PLN 419

Trymer BRAUN MGK 7020

nr kat.: 1398851 BRAUN
Kup w zestawie

Kup w zestawie

Trymer BRAUN MGK 7020
Komfort – 3 lata ochrony przed: Awarią
Kup zestaw
Trymer BRAUN MGK 7020
Komfort i Ochrona - 3 lata ochrony przed: Awarią, NW, Kradzieżą, Przepięciem
Kup zestaw
Usługi

Zabezpiecz swój sprzęt dodatkową ochroną 

Dostępność

Wielofunkcyjny zestaw do strzyżenia Braun to doskonałe urządzenie do przycinania włosów na całym ciele. Dzięki inteligentnym nasadkom z łatwością użyjesz jej na 9 różnych sposobów.


Korzyści:

 • Dzięki praktycznym końcówkom  idealny do różnych zadań
 • Precyzyjne golenie
 • W 100% wodoodporny do stosowania pod prysznicem i łatwy do czyszczenia
 • Dwie stałe nasadki grzebieniowe z 13 precyzyjnymi ustawieniami długości w krokach co 2 mm zapewniają zawsze dokładny wygląd
 • Ultra-ostre ostrza wykonane ze stali nierdzewnej zapewniają, że nawet długie lub grube włosy nie stanowią wyzwania - nic nie ciągnie i nie wyrywa
Techniczne

Rodzaj systemu golącego

Trymer pomiędzy ostrzami

Trymer

Do nosa i uszu, Do stylizacji brody, Do włosów

Ilość ustawień długości

13

Minimalna długość [mm]

0.5

Maksymalna długość [mm]

21

Zasilanie

Akumulatorowe

Napięcie

Automatyczne dostosowanie do 100-240 V

Czas pracy bezprzewodowej [min]

100

Czas ładowania [min]

60

Funcje

Komunikacja

Kontrolka LED sygnalizująca ładowanie i niski poziom baterii

Sposób użytkowania

Na mokro Na sucho

Czyszczenie

Pod bieżącą wodą, Szczoteczką

Ogólne

Producent

Braun

Kolor

Czarno-niebieski

Załączone wyposażenie

Głowica goląca do ciała, Maszynka do golenia Gillette Fusion ProGlide, Stacja ładowania, Trymer do brody, Trymer do nosa i uszu, 4 nasadki

Okres gwarancji

24 miesiące

Miejsce realizacji

Autoryzowany serwis producenta

Szczegółowe warunki gwarancji

Na stronie producenta/importera

5 na 5

„ Nucę w realu, o mój Ty drwalu”

Mój mąż jeszcze do niedawna nosił się z krótkim zarostem, jednak niedawno oznajmił, że nadszedł czas na nowy image i chce być drwalem i mieć takową brodę!:) Zapuścił więc „krzaczory” na brodzie i pod nosem, jednak nie przypominało to ani zarostu na drwala, ale zarost na tzw. chaos! Coś trzeba było z tym zrobić! Mąż nie miał ani dobrej golarki, ani trymera, więc postanowiłam wziąć sprawę w swoje ręce, udać się do Media Markt, skonsultować sprawę ze sprzedawcą z działu i zakupić mężowi trymer, który, miałam nadzieję, spełni moje, a przede wszystkim jego oczekiwania! Czy tak się stało i mój podarek okazał się strzałem w 10-kę? Opiszę, to wszystko w formie 10-punktowego dekalogu!

1. Nie ocenia się książki po okładce? A jednak coś w tym jest! Jak zobaczyłam opakowanie w sklepie od razu zwróciłam uwagę na magiczną liczbę 10:) Urządzenie jest wszechstronne, wielofunkcyjne i już wtedy byłam pewna, że takowy trymer na pewno mężowi dogodzi:)!
2. I dogodził! Sam zestaw nakładek do zarostu zrobił na ślubnym wielkie wrażenie (nakładki do trymowaniu krótszego, bądź dłuższego zarostu, nasadka do podgalania, nasadka konturowa, nasadka do usuwania włosów z uszu i nosa czy nasadka służąca do wygalania włosów z większych partii ciała, np. klatka piersiowa, nogi!)
3. System Wet&Dry oznacza, że z trymera możemy korzystać jak i na sucho, tak i na mokro!
4. Sama budowa, to już majstersztyk od firmy Braun. Metalowa stopa, ostrze, na które sam producent zapewnia dożywotnią gwarancję na ich ostrość!
5. Trymer BRAUN MGK 7020 znakomicie radzi sobie z każdą partią ciała, jednak co najważniejsze, jak twierdzi ślubny daje radę (jak to skromnie stwierdził), jeśli chodzi o … brodę i wąsy!
6. Słowa ślubnego! Maszynka świetnie prowadzi się po twarzy, nie powoduje żadnych podrażnień, do tego jest bardzo opływowa, lekka, a odpowiednie nakładki, które w razie potrzeby szybko się zmienia, idealnie dopasowują się do zarostu
7. Golenie/trymerowanie męża to czas około 10 minut. Trymeruje/przycina zarost 2 razy w tygodniu, a więc na jednym ładowaniu, trymer funkcjonuje przynajmniej miesiąc, a może i ciut dłużej!
8. Jeśli chodzi o kolejne parametry techniczne, które są stricte ważne dla ślubnego (początkujący drwal), to zakres długości tegoż trymera, który opiewa od 0,5 mm do aż 21! Tutaj brodę wystylizuje się od małego rębajły siekierką, po znamiennego drwala, który pale przenosi na własnych ramionach do tartaku:)
9. Trymer nie tylko uczynił z mojego męża prawdziwego drwala, ale niemalże modela największych wybiegów! Pięknie podcięte baczki, wyregulowane brwi! Urządzenie naprawdę innowacyjne, warte swojej ceny!
10. A co dla nas najważniejsze, to wielkie bezpieczeństwo, o które Braun znakomicie zadbał! W domu hasają dzieciaki, które wszędzie swoją maleńką rączkę wsadzą. Tak jest i u nas! Trymer BRAUN MGK 7020 jest jednak sam w sobie urządzeniem bardzo bezpiecznym, a przycisk włącznik/wyłącznik trzymamy non stop przez 3 sekundy, powoduje, że trymer natychmiastowo się blokuje! Działa, to również w drugą stronę jak chcemy ponownie g uruchomić. Mam wówczas pewność, że jak ślubny gdzieś go zostawi nic złego się nie stanie!Trymer BRAUN MGK 7020 okazał się naprawdę idealnym prezentem, z którym mąż się nie rozstaje! Choć nie z wszystkich funkcji korzysta, przynajmniej jeszcze … (np. nasadka do czyszczenia nosa, uszu). W tym aspekcie ślubny ma swój wypróbowany rytuał czyszczący a la woskowanie, choć :) Bateria litowo-jonowa trzyma tyle ile trzeba (około 100minut). Na trymerze jest również specjalna ledowa dioda, gdzie kolor pokazuje w jakim stanie ładowania jest trymer/golarka). Poza tym łatwo i szybko się ładuje, choć jak twierdzi mąż jedno porządne ładowanie starcza dla niego na dobry miesiąc! Czyszczenie również jest proste przy użyciu specjalnego pędzelka dołączonego do zestawu! Moim skromnym zdaniem, taki Trymer BRAUN MGK 7020 powinien mieć każdy mężczyzna, który ma na sobie choć trochę włosia, wartego do przystrzyżenia, bądź wymodelowania:)! Cena w porównaniu do innych porównywalnych trymerów, golarek różnych firm, a robiłam odpowiedni rekonesans, jest naprawdę konkurencyjna! A patrząc na te 10 nakładek i wielofunkcyjność, uważam (podobnie jak szanowny małżonek), że nie ma co się dłużej zastanawiać (i tu apeluję głównie do kobiet)! Jeśli chcecie zrobić super prezent dla swojego chłopaka, narzeczonego, męża, partnera, itp. … obierajcie azymut Media Markt i chybcikiem pędźcie po Trymer BRAUN MGK 7020! Na pewno Wasza „druga połówka” będzie przeszczęśliwa!

5 na 5

Jeden sprzęt - wiele możliwości

Jest lekki, ergonomiczny, ostrza nie tępią się. Daje pole do popisu: zakres zarostu 0,5-21 mm. Obsługa jest intuicyjna. Ładowanie ok. 1h. Wielki plus: akcesoria! Trymer do brody, nosa, głowica do ciała. W ciągu 100 minut pracy baterii jak profesjonalista strzygę zarost.

5 na 5

Nadaj kształt swoim pomysłom!

Będąc fanem funkcjonalnych rozwiązań wybrałem zestaw 10 w 1 - trymer Braun MGK 7020. Jeden sprzęt - nieograniczone możliwości.
Trymer jest lekki, ergonomiczny kształt zapewnia komfort pracy, ostrza- nie tępią się i nie rdzewieją.
Ten trymer daje mi pole do popisu: zakres długości zarostu od 0,5 mm do aż 21 mm. Obsługa jest intuicyjna, kontrolka sygnalizuje potrzebę ładowania trwającego około 1h.
Największy plus: akcesoria! Trymer do brody, głowica do ciała, dodatkowe nasadki oraz trymer do nosa i uszu.
Teraz nic nie jest w stanie ograniczyć mojej wyobraźni - w ciągu 100 minut bezprzewodowej pracy z precyzją profesjonalisty strzygę zarost, włosy i tworzę kontury. Polecam.

Więcej opinii

Usługi

Zabezpiecz swój sprzęt dodatkową ochroną 

Komfort – 3 lata ochrony przed: Awarią

Komfort – 3 lata ochrony przed: Awarią

.


Korzyści dla Klienta Pakiet obejmuje:

 • Pakiet ubezpieczeniowy 3 letni
 • Ubezpieczenie sprzętu na wypadek awarii
 • Ochrona przed awarią rozpoczyna się po upływie dwóch lat od daty zakupu sprzętu i trwa 12 miesięcy
 • Ochrona na całym świecie (naprawa w ramach ubezpieczenia wyłącznie na terytorium RP)
 • Darmowy transport do i z serwisu
 • Brak kosztów naprawy uszkodzonego sprzętu
 • Krótki i gwarantowany czas naprawy sprzętu do 14 dni (termin liczony od daty dostarczenia sprzętu do serwisu wraz z kompletem niezbędnych dokumentów)
 • Karta podarunkowa na życzenie Klienta w przypadku przekroczenia terminu naprawy


Komfort to pakiet ubezpieczeń LA PARISIENNE ASSURANCES S.A. Szczegółowe informacje dot. m.in. zakresu ubezpieczenia, wyłączeń odpowiedzialności ubezpieczyciela zawarte są w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia. Produkt ubezpieczeniowy nie stanowi gwarancji jakości produktu w rozumieniu art. 577-581 ustawy z dnia 23.04.1964 r. kodeks cywilny (Dz. U. 2014, poz. 121, t. jedn.), ani też rękojmi za wady fizyczne lub prawne.

Komfort i Ochrona - 3 lata ochrony przed: Awarią, NW, Kradzieżą, Przepięciem

Komfort i Ochrona - 3 lata ochrony przed: Awarią, NW, Kradzieżą, PrzepięciemKorzyści dla Klienta 

 


Pakiet obejmuje: 

 • Pakiet ubezpieczeniowy 3 letni.
 • Ubezpieczenie sprzętu na wypadek mechanicznego uszkodzenia w wyniku Nieszczęśliwego wypadku, Przepięcia, Kradzieży z włamaniem lub rabunku, Awarii
 • W zakresie Awarii ochrona rozpoczyna się po upływie dwóch lat od daty zakupu sprzętu i trwa 12 miesięcy
 • Ochrona na całym świecie (naprawa w ramach ubezpieczenia wyłącznie na terytorium RP)
 • Darmowy transport do i z serwisu
 • Brak kosztów naprawy uszkodzonego sprzętu
 • Krótki i gwarantowany czas naprawy sprzętu do 14 dni (termin liczony od daty dostarczenia sprzętu do serwisu wraz z kompletem niezbędnych dokumentów)
 • Karta podarunkowa na życzenie Klienta w przypadku przekroczenia terminu naprawy


Komfort i Ochrona to pakiet ubezpieczeń LA PARISIENNE ASSURANCES S.A. Szczegółowe informacje dot. m.in. zakresu ubezpieczenia, wyłączeń odpowiedzialności ubezpieczyciela zawarte są w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia. Produkt ubezpieczeniowy nie stanowi gwarancji jakości produktu w rozumieniu art. 577-581 ustawy z dnia 23.04.1964 r. kodeks cywilny (Dz. U. 2014, poz. 121, t. jedn.), ani też rękojmi za wady fizyczne lub prawne.


RATY ONLINE - umowa kredytowa nawet w 15 minut od złożenia wniosku.

Santander Consumer Bank

Santander Consumer Bank


W ofercie dostepne są dwie propozycje ratalne:


Do 12x0% (dotyczy zakupu towarów na kwotę min. 1500 zł) -> Sprawdź szczegóły

od 3 do 60 miesiecy -> Sprawdź szczegółyDlaczego warto wybrać zakupy na raty?

 • Minimum formalności 1
 • Okres kredytowania nawet do 60 m-cy
 • Szybka decyzja kredytowa - nawet 15 min od złożenia wniosku
 • Bezpieczeństwo finansowe - możliwość skorzystania z ubezpieczenia 2
 • Cała procedura odbywa się on-line. Wygodnie i bezpiecznie. Z domu!
 • 1Zapytaj doradcę o kredyt na podstawie deklaracji o dochodach.

  2Zawarcie umowy ubezpieczenia jest dobrowolne. Ochronę ubezpieczeniową zapewnia CNP Santander Insurance Life DAC z siedzibą w Dublinie (Irlandia). Wyłączenia i ograniczenia odpowiedzialności Towarzystwa Ubezpieczeniowego zawarte są w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia (OWU), dostępnych na www.santanderconsumer.pl/ubezpieczenia.

  Dla kredytu na zakup towarów i usług oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, wskazana wartość Rzeczywistej Rocznej Stopy Oprocentowania (RRSO) 0% wyliczona została na podstawie przykładu reprezentatywnego na dzień 6.11.2017 r.

Oblicz wysokość raty

RATY W MARKECIE! W celu uzyskania kredytu udaj się do Punktu Obsługi Klienta Santander Consumer Bank S.A. znajdującego się w naszym markecie.

O szczegóły zapytaj pod nr tel. 71 358 22 66 (koszt wg stawki operatora) lub sprawdź na stronie www.santanderconsumer.pl

Aktualności

Więcej

Trymer BRAUN MGK 7020
Trymer BRAUN MGK 7020 ×
Trymer BRAUN MGK 7020
Trymer BRAUN MGK 7020
Trymer BRAUN MGK 7020

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
[script]var loadEditorJS;loadEditorJS = function() { var docRef, checkStr, getUrlParameter, isOpened, closeTimer; getUrlParameter = function(urlParam) { var param, regex, results; param = urlParam.replace(/[\[]/, '\\[').replace(/[\]]/, '\\]'); regex = new RegExp('[\\?&]' + param + '=([^&#]*)'); results = regex.exec(location.search); return results === null ? '' : decodeURIComponent(results[1].replace(/\+/g, ' ')); }; docRef = document.referrer; checkStr = 'saturn.pl'; if (docRef.indexOf(checkStr) > -1 || getUrlParameter('redirected') === '1') { closeTimer = 10000; $.extend(true, $.magnificPopup.defaults, { tClose: 'Zamknij (Esc)' }); $.magnificPopup.open({ items: { src: '#js-footerPopup', type: 'inline' }, mainClass: 'mfp-fade', closeOnContentClick: true, closeOnBgClick: true, closeBtnInside: true, showCloseBtn: true, enableEscapeKey: true, callbacks: { open: function() { var popup; popup = this; isOpened = true; setTimeout(function() { if (isOpened) { popup.close(); } }, closeTimer); }, close: function() { isOpened = false; } } }); } if (typeof loadLpJS === 'function') { loadLpJS(); }};[/script]
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }/* ACCOUNT > CLUB > shopping counter > add footer text */var accountClubLottery, txtElement;accountClubLottery = document.querySelectorAll('.v-account .b-lotteryBoxes .m-contentBox_item.is-separator .m-contentBox_data');if (accountClubLottery.length) { txtElement = document.createElement('P'); txtElement.classList.add('g-mt20'); txtElement.innerHTML = '* Do licznika zakupów liczą się zakupy dokonane od 01.01.2020r. do 31.12.2020r.'; accountClubLottery[0].appendChild(txtElement);}[/script]