MediaMarkt - sklep internetowy - RTV, AGD, komputery

Porównywarka (0)
PLN

Lodówka HAIER HB26FSSAAA

nr kat.: 1432319
Lodówka HAIER HB26FSSAAA
Lodówka HAIER HB26FSSAAA
Lodówka HAIER HB26FSSAAA
Lodówka HAIER HB26FSSAAA
Zamów z gwarantowaną dostawą na wybrany dzień i godzinę za 0 zł!
Do 20 rat 0% i do 3 miesięcy spokoju od spłaty! RRSO 0%
Dostawa na wybrany dzień i godzinę
  • Klasa energetyczna: A++
  • Wymiary: (szer. x wys. x gł.): 100.5 x 190 x 76 cm
  • Pojemność netto chłodziarki/zamrażarki: 430l / 255l
  • Zużycie energii [kWh/rok]: 435
  • Kostkarka: Tak
  • Zobacz pełną specyfikację

Zabezpiecz swój sprzęt dodatkową ochroną

Dodatkowe usługi:

Kupuj w zestawie

Produkt, który przeglądasz

+
9999,00

Produkt, który przeglądasz

+
9999,00

Opis i specyfikacja

Najważniejsze funkcjęFrench Door

French Door.
Oszałamiające chłodziarki French Door ze stali nierdzewnej firmy Haier łączą najlepsze cechy naszych rewolucyjnych technologii chłodniczych Fresher Techs®, a także wykorzystują naszą wiedzę w zakresie tworzenia użytecznych produktów o precyzyjnej, ergonomicznej konstrukcji. Wynikiem jest seria wydajnych energetycznie chłodziarek, które utrzymują świeżość żywności przez dłuższy czas i są w stanie spełnić wszystkie potrzeby, niezależnie od dostępnej przestrzeni czy wymiarów. Te pojemne chłodziarko-zamrażarki, dostępne w wersjach 70 cm, 83 cm i 100 cm, są w stanie sprostać wymaganiom każdej rodziny i pomieścić nawet największe zakupy.

Bezproblemowy dostęp i lepsza widoczność 
Bezproblemowy dostęp i lepsza widoczność.
Kolejna „przemyślana na zimno” innowacja firmy Haier. Szuflady Easy Access nie tylko umożliwiają szybki i łatwy dostęp do zamrożonych produktów, ale również pozwalają o wiele wygodniej przeglądać zawartość zamrażarki w porównaniu do zwykłych drzwi na zawiasach. Ponadto ich ergonomiczna konstrukcja zapobiega wydostawaniu się zimnego powietrza przy otwieraniu, co zmniejsza straty energii o nawet 60%.* * Badanie przeprowadzone w warunkach rzeczywistych w porównaniu do podobnej chłodziarko-zamrażarki Haier montowanej na dole.

Oświetl swoją lodówkę, korzystając z opcji Daylight firmy Haier
Oświetl swoją lodówkę, korzystając z opcji Daylight firmy Haier.
Funkcja Daylight firmy Haier wykorzystuje diody do uzyskania znacznie jaśniejszego i mocniejszego światła niż w innych lodówkach. Daylight oświetla całą przestrzeń wewnątrz lodówki, zapewniając idealną widoczność podczas przekładania lub
wyjmowania produktów.


 Wyjątkowa efektywność dzięki precyzyjnemu wykonaniu
Wyjątkowa efektywność dzięki precyzyjnemu wykonaniu.
Chłodziarka o wydajności energetycznej A++ zużywa do 40% mniej energii niż chłodziarka z oznaczeniem A. Firma Haier jest zaangażowana w tworzenie najnowocześniejszych produktów, które działają z dużą efektywnością, bez kompromisów co do
skuteczności.


  Innowacyjna technologia zapewniająca bezproblemową konserwację
Innowacyjna technologia zapewniająca bezproblemową konserwację.
Innowacyjna technologia Total No Frost firmy Haier w sprytny sposób zapobiega powstawaniu szronu w chłodziarko-zamrażarce. Specjalna osłona „Fresher Shield” nie dopuszcza do przedostawania się ciepłego powietrza do zamrażarki podczas ciągłego procesu odszraniania, co chroni zamrożoną żywność i zapobiega niepotrzebnym stratom energii. Odszranianie zamrażarki nie będzie już potrzebne. Konserwacja chłodziarko-zamrażarki nigdy nie była tak prosta!

Jakość, która przetrwa próbę czasu
Jakość, która przetrwa próbę czasu.
Podejście firmy Haier do tworzenia najnowocześniejszej technologii opiera się na opracowywaniu produktów wykorzystujących komponenty, które przetrwają próbę czasu. Dlatego jesteśmy pierwszym producentem urządzeń elektronicznych na świecie, który oferuje dożywotnią gwarancję na wszystkie nasze sprężarki do chłodziarek o szerokości jednego metra.

k.Trójfunkcyjna strefa, która zapewnia pełną kontrolę
Trójfunkcyjna strefa, która zapewnia pełną kontrolę.
MyZone to efekt zaangażowania firmy Haier w ciągłe doskonalenie, innowacyjność i wyprzedzanie oczekiwań klientów. Dzięki tej świetnie opracowanej, bardzo użytecznej funkcji, wystarczy jedno dotknięcie, aby dostosować temperaturę w komorze do swoich potrzeb (w zakresie od -3° to +5°C). Możliwe opcje to QuickCool, Chiller 0°C Fresh, Sea food, Defrost lub Fruit & Vegetables. Wybierz opcję odpowiednią do Twoich potrzeb!

Łatwy dostęp, francuski styl
Łatwy dostęp, francuski styl.
Eleganckie urządzenia firmy Haier z linii French Door zapewniają bezsprzecznie nowoczesny, stylowy wygląd, a do tego ergonomiczna, czterodrzwiowa konstrukcja sprawia, że dostęp do żywności nigdy nie był łatwiejszy.

System No Frost

No Frost to technologia, która kontroluje temperaturę wewnątrz urządzenia i nie dopuszcza do powstania szronu. Dzięki temu lodówka/zamrażarka nie wymaga rozmrażania oraz dodatkowo jest łatwa w utrzymaniu czystości. Dzięki temu systemowi nie tracimy czasu na pozbywanie się szronu czy lodu.
Pojemność chłodziarki - 430 l.

Chłodziarka ma pojemność netto 430 l.
Im większa pojemność urządzenia, tym więcej produktów będziesz w stanie w nim przechowywać.
Pojemność zamrażarki - 255 l.

Zamrażarka ma pojemność netto 255 l.
Należy pamiętać, że im większa pojemność zamrażarki, tym większa przestrzeń do mrożenia żywności.
Poziom hałasu 40 dB.

Poziom maksymalnego hałasu emitowanego przez lodówkę podczas jej pracy wynosi 40 dB. Im większa wartość w decybelach, tym większa głośność w pomieszczeniu.Klasa efektywności energetycznej A++.

Lodówka w klasie A++ to urządzenie bardzo niskoenergetyczne. Oznacza to, że zużywa mniej prądu niż sprzęty o innej niższej klasie energetycznej, a co za tym idzie jest bardziej ekologiczne, energooszczędne i chroni twój budżet domowy przed wysokimi rachunkami za prąd.

Roczne zużycie energii wynosi dla tego modelu 435 kWh.
Należy pamiętać, że rzeczywiste zużycie energii zależy od sposobu użytkowania urządzenia i miejsca, w którym się ono znajduje.

Zastosowane technologie

Total No Frost Total No Frost

Total No Frost Total No Frost

Techniczne

Rodzaj produktu

French Door

Typ

Wolnostojące

Ilość drzwi

4

Położenie zamrażalnika

Na dole

Klasa klimatyczna

SN T

Poziom hałasu [dB]

40

Ilość agregatów