MediaMarkt - sklep internetowy - RTV, AGD, komputery

Porównywarka (0)
PLN 382

Kuch. mikrofalowa SAMSUNG MG23H3125NK

(0 ocen)
nr kat.: 9999530282 SAMSUNG
Kuch. mikrofalowa SAMSUNG MG23H3125NK
Kuch. mikrofalowa SAMSUNG MG23H3125NK
Kuch. mikrofalowa SAMSUNG MG23H3125NK

Stan jakościowy produktu: dostateczny

Powód przeceny:

  • wgniecenie punktowe
Mikrofalówka posiada wgniecenie punktowe w lewej górnej części obudowy oraz lekko odstający panel programatora. Urządzenie jest sprawne.
Dostępność

WYBRANE CECHY

Gotowanie Sensorowe

Specjalny czujnik wilgotności monitoruje proces gotowania i automatycznie dobiera długość i tryb pracy.

Programy Healthy Cooking

To specjalne, z góry zdefiniowane programy, służące do przygotowywania zdrowych i różnorodnych potraw z drobiu, ryb oraz warzyw.

Technologia Crusty Cook

Technologia gwarantująca, że potrawy będą zrumienione z wierzchu i równomiernie wypieczone w środku. Zawsze idealnie chrupiące i smaczne.

Czyszczenie Steam Clean™

Program czyszczenia parą wodną - idealne rozmiękczenie wszystkich zanieczyszczeń, co sprawia, że bez problemu można je usunąć ściereczką.

Powłoka Ceramic Inside™

Antybakteryjna powłoka z emalii ceramicznej zapobiega nie tylko zarysowaniom, ale także ogranicza przenikanie nieprzyjemnych zapachów.

Wzornictwo Crystal Gloss™

Kryształowy czarny uchwyt w połączeniu z pokrętłem tworzą dopracowaną, utrzymaną w nowoczesnym designie całość. Wzornictwo najwyższej jakości.

Podgrzewaj, rozmrażaj, Gotuj!

Za pomocą kuchenki o mocy 800 W i z grillem 1100 W szybko przygotujesz obiad lub kolację. Pojemność 23 l oraz 3 poziomy trybu kombinowanego (mikrofala, grill, mikrofala+grill) z pewnością ułatwią przyrządzenie jedzenia zarówno dla jednej osoby jak i całej rodziny. Nie musisz już spędzać godzin w kuchni - wystarczy kilka minut, aby przygotować smaczny posiłek.

Smart Moisture Sensor

Wystarczy jeden przycisk, by przygotowywanie potraw w kuchence mikrofalowej stało się wyjątkowo proste. Z inteligentnym czujnikiem Smart Moisture Sensor, który kontroluje wewnętrzną wilgotność powietrza, automatycznie dopasujesz długość i tryb pracy do posiłku - 7 programów. Funkcja umożliwia równomierne gotowanie potraw przy zachowaniu ich wartości odżywczych. Koniec z przegrzaniem lub niedogrzaniem. Bądź smart, gotuj mądrze!

gotuj smacznie i zdrowo

Przygotowanie świeżych produktów. Healthy cooking

Coraz częściej dyskutuje się o zaletach zdrowej diety i rezygnacji z gotowych posiłków. Aby zadbać o zdrowie, większość z nas decyduje się na przyrządzanie posiłków ze świeżych produktów. Kuchenka Samsung posiada specjalne programy do przygotowywania warzyw, ryb oraz drobiu. Szybko i łatwo przygotujesz zdrowy posiłek zarówno dla siebie, jak i całej rodziny.

Pyszne i chrupiące dania.Crusty Cook

Technologia służy do opiekania dań, tak aby były chrupkie i smaczne. Wystarczy teraz użyć talerza Crusty i nastawić kuchenkę na program Crusty Cook, a na całej powierzchni naszego posiłku (również od spodu) utworzy się wyśmienita, chrupiąca skórka. 

Bez utraty smaku. Szybkie, automatyczne rozmrażanie

4 programy pozwalają na natychmiastowe rozmrożenie składników, jak również całych potraw z zamrażalnika! Teraz już nie musisz pamiętać o wcześniejszym wykładaniu mięs, ciast czy innych zamrożonych produktów. Najważniejsze jest jednak, że rozmrażana żywność nie traci wartości odżywczych.

Steam Clean™.Dokładne czyszczenie za pomocą pary

Kuchenka mikrofalowa Samsung czyści się niemal sama, dzięki funkcji Steam Clean™. Para rozmiękcza pozostałościpo gotowaniu, które z łatwością usuniesz miękką ściereczką.

Antybakteryjna powłoka Ceramic Inside™

Wykorzystywana przez Samsung powłoka Ceramic Inside™ zapewnia higienę i łatwą pielęgnację urządzenia. Bez problemu pozbędziesz się tłustych i zaschniętych zabrudzeń. Nie musisz również martwić się o bakterie i nieprzyjemny zapach. Technologia przy pomocy, której stworzone jest wnętrze kuchenki jest podobna do wykorzystywanej przy wyrabianiu wysokiej jakości ceramiki. To sprawia, że urządzenie jest trwalsze, bardziej odporne na zużycie i zarysowania.

Ochrona antybakteryjna

Powłoka Ceramic Inside™ zastosowana wewnątrz kuchenki Samsung zapobiega rozwojowi bakterii* co zostało potwierdzone badaniami.

* Testy przeprowadzone w niemieckim Instytucie w Hohenstein. 

Odporność na zadrapania

Dzięki powłoce z emalii ceramicznej wnętrze kuchenki jest 7 x bardziej odporne na zadrapania i rdzę w porównaniu do innych tego typu urządzeń.

Łatwość
czyszczenia

Wnętrze jest gładkie i trwałe, a jego czyszczenie wyjątkowo łatwe i wygodne, co pozwala na zachowanie nieskazitelnej czystości.

Brak
przebarwień

Tłuszcz i wysoka temperatura mogą odbarwić wnętrze kuchenki mikrofalowej. Powłoka z emalii ceramicznej temu zapobiega.

bezpieczna I energooszczędna

Oszczędź na energii.Tryb ECO

Chcesz płacić mniej za prąd, bez potrzeby ciągłego odłączania kuchenki z kontaktu? Specjalny tryb ECO ogranicza energię wykorzystywaną przez urządzenie do minimum. Kuchenka pozostaje w stanie gotowości (standby), dzięki czemu możesz z niej korzystać w każdej chwili.

Bezpieczeństwo ponad wszystko. Blokada rodzicielska

Blokada rodzicielska to świetne rozwiązanie i zabezpieczenie, gdy w kuchni towarzyszą Ci mali pomocnicy. W momencie rozpoczęcia podgrzewania potrawy skutecznie zablokuje panel sterowania kuchenki. Wykluczając w ten sposób możliwość przypadkowego włączenia innych funkcji przez najmłodszych.

łatwa obsługa i ponadczasowe wzornictwo

Kuchenka mikrofalowa Samsung prezentuje wzornictwo Crystal Gloss ™. Czarna obudowa urządzenia oraz kryształowe elementy jak rączka i pokrętło wyboru programów, nadają jej wyrafinowanego i nowoczesnego wyglądu. Model dodatkowo wyposażony jest w czytelny wyświetlacz LED w odcieniu Ice Blue, który ułatwia obsługę urządzenia. Dodatkowo, możesz wyłączyć sygnalizację dźwiękową kuchenki.

1.

Przycisk Gotowanie z Czujnikiem

2.

Przycisk Szybkie Rozmrażanie

3.

Przycisk Mikrofal

4.

Przycisk Grill

5.

Przycisk Zdrowe Gotowanie

6.

Przycisk Moje Danie

7.

Przycisk Tryb Łączony

8.

Przycisk Czyszczenie Parowe

9.

Pokrętło Wielofunkcyjne /Waga/Porcja/Czas/Wybór/

10.

11.

12.

Przycisk Blokada Rodzicielska

Przycisk Stop/Ekologiczny

Przycisk Start/+30s

RYSUNEK TECHNICZNY

A

Szerokość:

489 mm

B

Głębokość:

392 mm

C

Wysokość:

275 mm