Porównywarka (0)
PLN

Termometr NENO Medic T05

nr kat.: 1443458
Termometr  NENO Medic T05
Termometr  NENO Medic T05
Termometr  NENO Medic T05
Termometr  NENO Medic T05
Termometr  NENO Medic T05
Termometr  NENO Medic T05
Wybrany wiatrak 50% taniej

Zabezpiecz swój sprzęt dodatkową ochroną

Opis i specyfikacjaMedic T05

DZIECINNIE PROSTE
Z Neno Medic T05 możesz bezpiecznie i łatwo zmierzyć temperaturę ciała małego dziecka. Wyceluj sensor w czoło Twojej pociechy i naciśnij przycisk, a pomiar pojawi się na wyświetlaczu urządzenia.

Medic T05

CZYTELNY WYŚWIETLACZ
Duże, czytelne cyfry na wyświetlaczu termometru bezdotykowego Neno Medic T05 sprawiają, że z łatwością odczytasz zmierzoną temperaturę. Dodatkowo, na wyświetlaczu widać informacje takie jak włączony tryb lub jednostka pomiaru.

Medic 5

NOWOCZESNY DESIGN
Obsługa termometru bezdotykowego Neno Medic T05 jest wyjątkowo prosta. Wystarczy nacisnąć jeden przycisk by włączyć urządzenie i wykonać pomiar. Rączka termometru cechuje się ergonomicznym kształtem ułatwiającym chwyt i korzystanie z urządzenia.

Medic T05

PAMIĘĆ DO 34 POMIARÓW
Termometr bezdotykowy Neno Medic T05 zapamiętuje do 34 wykonanych pomiarów temperatury, pozwalającCi dokładnie śledzić historię przebiegu choroby i porównywać pomiary z różnych dni.

Medic T05

3 KOLORY WYŚWIETLACZA
Termometr bezdotykowy Neno Medic T05 od razu Cię ostrzeże, gdy zmierzona temperatura będzie zbyt wysoka. Kolor wyświetlacza urządzenia zmieni się na żółty przy gorączce lub na czerwony przy wysokiej gorączce.

Medic T05

TECHNOLOGIA PODCZERWIENI
Termometr Neno Medic T05 bezdotykowo odbiera fale promieniowania podczerwonego i na ich podstawie określa temperaturę ciała lub przedmiotu.

Medic T05

PROFESJONALNY POMIAR
Neno Medic T05 to wyrób medyczny, dzięki czemu może być również wykorzystany np. w szpitalach. Urządzenie jest zarejestrowane w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych.

Medic T05

TRYB POMIARU OBIEKTU
Termometr Neno Medic T05 sprawdza się również w wielu innych sytuacjach. Upewnij się, że temperatura wody w wanience jest odpowiednia dla Twojego maluszka, a przygotowany wcześniej termoforek nie poparzy brzuszka Twojej pociechy.

Medic T05Techniczne

Rodzaj

Bezdotykowy

Rodzaj zasilania

Bateryjne

Rodzaj baterii

2 x AAA

Konstrukcja

Ergonomiczny kształt, Obsługa jednym przyciskiem, Urządzenie bezrtęciowe

Zastosowane technologie

System podczerwieni

Inne

Czerwona lampka sygnalizująca gorączkę, Pomiar temperatury w stopniach Celsjusza i Fahrenheita, Zielona lampka sygnalizująca prawidłową temperaturę, 3 kolory na wyswietlaczu LED dla wskazania zakresu temperatury

Funkcje

Automatyczne wyłączanie

Po 1 min.

Dodatkowe pomiary

Pomiar temperatury mleka dla niemowląt, Pomiar temperatury obiektu, Pomiar temperatury płynów, Pomiar temperatury pokarmu, Pomiar temperatury w pomieszczeniu

Komunikacja

Alarm w przypadku podwyższonej temperatury, Wskaźnik rozładowania baterii, Wyświetlacz elektroniczny

Pomiar

Miejsce pomiaru

Czoło

Zakres pomiaru [st. C]

34-43

Technologia pomiaru

Podczerwień