Szczoteczka ORAL-B SmartSeries 4000 CrossAction

Szczoteczka ORAL-B SmartSeries 4000 CrossAction
Szczoteczka ORAL-B SmartSeries 4000 CrossAction
Szczoteczka ORAL-B SmartSeries 4000 CrossAction

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Szczoteczka ORAL-B SmartSeries 4000 CrossAction

 • Szczoteczka ORAL-B SmartSeries 4000 CrossAction
 • Szczoteczka ORAL-B SmartSeries 4000 CrossAction
 • Szczoteczka ORAL-B SmartSeries 4000 CrossAction
- + Dopasuj
3 8 9 ,-

Zabezpiecz zakupy od awarii, uszkodzenia mechanicznego, kradzieży  

Kup teraz Zadzwoń

Szczoteczka ORAL-B SmartSeries 4000 CrossAction

raty online: 10x38,90
Podczas składania zamówienia,  masz możliwość skorzystania z Rat przez Internet. Zarówno, umowa sprzedaży jak i umowa kredytu, w niniejszym przypadku, zostają zawarte na odległość.

Masz również możliwość  skorzystania z Rat za pośrednictwem każdej placówki sklepu naszej sieci. W niniejszym przypadku, umowa sprzedaży oraz umowa kredytu zostają zawarte w placówce Media Markt.

Podmioty gospodarcze nie są objęte możliwością korzystania ze sprzedaży na Raty.

Klikając w link możesz sprawdzić jakie dokumenty są Ci potrzebne, aby uzyskać kredyt.
raty 10x38,90 raty Oblicz ratę

Produkt dostępny również w OUTLET

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:
Oral-B_SmartSeries4000
kv_braun_ebp
3d

Zainspirowana przez profesjonalistów końcówka szczoteczki otacza każdy ząb, a dynamiczne działanie czyszczące obejmujące ruchy oscylacyjne, rotacyjne i pulsacyjne pozwala rozbijać i usuwać więcej płytki nazębnej w porównaniu ze zwykłą szczoteczką manualną.

3d
  • Tryb czyszczenia codziennego - kompleksowe czyszczenie każdego dnia
  • Tryb delikatnego czyszczenia - mniejsza prędkość, łagodne czyszczenie
  • Tryb wybielania - zmiany prędkości w celu usunięcia przebarwień
  • Wskaźnik siły nacisku - zapala się i wyłącza ruchy pulsacyjne, gdy szczotkujesz zęby zbyt mocno
3d

  Szczoteczka elektryczna Oral-B PRO 4000 posiada zainspirowaną przez profesjonalistów końcówkę CrossAction. Ta okrągła końcówka została specjalnie zaprojektowana, by dokładnie czyścić ząb po zębie, a włókna CrissCross są ustawione pod kątem 16 stopni, aby docierać głęboko między zęby oraz unosić i usuwać nawet do 100% więcej płytki nazębnej, w porównaniu ze zwykłą szczoteczką manualną, dla lepszych efektów czyszczenia.
3d

Oral-B oferuje szereg końcówek wymiennych, by spełnić Twoje indywidualne potrzeby w zakresie higieny jamy ustnej. Szczoteczka elektryczna Oral-B SmartSeries 4000 jest kompatybilna z różnymi końcówkami Oral-B, dzięki czemu zawsze możesz czyścić zęby tak, jak chcesz. Pamiętaj, by wymieniać końcówki szczoteczki zgodnie z zaleceniami dentysty, co 3-4 miesiące, lub gdy włókna zblakną i zużyją się, co pozwoli Ci utrzymać wysoki poziom czyszczenia. 

Opinie zwrotne w czasie rzeczywistym z bluetooth i aplikacja Oral-B

Szczoteczka elektryczna SmartSeries 4000 zapewnia spersonalizowaną pielęgnację i dostarcza wskazówek podczas całego procesu pielęgnacji zębów. Po prostu pobierz aplikację Oral-B na smartfona i połącz się ze swoją szczoteczką, by uzyskać informacje zwrotne w czasie rzeczywistym.

Smartfon nie jest włączony do zestawu

3d

Aplikacja Oral-B informuje Cię, kiedy należy przejść do czyszczenia kolejnego obszaru jamy ustnej i monitoruje Twoje zwyczaje związane z czyszczeniem zębów przy pomocy wykresów. Przypomni Ci także, że nadszedł czas na wymianę końcówki szczoteczki, co pozwoli utrzymać wysoki poziom czyszczenia.

3d

Dzięki aplikacji Oral-B możesz sprawić, by proces czyszczenia zębów stał się skuteczniejszy. Aplikacja umożliwia dobór różnych sposobów pielęgnacji, w zależności od zakładanych celów, takich jak bielsze zęby przed zbliżającą się imprezą, czy świeży oddech szczególnie ważny w przypadku smakoszy. Dzięki aplikacji wyczyścisz zęby skuteczniej niż przedtem. 

3d

Wykorzystaj aplikację Oral-B, by informować swojego dentystę o postępach w czyszczeniu zębów. Dzięki temu będzie mógł udzielić Ci konkretnych zaleceń i instrukcji do zastosowania w domu. Aplikacja może przechowywać dane o czyszczeniu zębów z 6 miesięcy, umożliwiając informowanie dentysty o postępach i wypracowanie indywidualnego sposobu czyszczenia, dostosowanego do Twoich potrzeb. 

3d

Dzięki aplikacji Oral-B możesz monitorować siłę nacisku podczas czyszczenia zębów. Otrzymasz ostrzeżenie, jeśli szczotkowanie będzie zbyt mocne, potrójny czujnik siły nacisku zapali się, by poinformować Cię, że siła nacisku na zęby i dziąsła jest zbyt duża. W ten sposób unikniesz szkodliwych skutków zbyt mocnego szczotkowania.

Tabela z porównaniem produktów

Końcówki wymienne w opakowaniu
Profesjonalny timer
Wskaźnik siły nacisku
Bluetooth
Akcesoria podróżne
Akcesoria podróżne premium
Działanie czyszczące
Tryby
pro2000 4000 pro7000
Oral-B
PRO 2000
Oral-B
Smart Series 4000
Oral-B
GENIUS 9000
1
2
4
 
 
 
3D
3D
3D
- Tryb Czyszczenia Codziennego
- Tryb Pielęgnacji Dziąseł
 
- Tryb Czyszczenia Codziennego
- Tryb Pielęgnacji Dziąseł
- Tryb Delikatnego czyszczenia
- Tryb Wybielania
 
- Tryb Czyszczenia Codziennego
- Tryb Pielęgnacji Dziąseł
- Tryb Delikatnego Czyszczenia
- Tryb Wybielania
- Tryb Dokładnego Czyszczenia
- Tryb Czyszczenia Języka

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

faq
Czym różnią się szczoteczki elektryczne Oral-B od zwykłych szczoteczek manualnych?
 

Szczoteczka elektryczna Oral-B SmartSeries 4000 z technologią Bluetooth została zainspirowana przez profesjonalistów w celu prezycyjnego mycia zębów i usuwania nawet o 100% więcej płytki nazębnej niż zwykła szczoteczka manualna.

Jakie tryby czyszczenia są dostępne i czym różnią się od siebie?

Szczoteczka elektryczna Oral-B SmartSeries 4000 jest wyposażona w następujące tryby pracy: tryb czyszczenia codziennego, tryb delikatnego czyszczenia oraz tryb wybielania. Tryb czyszczenia codziennego wykorzystuje ruch 3D, by zapewnić podstawowe czyszczenie każdego dnia. Tryb delikatnego czyszczenia bazuje na mniejszej prędkości, dzięki czemu zęby i dziąsła są czyszczone w łagodniejszy sposób. W trybie wybielania zastosowano zmiany prędkości, by łagodnie wypolerować zęby oraz usunąć przebarwienia.
 

Które końcówki wymienne pasują do tej szczoteczki? 

Następujące końcówki wymienne do szczoteczek elektrycznych Oral-B są kompatybilne ze szczoteczką Oral-B SmartSeries 4000: CrossAction, TriZone, Floss Action, 3DWhite, Precision Clean, Sensitive, Dual Clean, Power Tip oraz Ortho.

Jaką funkcję pełni inteligentna technologia Bluetooth?

Dzięki inteligentnej technologii Bluetooth możesz połączyć się z aplikacją Oral-B i śledzić swoje postępy w szczotkowaniu zębów. To indywidualne podejście pomaga poprawić Twoje nawyki związane z higieną jamy ustnej, a jednocześnie zapewnić Ci rozrywkę. Jeśli czyszcząc zęby nie masz przy sobie smartfona, możesz zapisać do 20 sesji, które zostaną pobrane przy kolejnym otwarciu aplikacji Oral-B.

Jaka jest funkcja wskaźnika siły nacisku?

To ważne, by czyścić zęby i dziąsła delikatnie, a jednocześnie dokładnie. Wskaźnik siły nacisku informuje Cię, gdy szczotkujesz zęby zbyt mocno - zapala się i zatrzymuje ruchy pulsacyjne, by chronić dziąsła.

Na ile wystarcza akumulator szczoteczki elektrycznej Oral-B SmartSeries 4000 z technologią Bluetooth?  

W pełni naładowanej szczoteczki elektrycznej Oral-B SmartSeries z technologią Bluetooth można regularnie używać przez okres do 7 dni. Aby akumulator działał jak najwydajniej, co jakiś czas rozładuj go do końca, gdy korzystasz ze szczoteczki. Rób to przynajmniej raz na 6 miesięcy, by uzyskać jak najlepszy efekt. 

Techniczne

Rodzaj produktu

Szczoteczka

Zastosowane technologie

Bluetooth

Konstrukcja

Ergonomiczny, antypoślizgowy uchwyt

Rodzaj zasilania

Akumulatorowe , Ładowanie indukcyjne

Maksymalna prędkość [obr/min]

8800

Funkcje

Rodzaje obrotów

Oscylacyjno-rotacyjne , Pulsacyjne

Wskaźniki

Czujnik nacisku , Kontrolka naładowania , Kontrolka niskiego stanu naładowania akumulatora

Sygnalizator czasu mycia

Co 2 min. , Co 30 sek.

Regulacja prędkości

3 stopnie

Końcówka

Ilość

3

Model

CrossAction , Sensitive , 3D White

Ogólne

Producent

Oral-B

Linia

Oral-B , Pro

Kolor

Biało-granatowy

Załączone wyposażenie

Ładowarka indukcyjna z nasadką do przechowywania głowic czyszczących , 3 końcówki do szczoteczki

Okres gwarancji

24 miesiące

Miejsce realizacji

Autoryzowany serwis producenta

Szczegółowe warunki gwarancji

Na stronie producenta/importera

5 na 5

Rewelacyjna

Rewelacyjna szczoteczka. Niby zwykła elektryczna, ale dzięki możliwości połączenia z aplikacją sprawia, że mycie zębów jest bardziej świadome. Można wybrać sobie jeden z kilku dostępnych programów, a szczoteczka zostanie zdalnie odpowiednio dopasowana do niego. Do tego wyświetlający się czas szczotkowania poszczególnych partii zębów sprawia, że można to robić bardziej dokładnie.

5 na 5

Rewelacyjna

Rewelacyjna szczoteczka. Niby zwykła elektryczna, ale dzięki możliwości połączenia z aplikacją sprawia, że mycie zębów jest bardziej świadome. Można wybrać sobie jeden z kilku dostępnych programów, a szczoteczka zostanie zdalnie odpowiednio dopasowana do niego. Do tego wyświetlający się czas szczotkowania poszczególnych partii zębów sprawia, że można to robić bardziej dokładnie.

5 na 5

Oral-B SMART 4000

Jak dotąd najlepsza szczoteczka elektryczna jaką miałam. Delikatna końcówka dba o wrażliwe zęby i dziąsła natomiast tryb codzienny idealnie wyprofilowany do dokładnego czyszczenia zębów. Odkąd jej używam czuję, że moje zęby są znacznie dokładniej wyczyszczone. Podoba mi się funkcja czasu mycia zębów. Szczoteczka dzieli moje uzębienie na kilka części i sama daje mi sygnał kiedy należy przenieść się na kolejną część. Uważam, że jest to genialny produkt dla każdego. Ja już nie wyobrażam sobie bez niej życia.

5 na 5

Szczoteczka ORAL-B PRO 4000 SMART

Używałam już kilku szczoteczek elektrycznych, jak do tej pory Szczoteczka ORAL-B PRO 4000 SMART jest najlepsza.

PLUSY:
- zostawia idealne czyste zęby - co mam nadzieję przełoży się również na nieokładanie się kamienia nazębnego,
- posiada czujnik nacisku, dzięki czemu mamy pewność, że nie zrobimy krzywdy naszym zębom i dziąsłom,
- bardzo staranne wykonanie szczoteczki z dokładnością o każdy detal,
- estetyczne wykonanie.

MINUSY:
(brak)

5 na 5

Szczoteczka ORAL-B PRO 4000 SMART

Używałam już kilku szczoteczek elektrycznych, jak do tej pory Szczoteczka ORAL-B PRO 4000 SMART jest najlepsza.

PLUSY:
- zostawia idealne czyste zęby - co mam nadzieję przełoży się również na nieokładanie się kamienia nazębnego,
- posiada czujnik nacisku, dzięki czemu mamy pewność, że nie zrobimy krzywdy naszym zębom i dziąsłom,
- bardzo staranne wykonanie szczoteczki z dokładnością o każdy detal,
- estetyczne wykonanie.

MINUSY:
(brak)

5 na 5

oral-B 4000

Oral-B SMART 4000 jest idealne dla dzieci i dla dorosłych. Przypomina o szczotkowaniu, a ciekawe programy, które monitorują wyniki mycia. Np program do wybielania.

5 na 5

godna polecenia

Szczoteczka naprawdę godna polecenia. Inteligentna, super spersonalizowana a do tego dokładna i delikatna. Jestem bardzo zadowolona

5 na 5

Strzał w dziesiątkę

Obecnie mój ideał jeśli chodzi o szczoteczkę która łączy naprawdę idealnie dokładne czyszczenie z delikatnością. Mam wrażliwe dziąsła, mimo to szczoteczka inteligentnie sama dopasowuje siłę czyszczenia i zapobiega podrażnieniom. Dla mnie to jest najlepsza opcja bo czuję różnicę, po miesiącu zęby wydają się nawet odrobinę bielsze ;)
Dodatkowym atutem jest stacja ladująca, nie muszę pamiętać o wymianie baterii jak w przypadku poprzedniej szczoteczki, tylko po skończonym myciu odkladam ja na stację :)
Aplikacja rzeczywiście ułatwia efektywne mycie, wcześniej nie skupiałam się na tym tak bardzo, a okazuje się że efekty są widoczne! Polecam!

5 na 5

Najlepszy wybór

W końcu szczoteczka która łączy naprawdę idealnie dokładne czyszczenie z delikatnością. Mam wrażliwe dziąsła, mimo to szczoteczka inteligentnie sama dopasowuje siłę czyszczenia i zapobiega podrażnieniom. Dla mnie to jest najlepsza opcja bo czuję różnicę, po miesiącu zęby wydają się nawet odrobinę bielsze ;)
Dodatkowym atutem jest stacja ladująca, nie muszę pamiętać o wymianie baterii jak w przypadku poprzedniej szczoteczki, tylko po skończonym myciu odkladam ja na stację :)
Aplikacja rzeczywiście ułatwia efektywne mycie, wcześniej nie skupiałam się na tym tak bardzo, a okazuje się że efekty są widoczne! Polecam!

5 na 5

Rewelacyjna szczoteczka !

Idealna szczoteczka! Szczerze polecam tą szczoteczkę, świetnie domywa zęby. Design jest super, szczoteczka ma czujnik siły nacisku który jest bardzo pomocny w czasie szczotkowania zębów! Możliwość połączenia z aplikacją Oral-B na smartfona! Za jej pomocą możemy spersonalizować szczoteczkę według własnych preferencji i dostosować ją indywidualnych potrzeb. Aplikacja bardzo przydatna. Szczoteczka jest bardzo poręczna, a bateria starcza na aż tydzień. Szczoteczka ma różne tryby pracy, uwielbiam też to, że po 30 sekundach daje mi sygnał, informujący mnie że powinnam szczotkować następną partię zębów! Uważam, że jest świetnym prezentem np. pod choinkę!

5 na 5

Rewelacyjna szczoteczka !

Szczoteczka warta polecenia! Po użyciu szczoteczki czuć że zęby są dokładnie umyte, dodatkowym atutem jej jest miernik siły nacisku i sygnalizowanie konieczności naładowania szczoteczki. Ogromną zaletą jest również to, że można korzystać z aplikacji Oral-B, która pomaga utrzymać higienę jamy ustnej na odpowiednim poziomie. Szczoteczka ma piękny design, jest bardzo poręczna. Bardzo przydatny jest też czas szczotkowa, po 30 sekundach czujemy wibracje które podpowiadają nam, iż powinniśmy zacząć czyścić następną partię zębów! Bardzo polecam szczoteczkę, uważam że jest też super prezentem np. pod choinkę!

5 na 5

super

szczoteczka sprawdza się na 100%. Zęby są super wypolerowane bez zbędnego osadu!! polecam

5 na 5

POLECAM

Polecam szczoteczkę! Ma świetne właściwości czyszczące - szybkie obroty sprawiają, że zęby są czyste i piękne! Cieszą mnie także nowinki techniczne - czujnik nacisku i dedykowana aplikacja!

5 na 5

Najlepsza szczoteczka!

Raz spróbujesz szczoteczkę elektryczną i już nigdy nie wrócisz do manualnej! A jeśli już się za nią rozglądasz to szczerze polecam Oral-B Smart Series 4000. Szczoteczka świetnie czyści zęby i posiada przydatne w codziennym użytkowaniu funkcję, takie jak - czujnik nacisku czy przyjazną aplikacje na smartphona. Zmieniłem swoją starą szczoteczkę OralB na tą i po pierwszych tygodniach użytkowania widać, że tak samo długo mi posłuży :)

5 na 5

Warto

Ostatnio przerzuciłem sie różwnież jak kolezanka ponizej, jestem bardzo szczesliwy, nowe tryby takie jak tryb masazu lub delikatnego masażu na dziąsła . Szczerze polecam

5 na 5

Polecam!

Niedawno przerzuciłam sie z trochę starszej wersji oral-b i to była naprawde dobra decyzja, większa ilość obrotów dzięki której od razu czuje ze moje zęby są jeszcze lepiej wyszczotkowane! Miernik nacisku jest czym bardzo przydatnym, nawet nie wiedziałam ze czyszczę za mocno zeby z poprzednia szczoteczka co moze mieć negatywny wpływ na szkliwo. Bardzo miłym dodatkiem jest aplikacja która ułatwia same szczotkowanie i robi z niego małą przygodę ;)

5 na 5

Polecam!

Niedawno przerzuciłam sie z trochę starszej wersji oral-b i to była naprawde dobra decyzja, większa ilość obrotów dzięki której od razu czuje ze moje zęby są jeszcze lepiej wyszczotkowane! Miernik nacisku jest czym bardzo przydatnym, nawet nie wiedziałam ze czyszczę za mocno zeby z poprzednia szczoteczka co moze mieć negatywny wpływ na szkliwo. Bardzo miłym dodatkiem jest aplikacja która ułatwia same szczotkowanie i robi z niego małą przygodę ;)

5 na 5

Rewolucyjna szczoteczka

Wydawało by się że szczoteczka jak szczoteczka. Pierwsze mycie zębów utwierdziło mnie że jest to coś więcej niż zwykła szczoteczka z kilku powodów.
Pierwszy to czujnik siły nacisku podczas szczotkowania, drugi to naprawdę możliwość wyboru jednego z dostępnych trybów pracy. GORĄCO POLECAM WSZYSTKIM. Wspaniała będzie jako prezent dla bliskiej osoby.

5 na 5

Pro 4000 smart czy Professional Care

Myślałam, że szczoteczka Oral-B Pro 4000 Smart (głównie) z uwagi na cenę będzie ulepszoną wersją poprzednich modeli. Wygoda, efektywność, design - wszystko bardzo dobrze, ale identycznie jak w starszym modelu (Prof Care). Trzy tryby szczotkowania, korzystałam z klasycznego. Trzeba mocno nacisnąć aby uruchomić czujkę nacisku. Aplikacja Oral-B to moim zdaniem niezbyt przydatna funkcja. Polecam szczoteczkę elektryczną Oral-B, niemniej jednak skłaniam się ku tańszej i równie dobrej wersji.

5 na 5

Oczekiwałam, że szczoteczka Oral-B Pro 4000 Smart z uwagi na cenę będzie ulepszoną (a przynajmniej inną) wersją poprzednich modeli. Wygoda, efektywność, design - wszytsko bardzo dobrze, ale identycznie jak w starszym modelu (Professional care). Trzy tryby szczotkowania, korzystałam z klasycznego. Trzeba mocno nacisnąć aby uruchomić czujkę nacisku. Aplikacja Oral-B to moim zdaniem niezbyt przydatna funkcja. Polecam szczoteczkę elektryczną Oral-B, niemniej jednak skłaniam się ku tańszej i równie dobrej wersji.

5 na 5

rewoluja!

nigdy jeszcze nie spotkałam się z tak fajnym sprzętem. nie dość, że świeżość i czyste zęby są przez cały czas to jest dodatkowa aplikacja. Kontrola nacisku szczoteczki sprawdza się w 100%. koniec krwawiących dziąseł. Polecam!

5 na 5

Super szczoteczka!

Mam ją od niedawna i jest rewelacyjna! Bardzo podoba mi się czas szczotkowania podzielony na partie 30 s. Dzięki temu w równym czasie szczotkuję zęby. Bardzo dobry sygnalizator nacisku. Jak za mocno szczotkuję szczotka zaczyna świecić na czerwono. Kompatybilna z aplikacją na telefon. Gorąco polecam!

5 na 5

Super szczoteczka!

Mam ją od niedawna i jest rewelacyjna! Bardzo podoba mi się czas szczotkowania podzielony na partie 30 s. Dzięki temu w równym czasie szczotkuję zęby. Bardzo dobry sygnalizator nacisku. Jak za mocno szczotkuję szczotka zaczyna świecić na czerwono. Kompatybilna z aplikacją na telefon. Gorąco polecam!

5 na 5

Polecam!!

Szczoteczka zdecydowanie godna polecenia. Używam jej od kilku dni, a już widzę różnicę w porównaniu do mojej poprzedniej szczeteczki elektrycznej. Dzięki końcówce 3D (CrossAction) usuwa więcej płytki nazębnej niż zwykła szczoteczka manualna. Ma bardzo przydatny timer, 3 tryby szczotkowania oraz czujnik nacisku, który pozwala dbać o nasze dziąsła. Ma wmontowany system Bluetooth pozwala skorzystać z aplikacji Oral-B. Jedyną, niewielką wadą tej szczoteczki jest głośny tryb pracy. Pomimo dość wysokiej ceny polecam zakup tej szczoteczki!

5 na 5

Idealna szczoteczka dla osób dbających to Oral-B SMART 4000

Szczoteczka Oral-B SMART 4000 z wskaźnikiem siły nacisku podczas szczotkowanie jest naprawdę genialnym rozwiązaniem. Wiem kiedy nacisk na zęby podczas szczotkowanie jest za silny czego brakowało mi w innych słabszych modelach szczoteczek. Rewelacyj jest też możliwość wyboru jednego z trzech trybów pracy. Polecam ja wszystkim którzy myślą nad zakupem szczoteczki albo wymiany na nowa.

5 na 5

Produkt wart swojej ceny- Polecam

Genialna szczoteczka, polecam każdemu, myślę że jest warta swojej ceny.
Najbardziej podoba mi się możliwość wyboru trybu mycia, w zależności od tego na czym nam zależy tak możemy ją dostosować pod siebie, bardzo przydatne jest też ostrzeżenie światłem o tym że naciskam szczoteczkę zbyt mocno. Oprócz tego ma fajny desing, już z samego wyglądu daje wrażenie solidnej i do tego jest wygodna w użyciu.

5 na 5

Produkt wart swojej ceny- Polecam

Najbardziej podoba mi się że szczoteczka ma kilka trybów mycia, dzięki czemu łatwiej dostosowałam ją pod siebie, ostrzeżenie o tym że naciskam szczoteczkę zbyt mocno podczas mycia jest bardzo pomocne w moim przypadku zwłaszcza przy przednich zębach. Oprócz tego ma fajny desing, już z samego wyglądu daje wrażenie solidnej. Jak dla mnie genialna, czystym sumieniem polecam ją każdemu, myślę że jest warta swojej ceny.

5 na 5

skuteczna i praktyczna

Szczoteczka idealna dla osób ceniących sobie komfort i łatwość użycia. Dużym plusem jest program zapobiegający zbyt mocnemu szczotkowaniu dziąseł.

5 na 5

skuteczna i praktyczna

Bardzo skuteczna i praktyczna w użyciu. Pozwala na szybsze i dokładniejsze czyszczenie zębów. Dzięki szczoteczce OralB mamy pewność skutecznej ochrony dziąseł oraz bielszych i zdrowszych zębów .

5 na 5

Szczoteczka dla każdego.

Szczoteczki używam od niedawna i pierwsze co się rzuca w oczy to czujnik siły nacisku, który pomaga w prawidłowym szczotkowaniu do którego przyzwyczaić się można automatycznie po kilku myciach. Do tego aplikacja w telefonie pozwala zaprogramować plan mycia zębów by je szybko wybielić. Aplikacja włącza się sama po włączeniu szczoteczki. Polecam osobom dla których ma to być pierwsza szczoteczka lub które korzystają obecnie z najtańszych wersji szczoteczek elektrycznych.

5 na 5

Szczoteczka dla każdego

Wcześniej korzystałem ze zwykłej szczoteczki elektrycznej, po przejściu na nową szczoteczkę smart 4000 widać gołym okiem funkcję, które od razu poprawiają technikę mycia zębów. Szczególnie chodzi o czujnik siły nacisku szczoteczki, przy pierwszych użyciach, strasznie dużo świeciła, aż automatycznie nabiera się odpowiedniej techniki. Dodatkowo warto zainstalować aplikację, która będzie pomagała przy myciu oraz pozwoli zaprogramować program np. wybielania, a aplikacja włącza się sama zaraz po włączeniu szczoteczki. Gorąco polecam dla osób dla który będzie to pierwsza szczoteczka lub dotychczas korzystali z najprostszych szczoteczek elektrycznych.

5 na 5

Genialna

Szczoteczka jest rewelacyjna, swietnym pomysłem było umieszczenie swietlnego alarmu który przypomina o zbyt mocnym dociskaniu szczoteczki do zebw Zeby po jej uzyciu sa jak po piaskowaniu w gabinecie stomatologicznym

5 na 5

Jednym słowem rewelacja !

Od kiedy używam tej szczoteczki czuję wyraźną różnice w zmniejszeniu ilości płytki na moich zębach. Szczoteczka dokładnie dociera do wszystkich zakamarków i dodatkowo ma fajny tryb masażu dziąseł. Aplikacją też działa bez zarzutu. Moja ocena 10/10 ! :)

5 na 5

Polecam wszystkim dla których ważny jest piękny uśmiech

Szczoteczkę mam od niedawna, ale już po pierwszym użyciu zauważyłem efekty które daje ta szczoteczka. Dociera do każdego zakamarka jamy ustnej i na prawdę dokładnie czyści wszystkie zęby następnie masując dziąsła. Fajną sprawą jest również aplikacja która pokazuje gdzie w danym momencie trzeba myć zęby i jak długo :) Polecam wszystkim ! Ja jestem bardzo zadowolony. Szczoteczka warta swojej ceny.

5 na 5

Rewelacyjna szczoteczka

Rewelacyjna szczoteczka. Moje dziecko mimo swojego małego wieku( 4 lata) jest zachwycone szczoteczką i aplikacją w telefonie. Mycie zębów jest dla niego przyjemnością a do tego możliwość wymiany szczoteczki i wymycie zębów mamie. Rewelacja.

5 na 5

Super szczoteczka.

Rewelacyjna szczoteczka. Moje dziecko mimo swojego małego wieku( 4 lata) jest zachwycone szczoteczką i aplikacją w telefonie. Mycie zębów jest dla niego przyjemnością a do tego możliwość wymiany szczoteczki i wymycie zębów mamie. Rewelacja.

5 na 5

Polecam

Szczoteczka pierwsza klasa. Idealnie usuwa osad i przebarwienia. Trzy predkosci pozwalajace myc zarowno zeby jak i dziasła. Dodatkowo ładny i nowoczesny i nowoczesny wyglad.

5 na 5

Warta swojej ceny . Polecam .

Szczoteczka bardzo dobra. Posiada trzy funkcje mycia zębów w tym delikatną bardzo przydatną przy wrażliwych dziąsłach, czujnik siły nacisku też bardzo pomocny ( u mnie jeszcze zbyt często się zapala ) . Szczoteczka ma fajny design i spełnia swoją funkcję. Pojemnik na końcówki do szczoteczki pozwala trzymać wszystko w jednym miejscu. Jedynym minusem dla mnie jest zbyt krótki kabel do ładowarki . Nie jest tania ale warto zainwestować jeśli zależy nam na zdrowych zębach .

5 na 5

Polecam

Szczoteczka godna uwagi. Ma kilka funkcji mycia zębów, super podkładkę na 4 końcówki (dla całej rodziny) oraz czujnik nacisku, który sygnalizuje kiedy naciskamy ją zbyt mocno. Świetny pomysł na prezent.

5 na 5

Świetny wybór

Polecam wszystkim, którzy chcą kupić pierwszą, ale też kolejną szczoteczkę. Ma wiele funcji, z których na największą uwagę zasługuje czujnik nacisku (zbyt duży nacisk - świeci się dioda). Idealna na prezent.

5 na 5

Super!

Szczoteczka spisuje się naprawdę nieźle. Ma odpowiednią moc, jest bardzo wygodna w użytkowaniu.Mycie zębów za pomocą tej szczoteczki to czysta przyjemność ;) Gorąco polecam!

5 na 5

Szczoteczka godna polecenia

Szczoteczka Oral-B Smart 4000 to szczoteczka, która zostaje u mnie i nie ma porównania do tej dotychczasowej szczoteczki manualnej. Mycie zębów teraz jest dużo prostsze, ponieważ dokładnie czyści każdy ząb i zakamarki miedzy nimi, dzięki kontroli nacisku i lampce, która się zaświeci na czerwono mamy informację, że za mocno dociskamy i jest to plus ponieważ nie doprowadzamy do podrażnień dziąseł. W zestawie jest ładowarka i pudełeczko na końcówki szczoteczki co jest dodatkowym plusem, ponieważ wszystko jest w jednym miejscu i ładnie się prezentuje. Polecam

5 na 5

Rewelacyjna

Szczoteczka rewelacyjnie spełnia swoją funkcję. Posiada 3 tryby czyszczenia, które można dopasować do swoich potrzeb. Bardzo przydatną funkcją jest również sygnalizator siły nacisku, który ostrzega przed zbyt silnym dociskaniem szczoteczki do czyszczonych zębów. Ergonomiczny uchwyt i smukła główka ułatwia czyszczenie. Polecam.

5 na 5

Polecam gorąco!

Świetny produkt. Elegancki wygląd, łatwość obsługi i praktyczne funkcje. Szczoteczka ma wskaźniki baterii, pojemnik na końcówki oraz czujnik nacisku. Bateria jest bardzo pojemna. Szczoteczka ma trzy tryby szczotkowania i powiadomienie o czasie. Oprócz tego fajnym dodatkiem jest aplikacja na telefony ułatwiająca dbanie o higienę jamy ustnej. Produkt godny polecenia!

5 na 5

Doskonały wybór

Bardzo udany produkt. Szczoteczka poręczna i spełniająca swoją funkcję. Doskonały czujnik nacisku ułatwiający szczotkowanie wrażliwych zębów. Przydatne wskaźniki poziomu baterii oraz praktyczne opakowanie na końcówki szczoteczki. Ciekawa aplikacja do powiązania ze smartphonem - niestety nie obsługuje Microsoftu. Polecam

5 na 5

Smart to smart :)

Inteligentna to prawda do tej pory nie zdawałam sobie sprawy z tego ile błędów popełnić można przy szczotkowaniu zębów ona mi to uświadomiła. Opcją sygnalizacji co 30sek rewelacyjna wiadomo kiedy zmienić strefę szczotkowania, opcja 2min pomaga określić minimalny czas mycia zębów. Sygnalizacja wyładowania akumulatora jak najbardziej na plus. Czujnik nacisku bardzo pomocny, bez niego nie zdawałam sobie sprawy jak często myłam zęby zbyt mocno. Apka Oral-B pomocna jednak nie zawsze działa prawidłowo niestety . Pojemnik na końcówki do szczoteczek miłym dodatkiem do całości.

5 na 5

warta zakupu

Myślę, że warto zainwestować w ten model. Posiadam szczoteczkę od kilku tygodni i nadal jestem nią zachwycona. Bardzo dobrze się jej używa, tak czysto w buzi miałam chyba tylko świeżo po piaskowaniu u stomatologa, a tutaj mogę samodzielnie w domu uzyskać taki efekt, no i przede wszystkim nie bawię się w ciągłe wymienianie baterii. Prawdę mówiąc to podłączyłam podstawkę do kontaktu i tak sobie stoi i ładuje się w razie potrzeby...

5 na 5

superr!

Super szczoteczka, końcówki dla każdego osady usunięte zeby gładkie i lśniące. 3 tryby działania, bateria długo trzyma no i aplikacja na telefon moje dziecko jest zachwycone, zbiera nowe trofea i dzięki temu chętniej szczotkuje zęby.

5 na 5

Baardzo polecam!

Szczoteczka godna polecenia!
Doskonale myje zęby nie ścierając szkliwa, sygnalizuje słabą baterię oraz aplikacja jest genialna. Myślałam, że nie potrzebuję aplikacji do mycia zębów, byłam w błędzie! Polecam!

5 na 5

Szczoteczka godna polecenia

Kiedyś myślałam, że trzeba mocna dociskać do zębów szczoteczkę podczas mycia, by były dokładnie umyte. Teraz dzięki czujnikowi nacisku wiem, z jakim naciskiem myć zęby by były czystsze niż wcześniej. Syganlizuje również słabą baterię, co jest dużym plusem. Polecam wszystkim, którzy cenią uczucie czystych zębów na długo.

5 na 5

SUPER SUPER SUPER

Jestem naprawdę mile zaskoczona tą szczoteczką do zębów. Wcześniej używałam innej szczoteczki elektrycznej, ale odkąd jestem w posiadaniu szczoteczki Oral-B smart 4000 nie zamienię jej na żadną inną. Czyści zęby rewelacyjnie, Szczególnie polecam osobom z nadwrażliwością dziąseł oraz szkliwa, gdyż posiada ona 3 stopniową regulację prędkości oraz czujnik siły nacisku co jest bardzo przydatne przy nadwrażliwości. Serdecznie polecam.

5 na 5

SUPER SZCZOTECZKA

Szczoteczka jest naprawdę rewelacyjna. Mam wrażenie, że moje zęby jeszcze nigdy nie były tak czyste, jak po umyciu ich szczoteczką Oral-B smart 4000. Przez to, że mam bardzo wrażliwe dziąsła, idealnie w moim przypadku sprawdza się czujnik nacisku, który poprzez świecenie informuje, że zbyt mocno przyciskam szczoteczkę do zębów. Chyba przez długi czas nie zamienię tej szczoteczki na żadną inną. POLECAM

5 na 5

super polecam

Jestem pod wrażeniem tej szczoteczki. Po pierwsze wiem kiedy muszę ją naładować, po drugie bardzo dobrze myje i dba o moje zęby. Nie podejrzewałam że zmiana na szczoteczkę elektryczną okaże się taka przyjemna:) udało mi się zakupić ten model i muszę przyznać że nie żałuję. Końcówka myje bardzo dobrze, moje zęby są bielsze i nie osadza się kamień. Aplikacja na telefon pozwala kontrolować mycie zębów. Polecam

4 na 5

szczoteczka :)

Kupiłam tą szczoteczkę zachęcona opinią znajomego, że taka fajna jest i nowoczesna. Oczywiście co mi się najpierw rzuciło w oczy to w porównaniu do mojej starej szczoteczki ta sygnalizuje, że zaraz rozładuje się bateria. Często właśnie miałam przy starej szczoteczce że w trakcie mycia zębów przestawała działać :) Dodatkowa możliwość sprawdzania w aplikacji na smartfonie ja myję zęby fajny bajer jednak rzadko korzystam. Wskaźnik nacisku na zęby informuje mnie kiedy naciskam za mocno. Ogólnie jestem zadowolona.

5 na 5

Polecam!!

To moja 2 szczoteczka elektryczna Oral-B i stwierdzam, że jest jeszcze lepsza od poprzedniej! Wygodna w użyciu, ładnie wygląda, posiad przydatny timer oraz 3 tryby pracy, które pozwalają na dobranie odpowiedniego dla siebie. Istotnym elementem jest czujnik nacisku, pozwalający zadbać o nasze dziąsła. Skutecznie i zauważalnie usuwa osad. Producent wyposażył szczoteczkę w Bluetooth i możliwość korzystania z aplikacji Oral-B. Jedynym jej mankamentem jest głośny tryb pracy. Polecam zakup szczoteczki!

5 na 5

Produkt godny polecenia!

To moja 2 szczoteczka elektryczna. Zdecydowanie spełnia moje oczekiwania. Jest wygodna w użyciu, ma ładny wygląd i przydatny uchwyt na końcówki i ładowarkę. Używam jej od kilkunastu dni, ale różnica, w porównaniu z moja poprzednią szczoteczką elektryczną, jest już zauważalna. Zęby stały się gładkie - skutecznie usuwa osad. Plusem jest przydatny timer oraz 3 tryby, które pozwalają na dobranie odpowiedniego dla siebie, a także czujnik nacisku pozwalający zadbać o nasze dziąsła. Producent wyposażył szczoteczkę w Bluetooth i możliwość korzystania z aplikacji Oral-B. Jedynym jej minusem jest głośność pracy. Polecam zakup szczoteczki!

5 na 5

Genialna szczoteczka!

Świetna szczoteczka warta swojej ceny! Czyści dokładnie dzięki swojej dużej mocy. Ma kilka trybów pracy dzięki czemu będzie idealna dla każdego! Timer - dzięki niemu mój mąż wie ile czasu ma poświęcić zębom :) Siła nacisku daje możliwość nabrania odpowiednich nawyków mycia zębów. No i ta aplikacja na telefon - super :) Niesamowita sprawa!

5 na 5

Super szczoteczka!

Szczoteczka godna polecenia w 100%! Jej zaletą jest przede wszystkim duża moc a co za tym idzie odpowiednia ilość ruchów główki. Po umyciu na zębach można poczuć świeżość i niesamowitą czystość :) Nawet do tego stopnia że zaprzestałam używania irygatora :) A na dodatek timer - pozwalający śledzić czas mycia, czy też czujnik nacisku - dający możliwość nauczenia się odpowiedniej techniki szczotkowania. Produkt fantastyczny! Polecam!

5 na 5

SUUUper

Ogólnie jestem bardzo zadowolona.
Trzy tryby mycia dzięki którym możemy wybrać najlepszy dla nas.
Dobrze trzyma się w ręku, nie wyślizguje się. Ładnie wygląda.
Fajna opcja to sygnalizacja wibracyjna co 30 sekund, dzięki której wiemy, ze powinniśmy przejść do czyszczenia kolejnej partii zębów. Podoba mi się również czujnik nacisku, dzięki któremu wiem kiedy zbyt mocno naciskam szczoteczką na zęby.
Duży plus za pojemniczek do przechowywania końcówek czyszczących.

5 na 5

Polecam

Szczoteczka bardzo dokładnie myje zęby. Sygnały po 30 sekundach pozwalają na precyzyjne umycie wszystkich zębów. Trzy tryby mycia pozwalają wybrać najlepszy dla naszych zębów. Podoba mi się również czujnik nacisku, dzięki któremu wiem kiedy zbyt mocno naciskam szczoteczką na zęby.
Duży plus za pojemniczek do przechowywania końcówek czyszczących.
Ogólnie jestem bardzo zadowolona.

5 na 5

Świetna!

To moja kolejna szczoteczka Oral-B, pierwszą byłam zachwycona, tym bardziej, że wcześniej używałam tradycyjnej szczoteczki, jednak ta, jest jeszcze lepsza. Obydwie łączy mocna bateria, i dobre czyszczenie, jednak Oral-B 4000 smart posiada 3 tryby szczotkowania, dodatkowo czujnik nacisku, który pomaga nam chronić dziąsła oraz przydatną aplikację do monitorowania tego jak przebiega nasza higiena jamy ustnej - reasumując jeśli zależy Ci na pięknym, zdrowym uśmiechu - nie zastanawiaj się dłużej, ta szczoteczka jest świetna!

5 na 5

Świetna!

Szczoteczka jest świetna pod każdym względem, po pierwsze i najważniejsze- dobrze czyści, po drugie- wbudowany czujnik nacisku pomaga udoskonalić swoje umiejętności w szczotkowaniu zębów, po trzecie-aplikacja - jeśli ktoś dąży do perfekcji w dbaniu o uśmiech, jest to bardzo przydatna funkcja, która pomaga w monitorowaniu tego co dotyczy higieny jamy ustnej. Zdecydowanie polecam tą szczoteczkę!

5 na 5

Rewelacja

Jestem bardzo zadowolona z tej szczoteczki. Dla mnie największym plusem jest fakt, że skutecznie czyści uzębienie, nie podrażniając przy tym dziąseł. Zrobiona jest z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu mam pewność, że posłuży mi na długi czas. Szczoteczka posiada aż cztery tryby pracy, dzięki czemu możemy wybrać ten, który najbardziej odpowiada.

5 na 5

Wspaniała szczoteczka

Ta szczoteczka elektryczna jest fenomenalna. Precyzyjnie czyści zęby, usuwając osad. Posiada pudełeczko, w którym można trzymać końcówki, uważam, że to duży plus. Szczoteczka po każdych 30 sekundach wibruje, dając informację w ten sposób ile czasu upłynęło.

4 na 5

Godna polecenia!

Szczoteczka prezentuje się bardzo dobrze, ładnie wgląda postawiona na półce przy lustrze. Na pewno dużym atutem jest podstawka na dodatkowe końcówki. Jest mocna, to dla mnie ważne, aby podczas mycia było czuć, że zęby są dokładnie myte bez konieczności dociskania. Po umyciu rzeczywiście czuć efekt, zęby wydają się być wypolerowane. Osobiście uważam, że trzy tryby mycia są zbędne, ponieważ korzystam tylko z jednego. Aplikacja to fajny bajer, ale według mnie nie potrzebny. Ogólnie bardzo polecam.

4 na 5

Dosyć mocna szczoteczka

Szczoteczka prezentuje się bardzo dobrze, ładnie wgląda postawiona na półce przy lustrze. Na pewno dużym atutem jest podstawka na dodatkowe końcówki. Jest mocna, to dla mnie ważne, aby podczas mycia było czuć, że zęby są dokładnie myte bez konieczności dociskania. Po umyciu rzeczywiście czuć efekt, zęby wydają się być wypolerowane. Osobiście uważam, że trzy tryby mycia są zbędne, ponieważ korzystam tylko z jednego. Aplikacja to fajny bajer, ale według mnie nie potrzebny. Ogólnie bardzo polecam!

5 na 5

Nie zastanawiacie się!!

Super szczoteczka, końcówki dla każdego osady usunięte zeby gładkie i lśniące. 3 tryby działania, bateria długo trzyma no i aplikacja na telefon moje dziecko jest zachwycone, zbiera nowe trofea i dzięki temu chętniej szczotkuje zęby.

5 na 5

Polecam

Szczoteczke posiadam od niedawna, ale w zupełności jestem nią zachwycona. Bardzo dobrze myję, po jej uzyciu czuje świeży oddech i czystość. Plusy za :
- funkcję wykrywania położenia szczoteczki (sygnalizacja czerwoną lampką),
- dostępne połączenie bluetooth dzięki któremu można połączyć swoją szczoteczke z aplikacją z telefonu i ustawić swój własny tryb pielęgnacji,
- dołączona końcówka cross action dzięki której usuwana jest większa ilość płytki nazębnej,
-trzy tryby szczotkowania
- wydajność pod względem baterii
- wygodna w trzymaniu
Polecam.

5 na 5

Polecam

Szczoteczka zachwyciła mnie od pierwszego użycia. Świetnie czyści zęby i pozostawia uczucie świeżości na dłużej. Dobrze leży w dłoni, nie ślizga się, jest poręczna. Podoba mi się jej wygląd, ładnie prezentuje się na półce w łazience. Posiada bardzo przydatny czujnik nacisku. Jak dla mnie rewelacja!

5 na 5

Polecam

Już po pierwszym użyciu wiedziałam, że ta szczoteczka to coś niesamowitego. Dokładnie czyści zęby i sprawia, że mamy dłużej świeży oddech. Jest poręczna, dobrze leży w dłoni. Aplikacja na smartfonie specjalnie dedykowana dla posiadaczy szczoteczki dodatkowo motywuję do regularnego i sumiennego dbania o higienę jamy ustnej. Polecam!

5 na 5

Super !

Szczoteczka super czyści, wygodnie się ją trzyma jak sama bateria długo trzyma. TRyb pulsacyjny jak i funkcja bluetooth jest fajnym dodatkiem. W porównaniu ze zwykła szczoteczką ta jest o niebo lepsza,szybkie obroty. Polecam

5 na 5

Pogromczyni płytki nazębnej

Jestem zaskoczona jak dokładnie ta szczoteczka czyści zęby. Po płytce nazębnej nawet w trudno dostępnych miejscach nie ma już śladu. Zęby stały się zdecydowanie bielsze. Czyszczenie zębów tą szczoteczką to czysta przyjemność. Czujnik siły nacisku pozwala zadbać o dziąsła. Dzięki trzem trybom pracy możemy wybierać sposób w jaki pielęgnujemy nasze zęby. Zdecydowanie polecam. Produkt może być idealnym prezentem dla osoby wyjątkowo dbającej o swój uśmiech.

5 na 5

Świetna szczoteczka

Szczoteczka jest rewelacyjna. Bardzo dokładnie czyści zęby. Po dwóch tygodniach stosowania zęby stają się naprawdę bielsze. Dzięki końcówce cross action, szczoteczka czyści nawet szczeliny między zębowe. Idealna na prezent pod choinkę. Polecam.

5 na 5

To moja druga szczoteczka Oral-B i uważam, że jest genialna. Zęby czyści naprawdę dobrze, dużo lepiej i dokładniej niż manualna szczoteczka. Timer co 30 sekund bardzo ułatwia mycie zębów dając jasny sygnał kiedy należy czyścić kolejną partię zębów. Dodatkowo bardzo pomocna jest dioda, świecąca na czerwono, sygnalizująca nadmierny nacisk podczas mycia zębów. Szczoteczka posiada 3 różne tryby czyszczenia oraz możliwość zainstalowania aplikacji na telefon, która pomaga śledzić postępy mycia zębów. Ponad to do szczoteczki dołączony jest pojemnik na końcówki do niej. Jedynym minusem jest brak etui podróżnego, niemniej jednak polecam wszystkim szczteczkę Oral-B Pro 4000.

5 na 5

Polecam

Szczoteczka doskonale czyści i pielęgnuje zęby. Od razu wydają się czystsze, bielsze i zdrowsze. W jamie ustnej po czyszczeniu nią pojawia się przyjemne uczucie czystości i świeżości. Szczoteczka nie rani dziąseł. W porównaniu ze zwykłą szczoteczką zęby są zdecydowanie lepiej czyszczone i pielęgnowane. Szczoteczka posiada kilka unikalnych funkcji np. funkcję masażu, która sprawdza się podczas czyszczenia języka. Dla lubiących gadżety do szczoteczki można pobrać aplikację.

5 na 5

Genialna

Mam i używam. Jest genialna. Już pierwsze jej użycie udowodniło mi, że ten produkt wart jest swojej ceny. Fakt, początkowo dziwne wrażenie drżenia w ustach, ale jednak efekty przerosły moje najśmielsze oczekiwania. Moje zęby nigdy nie były tak dobrze umyte, wyszczotkowane, szczeliny wyczyszczone, a dziąsła dopieszczone :) Wystarczy delikatnie trzymać szczoteczkę i kierować jedynie jej kątem nachylenia przechodząc od zęba, do zęba... Już po dwóch minutach miałam uczucie jakbym nigdy w życiu nie miała tak czystych zębów. A te dodatkowe opcje w szczoteczce Oral-B SMART 4000: tryb czyszczenia codziennego, tryb pielęgnacji dziąseł, który delikatnie stymuluje dziąsła, tryb delikatnego czyszczenia, dzięki mniejszej prędkości i przede wszystkim tryb wybielania, gdzie dzięki zmianom prędkości łatwiej usuwać przebarwienia. Fajny jest też wizualny czujnik siły nacisku, gdy zapala się lampka i szczoteczka zatrzymuje, gdy szczotkuję zbyt mocno. Nade wszystko podoba mi się jednak elektryczne ładowanie raz na tydzień (z możliwością ciągłego podłączenia do sieci lub ładowania jedynie w miarę potrzeby), bez konieczności ciągłego monotonnego wymieniania baterii - to oprócz efektywności używania najbardziej mnie przekonało do zakupu tej szczoteczki. No i oczywiście ciekawy bajer: blutooth, dzięki któremu łączę się z aplikacją na moim smartfonie i na bieżąco podczas szczotkowania jestem informowana o czasie, poszczególnych etapach mycia, przejściu do kolejnej strefy itp. CUDO :) Nie zamienię na nic innego :)

5 na 5

Genialna

Mam i używam. Jest genialna. Już pierwsze jej użycie udowodniło mi, że ten produkt wart jest swojej ceny. Fakt, początkowo dziwne wrażenie drżenia w ustach, ale jednak efekty przerosły moje najśmielsze oczekiwania. Moje zęby nigdy nie były tak dobrze umyte, wyszczotkowane, szczeliny wyczyszczone, a dziąsła dopieszczone :) Wystarczy delikatnie trzymać szczoteczkę i kierować jedynie jej kątem nachylenia przechodząc od zęba, do zęba... Już po dwóch minutach miałam uczucie jakbym nigdy w życiu nie miała tak czystych zębów. A te dodatkowe opcje w szczoteczce Oral-B SMART 4000: tryb czyszczenia codziennego, tryb pielęgnacji dziąseł, który delikatnie stymuluje dziąsła, tryb delikatnego czyszczenia, dzięki mniejszej prędkości i przede wszystkim tryb wybielania, gdzie dzięki zmianom prędkości łatwiej usuwać przebarwienia. Fajny jest też wizualny czujnik siły nacisku, gdy zapala się lampka i szczoteczka zatrzymuje, gdy szczotkuję zbyt mocno. Nade wszystko podoba mi się jednak elektryczne ładowanie raz na tydzień (z możliwością ciągłego podłączenia do sieci lub ładowania jedynie w miarę potrzeby), bez konieczności ciągłego monotonnego wymieniania baterii - to oprócz efektywności używania najbardziej mnie przekonało do zakupu tej szczoteczki. No i oczywiście ciekawy bajer: blutooth, dzięki któremu łączę się z aplikacją na moim smartfonie i na bieżąco podczas szczotkowania jestem informowana o czasie, poszczególnych etapach mycia, przejściu do kolejnej strefy itp. CUDO :) Nie zamienię na nic innego :)

5 na 5

Polecam

Szczoteczka bardzo dobrze sprawdziła się przy codziennym szczotkowaniu, posiada 3 tryby, więc każdy dopasuje któryś do siebie. Czujnik nacisku działa bez zarzutu. Połączenie z telefonem intuicyjne, bez problemów.

5 na 5

Polecam!

Szczoteczka spełniła moje oczekiwania. Świetnie czyści zęby, można wybrać prędkość spośród 3 trybów, więc w zależności od tego, który potrzebujemy -wybieramy. Połączenie z telefonem jest bardzo intuicyjne, bez komplikacji.

5 na 5

świetna szczoteczka!

Szczoteczka rewelacyjnie czyści zęby - można wybierać spośród trzech szybkości szczotkowania. Czujnik siły nacisku daje znać, kiedy za mocno przyciska się szczoteczkę do zębów i dziąseł. W darmowej aplikacji można nawet wybrać program dbania o zęby.

5 na 5

super!

Szczoteczka świetnie się sprawdziła! Jestem zachwycona trybem masażu dziąseł (są jeszcze dwa inne) i wyczuwaniem siły nacisku na dziąsła. Fajnie, że można ściągnąć aplikację, która bardzo mobilizuje do regularnego szczotkowania zębów.

5 na 5

Polecam!

Szczoteczka spełnia swoje zadanie w 100%. Duży plus za dedykowaną aplikację i diodę pokazującą poziom baterii. Dobrze czyści. Fajny design, dobrze leży w dłoni. Jest trochę głośna, ale na dłuższą metę można się do tego przyzwyczaić. Polecam!

5 na 5

SMART pielęgnacja zębów

Jestem zadowolona z użytkowania szczoteczki – jest poręczna i łatwa w użyciu. Zdecydowanie skuteczniej myje zęby od szczoteczki manualnej- zamieniłam ją już bezpowrotnie. Po szczotkowaniu moje zęby są dokładnie umyte, a do tego czuję świeżość przez kilka godzin. Szczoteczka posiada wymienne końcówki, dzięki czemu można wybrać swoją ulubioną. 3 tryby szczotkowania (czyszczenia codziennego, pielęgnacji dziąseł, delikatnego czyszczenia) to również wygoda oraz dostosowanie mycia zębów do swoich potrzeb. Od teraz nie wyobrażam sobie szczoteczek bez technologii bluetooth, gdzie mogę kontrolować czas szczotkowania oraz zmieniać tryby. Polecam

5 na 5

mycie zębów-poziom SMART

Jestem zadowolona z użytkowania szczoteczki – jest poręczna i łatwa w użyciu. Zdecydowanie skuteczniej myje zęby od szczoteczki manualnej- zamieniłam ją już bezpowrotnie. Po szczotkowaniu moje zęby są dokładnie umyte, a do tego czuję świeżość przez kilka godzin. Niestety nie mogę powiedzieć, żebym zauważyła wybielenie moich zębów. Szczoteczka posiada wymienne końcówki, dzięki czemu można wybrać swoją ulubioną. 3 tryby szczotkowania (czyszczenia codziennego, pielęgnacji dziąseł, delikatnego czyszczenia) to również wygoda oraz dostosowanie mycia zębów do swoich potrzeb. Od teraz nie wyobrażam sobie szczoteczek bez technologii bluetooth, gdzie mogę kontrolować czas szczotkowania oraz zmieniać tryby. Polecam

5 na 5

Szczoteczka godna polecenia i najlepsza, jaką do tej pory miałam, a od 7 lat używam szczoteczek elektrycznych. Same zalety: świetnie czyści, 3 tryby, timer i aplikacja pokazująca czy dobrze czyścimy zęby.

5 na 5

super

Szczoteczka jest rewelacyjna. Super design, ergonomiczna. Bardzo dobra prędkość. Zęby są bardzo dokładnie wymyte. Posiada funkcję nacisku dzięki temu możemy kontrolować mycie zębów. Szczoteczka łączy się ze smartfonem i dzięki aplikacji możemy sprawdzić czy prawidłowo myjemy zęby. Szczoteczka posiada wymienne końcówki. Cena bardzo dobra co do jakości.

5 na 5

Szczoteczka dokładnie myje zęby, przydatne jest to, że podświetla się na czerwono, gdy za mocno się ją przyciska oraz że wibruje co pół minuty informując, że pora myć inną "ćwiartkę" zębów.
Natomiast aplikacja łącząca się przez bluetooth jest wg mnie nieprzydatna, użyłam dwa razy, więcej nie czuję takiej potrzeby.

5 na 5

nowoczesna szczoteczka dla nowoczesnego użytkownika

Ta szczoteczka jest o niebo lepsza od innych szczoteczek elektrycznych, pięknie wygląda a w połączeniu z aplikacją sprawiła , że mycie zębów przeszło w inny wymiar

5 na 5

Genialna szczoteczka!

Mam ogromną przyjemność używać tej szczoteczki i uważam że jest ona po prostu genialna!! Nie tylko bardzo dokładnie czyści zęby ale także dba o moje dziąsła dzięki wskaźnikowi siły nacisku (zaświeca się gdy naciskam zbyt mocno i zmniejsza ruchy pulsacyjne). Moje dziąsła nareszcie przestały krwawić :) Do tego w zestawie jest stacja dokująca która nie tylko ładuje szczoteczkę na bieżąco ale także ułatwia przechowywanie zarówno szczoteczki jak i główek do niej. Dzięki temu mam porządek i wszystko w jednym miejscu ;) Końcówka Cross Action to moja ulubiona! Już po pierwszym użyciu zauważyłam różnicę, naprawdę czyści zęby bardzo dokładnie. Dzięki temu że zawiera Bluetooth mycie zębów jest niezłą zabawą. Można skorzystać ze specjalnej aplikacji, która pokazuje nie tylko czas mycia zębów ale także zawiera wiele innych ciekawych informacji. Polecam każdemu, zarówno dla siebie jak i na prezent. Ona jest naprawdę niesamowita!

5 na 5

po prostu genius :)

Po pierwszym użyciu szczoteczki Oral-B Pro 4000 byłam mile zaskoczona gładkością moich zębów. Takiego efektu nie uzyska się przy używaniu tradycyjnej szczoteczki. Bardzo przydatna jest funkcja sygnalizowania przez szczoteczkę upłynięcia 30 sekund - dzięki temu wiem, kiedy powinnam przejść do kolejnej partii zebów. Szczoteczka jest smukła i łatwo trzyma się ją w ręku. Jest trochę cięższa niż inne starsze modele, ale nie stanowi to problemu. Dzięki modułowi Bluetooth można połączyć się z dedykowaną aplikacją na smartphony - szczotkowanie zębów zamienia się w prawdziwe wyzwanie :) Polecam szczoteczkę Oral-B Pro 4000 wszystkim, którzy poświęcają higienie jamy ustnej szczególną uwagę.

5 na 5

Super Szczoteczka!!

Szczoteczka genialna.Super produkt wart swojej ceny. W połączeniu z aplikacja w pełni personalizuje jej użycie.

5 na 5

Super Szczoteczka!!

Geniusz w swojej klasie!!W połączeniu z aplikacją w pełni personalizuje jej użycie. Pomaga naprawdę w krótkim czasie wybielić zęby i poprawić ich kondycje. Bateria trzyma ok tygodnia bez ładowania. Uważam ta szczoteczkę za naprawdę super produkt wart swojej ceny!! Polecam.

5 na 5

Polecam

Mam porównanie do mojej starej szczoteczki oral-b, ta jest ulepszona i ma kilka ciekawych funkcji. Pierwsza timer co 30 s wskazuje zmiane na koleja partie zebów, dioda sygnalizujaca nadmierny nacik na zęby oraz 3 tryby pracy szczoteczki. Szczerze polecam, cena nie zacheca ale tutaj jakosc idzie w parze z ceną

5 na 5

Rewelacyjna

Pretestowałam ta szczoteczke i z czystym sumieniem mogę polecić. To moja druga szczoteczka od Oral-B. To co bardzo fajne - to trzy tryby czyszczenia zebów, wskaźnik siły nacisku (moim problemem przy szczotkowaniu zębów szczoteczką elektryczną było zawsze zbyt mocne jej dociskanie) oraz możliwość połączenia szczoteczki z aplikacją w telefonie. A poza tym szczoteczka ma fajny, ergonomiczny kształt i przyjemny design.

5 na 5

Bardzo fajna szczoteczka!

Pretestowałam ta szczoteczke i z czystym sumieniem mogę polecić. To moja druga szczoteczka od Oral-B. To co bardzo fajne - to trzy tryby czyszczenia zebów, wskaźnik siły nacisku (moim problemem przy szczotkowaniu zębów szczoteczką elektryczną było zawsze zbyt mocne jej dociskanie) oraz możliwość połączenia szczoteczki z aplikacją w telefonie, która pomaga nam monitorować czy prawidłowo dbamy o zęby. A poza tym szczoteczka ma fajny, ergonomiczny kształt i przyjemny design.

5 na 5

Świetna

Naprawdę radzi sobie z przebarwieniami . Współgra z aplikacją , a przedewszystkim łatwość użycia sprawia , że szczotkowanie jamy ustnej to sama przyjemność . Polecam

5 na 5

opnia

Szczoteczka Oral-B Pro Series 4000 jest najlepszą szczoteczką jaką kiedykolwiek używałam. Mój dentysta stwierdził że moja płytka nazębna wydaje się bielsza. Moje dziąsła są bardzo delikatne jednakże dla tej szczoteczki to nie problem. Szczerze polecam

5 na 5

opinia

Szczoteczka Oral-B Pro Series 4000 jest niezastąpiona..jej wymienne końcówki perfekcyjnie dopasowały się do moich potrzeb. Dzięki kontroli nad czasem i pozycją szczotkowania wiem kiedy moje zęby są już czyste. Jeśli zależy Wam na perfekcyjnej higienie jamy ustnej zębów serdecznie polecam.

5 na 5

Super szczotka

To druga moja szczoteczka Oral-B i na pewno o wiele bardziej zaawansowana niż poprzedniczka. Świetnie wygląda, bardzo dobrze czyści zęby - na pewno o wiele lepiej, niż zwykła szczotka manualna, którą używam już w zasadzie tylko okazjonalnie. I to jest odczuwalne już po pierwszym myciu. Mam zęby podatne na odkładanie kamienia, a odkąd jej używam, mam go o wiele mniej. Podoba mi się jej kolor i wygląd. Dołączony jest do niej specjalny pojemniczek z pokrywką, który pomieści cztery końcówki. Ma wskaźnik ładowania, sygnalizator zbyt dużej siły nacisku, sygnalizuje także kiedy mija czas mycia poszczególnych partii zębów (czyli co 30 sek i na koniec mycia), dzięki czemu na pewno będziemy je czyścić przepisowe 2 minuty :) Ma trzy różne tryby czyszczenia. Dla lubiących telefoniczne aplikacje jest możliwość połączenia szczoteczki przez bluetootha z telefonem - aplikacja jest bezpłatna, łatwa w użyciu i podpowiada, jak myć zęby bardziej poprawnie (trzeba jednak pamiętać, by brać telefon do łazienki). Nie ma niestety etui podróżnego.

5 na 5

Gorąco polecam

Szczoteczka ma zalety zarówno wizualne, jak i funkcjonalne :) Ładnie wygląda, dobrze trzyma się ręki podczas mycia (nie jest ani za duża, ani za mała) i przede wszystkim - pomaga lepiej dbać o swoje zęby.
W jaki sposób?
Sygnalizuje, gdy nacisk podczas mycia jest zbyt duży - chronię wtedy szkliwo oraz zapobiegam podrażnieniom dziąseł.
Zęby po myciu są wyraźnie czystsze i gładsze, niż po użyciu zwykłej manualnej szczoteczki. Wydają się też bielsze, bo lepiej usuwany jest z nich osad.
Ma trzy tryby mycia, z których przy moich wrażliwych zębach badzo cenię tryb delikatnego czyszczenia.
Dzięki funkcji bluetooth można się połączyć ze specjalną aplikacją, która podpowiada, jak lepiej czyścić zęby (trzeba tylko pamiętać, by zabierać ze sobą telefon do łazienki ;) ).
Do szczoteczki dołączony jest specjalny pojemniczek z pokrywką, na któym można przechowywać końcówki. Dla mnie to ważne, bo po pierwsze się nie kurzą, a po drugie nie "szwendają" mi się już po całej szafce, jak to było w przypadku poprzedniego modelu szczotki, którą używałam.
Bateria wystarcza na długo - jak dotąd wytrzymuje nawet do 6 dni przy myciu zębów trzy razy dziennie.

Mogłoby być do niej dołączone etui podróżne, ale bez tego i tak jest naprawdę godna polecenia.

5 na 5

Rewelacja!

Szczoteczka rewelacja! Super appka z którą można ją połączyć! Wyświetla m.in. najświeższe wiadomości! Po prostu super!

5 na 5

rewelacja!

Szczoteczka jest naprawdę rewelacyjna, doskonale czyści, a i dzięki aplikacji "uczy" prawidłowo myc zęby.

5 na 5

Polecam

Jak dla mnie idealna. Szczoteczka pracuje cicho, bateria wystarcza na co najmniej tydzień. Różne tryby- intensywny czy masaż dziąseł pozwalają dostosowywać szczotkę do swoich potrzeb. Czujnik nacisku pokazał mi że szczególnie tylne zęby myłam za mocno co zdecydowanie jest jej plusem, wygodny timer dzieli mycie zębów na 4 części- przez co szczotkuje się dokładnie. Gadżetem jest aplikacja która podpowiada nam jak jeszcze efektywniej czyścić zęby.

5 na 5

Idealna na codzień

Bardzo dobre pierwsze wrażenie. Szczoteczka wygląda bardzo dobrze. Po pierwszym myciu zauważyłam różnicę, zęby były gładkie jakby wypolerowane. Początkowo trudno było mi się przyzwyczaić do timera 4x30s ale teraz uważam,że dzięki temu dokłaniej myje swoje zęby. Bateria wytrzymuje 8 dni przy 2 myciach dziennie.Po dłuższym użytkowaniu zdecydowanie polecam- szczególnie początkującym ze szczoteczkami elektrycznymi.

5 na 5

Rewelacja - POLECAM!!!

Fenomenalny produkt, za super cenę – oczywiście oceniając cuda jakie potrafi zrobić. Łatwa w użyciu, komfortowa i dociera w każde miejsce, w które zwykła szczoteczka nie ma szans.Ma tryby i funkcje niezbędne w profilaktyce jamy ustnej tj. trzy funkcje czyszczenia i najważniejsze wskaźnik nacisku, dzięki któremu nie podrażnia dziąseł. Szczoteczka jest też gratką dla fanów nowych technologii łączy się prze bluetooth z aplikacja do monitorowania nawyków. Oral-B Smart 4000 polecam każdemu, codzienne mycie zębów z tą szczoteczką to sama przyjemność :-)

5 na 5

Rewelacja w każdym calu

Szczoteczka dla każdego. Sprawdzi się zarówno u osób z wrażliwymi dziąsłami, dzięki 3-stopniowej regulacji prędkości, a także u młodszych osób mających problemy z dostosowaniem nacisku na zęby, czy równomiernym rozłożeniu 2 min na mycie całego uzębienia bez pominięcia jakiegokolwiek zęba. Bardzo praktycznym rozwiązaniem jest również ładowarka informująca o stanie naładowania szczoteczki. Dzięki takim rozwiązaniom mycie staje się bezpieczne i dokładne. Zastosowanie technologii Bluetooth dodatkowo pomoże kontrolować stan naszego uzębienia

5 na 5

Super szczoteczka do zębów

Szczoteczka przyciąga do siebie nowoczesnym designem, ale nie tylko. Jest wyposażona w funkcje, które sprawiają że zachowanie czystości zębów jest bezpieczne m.in,. dzięki wskaźnikowi siły nacisku. Za sprawą czujnika ładowania mamy pełną kontrolę nad stanem naładowania szczoteczki, co sprawia, że nie ma możliwości nagłego rozładowania. Dodatkowa aplikacja, którą możemy pobrać na smartfona jest w pełni kompatybilna ze szczoteczką i mamy możliwość monitorowania utrzymywania higieny jamy ustnej. Polecam szczególnie osobom z wrażliwymi dziąsłami.

4 na 5

Polecam

Ze szczoteczki jestem bardzo zadowolona, fajny design i co najważniejsze wydaje mi sie, że zęby są bielsze (wczesniej miałam inny model szczoteczki oral-b). To co podoba mi sie najbardziej to system monitoringu czasu pracy szczoteczki i synalizowanie kiedy mam przejśc do kolejne partii jest to o tyle fajne ze mawet jesli mialam w mojej poprzedniej szczoteczce timer (2 min na cale mycie- rano rzadko "doczekałam do konca, a tutaj wiem ile mniej wiecej juz czasu mineło od poczatku mycia zębów). Kolejna ciekawa rzecz to dioda sygnalizujaca nadamierny nacisk, czyli za mocno naciskam to zapala się i mamy jeszcze 3 tryby pracy szczoteczki, w tym czyszczenie jezyka.
Cena nie zachęca ale myśle, że szczoteczka pośłuzy na długo

5 na 5

Pomimo wysokiej ceny warto kupić tę szczoteczkę. Wygląda świetnie, a jej funkcje ułatwiają utrzymywanie zębów w idealnej czystości. Dla mnie najwaniejszy jest timer, dzięki któremu wiem ile poświęcić czasu na mycie poszczególnej partii zębów. Można to również kontrolować dzięki aplikacji oral-b na smartfona. Działa ona szybko i poprawnie, należy tylko pamiętać o wyłączeniu internetu w telefonie, gdyż powoduje zakłócenia podczas połączenia Bluetooth pomiędzy telefonem a szczoteczką.

5 na 5

Polecam

Szczoteczka przerosła moje oczekiwania. Ładny design. 3 tryby pracy przydają się przy myciu dziąseł i języka z czym nie spotkałam się w mojej poprzedniej szczoteczce. Duży plus za sygnalizator zmiany obszarów mycia zębów - dzięki niemu równomiernie czyścimy wszystkie zęby. Aplikacja Oral-B działa bez zarzutu
Jedyny minus - brak etui podróżnego.
Szczerze polecam dla każdego a w szczególności osobom niepewnym czy czyszczą swoje zęby prawidłowo. Idealna na prezent

5 na 5

Polecam!

Szczoteczka godna polecenia. Dobry wygląd a funkcjonalność jeszcze lepsza. 3 tryby pracy dzięki, którym można w sposób "delikatniejszy" oczyścić dziąsła i język. Posiada niezwykle pomocny sygnalizator zmiany obszarów czyszczenia zębów oraz aplikację Oral-B, która wbrew pozorom jest naprawdę przydatna.
Jedyna wada - brak etui podróżnego.
Polecam każdemu a najbardziej osobom mającym problem z odpowiednio długim i prawidłowym czyszczeniem zęby. Świetny pomysł na prezent.

5 na 5

Szczoteczka idealna w każdym calu! Doskonały design oraz zaawansowane funkcjonalności. Duża ilość obrotów, timer, czujnik nacisku, a do tego aplikacja na smartfona - wszystko to sprawia, że mycie zębów jest proste i przyjemne. Jedyne minusy to sporadyczne problemy z synchronizacją aplikacji ze szczoteczką, a także jej cena. Mimo wszystko warta zakupu.

5 na 5

Szczoteczka oral-b od razu sprawia wrażenie produktu z wyższej półki, niestandardowy design oraz wysokiej jakości materiały. Po jej zakupie jestem w 100% pewny, że to był dobry wybór. Produkt ten jest dużo wygodniejszy w użyciu niż jego starszy brat, czyli manualna szczoteczka. Moim ulubionym trybem jest tryb codzienny, który czyści zęby bardzo dokładnie i szybko. Super sprawą jest też aplikacja mobilna, która przypomina nam o tym kiedy powinniśmy myć zęby itp. Produkt ten na dobre przekonał mnie do firmy oral-b i polecam go każdemu. Powinien sprawdzić się też jako super prezent na gwiazdkę

5 na 5

Po prostu genius!

Po pierwszym użyciu szczoteczki Oral-B Pro 4000 byłam pozytywnie zaskoczona jej efektywnością. Żałuję, że wcześniej nie zdecydowałam się na zakup. Najlepszy dla mnie okazał się Tryb Delikatnego Czyszczenia. Polecam wszystkim, którzy mają wrażliwe dziąsła.

5 na 5

Świetna Szczoteczka!

Szczoteczka spełnia wszystkie obietnice producenta! Super czyści zęby – zdecydowanie lepiej niż moja poprzednia szczoteczka! Szczoteczkę możemy użytkować z aplikacją, która kontroluje czas i technikę szczotkowania! Szczoteczka posiada wskaźnik poziomu baterii, trzy tryby pracy i czujnik siły nacisku i timer (który co 30 sek. każe nam przejść do kolejnej części zębów)– wszystkie te funkcje sprawiają, że użytkowanie tej szczoteczki to czysta przyjemność! Polecam kazdemu!

5 na 5

Cudo!

Świetna szczoteczka! Miałam wcześniej szczoteczkę elektryczną, ale w porównaniu z tą to niebo, a ziemia! Szczoteczka ZDECYDOWANIE lepiej i dokładniej czyści zęby. Dzięki sile nacisku, wiem kiedy odpuścić, by moje zęby nie ucierpiały. Ma trzy stopnie mycia – dzięki czemu każdy dopasuje coś dla siebie. Świetną sprawą, choć się nie spodziewałam, jest aplikacja oral-b – szczerze mówiąc, dobra zabawa w małego dentystę. Dobrą opcją jest też timer, dzięki któremu wiem, że powinnam przejść do kolejnej połówki moich zębów.

5 na 5

Świetna i prosta w użyciu!

Szczoteczki Oral-B używam od 2 tygodni i już mogę powiedzieć, że to był strzał w 10. Korzystam z aplikacji, w której wybrałam program płytki nazębnej i różnice w dokładności czyszczenia są zauważalne. Dzięki wskazówkom z aplikacji oraz końcówce cross-action widzę, że czyszczę dokładnie każdy ząb i poświęcam czyszczeniu odpowiednią ilość czasu.
Szczoteczka jest bardzo ergonomiczna, wygodna w szczotkowaniu.
Dzięki Bluetooth korzystanie z aplikacji jest banalnie proste. Wystarczy zacząć szczotkować i aplikacja sama zaczyna działać.
Polecam każdemu.

5 na 5

Super produkt - sprawdzony

Łatwa w użyciu, komfortowa i dociera w każde miejsce, w które zwykła szczoteczka nie ma szans. Ma tryby i funkcje niezbędne w profilaktyce jamy ustnej tj. trzy funkcje czyszczenia i najważniejsze wskaźnik nacisku, dzięki któremu nie podrażnia dziąseł. Oral-B Smart 4000 polecam każdemu, codzienne mycie zębów z tą szczoteczką to sama przyjemność :-)

5 na 5

Szczoteczka ORAL-B PRO 4000 SMART - REWELACJA!!!

Szczoteczka Oral-B Smart 4000 to fenomenalny produkt, za dobrą według mnie cenę – oczywiście oceniając cuda jakie potrafi zrobić. Łatwa w użyciu, komfortowa i dociera w każde miejsce, w które zwykła szczoteczka nie ma szans.. Ma tryby i funkcje niezbędne w profilaktyce jamy ustnej tj. trzy funkcje czyszczenia i najważniejsze wskaźnik nacisku, dzięki któremu nie podrażnia dziąseł. Szczoteczka jest też gratką dla fanów nowych technologii łączy się prze bluetooth z aplikacja do monitorowania nawyków. Oral-B Smart 4000 polecam każdemu, codzienne mycie zębów z tą szczoteczką to sama przyjemność :-)

5 na 5

Rewelacja

Szczoteczka jest zdecydowanie godna polecenia. Delikatnie ale bardzo skutecznie czyści oraz pielęgnuje. Posiada różnorodne tryby czyszczenia, dzięki czemu każdy może znaleźć coś dla siebie. Osobiście uwielbiam aplikację oral-b. Dzięki niej wiem, które partie jamy ustnej są oczyszczone a które nadal nie. Szczoteczka posiada również wizualny czujnik siły nacisku. To taki domowy dentysta w zaciszu mojej łazienki. Polecam

5 na 5

super produkt

Funkcjonalny i ergonomiczny produkt dla całej rodziny dzięki wymienialnym końcówkom. Posiada timer dzięki czemu wiesz ile masz myć zęby aby były czyste i zdrowe

5 na 5

super produkt

Funkcjonalny i ergonomiczny produkt dla całej rodziny dzięki wymienialnym końcówkom. Posiada timer dzięki czemu wiesz ile masz myć zęby aby były czyste i zdrowe

5 na 5

super szczoteczka

Szczoteczka Oral-B Smart 4000 jest genialnym wynalazkiem. Jej skuteczność można dostrzec już od pierwszych użyć. Bardzo prosta w obsłudze. Różne tryby pracy zwiększają komfort użytkowania. Aplikacja na smartfona pozwala na jeszcze lepszą i dokładniejszą higiene jamy ustnej. Rewelacyjny prezent na zbliżające sie mikołajki.

5 na 5

Czyść zęby jak dentysta :)

Jestem zachwycona szczoteczką! Dzięki połączeniu za pomocą bluetooth z aplikacją wiem ile czasu dokładnie poświęcić na mycie poszczególnych partii zębów, a przy tym się nie nudzę. W tym samym czasie mogę sprawdzić pogodę lub poczytać wiadomości ;) Dodatkowo różne tryby czyszczenia i przypominanie choćby o płukaniu czy nitkowaniu. Dla mnie bobma!

5 na 5

Oral-B SmartSeries 4000

Szczoteczkę Oral-B SmartSeries 4000 otrzymałam do testowania. Jest bardzo dobra. Spełnia wszystkie moje oczekiwania. Ma nowoczesny wygląd i bardzo fajne funkcjonalności – trzy tryby czyszczenia oraz wskaźnik nacisku, co pozwala na ochronę dziąseł. Poza tym szczoteczka posiada wskaźniki naładowania i wyczerpania baterii. Polecam tą szczoteczkę bardzo serdecznie.

5 na 5

Super szczoteczka:)

Szczoteczka godna polecenia. Podbiła moje serce sygnalizatorem zmiany obszarów czyszczenia zębów, oraz ku mojemu zdziwieniu aplikacją Oral-B, która okazała się bardzo przydatna.
Super sprawa że są różne tryby szczotkowania, do dziąseł i języka- rewelacja. Do tej pory nie przypuszczałem, że dobrze wyszczotkowane zęby mogą być takie szkliste.

5 na 5

Programy

3 programy czyszczenia, intensywny gdy mamy mało czasu, delikatny gdy możemy poświecić wiecej czasu na mycie dokładne i masaż dla dziąseł. Plus połączenie z smartfonem powoduje ze jest to rzecz dla mnie użyteczna.

5 na 5

Wszystko co niezbędne

Idealny stosunek jakości do ceny. Nowoczesna, wygodna, komfortowa, intuicyjna w obsłudze i przyjazna użytkownikowi. Ma wszystkie podstawowe tryby i funkcje niezbędne w profilaktyce jamy ustnej. Bez zbędnych bajerów, z których i tak się na co dzień nie korzysta. Widać i czuć różnicę w porównaniu z manualnymi szczoteczkami.

5 na 5

Szczoteczka, która dba o zęby i dziąsła!

Jestem zachwycona funkcyjnością i wyglądem szczoteczki Oral-B SMART 4000. Ruch pulsacyjny w mgnieniu oka czyści każdy ząb a okrągły kształt sprawia, że szczotkowanie jest bardzo dokładne. System monitorowania siły nacisku sprawia, że także dziąsła odczuwają pozytywną różnicę, bo szczoteczka informuje Nas, kiedy jest zbyt duża! Genialne rozwiązanie! Szczoteczkę SMART 4000 polecam każdemu, ponieważ można do nie dopasować dowolnie wybraną końcówkę, a więc personalizować swoje potrzeby.

5 na 5

Geniusz nie szczoteczka !

Dzięki Oral-B SMART 4000, całkowicie uporałam się z problemem wrażliwości dziąseł. System mierzący siłę nacisku, powoduje, że szczoteczka automatycznie wyłącza ruchy pulsacyjne kiedy nacisk jest zbyt mocny. Sama nawet nie zdawałam sobie sprawy, że mam z tym problem.
Dzięki okrągłej główce, która dotrze do każdego zakamarka, czyszczenie zębów jest bardziej dokładne a z czasem zęby stają się bielsze.
Fantastyczny produkt, polecam go przede wszystkim osobom z wrażliwymi dziąsłami ale i każdemu, kto marzy o bielszym, zdrowym uśmiechu.

5 na 5

Wspaniała!

Szczoteczka sprawdza się rewelacyjnie. Polecam ją każdemu, nawet osoba z wrażliwymi dziąsłami, dzięki temu że posiada ona różne tryby pracy. Używając zwykłej szczoteczki miałam problem z krwawieniem dziąseł, ale po zmianie na tę szczoteczke problem znikł. Wskaźnik nacisku i aplikacja pomagają dbać i dokładne mycie, po kilku uzyciach widzę bardzo dużą różnicę.

5 na 5

Ekstra!

Nowoczesny design szczoteczki sprawia, że już po zobaczeniu jej mamy ochotę wypróbować. Szczoteczka posiada same plusy, są nimi między innymi:
- trzy funkcje czyszczenia, które idealnie sprawdzają się
- wskaźnik nacisku, dzięki któremu nie podrażniamy dziąseł

Szczoteczka jest o wiele lepsza od manualnej. Już po pierwszym użyciu widac efekty. Polecam ją każdemu!

5 na 5

polecam

Super szczoteczka. Nieporównywalnie lepsza od poprzedniej mojej szczoteczki. Różne tryby pracy i wymienne końcówki sprawiają ze czyszczenie zębów staję się bardziej komfortowe. Efekty są zauważalne gołym okiem. Płytka nazębna jest wyraźnie zredukowana. Aplikacja na smartfona to nie tylko fajny gadżet ale i pomocnik w dbaniu o naszą jamę ustną. Szczerze polecam Oral-B Smart 4000. Idealna na prezent pod choinkę.

5 na 5

polecam

Jednym słowem genialna szczoteczka. Dwie wymienne szczoteczki w zestawie i różne tryby czyszczenia pozwalają dostosować czyszczenie zębów do naszych potrzeb. Już po tygodniu widać pierwsze efekty. Płytka nazębna jest wyraźnie zredukowana. Do tego fajny design i aplikacja smartfona zadowolą każdego użytkownika. Szczerze polecam.

5 na 5

Polecam !!!

Pamiętam to wspaniałe uczucie idealnie czystych zębów po pierwszym w życiu użyciu zwykłej szczoteczki elektrycznej. Po użyciu ORAL-B PRO 4000 SMART doznałam olśnienia, ponieważ moje zęby były jeszcze gładsze i jeszcze czystsze! Do tego wskaźnik nacisku- idealny dla ludzi nerwowych- pozwala wyćwiczyć prawidłowy nacisk przy każdym myciu zębów, a dzięki wskaźnikowi baterii nie zaskoczy nas już nagły brak mocy. Dodatkowo praktyczny stojak jest świetnym uzupełnieniem każdej łazienki, a przy okazji szczoteczka, jak i jej końcówki są w ciągłym ładzie, a nie jak dotąd w każdym kącie łazienki. W pełni polecam dla ludzi ceniących sobie idealnie czyste zęby, jak po wyjściu od dentysty- jest zdecydowanie warta swojej ceny!!!

5 na 5

Polecam !!!

Pamiętam to wspaniałe uczucie idealnie czystych zębów po pierwszym w życiu użyciu zwykłej szczoteczki elektrycznej. Po użyciu ORAL-B PRO 4000 SMART doznałam olśnienia, ponieważ moje zęby były jeszcze gładsze i jeszcze czystsze! Do tego wskaźnik nacisku- idealny dla ludzi nerwowych- pozwala wyćwiczyć prawidłowy nacisk przy każdym myciu zębów, a dzięki wskaźnikowi baterii nie zaskoczy nas już nagły brak mocy. Dodatkowo praktyczny stojak jest świetnym uzupełnieniem każdej łazienki, a przy okazji szczoteczka, jak i jej końcówki są w ciągłym ładzie, a nie jak dotąd w każdym kącie łazienki. W pełni polecam dla ludzi ceniących sobie idealnie czyste zęby, jak po wyjściu od dentysty- jest zdecydowanie warta swojej ceny!!!

5 na 5

Dobra inwestycja!

Wydawałoby się, że to taki mały, niepozorny sprzęt, nic mylnego! Szczoteczka ma mnóstwo funkcji, w tym miernik siły nacisku, różne tryby szczotkowania, wskaźnik naładowania baterii, możliwość połączenia z aplikacją mobilną. Ponadto pojemnik na końcówki, które to można dobrać sobie wedle potrzeb. Wadą jest to, że jest dosyć głośna. Innych minusów brak! POLECAM

5 na 5

Produkt wart uwagi

Świetna szczoteczka, już od dawna o takiej marzyłam. Gdyby ktoś z moich bliskich szukałby dobrej szczoteczki elektrycznej, to z pewnością bym ją poleciła, a już szczególnie nadaje się ona jako prezent dla osoby, która dba o swój uśmiech.

5 na 5

POLECAM!

Nowoczesna technologia zawitała do mojej łazienki i sprawdza się bardzo dobrze w tak prozaicznej czynności jak mycie zębów. Szczoteczka oprócz ładnego wyglądu i nowoczesnego designu charakteryzuje się kilkoma bardzo użytecznymi funkcjami. Do moich ulubionych należy odmierzanie czasu co 30 sekund, co osobie niecierpliwej jak ja daje lepszą kontrolę nad czasem. Podobają mi się również 3 programy szczotkowania pozwalające poeksperymentować i urozmaicić tą czynność. Interesujący jest również czujnik nacisku, który utwierdził mnie w przekonaniu, że nie mam problemu ze zbyt dużym naciskiem szczoteczki. Prawdziwą gratką dla fanów nowych technologii jest natomiast bluetooth i aplikacja do monitorowania nawyków.
Polecam z czystym sumieniem każdemu, z oral-b codzienne mycie zębów może zyskać nowy wymiar :)

5 na 5

POLECAM!

Szczoteczka robi bardzo dobre pierwsze wrażenie, jest nowocześnie zaprojektowana, w ładnym kolorze i dobrze leży w ręce. Dodatkowym atutem jest uchwyt na wymienne końcówki oraz ładowarkę, dzięki czemu łatwo zorganizować dla niej miejsce w łazience. W mojej stoi na honorowym miejscu.
Jeśli chodzi o funkcjonalność bardzo przypadł mi do gustu 30 sekundowy licznik oraz trzy programy pracy. Mniej użyteczną aczkolwiek interesującą funkcją jest czujnik nacisku, który w moim przypadku tylko utwierdził mnie w przekonaniu, że szczotkuję zęby z odpowiednią siłą. Z funkcją bluetooth i aplikacją dopiero się zaznajamiam ale jest to niewątpliwie ciekawe rozwiązanie dla miłośników nowoczesnych rozwiązań i posiadania aplikacji do wszystkiego.
Ogólnie, szczoteczka spełnia swoje podstawowe zadanie a dodatkowo urozmaica tak prozaiczną czynność jaką jest mycie zębów. Polecam ze względu na walory estetyczne i funkcjonalność!

5 na 5

Szczoteczka godna polecenia

Szczoteczka zdała egzamin na piąteczkę. Zdecydowanie dużo lepsza od szczoteczki manualnej, do tego odpowiednie końcówki do mycia zębów, czujnik nacisku podczas szczotkowania i możliwość kontrolowania czasu podczas mycia zębów. Do tego szkliwo zębów już po pierwszym użyciu jest dużo gładsze i czystsze, zakamarki szczeliny między zębami bez problemu umyte. I co tu dużo pisać. Ktoś kto nie miał jeszcze okazji wypróbować niech spróbuje, a na pewno nie pożałuje. Naprawdę nie ma porównania ze szczoteczką manualna, po prostu jest o wiele lepsza szczoteczka elektryczna Oral-B. Polecam.

5 na 5

Rodzinna szczoteczka dla wymagających

Umyć dokładnie zęby? Wiadomo, każdy wie, trzeba się tylko przyłożyć... Otóż zdaje się nie każdy wie i przykładać się wcale nie trzeba :-) Ta szczotka robi to właściwie za nas a dzięki aplikacji okazuje się, że dotychczasowe mycie zębów niekoniecznie było wzorowe. Teraz uczę się nowych, prawidłowych nawyków.
Trzy tryby pracy są rewelacyjne i każdy znajdzie coś dla siebie. Mój jedyny minus to odrobinę za krótki kabel do ładowania.

5 na 5

PRAWDZIWA REWELACJA!

Rewelacyjna szczoteczka. Możliwość szczotkowania zębów w trzech trybach do wyboru. Juz za pierwszym razem róźnica między zwykłą szczoteczką a szczoteczką oral-b jest zauważalna. Do tego możliwość połączenia z aplikacją oral-b która poprowadzi cię przez proces szczotkowania. A do tego bardzo nowoczesny design. Polecam!

5 na 5

fajne programy

Szczoteczkę użytkuję niecałe dwa tygodnie, mogę powiedzieć, że bardzo dobrze czyści zęby ponieważ ma wiele obrotów na sekundę. Podoba mi się że ma trzy programy intensywny, mniej i masaż. Dzięki masażowi mogę zadbać o dziąsła a intensywnego programu używam jak mam tylko dwie minuty na umycie zębów. No i to połączenie z telefonem fajny bajer.

5 na 5

Polecam szczoteczkę. Oprócz głównych funkcjonalności takich jak timer, czujnik nacisku, poziom naładowania baterii, posiada Bluetooth dzięki czemu może łączyć się z aplikacją na telefon. Jest to super motywator, który dodatkowo pilnuje i przypomina np. o czyszczeniu języka, płukaniu jamy ustnej, czy wymianie końcówki. W moim telefonie (Android 6.0) nie działa jedynie funkcjonalność "program higieny jamy ustnej" - wyłącza aplikację. Jednak nie wpływa to użytkowanie szczoteczki, która jest naprawdę rewelacyjna.

5 na 5

Spersonalizowana ścieżka profilaktyki

Moim zdaniem posiada wszystkie podstawowe funkcje do codziennego dbania o higienę jamy ustnej. Jest lżejsza i ma nieco mniejszy obwód od bardziej zaawansowanych modeli przez co zapewnia większy komfort osobom z mniejszymi dłońmi, takimi jak ja. Ma też bardzo ergonomiczny kształt. Bardzo intuicyjna i przyjazna użytkownikowi aplikacja w smartfonie, który jest moim centrum dowodzenia idealnie wpisuje się w moje potrzeby osoby uwielbiającej nowinki. Osobiście wygodniej mi korzystać z aplikacji i smartfonu niż z monitora oferowanego w wyższych wersjach. Zawiera ona mnóstwo interesujących zakładek, które sprawiają, że staję się bardziej wyedukowaną i świadomą pacjentką, która robi to co najlepsze dla swoich zębów. Ponadto aplikacja umożliwia wpisywanie do własnego kalendarza terminów zmiany końcówki i wizyt u dentysty. Oferuje również timer i czujnik siły nacisku, dzięki którym szczotkowanie jest równomierne we wszystkich kwadrantach jamy ustnej, a ja nie obawiam się już o nadmierne ścieranie szkliwa w wyniku abrazji. W zestawie są 2 najbardziej potrzebne rodzaje końcówek, w tym ta najbardziej zaawansowana w tej chwili, czyli Oral-B cross Action. Jako, że pasują do niej wszystkie tej samej marki ja np. zakupiłam sobie także końcówki Oral-B triZone, która daje takie wrażenia jak z użytkowania manualnej szczoteczki. Teraz moja codzienna pielęgnacja zębów i dziąseł nie jest już tak chaotyczna, ale bardziej świadoma i prawidłowa. Dzięki niej moje nawyki związane ze szczotkowaniem zębów (także tych nieprawidłowo ustawionych) i masowaniem dziąseł (poprawa krążenia i czyszczenie) są znacznie lepsze, a codzienna higiena stała się nowoczesnym i interesującym doświadczeniem! Gdy załaduje się akumulator w 100% wystarcza to na 7 dni czyszczenia 2 razy na dobę. Muszę przyznać, że w mojej opinii ta szczoteczka zapewnia spersonalizowaną ścieżkę profilaktyki/terapii 24h na dobę, przez 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku. To najlepsza polisa na moje uzębienie, które jest dla mnie w cenie-przecież dzięki niemu jem co chcę.

5 na 5

Oral-b SMART 4000

Gorąco polecam! Funkcjonalność szczoteczki to 5/5! Dobra bateria, która wytrzymuje około tygodnia bez ładowania, wskaźnik siły nacisku oraz 3 tryby szczoteczki to tylko kilka z wielu jej zalet. Końcówka dla wrażliwych zębów + tryb delikatnego czyszczenia to idealne rozwiązanie dla osób z wrażliwymi zębami! Jedyna uwaga - brak aplikacji na system Windows :(

5 na 5

Niebo... w buzi

Wreszcie porządnie umyte zęby! Mam delikatne dziąsła i zęby a moja nowa szczotka pokazuje mi, kiedy za mocno przygniatam. Jednocześnie mam wrażenie, że to siła wodospadu w mojej jamie ustnej ;-) Do tego jest ładna i zgrabna. Dumnie prezentuje się na półce. Szczotka dla całej rodziny, bo każda końcówka ma swoje miejsce.

5 na 5

Oral-B SmartSeries 4000

Szczoteczkę Oral-B SmartSeries 4000 otrzymałam do testowania. Jest bardzo dobra. Spełnia wszystkie moje oczekiwania. Ma nowoczesny wygląd i bardzo fajne funkcjonalności – trzy tryby czyszczenia oraz wskaźnik nacisku, co pozwala na ochronę dziąseł. Poza tym szczoteczka posiada wskaźniki naładowania i wyczerpania baterii. Polecam tą szczoteczkę bardzo serdecznie.

5 na 5

Szczoteczka bardzo dobrze czyści zęby. Posiada wiele trybów czyszczenia. Dodatkowo posiada wskaźnik naładowania baterii oraz pojemnik na końcówki. Jestem bardzo zadowolona, widać efekt zmiany szczoteczki ze zwykłej manualnej na to cudo. POLECAM!

5 na 5

Szczoteczka bardzo dobrze czyści zęby. Posiada wiele trybów czyszczenia. Dodatkowo posiada wskaźnik naładowania baterii oraz pojemnik na końcówki. Jestem bardzo zadowolona, widać efekt zmiany szczoteczki ze zwykłej manualnej na to cudo. POLECAM!

5 na 5

Oral-B SmartSeries 4000

Oral-B SmartSeries 4000 spełnia wszystkie moje oczekiwania dotyczące szczoteczki elektrycznej. Posiada trzy tryby czyszczenia, a więc można dobrać odpowiedni do swoich potrzeb. Posiada wskaźnika nacisku, dzięki któremu możemy chronić dziąsła przed uszkodzeniem. Dodatkowo można łączyć się z aplikacją na smartfonie i usprawnić proces mycia zębów. Szczoteczka pokazuje również kiedy bateria jest wyczerpana.

5 na 5

Moja ocena 5/5

Mycie zębów ze smartfonem stało się codziennością. :) Połączenie przez BT działa zawsze bez problemu, a sama aplikacja pomaga w codziennej pielęgnacji jamy ustnej. Końcówka CrossAction delikatnie i skutecznie czyści zęby, bez krwawiących dziąseł. Polecam!

5 na 5

Polecam w 100%

Szczoteczka ta została w moim domu godnym zastępcą Vitality. Końcówka CrossAction delikatnie, ale skutecznie myje zęby, pozostawia długotrwałą świeżość. Jest odpowiednia dla wrażliwych dziąseł. Na plus przemawia także połączenie z aplikacją, która pomaga w codziennej pielęgnacji jamy ustnej.

5 na 5

Mądry wybór!

Szczoteczka jest prosta w użyciu, a przede wszystkim dokładnie czyści zęby. Bardzo czuły czujnik siły nacisku ułatwia prawidłowe pielęgnowanie zębów i dziąseł.
Na pierwszy rzut oka, szczoteczka Smart 4000 przypomina Oral-B PRO 500, jednak wyróżnia ją system Bluetooth umożliwiający połączenie szczoteczki ze smartfonem w celu spersonalizowania i monitorowania swojej higieny jamy ustnej.
Smart 4000 posiada 3 tryby czyszczenia - najdokładniejszy z nich - tryb codziennego czyszczenia, delikatny - dla wrażliwych zębów i tryb pielęgnacji dziąseł, który świetnie sprawdza się także do higieny i masowania języka.
W zestawie znajduje się także etui na końcówki szczoteczki, co ułatwia ich przechowywanie, gdy korzystamy z kilku główek.

Oral-B Smart 4000 polecam miłośnikom nowości technologicznych, a także wszystkim szukającym dokładnej, kontrolowanej pielęgnacji jamy ustnej.

5 na 5

Mądra szczoteczka, czyli Oral-B Smart 4000

Na pierwszy rzut oka, szczoteczka Smart 4000 jest identyczna jak Oral-B PRO 500, tylko w innym kolorze. Przyglądając się bliżej widzimy znaczek informujący nas o występowaniu systemu Bluetooth i diodę czujnika siły nacisku. Czujnik jest bardzo dokładny, co umożliwia kontrolę nad poprawnym szczotkowaniem (wcześniej nawet nie zdawałam sobie sprawy, że robiłam to źle). Do zestawu dołączona jest ładowarka sieciowa, 2 końcówki i plastikowe etui, które ułatwia ich przechowywanie, gdy korzystamy z kilku główek.

Smart 4000 posiada 3 tryby czyszczenia - najdokładniejszy z nich - tryb codziennego czyszczenia, delikatny - dla wrażliwych zębów i tryb pielęgnacji dziąseł, który świetnie sprawdza się także do higieny i masowania języka.

Dedykowana aplikacja Oral-B, za pomocą której można połączyć szczoteczkę ze smartfonem jest fajnym gadżetem dla osób, które mają tendencje do skracania czasu szczotkowania (choć szczoteczka ma także fizycznie wbudowany timer), zapominają o nitkowaniu, czyszczeniu języka itp.(mamy możliwość ustawienia powiadomień). Dodatkowo służy personalizacji szczoteczki i dostosowaniem programu pielęgnacji jamy ustnej do indywidualnych potrzeb.

Smart 4000 polecam każdemu, kto szuka dokładnej pielęgnacji, lubi gadżety, bądź po potrzebuje większej kontroli nad swoim szczotkowaniem.

5 na 5

Bardzo podoba mi się szczoteczka, szczególnie czujnik siły nacisku, który sprawia, że robimy to znacznie delikatniej, a skuteczniej. Miernik baterii również na duży plus!

5 na 5

Szczoteczka ORAL-B PRO 4000 SMART

Po wyjęciu szczoteczki z opakowania nie było może jakiegoś wielkiego WOW ale to tylko złudne wrażenie. Podczas szczotkowania szczoteczka wprowadza nas w 21 wiek. Inteligentna oraz niesamowicie innowacyjna sprawia ze mycie zębów staje się nie tylko obowiązkiem ale i przyjemną czynnością. Czujnik nacisku informuje kiedy za mocno naciskamy. Rewelacyjna możliwość połączenia z telefonem sprawia ze kontrolujemy na wyświetlaczu swojego telefonu przebieg mycia oraz zostajemy poinformowani gdzie i jak myć by osiągnąć najlepszy wynik i wykorzystać możliwość szczoteczki.
Szczoteczka najlepsza jaką miałem.
POLECAM !!!

5 na 5

Szczoteczka Oral-B Pro 4000 SMART

Po wyjęciu szczoteczki z opakowania nie było może jakiegoś wielkiego WOW ale to tylko złudne wrażenie. Podczas szczotkowania szczoteczka wprowadza nas w 21 wiek. Inteligentna oraz niesamowicie innowacyjna sprawia ze mycie zębów staje się nie tylko obowiązkiem ale i przyjemną czynnością. Czujnik nacisku informuje kiedy za mocno naciskamy. Rewelacyjna możliwość połączenia z telefonem sprawia ze kontrolujemy na wyświetlaczu swojego telefonu przebieg mycia oraz zostajemy poinformowani gdzie i jak myć by osiągnąć najlepszy wynik i wykorzystać możliwość szczoteczki.
Szczoteczka najlepsza jaką miałem.
POLECAM !!!

5 na 5

Niezawodna szczoteczka :)

Szczoteczka bardzo praktyczna, w porównaniu do innych jest bezkonkurencyjna.Posiada różne tryby pracy dzięki czemu
można idealnie dostosowywać ją do własnych potrzeb.obecnie nie zamieniła bym jej na inną.
POLECAM

5 na 5

Niezawodna szczoteczka :)

Z czystym sumieniem polecam!!!!!! od tygodnia jestem szczęśliwą posiadaczką :)
Szczoteczka oral-b jest bardzo praktyczna, dokładnie szczotkuje nawet najmniejsze zakamarki.posiada do tego kompatybilną aplikacje na smartfona która przypomina o szczotkowaniu,timer odlicza czas co bardzo ułatwia.
po szczotkowaniu widać efekty w bardzo szybkim czasie.Czujnik nacisku alarmuje gdy zbyt mocno się dociska .
Bardzo polecam !!!

5 na 5

polecam

To moja kolejna szczoteczka Oral-B. Jest naprawdę genialna. Posiada różne tryby pracy, które pozwalają na dopasowanie do naszych potrzeb. W zestawie są dwie wymienne końcówki. Szczoteczka wraz z aplikacją na smartfona pozwala na jeszcze dokładniejsze czyszczenie jamy ustnej. O jej skuteczności dowodzi fakt że już po tygodniu moje zęby wyglądają lepiej. Szczerze polecam Oral-B Smartseries 4000 bo wraz z tą szczoteczką dbanie o zęby staje się jeszcze łatwiejsze.

5 na 5

Totalne zaskoczenie

To było mega zaskoczenie od samego początku!!! Do tej pory używałam starszego modelu szczoteczko Oral-B. Ta ma jednak bardziej nowoczesny, niepowtarzalny wygląd. Stacja dokująca razem z pojemnikiem na główki ułatwia jej przechowywanie oraz zapewnia stały poziom baterii. Główka Cross Action jest moją ulubioną :) Już po pierwszym użyciu zauważyłam różnicę.. Moje zęby były bardziej gładkie a po kilku myciach jakby bielsze..? Jestem zaskoczona także tym ze szczoteczka może mieć Bluetooth! Pozwala on na skorzystanie z aplikacji Oral-B, która pomaga w jeszcze lepszym dbaniu o zęby. Super jest to, że szczoteczka ma kilka trybów mycia, dzięki czemu łatwiej dostosowałam ją do siebie a ostrzeżenie o tym że naciskam zbyt mocno szczoteczkę podczas mycia jest bardzo pomocne. Jak dla mnie szczoteczka jest genialna i z czystym sumieniem polecam ją każdemu!

5 na 5

Niezwykła szczoteczka

Szczoteczka oral-b zaskoczyła mnie w bardzo pozytywnie. Przede wszystkim jest to produkt bardzo wysokiej jakości, posiada świetny design oraz praktyczne udogodnienia w zestawie takie jak np. ładowarka ze stacją dokującą. Produkt firmy oral-b jest też znakomitym pomysłem na prezent dla gadżeciarza ponieważ aplikacja mobilna która jest w pełni kompatybilna ze szczoteczką działa wyśmienicie. Sama szczoteczka dokładnie czyści zęby oraz posiada kilka trybów pracy dzięki temu każdy jest w stanie dopasować szczoteczkę pod siebie. To wszystko sprawia, że ta zwykła szczoteczka staje się jednak niezwykłą. Szczerze polecam ten produkt.

5 na 5

Niebo... w buzi

Do tej pory myślałam, że myję zęby porządnie 2 razy dziennie. Cóż... ja je tylko " omiatałam" Z tą szczotką poczułam dopiero co to znaczy umyć zęby. Tego się nie da opisać, to trzeba poczuć. W każdym razie wizyty u dentysty na zdejmowanie kamienia odpadają :-) Ogromny plus za Bluetooth i aplikację. Okazuje się, że nawet mając całkiem sporo lat można nauczyć prawidłowo myć zęby. Ta aplikacja świetnie pomaga wyrobić nowe nawyki. Warto.

5 na 5

Oral-B SmartSeries 4000

Szczoteczkę Oral-B SmartSeries 4000 otrzymałam do testowania. Jest bardzo dobra. Spełnia wszystkie moje oczekiwania. Ma nowoczesny wygląd i bardzo fajne funkcjonalności – trzy tryby czyszczenia oraz wskaźnik nacisku, co pozwala na ochronę dziąseł. Poza tym szczoteczka posiada wskaźniki naładowania i wyczerpania baterii. Polecam tą szczoteczkę bardzo serdecznie.

5 na 5

Genialny produkt

Stosuję maszynkę Oral-B już od tygodnia i różnica między manualną jest ogromna. Po pierwsze dokładność i skuteczność mycia zębów jest o wiele lepsza. Po drugie ilość kamienia nazębnego zmniejszyła się prawie do zera. Dodatkowo mam wrażenie, że mój oddech jest dużo świeższy. A Biel zębów??? Na to chyba muszę jeszcze dłużej poczekać. Nie mniej liczę na przynajmniej o jeden odcień bielsze zęby.

5 na 5

Polecam !

Nie spodziewałam się aż takiej różnicy między najprostszym modelem a szczoteczką OralB Pro 4000 smart - różnica jest ogromna ! Do zestawu dołączone są dwie końcówki i mamy wybór czy chcemy dzisiaj wyczyścić zęby delikatnie czy potrzebujemy czegoś mocniejszego. To rozwiązanie jest świetne bo mamy wybór i jeszcze bardziej możemy zadbać o swoje zęby. Z całego serca polecam tą szczoteczkę !

5 na 5

Strzał w dziesiątkę !

Od paru lat używam najprostszego modelu szczoteczki OralB. Byłam z niej bardzo zadowolona ale chciałam spróbować nowej technologii i padło na OralB Pro 4000 smart i to był strzał w dziesiątkę ! Szczoteczka dokładnie czyści zęby, mam wrażenie, że są bielsze, widać że każda przestrzeń między zębami jest doczyszczona i szczoteczka tam sięga. Polecam wszystkim osobą w szczególnie tym którzy mają starszy model a się wahają - naprawdę warto !

5 na 5

Super szczoteczka !!!

Polecam tą szczoteczkę jest bardzo wygodna i intuicyjna, ma super funkcje, m.in czujnik docinku, kontrole czasu szczotkowania itp.
W zestawie dwie końcówki - polecam CrossAction.
Kompatybilna z aplikacją na smartphonie - co sprawia, że szczotkawnaie wchodzi na kolejny level.

5 na 5

Oral-b SMART 4000

Szczoteczkę oceniam na 5! Jestem bardzo zadowolona z jej funkcji. Czujnik siły nacisku oraz profesjonalny times pozwala mi dbać o higienę jamy ustnej w sposób zalecany przez dentystów. Dla osób z wrażliwymi zębami, jak ja jest to absolutny must have! Odpowiednia końcówka + tryb delikatnego czyszczenia to funkcje, które Twoje wrażliwe ząbki pokochają! :)

5 na 5

Rewelacyjna szczoteczka! POLECAM

Doskonale czyści i usuwa osad z zębów. Dodatkowe jej zalety to pojemnik na końcówki, różne tryby czyszczenia oraz wskaźnik poziomu naładowania. Jestem bardzo zadowolona i tych którzy się wahają zachęcam do zakupu, bo warto !

5 na 5

Rewelacyjna szczoteczka! POLECAM

Piękna szczoteczka. Doskonale czyści i usuwa osad z zębów. Dodatkowe jej zalety to pojemnik na końcówki, różne tryby czyszczenia oraz wskaźnik poziomu naładowania. Jestem bardzo zadowolona i tych którzy się wahają zachęcam do zakupu, bo warto !

5 na 5

Rewelacja!!

Szczoteczka mimo dość dużych rozmiarów doskonale leży w dłoni. Posiada trzy tryby - czyszczenie codzienne, delikatne dziąsła oraz wybielania. Dla mnie najbardziej odpowiedni jest ten trzeci, gdyż priorytetem w moim uznaniu jest biały uśmiech. Czyszczenie zębów z tą szczoteczką jest o wiele szybsze oraz bardziej efektywne niż przy pomocy szczoteczki manualnej. Gorąco polecam wszystkim.

5 na 5

Nowoczesny, skuteczny sprzęt!

Design produktu na światowym poziomie. W zestawie szczotka, końcówki, ładowarka oraz schowek na końcówki. Taki sprzęt znacznie lepiej zajmie się naszym uzębieniem, niż szczoteczka manualna. Poza tym posiada szereg dodatkowych funkcji jak tryby czyszczenia czy czujnik siły nacisku, dzięki którym będziemy bezpiecznie czyścić zęby. Dla mnie najlepszym trybem jest Tryb Czyszczenia Codziennego.
W dzisiejszej dobie technologii Bluetooth to już standard, a podłączenie szczotki do telefonu jest bardzo atrakcyjnym dodatkiem. Dzięki aplikacji w końcu myję zęby przez całe dwie minuty.
Polecam wszystkim tym, którzy chcieliby zmienić podejście do pielęgnacji swojej jamy ustnej i robić to po prostu profesjonalnie. Niedługo święta i prezenty, a stosunek ceny do jakości tego sprzętu jest naprawdę odpowiedni.

5 na 5

Profesjonalne czyszczenie

Pierwsze wrażenie zaskakujące. Szczoteczka wykonana z trwałych materiałów, świetnie leży w dłoni i posiada nowoczesny design. Znacznie skuteczniej myje zęby, w stosunku do szczotki manualnej. Tryby czyszczenia to kolejny plus – można sobie wybrać odpowiedni dla siebie. To kolejny plus dla osób z delikatnymi, wrażliwymi dziąsłami lub dla tych, którzy chcą wybielić zęby. Jeśli chodzi o mnie, to zostaję przy standardach i wybrałem Tryb Czyszczenia Codziennego.
Kolejną nowością jest podłączenie Bluetooth. Wystarczy ściągnąć aplikację na smartfona a czyszczenie zębów staje się dużo prostsze i ciekawsze wizualnie.
Taką szczoteczkę polecę każdemu, kto jeszcze nie próbował czyszczenia zębów szczoteczkę elektryczną. To naprawdę duża przepaść. To również świetny produkt na prezent dla rodziny czy znajomych.

5 na 5

Świetnie czyści zęby. Mam ergonomiczny kształt dzięki czemu nawet dziecko może jej używać. Minusem jest zbyt głośna praca. Plusów jest jednak więcej ;-) 3 stopniowa regulacja obracania się główki szczoteczki co pozwala na dokładniejsze czyszczenie zębów i języka. Możliwość połączenia się bluetoothem do aplikacji w smartfonie. Wskaźnik rozładowania i naładowania akumulatora. Podstawka na końcówki szczoteczek. Polecam.

5 na 5

Elegancka i skuteczna

Przede wszystkim nie można odmówić jej pięknego wyglądu ! Nowoczesna, bez zbędnych gadżetów, które do niczego się nie przydają i baaardzo skuteczna. Czyści kilkanaście razy lepiej niż jej siostra niższego modelu. Dobrze leży w ręce i pozostawia na zębach nieziemską gładkość. Idealna dla każdego na prezent pod choinkę !

5 na 5

Naprawde polecam

W porównaniu do naszej starej elektrycznej szczoteczki Oral-b smartSeries 4000 to rakieta kosmiczna :) czyści żeby naprawdę dokładnie pozostawiając je gładkie i lśniące. A do tego aż trzy warianty czyszczenia, wskaźnik siły nacisku oraz timer (sygnał co 30 sekund). Naprawdę warto! Polecam!

5 na 5

polecam!

Produkt naprawdę godny polecenia. Każdy znajdzie w tej szczoteczce cos dla siebie:
1. Dla osob o delikatnych i wrażliwych zębach i dziąsłach delikatny program myjacy oraz końcówka Soft
2. Dla fanow gadżetów możliwość połączenia sie poprzez wbudowany Bluetooth z aplikacja w telefonie dla większej efektywności mycia zębów
3. Dla dzieci timer ułatwiający mycie jamy ustnej podzielonej na cztery części oraz wskaźnik siły nacisku.
GORĄCO POLECAM!

5 na 5

polecam

Szczoteczka zdecydowanie lepsza od poprzednej mojej elektrycznej. Fajnie, że posiada czujnik naładowania baterii. Bateria starcza na bardzo długo. Bardzo dobrą funkcją jest czujnik nacisku dzięki czemu możemy zapobiec zbyt mocnemu szczotkowaniu zębów. Jedynym mankamentem może być brak podróżnego etui.

5 na 5

Szczoteczka dla miłośników nowych technologii!

Bluetooth plus intuicyjna i prosta w użyciu aplikacja OralB App. sprawiają, że ta szczoteczka jest naprawdę SMART! Ergonomiczna rączka, miernik siły nacisku i fajna podstawka to jej kolejne zalety. Bardzo podoba mi się tryb codziennego czyszczenia zębów. Po kamieniu nazębnym prawie nie ma śladu! Polecam wszystkim miłośnikom gadżetów i nie tylko!

5 na 5

Szczoteczka godna polecenia

Szczoteczka ma fajny design, posiada bluetooth, którym można połączyć się z aplikacją Oral-B i czyścić zęby według różnych programów. Pasuje do niej wiele różnych końcówek. Po umyciu zauważyłam, że zęby są dużo gładsze, oddech świeży. Może wybieli zęby?
Plusy: mycie na najwyższym poziomie, różne tryby czyszczenia zębów, czujnik nacisku, fajna podstawka na końcówki
Minusy: głośna, brak etui podróżnego, cena - lecz za jakość trzeba płacić.
Szczoteczkę polecam każdemu, fajna opcja na prezent, nadaje się dla dzieci, bo jest delikatna, nie krwawiły mi dziąsła po użytkowaniu.

5 na 5

Cud szczoteczka

Szczoteczkę Oral-B Pro 4000 Smart testuję już parę dni. Design szczoteczki bardzo przypadł mi do gustu. Szczoteczka ma ładny granatowo-biały kolor, widać, że jest porządnie wykonana. Na początku przerażała mnie trochę szybkość z jaką szczoteczka działa, ale okazało się, że nie ma żadnego problemu w użytkowaniu. Szczoteczka jest delikatna dla zębów, posiada 3 różne tryby czyszczenia, a po połączeniu ją z aplikacją Oral-B przez bluetooth mamy własnego trenera personalnego do mycia zębów. Szczoteczka jest warta swojej ceny. Zęby po umyciu nią są gładkie i czyste, oddech świeży. Polecam ją naprawdę każdemu!

5 na 5

Świetna!

Rewolucyjna szczoteczka dla małych i dużych. Kontrolka siły nacisku pozwala kontrolować, czy nie niszczymy sobie szkliwa. Opcje dostępne poprzez aplikację typu czyszczenie języka sprawiają, iż można dokładnie zadbać o higienę jamy ustnej. Codzienne korzystanie ułatwia czyszczenie - szybkie i proste. Polecam wszystkim chcącym utrzymać biały uśmiech

5 na 5

Super!!!

Najciekawsza funkcja tej szczoteczki, to funkcja bluetooth,

no coś wspaniałego ! Wystarczy ściągnąć aplikacje Oral-b i

już wiemy jak prawidłowo myć zęby, to monitoring naszych

ruchów, ktory pokaże jak myc zęby dobrze i czy do tej pory

robiliśmy to dobrze. W końcu poranna i wieczorna toaleta, to

coś przyjemnego !

5 na 5

Najlepsza

Świetnie czyści zęby. Bezkonkurencyjna wobec poprzedniej wersji. Bardzo czuły wskaźnik nacisku co pozwala na delikatne ale skuteczne czyszczenie zębów. Polecam z czystym sumieniem.

5 na 5

Skuteczność i przyjemność higieny jamy ustnej

To najlepsza szczoteczka elektryczna, jaką dotychczas używałem. Korzystanie z niej jest proste i wygodne. Czujnik nacisku i dwie końcówki w zestawie pomagają prawidłowo i skutecznie czyścić zęby. Świetnie "leży" w ręce, timer, trzy tryby działania i ewentualnie zainstalowana aplikacja w smartfonie ułatwiają maksymalne wykorzystanie szczoteczki w pielęgnacji zębów, dziąseł i języka. Już po pierwszym użyciu poczułem różnicę -czyste i jakby "wypolerowane" zęby. Z czystym sumieniem polecam wszystkim, dla których higiena jamy ustnej jest ważna, mycie zębów z Oral-B Smartseries 4000 jest prawdziwą przyjemnością.

5 na 5

Nowoczesna i funkcjonalna szczoteczka

Użytkuję ja od tygodnia i jak dotąd same plusy:
-wygodna, dobrze leży w dłoni
-bardzo dobrze czyści zęby (czujnik nacisku dba o prawidłowy nacisk na powierzchnię zębów a timer o właściwy czas ich mycia)
-dwie końcówki w zestawie i trzy tryby działania pozwalają nie tylko prawidłowo czyścić zęby ale także dziąsła i język
- końcówka CrossAction skutecznie usuwa płytkę nazębną a jej działanie można zauważyć już po pierwszym użyciu
-możliwość zainstalowania aplikacji do smartfona pozwalającej wykorzystać walory szczoteczki do maksimum
Polecam wszystkim, dzięki Oral-B smartseries 4000 higiena jamy ustnej staje się przyjemnością a nie przykrym obowiązkiem. Świetny pomysł na trafiony prezent dla bliskich.

5 na 5

Polecam do zakupu

Szczoteczka ORAL-B PRO 4000 SMART bardzo poręczna. Łatwa w obsłudze. Możliwość dostosowania programu do własnych potrzeb. Kontrola nacisku na dziąsła. Bardzo dokładnie czyści zęby, dziąsła język. Długo po szczotkowaniu znajduje się uczucie czystości. Szybko się ładuje. Bardzo precyzyjna praca. Dodatkowo timer pomaga nam pilnować czasu mycia zębów. Polecam również aplikację oral-B która pomaga w dbaniu o higienę jamy ustnej. Na pewno nie zamienię już ją na zwykłą szczoteczkę.

5 na 5

Skuteczność i przyjemność higieny jamy ustnej

To najlepsza szczoteczka elektryczna, jaką dotychczas używałem. Korzystanie z niej jest proste i wygodne. Czujnik nacisku i dwie końcówki w zestawie pomagają prawidłowo i skutecznie czyścić zęby. Świetnie "leży" w ręce, timer, trzy tryby działania i ewentualnie zainstalowana aplikacja w smartfonie ułatwiają maksymalne wykorzystanie szczoteczki w pielęgnacji zębów, dziąseł i języka. Już po pierwszym użyciu poczułem różnicę -czyste i jakby "wypolerowane" zęby. Z czystym sumieniem polecam wszystkim, dla których higiena jamy ustnej jest ważna, mycie zębów z Oral-B Smartseries 4000 jest prawdziwą przyjemnością.

5 na 5

Polecam z czystym sumieniem.

Szczoteczka ORAL-B PRO 4000 SMART wizualnie bardzo ładna, elegancka. W porównaniu z moją starą Vitality lepiej leży w ręce, rączka szczoteczki jest smuklejsza i wyższa lepiej wyprofilowana, wskaźnik naładowania baterii też ok. Na plus można policzyć pojemnik na końcówki do szczoteczki oraz to że nie jest on na stałe związany z ładowarką co ułatwia zabranie szczoteczki w podróż. Przy zakupie dostajemy dwie końcówki do mycia ( starczą na ok 6 mc ponieważ producent zaleca wymianę co trzy miesiące ) . Minusem jak dla mnie jest zbyt krótki kabel ładowarki ( subiektywne odczycie związane z moimi warunkami w łazience - odległość kontaktu od półki ) oraz brak pojemnika podróżnego. Co do samego działania szczoteczki, trzy tryby pracy są jak dla mnie wystarczające, jest zdecydowanie głośniejsza od mojej poprzedniej szczoteczki to fakt za to czujnik nacisku jest super przydatny ( nie zdawałam sobie sprawy że tak często myłam zęby zbyt mocno ), sygnalizator czasu mycia rewelacja- szczoteczka co 30 sek daje znak wibracją że nadszedł czas na zmianę strefy mycia oraz że minęły rekomendowane przez stomatologów 2 min szczotkowania zębów. Współpraca szczoteczki z aplikacją na tel Oral-B App nienaganna ( na aplikacji można wybrać dowolne warianty np. Świerzy oddech ) .
Ogólnie szczoteczkę oceniam bardzo dobrze, jestem mega zadowolonym użytkownikiem .

5 na 5

Pro 4000

Witam. Szczoteczka bardzo fajna.czujnik siły nacisku jest bardzo przydatny. Pozwala optymalnie wykorzystać szczoteczkę. Kontrola nacisku pomaga dokładnie myć zęby ale też pilnuje aby zbyt silny nacisk nie podrażnia dziąseł . Dzięki temu też końcówka nie zużywa się zbyt szybko a włosie nie zostaje powywijane w różne strony. Polecam

5 na 5

Lubię ja, działa precyzyjnie, menu jest bardzo dobrze przemyślane, aplikacja jest przejrzysta. Jedyne co mogłaby pracować ciszej.

4 na 5

Jest ok :)

Szczoteczka w porównaniu z poprzednimi modelami jest na prawdę super. Na początku sceptycznie podchodziłam do funkcji typu "czujnik nacisku" ale teraz widzę jak często dociskam szczoteczkę zbyt mocno. Aplikacja jak dla mnie niepotrzebna ale może dla kogoś to będzie mobilizacja do porządnego mycia zębów ;)
Minusy- głośność i cena
Plusy- możliwość schowania końcówek w pudełku przy ładowarce, czujnik nacisku, czyści mega dobrze. :)

5 na 5

Lubię ja, działa precyzyjnie, menu jest bardzo dobrze przemyślane, aplikacja jest przejrzysta. Jedyne co przeszkadza, to mogłaby pracować ciszej.

5 na 5

Świetna szczoteczka!

Super szczoteczka! Porównując ją do mojej starej szczoteczki wydaje się, jakby dzieliły ją lata świetlne! Dzięki zastosowaniu Bluetooth'a po ściągnięciu aplikacji Oral-B możemy dokładnie monitorować mycie zębów! Mierzymy czas, siłę nacisku a raport w pliku PDF z naszymi "osiągnięciami" w dziedzinie mycia zębów przesłać mailem! Polecam wszystkim miłośnikom gadżetów i analitykom! Ogromnym plusem jest również sygnalizator siły nacisku - ja myłam dziś zęby za mocno!

5 na 5

Super szczoteczka!

Mam ją od niedawna i jest rewelacyjna! Bardzo podoba mi się czas szczotkowania podzielony na partie 30 s. Dzięki temu w równym czasie szczotkuję zęby. Bardzo dobry sygnalizator nacisku. Jak za mocno szczotkuję szczotka zaczyna świecić na czerwono. Kompatybilna z aplikacją na telefon. Gorąco polecam!

5 na 5

Szczoteczka idealna do kontroli szczotkowania dla dzieci i dorosłych

MAM DO TESTÓW Oral-B SMART 4000, JEST KOMPATYBILNA Z SMART GUIDEM KTÓRY MIAŁAM WCZEŚNIEJ JAK I Z APLIKACJĄ ORAL-B APP. APLIKACJA ŚWIETNA! SUPER DLA DZIECI I DLA DOROSŁYCH. MA PRZYPOMNIENIA O SZCZOTKOWANIU. MA CIEKAWE PROGRAMY DO WYBORU NP. WYBIELANIE. POZA TYM MONITORUJE NA BIEŻĄCO WYNIKI. SUPER SPRAWA!!

5 na 5

Niesamowite uczucie czystości

Szczoteczkę użytkuję od niedawna, ale muszę przyznać, że mycie nią zębów to prawdziwa przyjemność. Zęby są gładkie i czyste a oddech świeży. Szczoteczka dobrze leży w dłoni, ma przyjemny wygląd. Fajnie, że tak wiele różnych końcówek do niej pasuje. Nowością jest wbudowany bluetooth oraz aplikacja Oral-B na smartfona, która posiada wiele przydatnych funkcji i programów mycia zębów, co pozwala na świadomą kontrolę higieny naszej jamy ustnej. Szczerze polecam. Myślę, że warto wydać trochę więcej, ponieważ zdrowe zęby to podstawa zdrowia całego ciała.

5 na 5

Godna polecenia

Szczoteczka w nowoczesnym design, bardzo estetyczna. Dobrze leży w dłoni, ułatwia to czyszczenie zębów. 2 końcówki w zestawie, etui przygotowane na 4 wiec spokojnie można ja dzielić z najbliższą osoba :) Aplikacja jest świetna - pozwala na samokontrolę czy to jak myjemy zęby jest serio ok czy tylko nam się wydawało że tak jest. Cena dość wysoka ale proporcjonalna do jakości. Mam w domu tańsze szczoteczki tego producenta i ta jest zdecydowanie wysokiej klasy.

5 na 5

Godna polecenia

Niedawno zaczęłam używać szczoteczki tej serii, wcześniej miałam tańszy model-jakość czyszczenia jest nie do porównania. Zęby po czyszczeniu rewelacja! Tryb wybielający jest świetny, plus zalety samokontroli w aplikacji na telefon. Jest tez poprostu ładna - fajnie wygląda w łazience :) Szczerze polecam. Cena jest dość wysoka ale za tę jakość adekwatna.

5 na 5

Niesamowita czystość

Szczoteczka bardzo dobrze leży w dłoni, pomimo że jest dość duża. Ma bardzo nowoczesny i przemyślany design, fajne opakowanie na ładowarkę i końcówki. Duży plus za wskaźnik zużycia baterii. Szczoteczka posiada dwie końcówki. Standardowa super czyści każdy ząb, po umyciu są niesamowicie śliskie i gładkie. Druga, delikatniejsza, super masuje dziąsła i jest bardzo miękka, dlatego nadaje się do delikatnych dziąseł. Warta swojej ceny i idealna do dbania o zęby i dziąsła !

5 na 5

Super szczoteczka

Fajna szczoteczka z przydatnymi funkcjami. Ładnie się prezentuje i dobrze sprawuje. Warto było zamienić kilkuletnią szczoteczkę elektryczną na ten egzemplarz, różnica jest ogromna. Polecam

Więcej opinii

Przeprowadzka do nowego mieszkania może być ważnym wydarzeniem. Szczególnie, gdy mówimy o sytuacji, gdzie ktoś planuje wprowadzić się na stałe, a nie ma w zwyczaju zmieniać miejsca zamieszkania co kilka miesięcy. Stabilizacja sprzyja gromadzeniu przedmiotów i urządzeń, które ułatwiają życie na co dzień.

Wygląd naszych włosów, to nie jest coś, co mamy dane na stałe. Zawsze możemy zmienić swój styl poprzez koloryzację, a słabe i łamliwe włosy - naprawić za pomocą odpowiednich zabiegów czy suplementów diety, czy wreszcie, zakręcić je albo wyprostować.

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant'); if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]