Szukaj 0 Koszyk
Menu
Produkty
Komputery i Tablety
AGD małe
PLN 129

Żelazko BEKO SIM4126B

nr kat.: 1312457 BEKO
Kup w zestawie

Kup w zestawie

Żelazko BEKO SIM4126B
Komfort – 3 lata ochrony przed: Awarią
Kup zestaw
Żelazko BEKO SIM4126B
Komfort i Ochrona - 3 lata ochrony przed: Awarią, NW, Kradzieżą, Przepięciem
Kup zestaw
Usługi

Zabezpiecz swój sprzęt dodatkową ochroną 

Dostępność
Żelazko o mocy 2600 W, maksymalny wyrzut pary 150 g/min, blokada kapania, funkcja samoczyszczenia, system Anti-clac, automatyczne wyłączenia, stopa ceramiczna z systemem rozprowadzania pary A-Round, długość przewodu zasilającego 2.5 m.

Zastosowane technologie

Auto off Auto off

Anti Calc Anti Calc

Techniczne

Rodzaj produktu

Żelazko parowe

Rodzaj stopy

Ceramiczna

Moc [W]

2600

Zabezpieczenia

Automatyczny wyłącznik, Przed osadzaniem się kamienia

Konstrukcja

Antypoślizgowy uchwyt, Przycisk łatwego odkamieniania , Regulacja temperatury, Zamykany otwór wlewowy zbiornika

Zastosowane technologie

Anti Calc, Anti Drip Auto off Self clean

Funkcje

Komunikacja

Lampka kontrolna zasilania, Wskaźnik automatycznego wyłącznika

Prasowanie w pionie

TAK

Funkcja samooczyszczania

TAK

Regulator temperatury

Pokrętło

System antywapienny

TAK

Zastosowane technologie

Anti Calc Self clean

Inne

Stopa ceramiczna z systemem A-Round dla lepszego rozprowadzania pary.

Para Wodna

Możliwość użycia wody kranowej

TAK

Spryskiwacz

TAK

Funkcje pary

Ciągłe wytwarzanie pary, Silne uderzenie pary

Silne uderzenie pary [g/min]

150

Strumień pary [g/min]

0-30

Pionowe uderzenie pary

TAK

Blokada kapania

TAK

Zbiornik na wodę

Nieprzezroczysty

Pojemność zbiornika na wodę [l]

0.3

Zasilanie

Podłączenie przewodu

Kulowe

Długość przewodu [m]

2.5

Ogólne

Producent

Beko

Kolor

Biało-granatowy

Okres gwarancji

24 miesiące

Miejsce realizacji

Autoryzowany serwis producenta

Szczegółowe warunki gwarancji

Na stronie producenta/importera

5 na 5

dobry model

Tanie to niedobre? Zawsze myślałem,że niska cena idzie w komplecie z niską jakością i szybkim popsuciem się sprzętu. Gdy na "już" potrzebowałem dobrego żelazka, zacisnąłem zęby i nabyłem właśnie ten niepozorny, wyjątkowy model żelazka BEKO! Jakież było moje zdumienie, gdy wszystkie zagniecenia z koszul znikły podczas prasowania bez setnego maglowania w jednym miejscu? Byłem zdziwiony, że tak tanie żelazko (w porównaniu do tego które używalem wcześniej) może tak doskonale i perfekcyjnie działać. W dłoni prowadzi się lekko i grabnie, a jego smukła sylwetka idealnie mieści się w desce do prasowania. Kusi i ciekawi dużymi możliwościami zmiany temperatury, funkcją samoczysczenia. Szkoda że nie ma tu wbudowanego odkamieniania ale i bez tego zasługuje na pochwały!

Żelazko ocaliło mi życie i dzięki szybkości jego prasowania nie spóźniłem się ani na egzamin ani do pracy. Stylwe, praktyczne i w domu niezastąpione. Mocny wyrzut pary. Co mnie w nim urzeka?Brak kapania i plamienia ubrań "żółtą wodą" jak to było w poprednim (droższym) modelu.

Precyzyjnie dociera w każdy zakamarek, nie przypala. Nadaje się do wszelkiego typu ubrań, posiada blokadę wlewu wody. Szybko się nagrzewa! Dzięki niemu stos rzeczy (złaszcza dziecięcych ubranek) znika w mgnieniu oka. Dzięki niemu polubiłem prasowanie , które zajmuje mi o połowę czasu mniej niż wcześniej. Polecam! Dziękuje BEKO za prostotę i jakość tego żelazka, które odmieniło moją codzienność.

5 na 5

Nie lubisz prasować?

Kto nie lubi prasować? Ręka w górę! Ja kiedyś też nie lubiłam, bo to był koszmar. Stare żelazko było oporne, przypalało, pluło wodą, pluło kamieniem. Myślałam zawsze: wszystko byle nie prasowanie! Ale w końcu, szczęśliwie, moje dotychczasowe żelazko wyzionęło ducha i musiałam kupić jakieś „na szybko” i od ręki. W sklepie było właśnie to, przyciągnęła moją uwagę cena, bo był koniec miesiąca i budżet napięty.

Nie spodziewałam się cudów, a zdarzył się cud. Gdy je włączyłam, wyprasowałam całą stertę wyschniętego prania jaka zalegała mi w pokoju.
Żelazko ułatwia pracę. Przede wszystkim, ma dużą moc i silne uderzenie pary. Jest też bardzo lekkie, nie męczy ręki, nadgarstka. Prasuje bardzo skutecznie. Świetnie radzi sobie nawet z pościelą, koszulami.
I to co w nim uwielbiam to samoczynne wyłączenie po 30 sekundach, gdy leży nieruchomo na desce. Świetna funkcja, bo gdy wychodzę do pracy nie myślę wciąż o tym czy wyłączyłam żelazko, czy nie? Wyłączyłam, czy nie? Po prostu, dom jest bezpieczny.
Cena jest dodatkowym atutem, a kolejnym jest to, że żelazko jest bardzo urodziwe, ładne. Prasowanie przestało być dla mnie koszmarem, bo mam dobry sprzęt.

5 na 5

Chyba polubię prasować

Nie prasuję zbyt często, ale czasem przychodzi potrzeba wyprasowania totalnie wymiętoszonej koszuli, no bo jak to ubrać do garnituru? I wtedy do akcji wkracza żelazko Beko. Tzn. ja z żelazkiem Beko w dłoni. I muszę przyznać, że czasem koszulę mam tak wymiętoszoną (wstyd się przyznać), że mam wrażenie, że spędzę nad jej prostowaniem godzinę. Ale tak nie jest... Rozgrzana ceramiczna stopka żelazka wyrzucająca z siebie strumień pary radzi sobie nawet z największymi zagniotami w kilka chwil. Aż czasem mam wrażenie, że ja chyba jednak potrafię prasować. I w takich chwilach nawet zaczynam lubieć to robić. To co jest fajne w tym żelazku i to co przydaje się mi, właśnie choćby do koszul, to możliwość prasowania w pionie. To znacznie ułatwia prasowanie, kiedy jednak potrzebuję wyprasować kilka koszul wiszących w szafie, bo np. jadę na weselę i wiem, że zabiorę ze sobą kilka. Samo żelazko jest też wygodne w użytkowaniu - uchwyt jest ergonomiczny, pokrętło temperatury łatwo chodzi, jest też funkcja odkamieniania, co pozwala łatwo utrzymać żelazko w porządku. Dla mnie to bardzo dobry element mojego wyposażenia.

Usługi

Zabezpiecz swój sprzęt dodatkową ochroną 

Komfort – 3 lata ochrony przed: Awarią

Komfort – 3 lata ochrony przed: Awarią

.

Korzyści:

 • Pakiet ubezpieczeniowy 3 letni
 • Ubezpieczenie sprzętu na wypadek awarii
 • Ochrona przed awarią rozpoczyna się po upływie dwóch lat od daty zakupu sprzętu i trwa 12 miesięcy
 • Ochrona na całym świecie (naprawa w ramach ubezpieczenia wyłącznie na terytorium RP)
 • Darmowy transport do i z serwisu
 • Brak kosztów naprawy uszkodzonego sprzętu
 • Krótki i gwarantowany czas naprawy sprzętu do 14 dni (termin liczony od daty dostarczenia sprzętu do serwisu wraz z kompletem niezbędnych dokumentów)
 • Karta podarunkowa na życzenie Klienta w przypadku przekroczenia terminu naprawyKomfort to pakiet ubezpieczeń LA PARISIENNE ASSURANCES S.A. Szczegółowe informacje dot. m.in. zakresu ubezpieczenia, wyłączeń odpowiedzialności ubezpieczyciela zawarte są w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia. Produkt ubezpieczeniowy nie stanowi gwarancji jakości produktu w rozumieniu art. 577-581 ustawy z dnia 23.04.1964 r. kodeks cywilny (Dz. U. 2014, poz. 121, t. jedn.), ani też rękojmi za wady fizyczne lub prawne.

Komfort i Ochrona - 3 lata ochrony przed: Awarią, NW, Kradzieżą, Przepięciem

Komfort i Ochrona - 3 lata ochrony przed: Awarią, NW, Kradzieżą, PrzepięciemKorzyści:

 • Pakiet ubezpieczeniowy 3 letni.
 • Ubezpieczenie sprzętu na wypadek mechanicznego uszkodzenia w wyniku Nieszczęśliwego wypadku, Przepięcia, Kradzieży z włamaniem lub rabunku, Awarii
 • W zakresie Awarii ochrona rozpoczyna się po upływie dwóch lat od daty zakupu sprzętu i trwa 12 miesięcy
 • Ochrona na całym świecie (naprawa w ramach ubezpieczenia wyłącznie na terytorium RP)
 • Darmowy transport do i z serwisu
 • Brak kosztów naprawy uszkodzonego sprzętu
 • Krótki i gwarantowany czas naprawy sprzętu do 14 dni (termin liczony od daty dostarczenia sprzętu do serwisu wraz z kompletem niezbędnych dokumentów)
 • Karta podarunkowa na życzenie Klienta w przypadku przekroczenia terminu naprawy


Komfort i Ochrona to pakiet ubezpieczeń LA PARISIENNE ASSURANCES S.A. Szczegółowe informacje dot. m.in. zakresu ubezpieczenia, wyłączeń odpowiedzialności ubezpieczyciela zawarte są w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia. Produkt ubezpieczeniowy nie stanowi gwarancji jakości produktu w rozumieniu art. 577-581 ustawy z dnia 23.04.1964 r. kodeks cywilny (Dz. U. 2014, poz. 121, t. jedn.), ani też rękojmi za wady fizyczne lub prawne.


Aktualności

Więcej

Żelazko BEKO SIM4126B
Żelazko BEKO SIM4126B ×
Żelazko BEKO SIM4126B
Żelazko BEKO SIM4126B
Żelazko BEKO SIM4126B
Żelazko BEKO SIM4126B
Żelazko BEKO SIM4126B
Żelazko BEKO SIM4126B
Żelazko BEKO SIM4126B
Żelazko BEKO SIM4126B
Żelazko BEKO SIM4126B
Żelazko BEKO SIM4126B
Żelazko BEKO SIM4126B
Żelazko BEKO SIM4126B

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
[script]var loadEditorJS;loadEditorJS = function() { var docRef, checkStr, getUrlParameter, isOpened, closeTimer; getUrlParameter = function(urlParam) { var param, regex, results; param = urlParam.replace(/[\[]/, '\\[').replace(/[\]]/, '\\]'); regex = new RegExp('[\\?&]' + param + '=([^&#]*)'); results = regex.exec(location.search); return results === null ? '' : decodeURIComponent(results[1].replace(/\+/g, ' ')); }; docRef = document.referrer; checkStr = 'saturn.pl'; if (docRef.indexOf(checkStr) > -1 || getUrlParameter('redirected') === '1') { closeTimer = 10000; $.extend(true, $.magnificPopup.defaults, { tClose: 'Zamknij (Esc)' }); $.magnificPopup.open({ items: { src: '#js-footerPopup', type: 'inline' }, mainClass: 'mfp-fade', closeOnContentClick: true, closeOnBgClick: true, closeBtnInside: true, showCloseBtn: true, enableEscapeKey: true, callbacks: { open: function() { var popup; popup = this; isOpened = true; setTimeout(function() { if (isOpened) { popup.close(); } }, closeTimer); }, close: function() { isOpened = false; } } }); } if (typeof loadLpJS === 'function') { loadLpJS(); }};[/script]
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }/* ACCOUNT > CLUB > shopping counter > add footer text */var accountClubLottery, txtElement;accountClubLottery = document.querySelectorAll('.v-account .b-lotteryBoxes .m-contentBox_item.is-separator .m-contentBox_data');if (accountClubLottery.length) { txtElement = document.createElement('P'); txtElement.classList.add('g-mt20'); txtElement.innerHTML = '* Do licznika zakupów liczą się zakupy dokonane do 31.12.2019r.'; accountClubLottery[0].appendChild(txtElement);}[/script]