MediaMarkt - sklep internetowy - RTV, AGD, komputery

Porównywarka (0)

Masażery do stóp (3)

Termometr na podczerwień za 1 zł
Termometr na podczerwień za 1 zł
619,-
Raty Online
19,44 x 41 rat i 6 miesięcy nie płacisz
Taniej do-98%
Taniej do-99%
Taniej do-98%
Taniej do-99%
149,-
168
Taniej o 19
20 40 100 liczba produktów

Masażery do stóp – chwila wytchnienia po ciężkim dniu


Cały dzień spędzony na wysokich obcasach, wyczerpująca praca fizyczna czy długa, piesza wycieczka potrafią porządnie dać w kość! Zmęczone i obolałe stopy domagają się chwili wytchnienia i regeneracji. Masaż stóp potrafi przynieść niespodziewaną ulgę nie tylko zmęczonym kończynom. Odpowiednie obchodzenie się z receptorami i neuroprzekaźnikami zlokalizowanymi w stopach potrafi mieć zbawienny wpływ na ogólne samopoczucie i nastrój. Zależność tę odkryto ponad 7 tysięcy lat temu w Chinach i nazwano akupresurą. W dużych miastach nie brakuje salonów masażu, które specjalizują się w masowaniu stóp. Domyślamy się jednak, że kiedy nogi kategorycznie odmawiają dalszej współpracy, chcesz jak najszybciej znaleźć się w domu i dać im odpocząć. Właśnie dlatego wiele lat temu wykształciła się nowa gałąź urządzeń domowych, które zostały stworzone po to, by dawać relaks i zregenerować obolałe stopy.


W MediaMarkt znajdziesz bogatą ofertę masażerów do stóp, które spełniają przeróżne oczekiwania użytkowników, są na każdą kieszeń i posiadają wiele funkcji, dzięki którym Twoje stopy przestaną boleć. Postaw na sprawdzone i cenione marki: Clatronic, Homedics czy MPM. Każde z urządzeń możesz zamówić do domu; kurier zapuka do Twoich drzwi szybciej, niż się spodziewasz. Możesz także odwiedzić jeden z naszych salonów stacjonarnych zlokalizowanych w całym kraju! Przedstaw naszemu doradcy swoje oczekiwania, a otrzymasz najlepszą poradę, dzięki której zakup sprzętu z pewnością będzie trafiony.


Masażery stóp – jaki rodzaj będzie odpowiedni?


Masażery do stóp mogą przybierać różne formy i kształty, pełniąc przy tym najróżniejsze funkcje. W MediaMarkt znajdziesz zawsze ofertę najlepszych urządzeń dostępnych na rynku. Dla lepszego porządku możemy podzielić je na dwie oddzielne grupy:


masażery wodne do stóp – podczas masażu nogi znajdują się w pojemniku wypełnionym wodą, która przynosi dodatkowe ukojenie i pozwala na jeszcze głębszy relaks. Większość modeli znajdujących się w naszej ofercie jest wyposażone w system utrzymywania temperatury wody;


uciskowe masażery do stóp – wykorzystują często technikę masażu Shiatsu, czyli uciskania określonych obszarów stóp. Wyposażone w specjalne głowice naśladują ruchy rąk profesjonalnych masażystów, znających tę starożytną sztukę. Dzięki temu poczujesz się jak w najlepszym salonie masażu.


Nie istnieje jeden, idealny i uniwersalny masażer stóp. To indywidualne preferencje powinny zawsze dyktować najlepszy wybór. Przyjrzyj się urządzeniom w naszej ofercie, zaznacz filtry interesujących Cię funkcji i wybierz sprzęt, które doskonale sprawdzi się w Twoim domu.


Masażer wodny do stóp – najlepszy prezent dla niej i dla niego


Masażer do stóp z możliwością wykonywania hydromasażu okazuje się często świetnym prezentem! Podarowany żonie czy mężowi podkreśli fakt, jak bardzo dbasz o swoją drugą połówkę i chcesz zapewnić jej maksimum relaksu. Bliska osoba będzie mogła efektywniej wypoczywać i szybciej wracać do dobrej formy. Masażer wodny do stóp podarowany rodzicom pozwoli im uporać się ze swoimi dolegliwościami, załagodzi bóle reumatyczne i przyniesie wyczekiwaną ulgę. Daj swoim bliskim coś bezcennego, czyli zdrowie i odpoczynek.