Lodówka HAIER HB18FGSAAA

nr kat.: 1432316
 • Wymiary: (szer. x wys. x gł.): 83 x 190 x 67.5 cm
 • Pojemność netto chłodziarki/zamrażarki: 358l / 181l
 • Kolor: Tytan
 • Poziom hałasu [dB]: 37
 • Kostkarka: Tak
 • Roczny koszt zużycia prądu: 318 kWh = 244.86 PLN
 • Zastosowane technologie: Anti-Bacterial Technology - Haier, Multiflow, MyZone
Zobacz pełną specyfikację Zobacz pełną specyfikację
6799
,-

Najniższa rata 147,31 x 60   rat

Raty online

i 6 m-cy nie płacisz

Dostępny
Wysyłamy w 24h

Akcesoria

Zamrażarka AMICA FZ208.3AA
1 399,00 zł 1 259,00 zł
Pochłaniacz zapachów do lodówek KOENIC KDD-R001-INT
9,99 zł
Zamrażarka WHIRPOOL UW8 F2Y XBI F 2
2 249,00 zł
Wkład METROX 2x400gr
11,99 zł
Zamrażarka SAMSUNG Bespoke RZ32A7485AP/EF do personalizacji
2 649,00 zł
Filtr wody do lodówki zewnętrzny METROX
54,99 zł
Żarówka LED METROX do okapów/lodówek E14 220/240V 2W
24,97 zł
Pochłaniacz zapachów do lodówek ISY
8,97 zł
Pojemnik BRANQ Q-GO Limonka 700 ML
14,97 zł
Pojemnik BRANQ 1962 Q-Lock Go
15,97 zł
Mata antypleśniowa do lodówki SCANPART 1199000077
29,97 zł
Preparat do pielęgnacji chłodziarek ISY ICL-7200 spray 500 ...
4,97 zł
Filtr wody SAMSUNG HAFIN HAFIN2/EXP
179,99 zł
Filtr wody METROX do lodówki wewnętrzny II
109,99 zł
Filtr wody do lodówki wewnętrzny METROX
109,99 zł
Zamrażarka AMICA FZ206.4
1 277,00 zł

Opis i specyfikacja

Chłodziarko-zamrażarka French Door HB18FGSAAA

Chłodziarko-zamrażarka French Door HB18FGSAAA

Fresher Techs

Technologie zapewniające długotrwałą świeżość żywności

Trwałość na długie lata

15 lat gwarancji na niezawodny kompresor inwerterowy

My Zone

Szuflada My Zone z regulacją temperatury

Dry Zone

Innowacyjna szuflada Dry Zone dedykowana produktom, które wymagają niskiego poziomu wilgotności

System antybakteryjny ABT

Innowacyjna technologia, która usuwa do 99,9% zarazków

Aktywne sensory temperatury

Rozmieszczone wzdłuż półek czujniki monitorują stan temperatury nie dopuszczając do jej wahań

TOTAL NO FROST

Technologia zapobiegająca powstawaniu szronu w lodówce

Szuflady Easy Access

Szybki dostęp do całej zamrażarki i lepsza widoczność przechowywanych w niej produktów

POZNAJ TECHNOLOGIE FRESHER TECHS, KTÓRE UŁATWIĄ CI ŻYCIE

Fresher Techs - zachowaj świeżość na dłużej

Haier wie najlepiej jak wykorzystać najnowsze rozwiązania technologiczne oraz ogromną bazę wiedzy i długoletnich doświadczeń, by jak najskuteczniej chronić Twoją żywność. Fresher Techs® to innowacyjne technologie, opracowane na wyłączność przez inżynierów firmy Haier, które mają jeden cel: zachowanie świeżości i smaku żywności na dłużej.

System antybakteryjny ABT

Innowacyjna technologia antybakteryjna Haier ABT®, wykorzystując światło ultrafioletowe, usuwa do 99,9% zarazków, pomagając zachować smak i dobrą jakość produktów. Większa higiena przestrzeni chłodniczej chroni zdrowie Twoje i Twojej rodziny.

Total No Frost – nigdy więcej szronu w lodówce

Total No Frost to technologia, która skutecznie zapobiega powstawaniu szronu. Specjalna osłona nie dopuszcza do przedostawania się ciepłego powietrza do zamrażarki podczas ciągłego procesu odszraniania, co chroni zamrożoną żywność i zapobiega stratom energii. Co więcej, skutecznie zapobiega mieszaniu się zapachów w lodówce.

MOIST ZONE pozwala zachować świeżą żywność dwa razy dłużej

Warzywa i owoce warto przechowywać w optymalnych warunkach, by nie traciły swych wartości odżywczych. Specjalna szuflada Moist Zone utrzymuje świeżość delikatnej żywności dwa razy dłużej. Dzieje się tak dzięki technologii HCS (Humidity Control System) - membranie z włókien roślinnych, która utrzymuje wilgotność na poziomie 90% i automatycznie nią zarządza, co pozwala uniknąć kondensacji wody wewnątrz szuflady. Odpowiednia cyrkulacja chłodnego powietrza wewnątrz strefy sprawia, że przechowywane artykuły spożywcze dłużej zachowują swoje wartości odżywcze.

Dry Zone - strefa o obniżonej wilgotności.

Szuflada Dry Zone to strefa przeznaczona do przechowywania żywności, która wymaga mniejszej wilgotności, takiej jak sery, nabiał, bakalie i produkty delikatesowe. Zastosowanie technologii Fresher Techs® utrzymuje poziom wilgotności na poziomie poniżej 45%, zapewniając optymalne warunki do dłuższego przechowywania tego rodzaju produktów.

Gwarancja niezawodności kompresora

Podwójna sprężarka inwerterowa marki Haier gwarantuje znaczącą redukcję drgań podczas pracy chłodziarko-zamrażarki. Dzięki temu urządzenie pracuje znacznie ciszej i wydajniej. Co więcej, przy zakupie lodówki zyskujesz aż 15 lat gwarancji* na kompresor Dual Inverter. *Certyfikat dostępny po rejestracji na stronie http://gwarancja-haier.pl/

Aktywne sensory temperatury

By zapewnić w całej chłodziarce jednolity poziom temperatury, każda półka jest aktywnie wentylowana. Czujniki rozmieszczone wzdłuż półek monitorują stan temperatury, a gdy następują jej wahania uruchamiają nawiew, który wyrównuje temperaturę we wnętrzu chłodziarki. Dzięki temu wkładając do lodówki produkty o temperaturze pokojowej masz pewność, że nie zaburzy to stałych i optymalnych warunków przechowywania żywności.

Fresh Box

Przechowuj świeże produkty tak, by zachowały wartości odżywcze na dłużej. Niezwykle praktyczna szuflada Fresh Box pozwala utrzymać stale niską temperaturę, by zapewnić idealne warunki do przechowywania surowego mięsa, ryb i serów o intensywnym zapachu chroniąc ich smak i właściwości.

Szuflady Easy Access

Szuflady Easy Access umożliwiają bardzo efektywne wykorzystanie przestrzeni, a dodatkowo zapewniają szybki i łatwy dostęp do całej zamrażarki oraz doskonałą widoczność przechowywanych w niej produktów. Unikatowy system prowadnic i kółek w szufladach Easy Access gwarantuje, zgodnie z przeprowadzonymi testami, ich wytrzymałość na poziomie ponad 50 000 otwarć i zamknięć.

Eleganckie wykończenie wnętrza lodówki

Haier w doskonały sposób łączy wyszukany design z komfortem codziennego użytkowania. Stylowe, a przede wszystkim bezpieczne półki chłodziarki, wykonane ze szkła hartowanego, gwarantują wytrzymałość na długie lata. To praktyczne rozwiązanie ułatwia utrzymanie wnętrza lodówki w czystości.

Wszystko pod kontrolą

W bardzo prosty sposób kontroluj temperaturę i inne parametry pracy urządzenia bez konieczności otwierania drzwi. Lodówki Haier wyposażone są w stylowy, cyfrowy wyświetlacz dotykowy, dzięki któremu zmiana wewnętrznych ustawień jest łatwa i wygodna.

Wysoka efektywność energetyczna

Poznaj urządzenie pracujące w wysokiej klasie energetycznej E. Od 1 marca 2021 roku obowiązują nowe oznaczenia etykiet w związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2017/1369 z dnia 4 lipca 2017 r., ustanawiającemu ramy etykietowania energetycznego i uchylające dyrektywę 2010/30/UE. Zgodnie z powyższym stare klasy A++ tracą ważność i nie mogą być bezpośrednio porównywane.

Imponująca pojemność do każdej kuchni

Przy standardowej szerokości chłodziarki Haier zapewniają imponującą przestrzeń do przechowywania. Ponieważ te stylowe lodówki zostały zaprojektowane w górę, świetnie sprawdzają się do przechowywania dużych ilości produktów przy ograniczonej przestrzeni.

Wydajne oświetlenie diodowe

Aby zawartość chłodziarki była lepiej widoczna wyposażono ją w górne oświetlenie diodowe. Zastosowane oświetlenie LED w chłodziarkach Haier nie tylko zużywa mniej energii, ale również cechuje się większą trwałością.

6 balkoników na drzwiach chłodziarki

Przechowuj bezpiecznie i stabilnie napoje, soki, oleje, majonez czy musztardę. Uporządkuj swoje ulubione produkty i ciesz się ich łatwą dostępnością o każdej porze dnia i nocy.

Praktyczna strefa wilgotności Haier utrzymuje świeżość owoców i warzyw dwa razy dłużej*. Dzieje się tak dzięki technologii HCS (system kontroli wilgotności) - membranie z włókien roślinnych, która utrzymuje wilgotność na poziomie 90% i automatycznie zarządza jej poziomem. Zapobiega to skraplaniu się wody w szufladzie. Utrzymując wilgotność w komorze na poziomie 90%, nadal umożliwia cyrkulację chłodnego powietrza, dzięki czemu możesz bezpiecznie przechowywać artykuły spożywcze, a także dłużej zachować ich wartości odżywcze.

Strefa Dry Zone to idealne miejsce do przechowywania mięsa, ryb, nabiału lub produktów delikatesowych. Dzięki zastosowaniu technologii Fresher Techs® poziom wilgotności w komorze jest utrzymywany stale poniżej 45%, zapewniając optymalne warunki do dłuższego przechowywania tego rodzaju żywności.

HAIER W TWOIM DOMU

POZNAJ ODPOWIEDZI NA NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

 • Na co należy zwrócić szczególną uwagę przy wyborze lodówki?

  Dokonując wyboru lodówki, należy wziąć pod uwagę zwłaszcza takie aspekty jak klasa energetyczna, wymiary zewnętrzne, pojemność, umiejscowienie i rozmiar zamrażarki oraz dopasowanie funkcji do potrzeb przyszłych użytkowników.

 • Jaki odstęp od innych urządzeń i zabudowy należy zostawić wokół chłodziarki?

  Lodówki wolnostojące wymagają pozostawienia przestrzeni umożliwiającej swobodny przepływ ciepłego powietrza. W celu ograniczenia zużycia energii i zagwarantowania urządzeniu prawidłowego działania należy zostawić ok. 5 cm od góry i ok. 10 cm za urządzeniem.

 • Ile wynosi optymalna temperatura do przechowywania żywności?

  Odpowiednia temperatura może być różna w zależności od rodzaju produktów spożywczych. Za optymalną temperaturę przyjmuje się ok. 3-4°C. Dzięki zaawansowanym funkcjom lodówek marki Haier możliwe jest dostosowanie temperatury poszczególnych stref do własnych potrzeb.

  Techniczne

 • Rodzaj produktu
  French Door
 • Typ
  Wolnostojące
 • Ilość drzwi
  2
 • Położenie zamrażalnika
  Na dole
 • Ilość agregatów
  1
 • Zdolność utrzymywania temp. [h]
  20
 • Konstrukcja
  Fresher Shield - Haier
  Sprężarka inwerterowa Wentylator w chłodziarce Wewnętrzny kondensator
 • Oświetlenie wnętrza
  LED
 • Zastosowane technologie
  Anti-Bacterial Technology - Haier
  Multiflow
  MyZone
 • Wymiary
  (szer. x wys. x gł.): 83 x 190 x 67.5 cm
 • Pojemność netto chłodziarki/zamrażarki
  358l / 181l

  Efektywność energetyczna

 • Klasa energetyczna
  E
 • Zużycie energii [kWh/rok]
  318
 • Pojemność chłodziarki netto [l]
  358
 • Klasa emisji hałasu
  C
 • Pojemność zamrażarki netto [l]
  181
 • Roczny koszt zużycia prądu
  318 kWh = 244.86 PLN
 • Poziom hałasu [dB]
  37

  Funkcje

 • Temperatura
  Inteligentna regulacja temperatury - Haier
 • Sterowanie
  Elektroniczne
 • Komunikacja
  Akustyczny alarm otwartych drzwi Wyświetlacz elektroniczny
 • Kostkarka
  Tak
 • Wymuszona cyrkulacja powietrza
  Tak

  Pojemność

 • Pojemność całkowita netto [l]
  508

  Chłodziarka

 • Rozmrażanie
  Automatyczne
 • System No-Frost w chłodziarce
  Tak
 • Ilość regulowanych półek
  2
 • Rodzaj półek
  Szklane
 • Pojemniki / Komory
  Komora świeżości
 • Wyposażenie
  Tacka na jajka 3 balkoniki na drzwiach
 • Zastosowane technologie
  Humidity Zone - Haier
  Superchłodzenie

  Zamrażarka

 • Klasa zamrażania
  ****
 • System No-Frost w zamrażarce
  Tak
 • Zdolność zamrażania [kg/24h]
  14
 • Rozmrażanie
  Automatyczne
 • Ilość szuflad
  2
 • Wyposażenie
  Fresher Pad - Haier
 • Zastosowane technologie
  Supermrożenie

  Wymiary

 • Wysokość [cm]
  190
 • Szerokość [cm]
  83
 • Głębokość [cm]
  67.5
 • Waga [kg]
  136

  Ogólne

 • Kolor
  Tytan
 • Okres gwarancji
  24 miesiące
 • Miejsce realizacji
  Autoryzowany serwis producenta
 • Szczegółowe warunki gwarancji
  Na stronie producenta/importera

Raty i Leasing

Raty
Leasing
Oblicz wysokość raty

Wybierz produkt kredytowy

Kupiłeś ten produkt? Oceń go!

Średnia ocen: 4.88
Opinie potwierdzone zakupem (0)

Kupiłeś ten produkt? Oceń go!

Średnia ocen: 4.88
Opinie potwierdzone zakupem (0)

Outlet

Produkty tego samego producenta

Lodówka HAIER HSR3918EWPG
3 799,00 zł 3 399,00 zł
Lodówka HAIER HTF-610DSN7 Seria Cube
7 499,00 zł 6 999,00 zł
Lodówka HAIER HCR7918EIMB
12 579,00 zł
Lodówka HAIER HB26FSSAAA
10 399,00 zł
Lodówka HAIER HTR3619FWMN
2 499,00 zł
Lodówka HAIER HTR5619ENMG
3 399,00 zł
Lodówka HAIER HTF-456DN6
4 229,00 zł
Lodówka HAIER HTR5719ENPT
4 299,00 zł
Lodówka HAIER HSR3918ENPG
3 869,00 zł
Lodówka HAIER HCR7918ENMP
8 999,00 zł 8 899,00 zł
Lodówka HAIER HFW7819EWMP
7 262,10 zł
Lodówka HAIER HFW7720EWMP
4 999,00 zł 4 229,00 zł
Chłodziarka do wina HAIER HWS77GDAU1
3 199,00 zł 2 879,00 zł
Chłodziarka do wina HAIER HWS84GA
3 499,00 zł
Lodówka HAIER A3FE743CPJ
3 999,00 zł
Lodówka HAIER HTF-508DGS7
8 299,00 zł