MediaMarkt - sklep internetowy - RTV, AGD, komputery

Porównywarka (0)
PLN

Worki ELECTROLUX E206S S-bag Anti Allergy

nr kat.: 1380718
Worki ELECTROLUX E206S S-bag Anti Allergy
Worki ELECTROLUX E206S S-bag Anti Allergy
Worki ELECTROLUX E206S S-bag Anti Allergy
Worki ELECTROLUX E206S S-bag Anti Allergy
Zamów z gwarantowaną dostawą na dziś lub jutro!
Nowe etykiety klas energetycznych

Opis i specyfikacja


S-bag® Anti-Allergy E206S
Worki S-bag® Anti-Allergy chronią Twoje zdrowie, przyczyniając się znacznie do zwiększenia higieny i czystości powietrza w Twoim domu, zachowując jednocześnie bardzo dobrą wydajność. Worki s-bag® Anti-Allergy znacząco zmniejszają ryzyko narażenia na alergeny oraz możliwość wystąpienia alergii w Twojej rodzinie.
POZNAJ S-bag® ANTI-ALLERGY
Skuteczna filtracja
Syntetyczny materiał, z którego wykonane są worki, zatrzymuje do 99% cząstek o średnicy zaledwie 1 mikrona. Worki S-bag® Anti-Allergy filtrują powietrze o 40% wydajniej niż standardowe worki papierowe i pomagają pozbyć się obecnych w powietrzu cząstek alergenów i niektórych bakterii.
System Powerflow™
Worki S-bag® wyposażone są w specjalną zakładkę, która zapewnia większą pojemność w porównaniu z płaskimi workami. System Powerflow™ sprawia, że worki s-bag® Anti - Allergy są bardziej elastyczne i łatwe do umieszczenia w odkurzaczu.
Trwały i higieniczny system zamykania
Zastosowanie mocnego materiału i nowej technologii uszczelniania, powoduje, że system zamykania jest trwalszy. Dzięki temu, worki s-bag® zawsze dopinają się, nie rozrywają ani nie przeciekają. Worki s-bag® łatwo umieszcza się w odkurzaczu a dodatkowo są bardzo higieniczne, ponieważ automatycznie zamykają się po wyjęciu. Zapobiega to wysypaniu zawartości, a jego wymiana jest szybka i czysta.
Electrolux

Ogólne

Producent

Electrolux

Rodzaj

Worki

Dedykowany model

Pasują niemal że do każdego odkurzacza Electrolux i Philips.

Worek

Typ

Syntetyczny

Liczba sztuk w opakowaniu

4

Pojemność [l]

3.5

Opinie

5/5

Suplent

Oszczędność na wielu płaszczyznach

Ktoś mógłby powiedzieć: worki, jak worki, po co się rozwodzić na ten temat? Ja powiem inaczej: rozwodzić się nie trzeba, ale kilka słów warto napisać. Bo nie są to pierwsze lepsze worki do odkurzacza, lecz produkt antyalergiczny, co przy współczesnej, czystej cywilizacji ma ogromne znaczenie. Szczególnie, jeśli w domu gości się alergika, który bardzo szybko wyłapuje alergeny... a więc można błyskawicznie sprawdzić, czy rzeczywiście te worki są antyalergiczne (od razu mówię: tak, są!). Przy całej tej antyalergicznej magii muszę zaznaczyć, że worki nie straciły ani trochę na swojej wytrzymałości, co jest ważne, bo niektóre tańsze worki (nawet bez tej technologii) rozrywają się, wypuszczając na zewnątrz swoją brudną zawartość. I trzeba worek wymienić, znowu posprzątać, stracić na to czas, energię, materiały, prąd... Dlatego ten worek to oszczędność. Bo oszczędzamy swój organizm i swoje zasoby.

Worki ELECTROLUX E206S S-bag Anti Allergy ×
Worki ELECTROLUX E206S S-bag Anti Allergy
Worki ELECTROLUX E206S S-bag Anti Allergy

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
[script]var loadEditorJS;loadEditorJS = function() { var docRef, checkStr, getUrlParameter, isOpened, closeTimer; getUrlParameter = function(urlParam) { var param, regex, results; param = urlParam.replace(/[\[]/, '\\[').replace(/[\]]/, '\\]'); regex = new RegExp('[\\?&]' + param + '=([^&#]*)'); results = regex.exec(location.search); return results === null ? '' : decodeURIComponent(results[1].replace(/\+/g, ' ')); }; docRef = document.referrer; checkStr = 'saturn.pl'; if (docRef.indexOf(checkStr) > -1 || getUrlParameter('redirected') === '1') { closeTimer = 10000; $.extend(true, $.magnificPopup.defaults, { tClose: 'Zamknij (Esc)' }); $.magnificPopup.open({ items: { src: '#js-footerPopup', type: 'inline' }, mainClass: 'mfp-fade', closeOnContentClick: true, closeOnBgClick: true, closeBtnInside: true, showCloseBtn: true, enableEscapeKey: true, callbacks: { open: function() { var popup; popup = this; isOpened = true; setTimeout(function() { if (isOpened) { popup.close(); } }, closeTimer); }, close: function() { isOpened = false; } } }); } if (typeof loadLpJS === 'function') { loadLpJS(); }};[/script]