PLN 499

Żelazko TEFAL FV9844 Ultimate Pure Durilium AirGlide

nr kat.: 1398178 TEFAL
Kup w zestawie

Kup w zestawie

Żelazko TEFAL FV9844 Ultimate Pure Durilium AirGlide
Komfort – 3 lata ochrony przed: Awarią
Kup zestaw
Żelazko TEFAL FV9844 Ultimate Pure Durilium AirGlide
Komfort i Ochrona - 3 lata ochrony przed: Awarią, NW, Kradzieżą, Przepięciem
Kup zestaw
Usługi

Zabezpiecz swój sprzęt dodatkową ochroną 

Dostępność
Tefal
Pro Express Ultimate
Łamie zasady sprzątania

Wybór pełen korzyści

Nie dasz plamy

Pomoże w tym innowacyjna technologia, która przed wyrzutem pary filtruje ją w 100%. Filtr zatrzyma drobinki kamienia (>0,2 mm) i jest łatwy do czyszczenia. Teraz masz pewność, że tkaniny będą gładkie i bez plam.

Włącz i gotowe

Zapomnij o czekaniu na nagrzanie żelazka. Dzięki wysokiej mocy stopa bardzo szybko się nagrzewa, a prasowanie jest wydajne.

Super stopa

Powłoka Durilium AirGlide i duża ilość otworów parowych usprawnia rozprowadzanie pary wodnej, dzięki czemu prasowanie staje się łatwe i efektywnie. Natomiast dzięki funkcji AutoClean stopa żelazka pozostanie czysta przez długi czas.

Automatic Steam

Dopasowuje ilość pary do rodzaju tkaniny. Wystarczy wybrać temperaturę odpowiednią do rodzaju materiału.

1.

Ochrona przed plamami z kamienia
Innowacyjny filtr Micro Calc

2.

Szybka gotowość do pracy - moc 3200 W

3.

Skuteczne uderzenie pary - 250 g/min

4.

Duży zbiornik na wodę - 350 ml

5.

Bezpieczeństwo
funkcja Auto Off automatycznie wyłącza pozostawione żelazko

Uznana i potwierdzona niezawodność

TEFAL zobowiązuje się utrzymywać wszystkie części zapasowe
do prawie wszystkich produktów średnio przez 10 lat po zakupie.

Zastosowane technologie

Auto off Auto off

Anti Calc Anti Calc

Techniczne

Rodzaj produktu

Żelazko parowe

Rodzaj stopy

Durilium AirGlide Autoclean

Moc [W]

3200

Zabezpieczenia

Automatyczne dostosowanie pary do temperatury, Automatyczne wyłączenie po 8 minutach bezczynności (w pozycji pionowej), lub po 30 sekundach w pozycji poziomej, Blokada kapania, Przed osadzaniem się kamienia

Konstrukcja

Antypoślizgowy uchwyt, Duży zamykany otwór wlewowy zbiornika, Ergonomiczna rączka, Ergonomiczny kształt, Miejsce na nawinięcie przewodu, Regulacja temperatury, Wyjmowana szufladka na kamień

Zastosowane technologie

Durilium Airglide Autoclean, Anti Calc, Anti Drip Auto off Automatyczny regulator pary

Funkcje

Komunikacja

Lampka kontrolna zasilania, Wskaźnik automatycznego wyłącznika, Wskaźnik osiągnięcia temperatury

Prasowanie w pionie

TAK

Funkcja samooczyszczania

TAK

Regulator temperatury

Elektroniczny, Suwak

System antywapienny

TAK

Zastosowane technologie

Anti Calc Anti-Drip Sztyft Anti Scale

Para Wodna

Możliwość użycia wody kranowej

TAK

Spryskiwacz

TAK

Funkcje pary

Automatyczne dostosowanie dystrybucji pary do wybranej temperatury: 8 zaprogramowanych ustawień, Silne uderzenie pary, Stała dystrybucja pary

Silne uderzenie pary [g/min]

250

Strumień pary [g/min]

0-60

Pionowe uderzenie pary

TAK

Blokada kapania

TAK

Zbiornik na wodę

Przezroczysty

Pojemność zbiornika na wodę [l]

0.35

Zasilanie

Podłączenie przewodu

Przegubowe

Miejsce na nawinięcie przewodu

TAK

Długość przewodu [m]

2.5

Ogólne

Producent

Tefal

Kolor

Czarno-turkusowy

Okres gwarancji

24 miesiące

Miejsce realizacji

Autoryzowany serwis producenta

Szczegółowe warunki gwarancji

Na stronie producenta/importera

5 na 5

Mirka

I prasowanie staje się przyjemnością.....

Miałam to zrobić po dwóch miesiącach użytkowania, ale nie wytrzymałam i podzielę się swoją opinią wcześniej! Otóż jestem od miesiąca szczęśliwą posiadaczką żelazka TEFAL FV9844 Ultimate Pure Durilium AirGlide. Przez ten czas, z każdym jego użyciem odkrywałam i zachwycałam się jego ergonomią i funkcjonalnością.
Żelazko ma bardzo ładny, nowoczesny design, jest ergonomiczne (szczególnie jeśli chodzi o wygodny i antypoślizgowy uchwyt), ale na największe uznanie zasługują zdecydowanie funkcje jakie ten sprzęt oferuje. To wariant optymalny – wszystkie funkcje wykorzystuję, nie ma zbędnych, za które zapłaciłabym a nie wykorzystuję (dlatego też warte jest swojej ceny).
Dzięki funkcji automatycznego dostosowania pary do temperatury i blokady kapania unikam ryzyka niekontrolowanego poplamienia prasowanej rzeczy wodą, ale jednocześnie mam gwarancję rozprasowania zagnieceń, nawet tych największych. Zamontowany specjalny filtr sprawia, że kamień nie osadza się w otworach wyrzutu pary, a właśnie odkłada się w tym filtrze. Dla osób tak roztargnionych jak ja nieocenionym jest funkcja automatycznego wyłączenia (po pół minucie jak żelazko leży i po 8 minutach jak stoi). W żelazku możemy ustawić sobie kilka różnych trybów pracy, w zależności od potrzeb, co chcemy wyprasować i co ważne bez ryzyka przypalenia a także zarysowania stopki np. przy przejechaniu żelazkiem po metalowych elementach (to akurat zasługa specjalnej powłoki stopki). Jak dla mnie bardzo ważną funkcją, jest wyrzut pary w pionie, dzięki czemu łatwo mogę pozbyć się zagnieceń np. na wiszącej firance czy falbankach koszuli (nie potrzebuję dodatkowo kupować parownicy, a z takim zamiarem się nosiłam wcześniej). Dodam jeszcze że nie potrzebuję już osobnego spryskiwacza do lnianych ubrań czy pościeli, ponieważ takowy jest również w tym modelu.
Podsumowując: jeśli komuś zależy na solidnym i skutecznym a jednocześnie wygodnym i bezpiecznym prasowaniu to żelazko TEFAL FV9844 Ultimate Pure Durilium AirGlide jest właśnie dla niego :-)

5 na 5

Dorka

Jak prasować, żeby się nie napracować

Zazwyczaj jest tak, że opinie sprzętów częściej piszemy, gdy są awaryjne, albo producent nie dotrzymał danych nam obietnic. Zbyt rzadko piszemy o urządzeniach, które w naszych domach naprawdę się sprawdziły i które z czystym sercem polecilibyśmy innym osobom stojącym przed decyzją zakupu. Dlatego postanowiłam napisać opinię żelazka, które pomimo tego, że jest luty, zasługuje na to, żeby stać się domowym zakupem roku.

Miałam już żelazko z funkcją wytwarzania pary i nie mam po nim dobrych wspomnień. Po prasowaniu ubrania były miejscami bardzo wilgotne, z otworów w stopie żelazka kapała woda, a nasza współpraca zakończyła się dość szybko, gdy osadzający się kamień zatkał otwory z których wydostawała się para.

Zacznijmy od tego, że jest to jedno z droższych żelazek z jakich korzystałam. Ale w tym wypadku cena idzie w parze z jakością.

1. Stopa naprawdę szybko się nagrzewa- wystarczy podłączyć, odczekać chwilę i można brać się do pracy
2. Jeśli już o stopie mowa- jest największym plusem jest fakt, że się nie rysuje. Nawet gdy zdarza mi się przejechać żelazkiem po suwaku czy metalowym guziku, stopa żelazka pozostaje bez szwanku
3. Dobrze się prowadzi- żelazko jest dość ciężkie, ale właśnie to daje mu idealny poślizg oraz równomierny nacisk. Dzięki temu nie muszę już używać większej siły nacisku, wystarczy, że lekko trzymam je w ręku, i praktycznie „samo się prasuje”.
4. Spalony? Nie tym razem. Żelazko jest tak intuicyjne, że samo dopasowuje ilość pary, tak, żeby „nie dać plamy”, ale i pozbyć się zagnieceń, nawet tych najmniejszych.
5. KapaNIE? Już NIE! Stopa żelazka ma co prawda wiele otworów parowych, ale opatentowana technologia blokująca kapanie daje mi komfort prasowania bez mokrych plam.
6. Kamień już mi niestraszny. Nawet twarda woda ulega filtracji, a osadzające się kamienie odkładają się w specjalnym filtrze, a nie w otworach parowych.
7. Bezpieczeństwo z automatu. Automatyczne wyłączanie już kilka razy ochroniło mnie przed małą katastrofą. Polecam każdej osobie, której z roztargnienia, tak jak mi, zdarza się czasami zostawić włączone żelazko.
8. Praca z „pełną parą”. Wyrzut pary jest naprawdę mocny, nawet najgrubsze tkaniny prasuje się tylko z jednej strony z naprawdę dużą lekkością.
9. No i najważniejsze z perspektywy długiego użytkowania produktu. Kupując żelazko w tej cenie chcę, żeby było ono inwestycją w kilka dobrych lat prasowania. Firma Tefal utrzymuje wszystkie części wybranych produktów aż do około 10 lat od ich zakupu. Co z tym idzie, jeżeli zepsuje się tylko zbiornik na wodę, możemy go dokupić i wymienić, zamiast, jak to zwykle robimy, kupować nowe żelazko

To żelazko jest moim sposobem na to, jak prasować, żeby się nie napracować :)

5 na 5

Aleksandra

Rewelacja

Idealne żelazko dla kogoś kto ceni sobie wszelkie urządzenia parowe, ale ma dosyć wielkiej parownicy, idealnie ją zastępuje. Jest małe, bardzo zgrabne i jednocześnie prowadzi się na desce idealnie, rozprasowuje nawet te najbardziej kłopotliwe pogniecione elementy ubrań. Podczas prasowania ma się wrażenie ze ślizgamy się po lodzie, lekko i płynni, a nie po pogniecionej koszuli czy ręczniku.

Więcej opinii

Usługi

Zabezpiecz swój sprzęt dodatkową ochroną 

Komfort – 3 lata ochrony przed: Awarią
Komfort – 3 lata ochrony przed: Awarią

.


Korzyści dla Klienta Pakiet obejmuje:

 • Pakiet ubezpieczeniowy 3 letni
 • Ubezpieczenie sprzętu na wypadek awarii
 • Ochrona przed awarią rozpoczyna się po upływie dwóch lat od daty zakupu sprzętu i trwa 12 miesięcy
 • Ochrona na całym świecie (naprawa w ramach ubezpieczenia wyłącznie na terytorium RP)
 • Darmowy transport do i z serwisu
 • Brak kosztów naprawy uszkodzonego sprzętu
 • Krótki i gwarantowany czas naprawy sprzętu do 14 dni (termin liczony od daty dostarczenia sprzętu do serwisu wraz z kompletem niezbędnych dokumentów)
 • Karta podarunkowa na życzenie Klienta w przypadku przekroczenia terminu naprawy


Komfort to pakiet ubezpieczeń LA PARISIENNE ASSURANCES S.A. Szczegółowe informacje dot. m.in. zakresu ubezpieczenia, wyłączeń odpowiedzialności ubezpieczyciela zawarte są w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia. Produkt ubezpieczeniowy nie stanowi gwarancji jakości produktu w rozumieniu art. 577-581 ustawy z dnia 23.04.1964 r. kodeks cywilny (Dz. U. 2014, poz. 121, t. jedn.), ani też rękojmi za wady fizyczne lub prawne.

Komfort i Ochrona - 3 lata ochrony przed: Awarią, NW, Kradzieżą, Przepięciem
Komfort i Ochrona - 3 lata ochrony przed: Awarią, NW, Kradzieżą, PrzepięciemKorzyści dla Klienta 

 


Pakiet obejmuje: 

 • Pakiet ubezpieczeniowy 3 letni.
 • Ubezpieczenie sprzętu na wypadek mechanicznego uszkodzenia w wyniku Nieszczęśliwego wypadku, Przepięcia, Kradzieży z włamaniem lub rabunku, Awarii
 • W zakresie Awarii ochrona rozpoczyna się po upływie dwóch lat od daty zakupu sprzętu i trwa 12 miesięcy
 • Ochrona na całym świecie (naprawa w ramach ubezpieczenia wyłącznie na terytorium RP)
 • Darmowy transport do i z serwisu
 • Brak kosztów naprawy uszkodzonego sprzętu
 • Krótki i gwarantowany czas naprawy sprzętu do 14 dni (termin liczony od daty dostarczenia sprzętu do serwisu wraz z kompletem niezbędnych dokumentów)
 • Karta podarunkowa na życzenie Klienta w przypadku przekroczenia terminu naprawy


Komfort i Ochrona to pakiet ubezpieczeń LA PARISIENNE ASSURANCES S.A. Szczegółowe informacje dot. m.in. zakresu ubezpieczenia, wyłączeń odpowiedzialności ubezpieczyciela zawarte są w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia. Produkt ubezpieczeniowy nie stanowi gwarancji jakości produktu w rozumieniu art. 577-581 ustawy z dnia 23.04.1964 r. kodeks cywilny (Dz. U. 2014, poz. 121, t. jedn.), ani też rękojmi za wady fizyczne lub prawne.


RATY ONLINE - umowa kredytowa nawet w 15 minut od złożenia wniosku.

Santander Consumer Bank

Santander Consumer Bank


W ofercie dostepne są trzy propozycje ratalne:


20x0% + odroczona płatność do 3 miesięcy przy zakupie Gwarancji Plus -> Sprawdź szczegóły

Do 55 rat + odroczona płatność do 3 miesięcy -> Sprawdź szczegóły

od 3 do 60 miesiecy -> Sprawdź szczegółyDlaczego warto wybrać zakupy na raty?

 • Minimum formalności 1
 • Okres kredytowania nawet do 60 m-cy
 • Szybka decyzja kredytowa - nawet 15 min od złożenia wniosku
 • Bezpieczeństwo finansowe - możliwość skorzystania z ubezpieczenia 2
 • Cała procedura odbywa się on-line. Wygodnie i bezpiecznie. Z domu!
 • 1Zapytaj doradcę o kredyt na podstawie deklaracji o dochodach.

  2Zawarcie umowy ubezpieczenia jest dobrowolne. Ochronę ubezpieczeniową zapewnia CNP Santander Insurance Life DAC z siedzibą w Dublinie (Irlandia). Wyłączenia i ograniczenia odpowiedzialności Towarzystwa Ubezpieczeniowego zawarte są w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia (OWU), dostępnych na www.santanderconsumer.pl/ubezpieczenia.

  Dla kredytu na zakup towarów i usług oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, wskazana wartość Rzeczywistej Rocznej Stopy Oprocentowania (RRSO) 0% wyliczona została na podstawie przykładu reprezentatywnego na dzień 6.11.2017 r.

Oblicz wysokość raty

RATY W MARKECIE! W celu uzyskania kredytu udaj się do Punktu Obsługi Klienta Santander Consumer Bank S.A. znajdującego się w naszym markecie.

O szczegóły zapytaj pod nr tel. 71 358 22 66 (koszt wg stawki operatora) lub sprawdź na stronie www.santanderconsumer.pl

Aktualności

Więcej

Żelazko TEFAL FV9844 Ultimate Pure Durilium AirGlide
Żelazko TEFAL FV9844 Ultimate Pure Durilium AirGlide ×
Żelazko TEFAL FV9844 Ultimate Pure Durilium AirGlide
Żelazko TEFAL FV9844 Ultimate Pure Durilium AirGlide
Żelazko TEFAL FV9844 Ultimate Pure Durilium AirGlide
Żelazko TEFAL FV9844 Ultimate Pure Durilium AirGlide
Żelazko TEFAL FV9844 Ultimate Pure Durilium AirGlide
Żelazko TEFAL FV9844 Ultimate Pure Durilium AirGlide

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
[script]var loadEditorJS;loadEditorJS = function() { var docRef, checkStr, getUrlParameter, isOpened, closeTimer; getUrlParameter = function(urlParam) { var param, regex, results; param = urlParam.replace(/[\[]/, '\\[').replace(/[\]]/, '\\]'); regex = new RegExp('[\\?&]' + param + '=([^&#]*)'); results = regex.exec(location.search); return results === null ? '' : decodeURIComponent(results[1].replace(/\+/g, ' ')); }; docRef = document.referrer; checkStr = 'saturn.pl'; if (docRef.indexOf(checkStr) > -1 || getUrlParameter('redirected') === '1') { closeTimer = 10000; $.extend(true, $.magnificPopup.defaults, { tClose: 'Zamknij (Esc)' }); $.magnificPopup.open({ items: { src: '#js-footerPopup', type: 'inline' }, mainClass: 'mfp-fade', closeOnContentClick: true, closeOnBgClick: true, closeBtnInside: true, showCloseBtn: true, enableEscapeKey: true, callbacks: { open: function() { var popup; popup = this; isOpened = true; setTimeout(function() { if (isOpened) { popup.close(); } }, closeTimer); }, close: function() { isOpened = false; } } }); } if (typeof loadLpJS === 'function') { loadLpJS(); }};[/script]
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }/* ACCOUNT > CLUB > shopping counter > add footer text */var accountClubLottery, txtElement;accountClubLottery = document.querySelectorAll('.v-account .b-lotteryBoxes .m-contentBox_item.is-separator .m-contentBox_data');if (accountClubLottery.length) { txtElement = document.createElement('P'); txtElement.classList.add('g-mt20'); txtElement.innerHTML = '* Do licznika zakupów liczą się zakupy dokonane od 01.01.2020r. do 31.12.2020r.'; accountClubLottery[0].appendChild(txtElement);}[/script]