PLN 559

Zestaw szczoteczek ORAL-B Smart 5900

nr kat.: 1407714 ORAL-B
Kup w zestawie

Kup w zestawie

Zestaw szczoteczek ORAL-B Smart 5900
Komfort – 3 lata ochrony przed: Awarią
Kup zestaw
Zestaw szczoteczek ORAL-B Smart 5900
Komfort i Ochrona - 3 lata ochrony przed: Awarią, NW, Kradzieżą, Przepięciem
Kup zestaw
Usługi

Zabezpiecz swój sprzęt dodatkową ochroną 

Dostępność
04210201180074-80299468-Oral-B Smart 5 5900.pdpd
Okrągła główka czyści lepiej*
Włókna okrągłej główki szczoteczki Oral-B otaczają każdy ząb, pomagając zapewnić zdrowie dziąseł i większą skuteczność mycia zębów.   

*w porównaniu ze zwykłą szczoteczką ręczną.
Bielsze zęby już od pierwszego dnia

Już od pierwszego użycia pomaga ona w uzyskaniu bielszego uśmiechu dzięki nakładce polerującej, która przenosi pastę do miejsc, w których wymagane jest usunięcie przebarwień.

Ochrona dziąseł

Dzięki czujnikowi siły nacisku możliwe jest obniżenie prędkości szczotkowania i informowanie użytkownika, że szczoteczka dociskana jest do zębów zbyt mocno.

Lepsze nawyki

Poprzez nawiązywanie połączenia z aplikacją Oral-B szczoteczka Smart 6 6000N umożliwia korzystanie z technologii Smart System. Ponieważ aplikacja przesyła informacje zwrotne w czasie rzeczywistym, możliwe jest skuteczne korygowanie nieprawidłowych nawyków w zakresie higieny jamy ustnej i monitorowanie procesu czyszczenia zębów.

Ulepszone szczotkowanie dopasowane do Twoich potrzeb

Dzięki dostępności pięciu trybów czyszczenia szczoteczka elektryczna Oral-B SMART 5 5900 dopasuje się do Twoich potrzeb związanych z higieną jamy ustnej, a niepowtarzalny kolor jej pierścienia SmartRing łatwo dobierzesz do własnego stylu!

Do dwóch tygodni pracy po jednym ładowaniu

Szczoteczka elektryczna Oral-B Smart 6 6000N umożliwia korzystanie z najnowocześniejszego akumulatora litowo-jonowego, dzięki któremu szczoteczka działa przy regularnym stosowaniu nawet przez ponad dwa tygodnie. Zapomnij o konieczności zabierania ze sobą ładowarki na wakacje!

Końcówki szczoteczek zaprojektowane we współpracy z dentystami

Wymienne końcówki Oral-B można łatwo dobrać do stosowanego modelu szczoteczki. Każdą końcówkę opracowano z myślą o konkretnych rezultatach: okrągłe zakończenie włókien na potrzeby delikatnej pielęgnacji dziąseł, włókna ustawione pod kątem jako pomoc przy oczyszczaniu przestrzeni międzyzębowych, a niezwykle cienkie włókna ― do wyjątkowo delikatnego czyszczenia.

Najczęściej polecana przez dentystów*
Szczoteczki Oral-B są nie tylko opracowywane we współpracy z dentystami, ale stanowią również produkty najczęściej polecane przez dentystów na całym świecie. Dzięki Oral-B możesz odkryć zupełnie nowy wymiar higieny jamy ustnej!   

* dane w oparciu o badania z 2014 r. prowadzone regularnie na zlecenie firmy P&G z udziałem reprezentatywnej grupy dentystów z całego świata.

Można wyróżnić dwa główne typy technologii stosowanych w szczoteczkach elektrycznych: technologie soniczną oraz technologię czyszczenia 3D. Zrozumienie różnic pomiędzy tymi technologiami odgrywa niezwykle istotną rolę w wyborze idealnej szczoteczki, która spełni Twoje oczekiwania. Zalety technologii czyszczenia 3D są następujące:

 • Usuwa do 22% więcej płytki nazębnej
 • Usuwa do 33% więcej płytki nazębnej zgromadzonej w trudno dostępnych miejscach
 • Pomaga do 32% skuteczniej dbać o zdrowie dziąseł

Mimo że obie technologie zapewniają skuteczniejsze czyszczenie niż szczoteczka manualna, działanie technologii sonicznej opiera się wyłącznie na wibracjach, co sprawia, że częstotliwość ruchów główki szczoteczki, która tę technologię wykorzystuje, jest mniejsza niż mogłoby się wydawać. Szczoteczki elektryczne Oral-B z unikalną technologią czyszczenia 3D wykorzystują ruchy oscylacyjne i pulsacyjne, by rozbić płytkę nazębną, a następnie za pomocą ruchów rotacyjnych usuwają ją z powierzchni zębów. Technologia czyszczenia 3D pozwala usuwać więcej płytki nazębnej, a tym samym pomaga zmniejszyć ryzyko zapalenia dziąseł i lepiej dbać o zdrowie jamy ustnej.

W ciągu ostatnich dziesięciu lat pięć niezależnych, długoterminowych badań potwierdziło, że elektryczne szczoteczki Oral-B (oscylacyjno-rotacyjne) lepiej dbają o zdrowie dziąseł niż soniczne szczoteczki w wersji premium.

Zdrowsze dziąsła w 30 dni* 
* poprawa uzyskana dzięki zredukowaniu zapalenia dziąseł

Galeria filmów

 • Wideo

Techniczne

Rodzaje obrotów

Oscylacyjno-rotacyjne

Rodzaj produktu

Zestaw szczoteczek

Rodzaj baterii/akumulatora

Niklowo-wodorkowa

Zastosowane technologie

Bluetooth SmartRing

Konstrukcja

Ergonomiczny, antypoślizgowy uchwyt

Rodzaj zasilania

Akumulatorowe

Regulacja prędkości

5 stopni

Maksymalna prędkość [obr/min]

8800, 40000

Funkcje

Sygnalizator czasu mycia

Co 2 min., Co 30 sek.

Inne

Aplikacja na urządzenie mobilne, Pełne ładowanie wystarcza na 12 dni przy szczotkowaniu 2 x dziennie

Końcówka

Ilość

2

Model

CrossAction

Zastosowane technologie

System 3D

Ogólne

Producent

Oral-B

Kolor

Biało-czarny

Załączone wyposażenie

Etui podróżne, Ładowarka, 2 końcówki do szczoteczki, 2 szczoteczki

Okres gwarancji

24 miesiące

Miejsce realizacji

Autoryzowany serwis producenta

Szczegółowe warunki gwarancji

Na stronie producenta/importera

5 na 5

KENIO

fajny zestaw

Weź przetłumacz żonie, że nie wydasz ponad pół tysiaka za szczoteczki, kiedy można kupić tańsze odpowiedniki. Żona sprowadziła mnie na ziemę i wręcz zmusiła do zakupu tego zestawu. Użytkujemy go od miesiąca i ... no pierwszy raz przyznam się do błędu i przeproszę ją bo miała rację. Ten zestaw jest wyjątkowy :

ZALETY :
-para szczoteczek o innym wyglądzie wizualnym dzięki czemu nie możliwości "pomylenia" się i przypadkowej zamiany szczoteczek
- lekka i poręczna, o odpowiedniej wielkości główki która sprawdza się fantastycznie zarówno u mnie jak i żony
- wydajna bateria która potrafi wytrzymać nawet dwa tygodnie na jednym ładowaniu
- ładowarka która zajmuje mało miejsca i szybko ładuje
- wielofunkcyjna - czyści, wybiela, pielęgnuje i chroni dziąsła. Działa w wielu pozytywnych aspektach dbania o higienę jamy ustnej.
- skuteczniejsza ochrona dzięki kontrolowaniu poprzez aplikację Oral-b i łączności Bluetooth

Ogólnie moja ocena 10/10 ! Atrakcyjna cena zestawu, etui i ładowarka w zestawie. Polecam , nie ma co się wahać!

1 na 5

Ewelina

Nie polecam!

Od lat używam szczoteczek elektrycznych. Jak dotąd nigdy nie korzystałam ze szczoteczek marki OralB, ale mąż skusił się ceną zestawu, która była znacznie niższa od interesującej nas oferty. I owszem, zgadzam się z opiniami co do funkcjonalności szczoteczki. Zgadzam się, że dobrze domyja zęby. Ale jeśli chodzi o użytkowanie, to jest fatalna. Główka szczoteczki jest tak duża, że mam problem z utrzymaniem jej w jamie ustnej. Po dwóch dniach szczotkowania boli mnie szczęka jak przy szczękościsku. Dla mężczyzny nie będzie to problematyczne, ale dla drobnej osoby - jak najbardziej. Pomimo ewidentnych zalet "myjących" wolę już używać starej szczotki czy nawet szczytować zęby manualnie. Dodatkowo szczotka jest bardzo, bardzo głośna w porównaniu do wcześniej stosowanych przez nas urządzeń. Więc jeśli chodzi o komfort stosowania, to jest on dla mnie zerowy. Nasuwa mi się jedno porównanie. Szczotkując zęby, mam wrażenie, że jestem u dentysty. Ponieważ ta szczoteczka bezwzględnie przypomina mi w użyciu i w wyglądzie polerkę dentystyczną. A ja muszę otworzyć usta jak najszerzej potrafię... Zdecydowanie nie polecam!

5 na 5

Justyna M

Mój numer 1

W miarę używania szczoteczek elektrycznych stwierdziłam, że są znacznie lepsze niż przeciętne. Po naładowaniu jest bardzo łatwa w użyciu. Istnieje kilka różnych trybów i można uzyskać do nich dostęp, klikając przycisk na uchwycie podczas szczotkowania. Używam go dwa razy dziennie od tygodnia i muszę przyznać, że nie mam resztek jedzenia na zębach. Mój dentysta powiedział mi, żebym nie szczotkowała ręcznie i zalecił szczoteczkę Oral-B. Jeśli chodzi o żywotność baterii, musiałam ją ładować po tygodniu przez około 12 godzin, co wydaje się normalne w przypadku szczoteczek tego typu.

Więcej opinii

Usługi

Zabezpiecz swój sprzęt dodatkową ochroną 

Komfort – 3 lata ochrony przed: Awarią
Komfort – 3 lata ochrony przed: Awarią

.


Korzyści dla Klienta Pakiet obejmuje:

 • Pakiet ubezpieczeniowy 3 letni
 • Ubezpieczenie sprzętu na wypadek awarii
 • Ochrona przed awarią rozpoczyna się po upływie dwóch lat od daty zakupu sprzętu i trwa 12 miesięcy
 • Ochrona na całym świecie (naprawa w ramach ubezpieczenia wyłącznie na terytorium RP)
 • Darmowy transport do i z serwisu
 • Brak kosztów naprawy uszkodzonego sprzętu
 • Krótki i gwarantowany czas naprawy sprzętu do 14 dni (termin liczony od daty dostarczenia sprzętu do serwisu wraz z kompletem niezbędnych dokumentów)
 • Karta podarunkowa na życzenie Klienta w przypadku przekroczenia terminu naprawy


Komfort to pakiet ubezpieczeń LA PARISIENNE ASSURANCES S.A. Szczegółowe informacje dot. m.in. zakresu ubezpieczenia, wyłączeń odpowiedzialności ubezpieczyciela zawarte są w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia. Produkt ubezpieczeniowy nie stanowi gwarancji jakości produktu w rozumieniu art. 577-581 ustawy z dnia 23.04.1964 r. kodeks cywilny (Dz. U. 2014, poz. 121, t. jedn.), ani też rękojmi za wady fizyczne lub prawne.

Komfort i Ochrona - 3 lata ochrony przed: Awarią, NW, Kradzieżą, Przepięciem
Komfort i Ochrona - 3 lata ochrony przed: Awarią, NW, Kradzieżą, PrzepięciemKorzyści dla Klienta 

 


Pakiet obejmuje: 

 • Pakiet ubezpieczeniowy 3 letni.
 • Ubezpieczenie sprzętu na wypadek mechanicznego uszkodzenia w wyniku Nieszczęśliwego wypadku, Przepięcia, Kradzieży z włamaniem lub rabunku, Awarii
 • W zakresie Awarii ochrona rozpoczyna się po upływie dwóch lat od daty zakupu sprzętu i trwa 12 miesięcy
 • Ochrona na całym świecie (naprawa w ramach ubezpieczenia wyłącznie na terytorium RP)
 • Darmowy transport do i z serwisu
 • Brak kosztów naprawy uszkodzonego sprzętu
 • Krótki i gwarantowany czas naprawy sprzętu do 14 dni (termin liczony od daty dostarczenia sprzętu do serwisu wraz z kompletem niezbędnych dokumentów)
 • Karta podarunkowa na życzenie Klienta w przypadku przekroczenia terminu naprawy


Komfort i Ochrona to pakiet ubezpieczeń LA PARISIENNE ASSURANCES S.A. Szczegółowe informacje dot. m.in. zakresu ubezpieczenia, wyłączeń odpowiedzialności ubezpieczyciela zawarte są w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia. Produkt ubezpieczeniowy nie stanowi gwarancji jakości produktu w rozumieniu art. 577-581 ustawy z dnia 23.04.1964 r. kodeks cywilny (Dz. U. 2014, poz. 121, t. jedn.), ani też rękojmi za wady fizyczne lub prawne.


RATY ONLINE - umowa kredytowa nawet w 15 minut od złożenia wniosku.

Santander Consumer Bank

Santander Consumer Bank


W ofercie dostepne są propozycje ratalne:


Raty online od 20 do 30 rat 0% -> Sprawdź szczegóły

Raty online aż do 60 rat -> Sprawdź szczegóły

Raty online do 55 rat z odroczonym terminem płatności -> Sprawdź szczegółyDlaczego warto wybrać zakupy na raty?

 • Minimum formalności 1
 • Okres kredytowania nawet do 60 m-cy
 • Szybka decyzja kredytowa - nawet 15 min od złożenia wniosku
 • Bezpieczeństwo finansowe - możliwość skorzystania z ubezpieczenia 2
 • Cała procedura odbywa się on-line. Wygodnie i bezpiecznie. Z domu!
 • 1Zapytaj doradcę o kredyt na podstawie deklaracji o dochodach.

  2Zawarcie umowy ubezpieczenia jest dobrowolne. Ochronę ubezpieczeniową zapewnia CNP Santander Insurance Life DAC z siedzibą w Dublinie (Irlandia). Wyłączenia i ograniczenia odpowiedzialności Towarzystwa Ubezpieczeniowego zawarte są w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia (OWU), dostępnych na www.santanderconsumer.pl/ubezpieczenia.

  Dla kredytu na zakup towarów i usług oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, wskazana wartość Rzeczywistej Rocznej Stopy Oprocentowania (RRSO) 0% wyliczona została na podstawie przykładu reprezentatywnego na dzień 6.11.2017 r.

Oblicz wysokość raty

RATY W MARKECIE! W celu uzyskania kredytu udaj się do Punktu Obsługi Klienta Santander Consumer Bank S.A. znajdującego się w naszym markecie.

O szczegóły zapytaj pod nr tel. 71 358 22 66 (koszt wg stawki operatora) lub sprawdź na stronie www.santanderconsumer.pl

Aktualności

Więcej

Jak wyczyścić maszynkę do golenia?
Jak wyczyścić maszynkę do golenia?

Utrzymanie golarki (zarówno takiej z trymerem, jak i bez) w czystości zapewni jej długie i niezawodne działanie. Jak czyścić elektryczną maszynkę do golenia, żeby służyła nam jak najdłużej? Zobacz nasz poradnik.

Zestaw szczoteczek ORAL-B Smart 5900
Zestaw szczoteczek ORAL-B Smart 5900 ×
Zestaw szczoteczek ORAL-B Smart 5900
Zestaw szczoteczek ORAL-B Smart 5900
Zestaw szczoteczek ORAL-B Smart 5900
Zestaw szczoteczek ORAL-B Smart 5900
Zestaw szczoteczek ORAL-B Smart 5900
Zestaw szczoteczek ORAL-B Smart 5900
Zestaw szczoteczek ORAL-B Smart 5900

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
[script]var loadEditorJS;loadEditorJS = function() { var docRef, checkStr, getUrlParameter, isOpened, closeTimer; getUrlParameter = function(urlParam) { var param, regex, results; param = urlParam.replace(/[\[]/, '\\[').replace(/[\]]/, '\\]'); regex = new RegExp('[\\?&]' + param + '=([^&#]*)'); results = regex.exec(location.search); return results === null ? '' : decodeURIComponent(results[1].replace(/\+/g, ' ')); }; docRef = document.referrer; checkStr = 'saturn.pl'; if (docRef.indexOf(checkStr) > -1 || getUrlParameter('redirected') === '1') { closeTimer = 10000; $.extend(true, $.magnificPopup.defaults, { tClose: 'Zamknij (Esc)' }); $.magnificPopup.open({ items: { src: '#js-footerPopup', type: 'inline' }, mainClass: 'mfp-fade', closeOnContentClick: true, closeOnBgClick: true, closeBtnInside: true, showCloseBtn: true, enableEscapeKey: true, callbacks: { open: function() { var popup; popup = this; isOpened = true; setTimeout(function() { if (isOpened) { popup.close(); } }, closeTimer); }, close: function() { isOpened = false; } } }); } if (typeof loadLpJS === 'function') { loadLpJS(); }};[/script]
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }/* ACCOUNT > CLUB > shopping counter > add footer text */var accountClubLottery, txtElement;accountClubLottery = document.querySelectorAll('.v-account .b-lotteryBoxes .m-contentBox_item.is-separator .m-contentBox_data');if (accountClubLottery.length) { txtElement = document.createElement('P'); txtElement.classList.add('g-mt20'); txtElement.innerHTML = '* Do licznika zakupów liczą się zakupy dokonane od 01.01.2020r. do 31.12.2020r.'; accountClubLottery[0].appendChild(txtElement);}[/script]