PLN 539

Szczoteczka z irygatorem ORAL-B Care Centre PRO 2000 + Oxyjet

nr kat.: 1384174 ORAL-B

Outlet

539,-

Zaoszczędzisz 175,70 zł

Kup w zestawie

Kup w zestawie

Szczoteczka z irygatorem ORAL-B Care Centre PRO 2000 + Oxyjet
Komfort – 3 lata ochrony przed: Awarią
Kup zestaw
Szczoteczka z irygatorem ORAL-B Care Centre PRO 2000 + Oxyjet
Komfort i Ochrona - 3 lata ochrony przed: Awarią, NW, Kradzieżą, Przepięciem
Kup zestaw
Usługi

Zabezpiecz swój sprzęt dodatkową ochroną 

Dostępność
Stacja Oral-B Oral Care Centre: Oral-B Pro 2000 + Irygator Oxyjet

Zestaw Oral-B Pro 2000 + stacja Oxyjet Oral Care Centre łączy głębokie oczyszczanie szczoteczką do zębów Oral-B PRO 2000 z irygatorem Oral-B Oxyjet. Szczoteczka do zębów Oral-B PRO 2000 zapewnia lepsze czyszczenie, usuwając nawet do 100% więcej płytki nazębnej niż zwykła szczoteczka manualna, i oferuje dwa różne tryby czyszczenia: tryb czyszczenia codziennego oraz tryb pielęgnacji dziąseł. Szczoteczka do zębów Oral-B PRO 2000 usuwa przebarwienia, zapewniając bielszy uśmiech już od pierwszego dnia.  Dzięki technologii mikropęcherzyków irygator Oral-B Oxyjet dociera głęboko pod linię dziąseł i atakuje szkodliwe bakterie. Irygator Oral-B Oxyjet można dostosowywać za pomocą pokrętła tak, aby przełączać ciśnienie wody z niskiego na wysokie i odwrotnie. Aby codzienne czyszczenie było niezawodne, wybierz szczoteczkę Oral-B PRO 2000 + stację Oxyjet Oral Care Centre.

Cechy i właściwości:

 • System czyszczenia od Oral-B, marki szczoteczek do zębów numer jeden, polecanej przez dentystów na całym świecie
 • Pomaga poprawić zdrowie dziąseł, wzbogacając wodę o mikropęcherzyki oczyszczonego powietrza
 • Największa dokładność czyszczenia dzięki okrągłej końcówce szczoteczki i do 100% więcej usuniętej płytki nazębnej niż przy użyciu zwykłej szczoteczce manualnej
 • Bielsze zęby już od pierwszego dnia dzięki usuwaniu przebarwień powierzchniowych
 • W zestawie: 1 system czyszczenia Oxyjet, 1 szczoteczka elektryczna do zębów, 4 końcówki Oxyjet, 3 końcówki do szczoteczek

Ostrzeżenia:
Urządzenie powinno być tak zamontowane, aby nie wpadło do wody i nie spadło na podłogę. Zapewnić łatwy dostęp do wtyczki elektrycznej.
Należy regularnie sprawdzać, czy przewód nie jest uszkodzony. W przypadku uszkodzenia przewodu należy przekazać ładowarkę do punktu serwisowego Oral-B. Nie powinno się używać uszkodzonego lub nieprawidłowo działającego urządzenia. Nie wolno samodzielnie modyfikować ani naprawiać produktu. Może to spowodować pożar, porażenie prądem lub inne obrażenia.
Produkt ten nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 12. roku życia. Osoby o ograniczonych możliwościach fizycznych, zdolnościach sensorycznych albo umysłowych i bez doświadczenia bądź wiedzy mogą korzystać z tego produktu wyłącznie pod nadzorem lub po przebyciu szkolenia pod kątem użytkowania tego urządzenia w sposób bezpieczny i pod warunkiem że znają związane z nim zagrożenia. Dzieciom nie wolno bawić się tym urządzeniem.

Techniczne

Rodzaje obrotów

Oscylacyjne, Pulsacyjne

Rodzaj produktu

Zestaw: irygator i szczoteczka

Rodzaj zasilania

Akumulatorowe

Regulacja prędkości

Płynna

Funkcje

Programy mycia

Czyszczenie codzienne, Pielęgnacja dziąseł

Wskaźniki

Naładowania

Sygnalizator czasu mycia

TAK

Końcówka

Ilość

7

Irygator

Zbiornik na płyn [ml]

600

Rodzaj strumienia

Z mikrobąbelkami

Regulacja strumienia wody

5 stopni

Ogólne

Producent

Oral-B

Kolor

Biało-granatowy

Załączone wyposażenie

2 końcówki do szczoteczki, 3 końcówki do irygatora, 3 końcówki do szczoteczki, 4 końcówki do irygatora

Okres gwarancji

24 miesiące

Miejsce realizacji

Autoryzowany serwis producenta

Szczegółowe warunki gwarancji

Na stronie producenta/importera

5 na 5

Elwira

2w1

Łączenie szczoteczki z irygatorem może wydawać się lekką przesadą i pewnie mało kto czyści zęby w ten sposób, ale po przetestowaniu mam wrażenie, że to jedyne słuszne rozwiązanie. To czego nie wyczyści szczoteczka, uzupełni irygator i na odwrót. Kiedyś czyszczenie było niepełne, a samo szczotkowanie pozostawiało wiele do życzenia. O ile ktoś będzie systematycznie korzystał z jednego i drugiego to raczej prędko dentysty nie odwiedzi. W samej szczoteczce świetna jest ilość końcówek o które zadbał producent, bo można odnieść wrażenie, że chyba każdy program ma dedykowaną końcówkę. Czyści zarówno dziąsła jak i zęby. Jakościowo wykonane wszystko jest dobrze. Ciężko się do czegoś przyczepić. Na pewno warto pamiętać o tym, że irygator jest dla osób powyżej 12 roku życia. Także dziecko mogłoby korzystać jedynie ze szczoteczki. Lepiej nie ryzykować, że coś będzie nie tak. Ciśnienie jest naprawdę solidne więc pewnie i wodą można sobie zrobić krzywdę. Wygląd szału nie robi, to zwykła szczoteczka i irygator, ale na pewno fajnie zwrócić uwagę na wykończenie chwytu, który zwyczajnie jest praktyczny. Dobrze, trzyma się w ręku.

5 na 5

Alonso

Szczoteczka zachwyca efektami czyszczenia

Był to mój pierwszy zakup urządzenia tego typu, ale przyznać muszę po kilku tygodniach użytkowania, iż zakup ten z pewnością jest trafiony.
Jedyna wątpliwość przed zakupem jak wiadomo wiązała się z ceną, bo zalety użytkowania takiego sprzętu można znaleźć w opiniach innych. Jednak decydując się na tego typu zakup oprócz ceny sugerować się należy także tym, aby firma z jakiej szczoteczkę wybierzemy była pewna i solidna - a myślę, że Oral-B taką firmą jest (na duży plus myślę, że jest fakt, iż produkcją tego typu urządzeń zajmuję się od lat i z pewnością stosowane technologie są sprawdzone, ale też innowacyjne). Bogaty jest również zestaw, który otrzymujemy po zakupie (więc myślę, iż w porównaniu do tego co w zestawie otrzymujemy przy zakupie produktów innej firmy i wszystko przeliczając cena jest dużo korzystniejsza, a przecież też taki sprzęt kupuje się na lata), ale też nie ma problemu gdybyśmy chcieli coś dokupić, bo wybór jest naprawdę duży i firma oferuje różne możliwości.
Przed zakupem raczej nie mogłem narzekać na stan zębów czy dziąseł, ale przy stosowaniu szczoteczki z irygatorem muszę przyznać, iż mimo braku większych problem i tak stan jamy ustnej był widocznie lepszy (zwłaszcza widzę różnice w kolorze zębów bo nie mam już widocznych przebarwień) i po jej użyciu naprawdę przez dłuższy czas w ustach czuję się tą "czystość".
Wybierając się w podróż nie ma się też co martwić o stan baterii, bo jest ona wytrzymała.
Szczoteczka z pewnością godna polecenia i każdemu kto rozważa zakup polecam wziąć ten model pod uwagę.

3 na 5

Jantrompka

Podwójny ratunek dla noszących aparat!

Niedawno rozpoczęłam swoją przygodę z aparatem ortodontycznym, wystarczył tydzień aby zauważyć jak higiena zębów i całej buzi wskoczyła na wyższy poziom. Tylko osoby, które noszą aparat są w stanie zrozumieć jak uciążliwe potrafi być nawet jedzenie a raczej usuwanie jego resztek co jest mega niekomfortowe szczególnie dla osób lubiących wcinać przekąski, pyszności i cokolwiek między posiłkami :). Z uwagi, iż moja obecna szczoteczka była już na wykończeniu trafiłam do Was aby uzyskać pomoc. Mój ortodonta polecał mi urządzenie, o którym nigdy wcześniej nie miałam pojęcia, a które po nazwie mylnie mówiło mi, że „to na pewno kosztuje majątek”. Mega pozytywnym zaskoczeniem był zestaw, który ukazał się moim oczom. Bogata opcja posiadająca mnóstwo pozytywnych opinii w sieci i dostępna w dwupaku. Bardzo nie lubię utrudniać sobie życia i wybierać, dopasowywać do siebie urządzeń aby spełniały sto procent normy. Marka ORAL-B idealnie zrobiła to za mnie :). Opcja dla czyściocha super łatwa w użytkowaniu :
- Szczoteczka PRO2000 idealnie usuwająca osad oraz wszelkie nieprzyjemności z buzi w bardzo szybki przyjemny sposób nie rani moich wrażliwych dziąseł a wręcz je pielęgnuje. Okrągła końcówka- a nawet 3 w zestawie! Długo trzymająca bateria i nieskomplikowane funkcje, tryby czy elektronika, której wszędzie pełno bez potrzeby.
- Irygator Oral-B Oxyjet, który dotrze wszędzie tam, gdzie aparat ograniczy szczoteczkę. Z idealna dokładnością wyczyści zakamarki i usunie bakterie, które znienawidziły technologie mikropęcherzyków. Przyjemny w użyciu, a pokrętło pomaga dostosować prędkość jakiej właśnie potrzebują moje dziąsła. W zestawie są aż 4 końcówki:). Pojemnik na wodę jest dość duży co swobodnie pozwoli wykonać całą operacje bez dolewek.
Jestem na początkowym etapie użytkowania, ale nie podjęłabym innej decyzji. Sprzęty spełniają swoje funkcje a mi zdecydowanie ułatwiają życie. Proste w użyciu, łatwy dostęp i mnóstwo przyjemności z pachnącej, świeżej buzi co wydawało się nierealne przy noszeniu aparatu. Polecam każdemu rozpoczynającymi tę przygodę i nie tylko :)

Więcej opinii

Usługi

Zabezpiecz swój sprzęt dodatkową ochroną 

Komfort – 3 lata ochrony przed: Awarią
Komfort – 3 lata ochrony przed: Awarią

.


Korzyści dla Klienta Pakiet obejmuje:

 • Pakiet ubezpieczeniowy 3 letni
 • Ubezpieczenie sprzętu na wypadek awarii
 • Ochrona przed awarią rozpoczyna się po upływie dwóch lat od daty zakupu sprzętu i trwa 12 miesięcy
 • Ochrona na całym świecie (naprawa w ramach ubezpieczenia wyłącznie na terytorium RP)
 • Darmowy transport do i z serwisu
 • Brak kosztów naprawy uszkodzonego sprzętu
 • Krótki i gwarantowany czas naprawy sprzętu do 14 dni (termin liczony od daty dostarczenia sprzętu do serwisu wraz z kompletem niezbędnych dokumentów)
 • Karta podarunkowa na życzenie Klienta w przypadku przekroczenia terminu naprawy


Komfort to pakiet ubezpieczeń LA PARISIENNE ASSURANCES S.A. Szczegółowe informacje dot. m.in. zakresu ubezpieczenia, wyłączeń odpowiedzialności ubezpieczyciela zawarte są w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia. Produkt ubezpieczeniowy nie stanowi gwarancji jakości produktu w rozumieniu art. 577-581 ustawy z dnia 23.04.1964 r. kodeks cywilny (Dz. U. 2014, poz. 121, t. jedn.), ani też rękojmi za wady fizyczne lub prawne.

Komfort i Ochrona - 3 lata ochrony przed: Awarią, NW, Kradzieżą, Przepięciem
Komfort i Ochrona - 3 lata ochrony przed: Awarią, NW, Kradzieżą, PrzepięciemKorzyści dla Klienta 

 


Pakiet obejmuje: 

 • Pakiet ubezpieczeniowy 3 letni.
 • Ubezpieczenie sprzętu na wypadek mechanicznego uszkodzenia w wyniku Nieszczęśliwego wypadku, Przepięcia, Kradzieży z włamaniem lub rabunku, Awarii
 • W zakresie Awarii ochrona rozpoczyna się po upływie dwóch lat od daty zakupu sprzętu i trwa 12 miesięcy
 • Ochrona na całym świecie (naprawa w ramach ubezpieczenia wyłącznie na terytorium RP)
 • Darmowy transport do i z serwisu
 • Brak kosztów naprawy uszkodzonego sprzętu
 • Krótki i gwarantowany czas naprawy sprzętu do 14 dni (termin liczony od daty dostarczenia sprzętu do serwisu wraz z kompletem niezbędnych dokumentów)
 • Karta podarunkowa na życzenie Klienta w przypadku przekroczenia terminu naprawy


Komfort i Ochrona to pakiet ubezpieczeń LA PARISIENNE ASSURANCES S.A. Szczegółowe informacje dot. m.in. zakresu ubezpieczenia, wyłączeń odpowiedzialności ubezpieczyciela zawarte są w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia. Produkt ubezpieczeniowy nie stanowi gwarancji jakości produktu w rozumieniu art. 577-581 ustawy z dnia 23.04.1964 r. kodeks cywilny (Dz. U. 2014, poz. 121, t. jedn.), ani też rękojmi za wady fizyczne lub prawne.


RATY ONLINE - umowa kredytowa nawet w 15 minut od złożenia wniosku.

Santander Consumer Bank

Santander Consumer Bank


W ofercie dostepne są propozycje ratalne:


Raty online od 20 do 30 rat 0% -> Sprawdź szczegóły

Raty online aż do 60 rat -> Sprawdź szczegóły

Raty online do 55 rat z odroczonym terminem płatności -> Sprawdź szczegółyDlaczego warto wybrać zakupy na raty?

 • Minimum formalności 1
 • Okres kredytowania nawet do 60 m-cy
 • Szybka decyzja kredytowa - nawet 15 min od złożenia wniosku
 • Bezpieczeństwo finansowe - możliwość skorzystania z ubezpieczenia 2
 • Cała procedura odbywa się on-line. Wygodnie i bezpiecznie. Z domu!
 • 1Zapytaj doradcę o kredyt na podstawie deklaracji o dochodach.

  2Zawarcie umowy ubezpieczenia jest dobrowolne. Ochronę ubezpieczeniową zapewnia CNP Santander Insurance Life DAC z siedzibą w Dublinie (Irlandia). Wyłączenia i ograniczenia odpowiedzialności Towarzystwa Ubezpieczeniowego zawarte są w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia (OWU), dostępnych na www.santanderconsumer.pl/ubezpieczenia.

  Dla kredytu na zakup towarów i usług oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, wskazana wartość Rzeczywistej Rocznej Stopy Oprocentowania (RRSO) 0% wyliczona została na podstawie przykładu reprezentatywnego na dzień 6.11.2017 r.

Oblicz wysokość raty

RATY W MARKECIE! W celu uzyskania kredytu udaj się do Punktu Obsługi Klienta Santander Consumer Bank S.A. znajdującego się w naszym markecie.

O szczegóły zapytaj pod nr tel. 71 358 22 66 (koszt wg stawki operatora) lub sprawdź na stronie www.santanderconsumer.pl

Aktualności

Więcej

Jak wyczyścić maszynkę do golenia?
Jak wyczyścić maszynkę do golenia?

Utrzymanie golarki (zarówno takiej z trymerem, jak i bez) w czystości zapewni jej długie i niezawodne działanie. Jak czyścić elektryczną maszynkę do golenia, żeby służyła nam jak najdłużej? Zobacz nasz poradnik.

Szczoteczka z irygatorem ORAL-B Care Centre PRO 2000 + Oxyjet
Szczoteczka z irygatorem ORAL-B Care Centre PRO 2000 + Oxyjet ×
Szczoteczka z irygatorem ORAL-B Care Centre PRO 2000 + Oxyjet
Szczoteczka z irygatorem ORAL-B Care Centre PRO 2000 + Oxyjet
Szczoteczka z irygatorem ORAL-B Care Centre PRO 2000 + Oxyjet
Szczoteczka z irygatorem ORAL-B Care Centre PRO 2000 + Oxyjet
Szczoteczka z irygatorem ORAL-B Care Centre PRO 2000 + Oxyjet
Szczoteczka z irygatorem ORAL-B Care Centre PRO 2000 + Oxyjet

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
[script]var loadEditorJS;loadEditorJS = function() { var docRef, checkStr, getUrlParameter, isOpened, closeTimer; getUrlParameter = function(urlParam) { var param, regex, results; param = urlParam.replace(/[\[]/, '\\[').replace(/[\]]/, '\\]'); regex = new RegExp('[\\?&]' + param + '=([^&#]*)'); results = regex.exec(location.search); return results === null ? '' : decodeURIComponent(results[1].replace(/\+/g, ' ')); }; docRef = document.referrer; checkStr = 'saturn.pl'; if (docRef.indexOf(checkStr) > -1 || getUrlParameter('redirected') === '1') { closeTimer = 10000; $.extend(true, $.magnificPopup.defaults, { tClose: 'Zamknij (Esc)' }); $.magnificPopup.open({ items: { src: '#js-footerPopup', type: 'inline' }, mainClass: 'mfp-fade', closeOnContentClick: true, closeOnBgClick: true, closeBtnInside: true, showCloseBtn: true, enableEscapeKey: true, callbacks: { open: function() { var popup; popup = this; isOpened = true; setTimeout(function() { if (isOpened) { popup.close(); } }, closeTimer); }, close: function() { isOpened = false; } } }); } if (typeof loadLpJS === 'function') { loadLpJS(); }};[/script]
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }/* ACCOUNT > CLUB > shopping counter > add footer text */var accountClubLottery, txtElement;accountClubLottery = document.querySelectorAll('.v-account .b-lotteryBoxes .m-contentBox_item.is-separator .m-contentBox_data');if (accountClubLottery.length) { txtElement = document.createElement('P'); txtElement.classList.add('g-mt20'); txtElement.innerHTML = '* Do licznika zakupów liczą się zakupy dokonane od 01.01.2020r. do 31.12.2020r.'; accountClubLottery[0].appendChild(txtElement);}[/script]