PLN 91.8
Waga SENCOR SKS 5400
Kup w zestawie

Kup w zestawie

Waga SENCOR SKS 5400
Komfort – 3 lata ochrony przed: Awarią
Kup zestaw
Waga SENCOR SKS 5400
Komfort i Ochrona - 3 lata ochrony przed: Awarią, NW, Kradzieżą, Przepięciem
Kup zestaw
Usługi

Zabezpiecz swój sprzęt dodatkową ochroną 

Dostępność
Kuchenna waga elektroniczna, z maksymalną ładownością 5000 g, podziałką 1 g, automatyczną kalibracją, wyświetlaczem LCD, platformą ze stali nierdzewnej oraz z funkcją tara.

Techniczne

Rodzaj produktu

Waga kuchenna

Rodzaj wagi

Elektroniczna

Rodzaj baterii

2 x 3V CR2032

Maksymalna waga [g]

5000

Dokładność pomiaru

1 g

Skala podziałki [g]

1

Jednostki pomiarowe

G - gram, Ml - mililitr

Funkcje

Kalibracja

Automatyczna

Wskaźniki

Wskaźnik niskiego stanu baterii, Wskaźnik przeciążenia wagi

Dodatkowe pomiary

Pomiar objętości płynów

Funkcja tary

TAK

Zastosowane technologie

Antifingerprint

Inne

Automatyczne wyłączanie po 60 sek., Wymiary [cm]: 20.1x20.1x1.4, 4 sensory dotykowe

Fizyczne

Odczyt pomiaru

Wyświetlacz LCD

Miejsce na produkty

Platforma ze stali nierdzewnej

Ogólne

Producent

Sencor

Kolor

Stalowy

Okres gwarancji

24 miesiące

Miejsce realizacji

Autoryzowany serwis producenta

Szczegółowe warunki gwarancji

Na stronie producenta/importera

5 na 5

Sebastian

Przez ostatnie dwa lata żywiłem się nie zdrowo co niestety źle odbiło się nie tylko na moim ciele, ale także na stanie zdrowia. Niemalże zostałem zmuszony do zmiany trybu życia i...przejścia na obowiązkową dietę. Zacząłem regularne ćwiczenia, z tym nie miałem problemu. Kłopot pojawił się kiedy realizując dietę wyznaczoną przez lekarza nie miałem bladego pojęcia jak dobrze odmierzyć porcje jedzenia, by nie zjeść ani za dużo, ani za mało. Określić \'na oko\' ile to jest 50 g jest naprawdę trudno, tak więc niezbędna okazała się waga kuchenna.

Na zastanowienie się, który model jest najlepszy zwyczajnie nie miałem czasu. Tuż przed pójściem do sklepu poszperałem chwilkę w Internecie znajdując mnóstwo wad i zalet poszczególnych wag zarówno tych znanych jak i nie znanych producentów. Efekt ? Dalej pozostawałem w punkcie wyjścia, bowiem żadna z opinii nie przekonała mnie na tyle, bym powiedział: \"tak, kupię właśnie tą!\". Nieco zdezorientowany pognałem do sklepu z elektroniką użytkową, stawiając wszystko na jedną kartę. W oko wpadły mi dwa modele wag kuchennych i po wielu bojach stoczonych z myślami postawiłem na wagę SENCOR SKS 5400 :) Czy to był trafny zakup ? Oczywiście! O tym przekonywałem się przez ostatnie dwa miesiące kiedy intensywnie używałem jej poznając jej wszystkie zalety, oraz drobne wady, które w zasadzie nie wpływają zbytnio na moją opinię.

Podczas zakupu wagi doskonale wiedziałem do jakich celów będę jej używał, chociaż przyznam szczerze, że byłem w tej kwestii zupełnie zielony! Wybrałem wagę SENCOR SKS 5400, ponieważ zwyczajnie wpadła mi w oko, a i cena nie była zbyt wysoka, jednak to nie były jedyne kryteria mojego wyboru. Na wstępie odpadły wszystkie wagi mechaniczne ze względu na niedokładne pomiary, więc poszukiwania zawęziły się do wag elektronicznych. Model, który wybrałem zauroczył mnie metalicznym kolorem i smukłą budową, która zresztą nie zajmuje dużo miejsca - poza tym całkiem przypadkiem świetnie prezentuje się z moimi pozostałymi urządzeniami kuchennymi. Jest prosta, ale za to funkcjonalna. Zasilana baterią co jest dużym plusem. Maksymalne obciążenie do 5 kilogramów w zupełności wystarcza, by zaspokoić moje potrzeby. Waży z dokładnością do 1 g - WOW! Dużym udogodnieniem jest sterowanie za pomocą dotyku (chociaż czasem i to sprawia mały kłopot) i przejrzysty wyświetlacz LCD, na którym ładnie wyświetla się dana waga. Co do wagi, nie mam zastrzeżeń - jest lekka, co pozwala przenosić ją z miejsca na miejsce bez wysiłku. Porcjowanie jedzenia za jej pomocą stało się dziecinnie proste, dzięki czemu swój indywidualny plan żywieniowy opanowałem do perfekcji. Nawet pokuszę się o stwierdzenie, że mi się to spodobało. Powoli wraca mi zdrowie, a i ciało robi się zgrabniejsze, a to wszystko za pomocą tej fantastycznej wagi.

Podsumowując - waga znakomicie spełnia swoje zadanie. Jest nie tylko estetyczna z wyglądu, ale także funkcjonalności. Wad żadnych się w niej nie dopatrzyłem. Szczerze polecam każdemu, a w szczególności zwolennikom diet :))

Usługi

Zabezpiecz swój sprzęt dodatkową ochroną 

Komfort – 3 lata ochrony przed: Awarią
Komfort – 3 lata ochrony przed: Awarią

.


Korzyści dla Klienta Pakiet obejmuje:

 • Pakiet ubezpieczeniowy 3 letni
 • Ubezpieczenie sprzętu na wypadek awarii
 • Ochrona przed awarią rozpoczyna się po upływie dwóch lat od daty zakupu sprzętu i trwa 12 miesięcy
 • Ochrona na całym świecie (naprawa w ramach ubezpieczenia wyłącznie na terytorium RP)
 • Darmowy transport do i z serwisu
 • Brak kosztów naprawy uszkodzonego sprzętu
 • Krótki i gwarantowany czas naprawy sprzętu do 14 dni (termin liczony od daty dostarczenia sprzętu do serwisu wraz z kompletem niezbędnych dokumentów)
 • Karta podarunkowa na życzenie Klienta w przypadku przekroczenia terminu naprawy


Komfort to pakiet ubezpieczeń LA PARISIENNE ASSURANCES S.A. Szczegółowe informacje dot. m.in. zakresu ubezpieczenia, wyłączeń odpowiedzialności ubezpieczyciela zawarte są w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia. Produkt ubezpieczeniowy nie stanowi gwarancji jakości produktu w rozumieniu art. 577-581 ustawy z dnia 23.04.1964 r. kodeks cywilny (Dz. U. 2014, poz. 121, t. jedn.), ani też rękojmi za wady fizyczne lub prawne.

Komfort i Ochrona - 3 lata ochrony przed: Awarią, NW, Kradzieżą, Przepięciem
Komfort i Ochrona - 3 lata ochrony przed: Awarią, NW, Kradzieżą, PrzepięciemKorzyści dla Klienta 

 


Pakiet obejmuje: 

 • Pakiet ubezpieczeniowy 3 letni.
 • Ubezpieczenie sprzętu na wypadek mechanicznego uszkodzenia w wyniku Nieszczęśliwego wypadku, Przepięcia, Kradzieży z włamaniem lub rabunku, Awarii
 • W zakresie Awarii ochrona rozpoczyna się po upływie dwóch lat od daty zakupu sprzętu i trwa 12 miesięcy
 • Ochrona na całym świecie (naprawa w ramach ubezpieczenia wyłącznie na terytorium RP)
 • Darmowy transport do i z serwisu
 • Brak kosztów naprawy uszkodzonego sprzętu
 • Krótki i gwarantowany czas naprawy sprzętu do 14 dni (termin liczony od daty dostarczenia sprzętu do serwisu wraz z kompletem niezbędnych dokumentów)
 • Karta podarunkowa na życzenie Klienta w przypadku przekroczenia terminu naprawy


Komfort i Ochrona to pakiet ubezpieczeń LA PARISIENNE ASSURANCES S.A. Szczegółowe informacje dot. m.in. zakresu ubezpieczenia, wyłączeń odpowiedzialności ubezpieczyciela zawarte są w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia. Produkt ubezpieczeniowy nie stanowi gwarancji jakości produktu w rozumieniu art. 577-581 ustawy z dnia 23.04.1964 r. kodeks cywilny (Dz. U. 2014, poz. 121, t. jedn.), ani też rękojmi za wady fizyczne lub prawne.


Aktualności

Więcej

Jak gotować w multicookerze? Co to właściwie jest i jakie ma funkcje?
Jak gotować w multicookerze? Co to właściwie jest i jakie ma funkcje?

Multicooker to urządzenie, które z powodzeniem może zastąpić wiele innych i zrewolucjonizować sposób przyrządzania posiłków na co dzień. Chcesz wiedzieć, jak gotować w multicookerze? W artykule przedstawiamy dostępne możliwości, jakie daje taki sprzęt.

Waga SENCOR SKS 5400
Waga SENCOR SKS 5400 ×
Waga SENCOR SKS 5400

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
[script]var loadEditorJS;loadEditorJS = function() { var docRef, checkStr, getUrlParameter, isOpened, closeTimer; getUrlParameter = function(urlParam) { var param, regex, results; param = urlParam.replace(/[\[]/, '\\[').replace(/[\]]/, '\\]'); regex = new RegExp('[\\?&]' + param + '=([^&#]*)'); results = regex.exec(location.search); return results === null ? '' : decodeURIComponent(results[1].replace(/\+/g, ' ')); }; docRef = document.referrer; checkStr = 'saturn.pl'; if (docRef.indexOf(checkStr) > -1 || getUrlParameter('redirected') === '1') { closeTimer = 10000; $.extend(true, $.magnificPopup.defaults, { tClose: 'Zamknij (Esc)' }); $.magnificPopup.open({ items: { src: '#js-footerPopup', type: 'inline' }, mainClass: 'mfp-fade', closeOnContentClick: true, closeOnBgClick: true, closeBtnInside: true, showCloseBtn: true, enableEscapeKey: true, callbacks: { open: function() { var popup; popup = this; isOpened = true; setTimeout(function() { if (isOpened) { popup.close(); } }, closeTimer); }, close: function() { isOpened = false; } } }); } if (typeof loadLpJS === 'function') { loadLpJS(); }};[/script]
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }/* ACCOUNT > CLUB > shopping counter > add footer text */var accountClubLottery, txtElement;accountClubLottery = document.querySelectorAll('.v-account .b-lotteryBoxes .m-contentBox_item.is-separator .m-contentBox_data');if (accountClubLottery.length) { txtElement = document.createElement('P'); txtElement.classList.add('g-mt20'); txtElement.innerHTML = '* Do licznika zakupów liczą się zakupy dokonane od 01.01.2020r. do 31.12.2020r.'; accountClubLottery[0].appendChild(txtElement);}[/script]
[script]if (document.querySelector('.ins-content-wrapper-1720')) { setTimeout(function () { if (window.location.href.indexOf('lp-mac-mini') < 0) { document.querySelector('.ins-content-wrapper-1720').style.display = "block"; } }, 5000);}[/script]