MediaMarkt - sklep internetowy - RTV, AGD, komputery

Porównywarka (0)
PLN

Lodówka BEKO RCNK310K20W

nr kat.: 1426738
Lodówka BEKO RCNK310K20W
Lodówka BEKO RCNK310K20W
Taniej do-99%
  • Klasa energetyczna: A+
  • Wymiary: (szer. x wys. x gł.): 54 x 184 x 60 cm
  • Położenie zamrażalnika: Na dole
  • Sterowanie: Mechaniczne
  • Zastosowane technologie: Neo-frost
  • Pojemność netto chłodziarki/zamrażarki: 200l / 76l
  • Zobacz pełną specyfikację

Zabezpiecz swój sprzęt dodatkową ochroną

Dodatkowe usługi:

Kupuj w zestawie

Produkt, który przeglądasz

+
1438,00
79,00
71,10

Produkt, który przeglądasz

+
1438,00

Opis i specyfikacja

Chłodziarko-zamrażarka wolnostojąca RCNK310K20W.

Korzyści:

  • Technologia NeoFrost eliminuje powstawanie lodu na żywności oraz wewnątrz urządzenia, co oznacza, iż rozmrażanie nie jest już potrzebne.
  • Oświetlenie LED jest bardziej energooszczędne i daje bardziej naturalne światło w porównaniu do zwykłego oświetlenia.
  • Wbudowana w zamrażalnik komora lodowa zapewnia dogodne miejsce do przechowywania kostek lodu oraz do mrożenia małych owoców.NeoFrost


Technologia NeoFrost nie tylko eliminuje powstawanie lodu na żywności oraz wewnątrz urządzenia, co oznacza, iż rozmrażanie nie jest już potrzebne. To także dwa (lub trzy - w lodówkach typu side-by-side) niezależne parowniki i wentylatory w jednym urządzeniu.Oświetlenie LED


Oświetlenie LED jest bardziej energooszczędne i daje bardziej naturalne światło w porównaniu do zwykłego oświetlenia. To kolejny krok do przodu w celu bardziej ekologicznych działań.No FrostDzięki systemowi No Frost, nie będzie musiał rozmrażać zamrażalnika, a produkty w nim pozostaną nie oszronione. Dzieje się to automatycznie, dzięki wymuszonemu obiegowi powietrza - wilgoć jest odprowadzana z wnętrza na zewnątrz zamrażarki. Dzięki braku szronu zawartość zamrażarki jest dobrze widoczna, produkty nie przyklejają się do pozostałych i łatwiej po nie sięgnąćSystem No Frost

No Frost to technologia, która kontroluje temperaturę wewnątrz urządzenia i nie dopuszcza do powstania szronu. Dzięki temu lodówka/zamrażarka nie wymaga rozmrażania oraz dodatkowo jest łatwa w utrzymaniu czystości. Dzięki temu systemowi nie tracimy czasu na pozbywanie się szronu czy lodu.
Pojemność chłodziarki - 200 l.

Chłodziarka ma pojemność netto 200 l.
Im większa pojemność urządzenia, tym więcej produktów będziesz w stanie w nim przechowywać.
Pojemność zamrażarki - 76 l.

Zamrażarka ma pojemność netto 76 l.
Należy pamiętać, że im większa pojemność zamrażarki, tym większa przestrzeń do mrożenia żywności.
Poziom hałasu 40 dB.

Poziom maksymalnego hałasu emitowanego przez lodówkę podczas jej pracy wynosi 40 dB. Im większa wartość w decybelach, tym większa głośność w pomieszczeniu.Klasa efektywności energetycznej A+.

Lodówka w klasie A+ to urządzenie bardzo niskoenergetyczne. Oznacza to, że zużywa mniej prądu niż sprzęty o innej niższej klasie energetycznej, a co za tym idzie jest bardziej ekologiczne, energooszczędne i chroni twój budżet domowy przed wysokimi rachunkami za prąd.

Roczne zużycie energii wynosi dla tego modelu 288 kWh.
Należy pamiętać, że rzeczywiste zużycie energii zależy od sposobu użytkowania urządzenia i miejsca, w którym się ono znajduje.

Zastosowane technologie