czas szczotkowania dla osiągnięcia kompleksowej czystości. Tryb czyszczenia języka pomaga usuwać bakterie z języka.

Jakie znaczenie ma czujnik siły nacisku?
 
Właściwe mycie zębów polega na delikatnym szczotkowaniu zębów i masowaniu dziąseł. Czujnik siły nacisku daje znać, kiedy stosujemy zbyt duży nacisk podczas szczotkowania: zapala się kontrolka, a pulsacje ustają, żeby chronić dziąsła.


Jak długo szczoteczka elektryczna Oral-B 7000 SmartSeries z Bluetoothem pracuje po naładowaniu?

Przy regularnym używaniu, w pełni naładowana szczoteczka elektryczna Oral-B 7000 SmartSeries z Bluetoothem pracuje nawet przez 10 dni. Aby bateria zachowała maksymalną pojemność, należy ją całkowicie rozładować przed kolejnym ładowaniem. Dla najlepszych rezultatów należy to robić przynajmniej raz na 6 miesięcy.

 
Techniczne

Rodzaje obrotów

Oscylacyjne, Pulsacyjne

Rodzaj produktu

Szczoteczka

Konstrukcja

Ergonomiczny, antypoślizgowy uchwyt, Pełne naładowanie wystarcza na 7 dni pracy (mycie 2 x dziennie)

Rodzaj zasilania

Akumulatorowe

Regulacja prędkości

TAK

Funkcje

Programy mycia

Czyszczenie codzienne, Czyszczenie delikatne, Czyszczenie Języka, Pielęgnacja dziąseł, Wybielanie

Wskaźniki

Ładowania, Niskiego poziomu naładowania baterii/akumulatora

Czujniki

Nacisku

Sygnalizator czasu mycia

Co 2 min., Co 30 sek.

Końcówka

Ilość

5

Model

CrossAction, Sensitive, 1 Precision Clean, 3D White

Zastosowane technologie

System 3D

Ogólne

Producent

Oral-B

Linia

AKU Pro

Kolor

Biało-czarny

Załączone wyposażenie

stacja akumulatorowa z miejscem do przechowywania szczoteczki, 5 końcówek

Okres gwarancji

24 miesiące

Miejsce realizacji

Autoryzowany serwis producenta

Szczegółowe warunki gwarancji

Na stronie producenta/importera

RATY ONLINE - umowa kredytowa nawet w 15 minut od złożenia wniosku.

RRSO 0%

Santander Consumer Bank

Santander Consumer Bank

 • Minimum formalności 1
 • Okres kredytowania nawet do 50 m-cy
 • Szybka decyzja kredytowa - nawet 15 min od złożenia wniosku
 • Bezpieczeństwo finansowe - możliwość skorzystania z ubezpieczenia 2
 • Cała procedura odbywa się on-line. Wygodnie i bezpiecznie. Z domu!
 • 1Zapytaj doradcę o kredyt na podstawie deklaracji o dochodach.

  2Zawarcie umowy ubezpieczenia jest dobrowolne. Ochronę ubezpieczeniową zapewnia CNP Santander Insurance Life DAC z siedzibą w Dublinie (Irlandia). Wyłączenia i ograniczenia odpowiedzialności Towarzystwa Ubezpieczeniowego zawarte są w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia (OWU), dostępnych na www.santanderconsumer.pl/ubezpieczenia.

  Dla kredytu na zakup towarów i usług oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, wskazana wartość Rzeczywistej Rocznej Stopy Oprocentowania (RRSO) 0% wyliczona została na podstawie przykładu reprezentatywnego na dzień 6.11.2017 r.

Oblicz wysokość raty

RATY W MARKECIE! W celu uzyskania kredytu udaj się do Punktu Obsługi Klienta Santander Consumer Bank S.A. znajdującego się w naszym markecie.

O szczegóły zapytaj pod nr tel. 71 358 22 66 (koszt wg stawki operatora) lub sprawdź na stronie www.santanderconsumer.pl

Aktualności

Więcej

Szczoteczka ORAL-B PRO 7000 Cross Action ×
Szczoteczka ORAL-B PRO 7000 Cross Action
Szczoteczka ORAL-B PRO 7000 Cross Action
Szczoteczka ORAL-B PRO 7000 Cross Action

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]