Lodówka HAIER HFW7819EWMP

nr kat.: 1465744
 • Wymiary: (szer. x wys. x gł.): 83 x 192.5 x 66.9 cm
 • Pojemność netto chłodziarki/zamrażarki: 356l / 181l
 • Poziom hałasu [dB]: 37
 • Zastosowane technologie: Aplikacja Internet of Things hOn, Frescher Techs - Haier, Multiflow, MyZone - Haier, Proaktywna temperatura, System antybakteryjny ABT, Technologia HCS (system kontroli wilgotności), Total No Frost, Tryb wakacyjny
Zobacz pełną specyfikację Zobacz pełną specyfikację
7999
,-

205,31 x 60   rat

Raty online

i 6 miesięcy nie płacisz

Dostępny
Wysyłamy w 24h
Dostawa w wybranym dniu o dogodnej porze

Akcesoria

Podkładki antywibracyjne METROX pod pralki i zmywarki kpl. ...
16,97 zł
Korytko do lodu METROX zamykane Mix 4 kolorów
14,99 zł
Środek czyszczący FROSCH Pomarańczowy Uniwersalny 500 ml
11,97 zł
Pochłaniacz zapachów ISY do lodówek XS
8,97 zł
Pojemnik do kostek lodu SCANPART 1120000016
17,97 zł
Mata antypleśniowa do lodówki SCANPART 1199000077
29,97 zł
Preparat do pielęgnacji chłodziarek ISY ICL-7200 spray 500 ...
15,97 zł
Żarówka LED METROX do okapów/lodówek E14 220/240V 2W
19,99 zł
Termometr do lodówek i zamrażarek SCANPART 1110030004
39,97 zł
Filtr wody SAMSUNG HAFEX HAFEX/EXP
169,99 zł 139,99 zł
Filtr wody METROX do lodówki wewnętrzny II
139,99 zł
Płyn do lodówki WPRO FRI102 500ml
34,97 zł
Filtr wody do lodówki zewnętrzny METROX
64,99 zł
Filtr wody do lodówki wewnętrzny METROX
139,99 zł
Filtr wody SAMSUNG HAFCIN HAFCIN/EXP
229,00 zł 189,99 zł
Wkład METROX 2x400gr
9,99 zł

Opis i specyfikacja

Chłodziarko-zamrażarka French Door HFW7819EWMP

Chłodziarko-zamrażarka French Door HFW7819EWMP

Fresher Techs

Technologie zapewniające długotrwałą świeżość żywności

Trwałość na długie lata

15 lat gwarancji na niezawodny kompresor inwerterowy

Humidity Zone

Specjalna szuflada, która utrzymuje stałą wilgotność na poziomie 90%

My Zone

Szuflada My Zone z regulacją temperatury

System antybakteryjny ABT

Innowacyjna technologia, która usuwa do 99,9% zarazków

Fresh Box

Zatrzymaj smak i świeżość produktów na jeszcze dłużej

TOTAL NO FROST

Technologia zapobiegająca powstawaniu szronu w lodówce

Szuflady Easy Access

Szybki dostęp do całej zamrażarki i lepsza widoczność przechowywanych w niej produktów

POZNAJ TECHNOLOGIE FRESHER TECHS, KTÓRE UŁATWIĄ CI ŻYCIE

Fresher Techs - zachowaj świeżość na dłużej

Haier wie najlepiej jak wykorzystać najnowsze rozwiązania technologiczne oraz ogromną bazę wiedzy i długoletnich doświadczeń, by jak najskuteczniej chronić Twoją żywność. Fresher Techs® to innowacyjne technologie, opracowane na wyłączność przez inżynierów firmy Haier, które mają jeden cel: zachowanie świeżości i smaku żywności na dłużej.

System antybakteryjny ABT

Innowacyjna technologia antybakteryjna Haier ABT®, wykorzystując światło ultrafioletowe, usuwa do 99,9% zarazków, pomagając zachować smak i dobrą jakość produktów. Większa higiena przestrzeni chłodniczej chroni zdrowie Twoje i Twojej rodziny.

Gwarancja niezawodności kompresora

Innowacyjne rozwiązania technologiczne sprężarek marki Haier umożliwiły znaczącą redukcję drgań podczas działania chłodziarko-zamrażarki. Dzięki temu urządzenie pracuje ciszej i wydajniej. Co więcej, przy zakupie lodówki zyskujesz 15 lat gwarancji* na kompresor Dual Inverter. *Certyfikat dostępny po rejestracji na stronie http://gwarancja-haier.pl/

My Zone Plus

Szuflada My Zone Plus, wyposażona w ułatwiające życie technologie Fresher Techs®, umożliwia łatwe dostosowanie temperatury w zakresie od -1°C do +3°C, w zależności od tego jakie produkty żywnościowe mają być w niej przechowywane. Przedział od -1°C do 0°C jest idealny dla mięs, +1°C do +2°C dla warzyw, a +3°C to najlepsza temperatura dla owoców.

Humidity Zone - pozwala zachować świeżą żywność dwa razy dłużej

Warzywa i owoce warto przechowywać w optymalnych warunkach, by nie traciły swych wartości odżywczych. Specjalna szuflada Humidity Zone utrzymuje świeżość delikatnej żywności dwa razy dłużej. Dzieje się tak dzięki technologii HCS (Humidity Control System) - membranie z włókien roślinnych, która utrzymuje wilgotność na poziomie 90% i automatycznie nią zarządza, co pozwala uniknąć kondensacji wody wewnątrz szuflady. Odpowiednia cyrkulacja chłodnego powietrza wewnątrz strefy sprawia, że przechowywane artykuły spożywcze dłużej zachowują swoje wartości odżywcze.

Fresh Box

Przechowuj świeże produkty tak, by zachowały wartości odżywcze na dłużej. Niezwykle praktyczna szuflada Fresh Box pozwala utrzymać stale niską temperaturę, by zapewnić idealne warunki do przechowywania surowego mięsa, ryb i serów o intensywnym zapachu chroniąc ich smak i właściwości.

Total No Frost – nigdy więcej szronu w lodówce

Total No Frost to technologia, która skutecznie zapobiega powstawaniu szronu. Specjalna osłona nie dopuszcza do przedostawania się ciepłego powietrza do zamrażarki podczas ciągłego procesu odszraniania, co chroni zamrożoną żywność i zapobiega stratom energii. Co więcej, skutecznie zapobiega mieszaniu się zapachów w lodówce.

DayLight - lepsza widoczność dzięki tylnemu podświetleniu

Tylne oświetlenie w chłodziarce gwarantuje doskonałą widoczność całego wnętrza, niezależnie od ilości przechowywanych w niej produktów. Dzięki temu bez problemu znajdziesz także te produkty, które ukryły się w zakamarkach Twojej lodówki. A do tego stopniowy wzrost natężenia oświetlenia po otwarciu drzwi jeszcze mocniej podniesie komfort użytkowania.

Orzeźwiająca woda zawsze pod ręką

Bądź bardziej eko z naszą lodówką i nie kupuj wody w plastikowych butelkach. Chłodziarko-zamrażarka Haier wyposażona jest w wygodny dozownik, dzięki czemu czysta i przyjemnie schłodzona woda jest dostępna za jednym dotknięciem.

Dodatkowy dzbanek z wbudowanym filtrem

Na drzwiach chłodziarki znajduje się wyjątkowy dzbanek z wbudowanym filtrem. Zapas świeżej, ożywczej, doskonale schłodzonej i czystej wody będzie zawsze na wyciągnięcie ręki. Docenisz go szczególnie w letnie dni, gdy woda z dodatkiem cytryny zapewni doskonałe orzeźwienie.

Fresher Pad

Fresher Pad to wyjątkowa taca aluminiowa, która przyspiesza trzykrotnie proces zamrażania żywności, umożliwiając zachowanie jej wartości odżywczych poprzez „zamknięcie” ich we wnętrzu zamrażanych produktów. Również rozmrażanie jedzenia przebiega trzy razy szybciej, przy zmniejszonym o 30% ociekaniu.

Fresher Sensors

Dzięki rozmieszczeniu czujników Fresher Sensors na każdej półce, temperatura wewnątrz chłodziarki jest stale monitorowana, zapewniając dystrybucję chłodnego powietrza do tych części lodówki, które tego wymagają. Dzięki temu inteligentnemu rozwiązaniu nowo dodane produkty szybko osiągają optymalną temperaturę, przyspieszając ich proces chłodzenia o 30%. Pozwala to nie tylko zachować ich cenne składniki odżywcze, ale również znacznie wydłużyć czas przechowywania i zoptymalizować zużycie energii o 12%.

Bezpieczne i wygodne przechowywanie wina

Specjalna półka została stworzona po to, by bezpiecznie, stabilnie i wygodnie przechowywać butelki w lodówce. Chronią szkło przed przypadkowym przemieszczeniem oraz oddzielają wino od innych produktów spożywczych.

Zarządzaj swoją lodówką zdalnie

Zarządzaj wygodnie swoją lodówką zawsze i wszędzie. Aplikacja hOn pozwala na nieskończony zestaw interakcji między użytkownikiem, a urządzeniem. Z łatwością kontroluj swoją chłodziarko-zamrażarkę, dodawaj i sprawdzaj ilość artykułów spożywczych, by uniknąć robienia zakupów na ostatnią chwilę lub skanuj etykiety win, aby automatycznie zapisywać je w ulubionych.

Aktywna temperatura

Dzięki aplikacji hOn firma Haier oferuje funkcję aktywnej temperatury. Przewidując Twoje zapotrzebowanie na świeże produkty, geolokalizuje Twoją pozycję, by zasugerować sklepy i supermarkety odpowiadające Twoim preferencjom. Funkcja aktywnej temperatury zadba, by Twoja lodówka była zawsze optymalnie przygotowana gdy wracasz do domu z zakupami, przywracając aktywnie odpowiednią temperaturę o 73% szybciej i zapewniając jak najlepsze warunki przechowywania żywności.* *Wyniki testu przeprowadzonego przez niezależne zewnętrzne laboratorium porównujące model Haier C3FE844CGJ z włączoną i wyłączoną aktywną funkcją temperatury.

System antybakteryjny ABT® eliminuje bakterie w lodówce, zachowując smak żywności i wydłużając czas jej przechowywania. ABT® wykorzystuje światło ultrafioletowe do aktywacji reakcji fotokatalizy, usuwając do 99,9% bakterii. Większa higiena przestrzeni chłodniczej chroni zdrowie Twoje i Twojej rodziny.

Praktyczna strefa wilgotności Haier utrzymuje świeżość owoców i warzyw dwa razy dłużej*. Dzieje się tak dzięki technologii HCS (system kontroli wilgotności) - membranie z włókien roślinnych, która utrzymuje wilgotność na poziomie 90% i automatycznie zarządza jej poziomem. Zapobiega to skraplaniu się wody w szufladzie. Utrzymując wilgotność w komorze na poziomie 90%, nadal umożliwia cyrkulację chłodnego powietrza, dzięki czemu możesz bezpiecznie przechowywać artykuły spożywcze, a także dłużej zachować ich wartości odżywcze.

Jasne oświetlenie diodowe sprawia, że zawartość zamrażarki i chłodziarki jest lepiej widoczna niż w przypadku zwykłego oświetlenia lodówkowego. Diody zastosowane w chłodziarkach marki Haier nie tylko zużywają mniej energii niż konwencjonalne oświetlenie, ale są od nich także znacznie trwalsze.

HAIER W TWOIM DOMU

POZNAJ ODPOWIEDZI NA NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

 • Na co należy zwrócić szczególną uwagę przy wyborze lodówki?

  Dokonując wyboru lodówki, należy wziąć pod uwagę zwłaszcza takie aspekty jak klasa energetyczna, wymiary zewnętrzne, pojemność, umiejscowienie i rozmiar zamrażarki oraz dopasowanie funkcji do potrzeb przyszłych użytkowników.

 • Jaki odstęp od innych urządzeń i zabudowy należy zostawić wokół chłodziarki?

  Lodówki wolnostojące wymagają pozostawienia przestrzeni umożliwiającej swobodny przepływ ciepłego powietrza. W celu ograniczenia zużycia energii i zagwarantowania urządzeniu prawidłowego działania należy zostawić ok. 5 cm od góry i ok. 10 cm za urządzeniem.

 • Ile wynosi optymalna temperatura do przechowywania żywności?

  Odpowiednia temperatura może być różna w zależności od rodzaju produktów spożywczych. Za optymalną temperaturę przyjmuje się ok. 3-4°C. Dzięki zaawansowanym funkcjom lodówek marki Haier możliwe jest dostosowanie temperatury poszczególnych stref do własnych potrzeb.

  Techniczne

 • Rodzaj produktu
  French Door
 • Typ
  Wolnostojące
 • Ilość drzwi
  2
 • Położenie zamrażalnika
  Na dole
 • Klasa klimatyczna
  SN
 • Zdolność utrzymywania temp. [h]
  14
 • Konstrukcja
  Kompresor inwerterowy Uchwyt zintegrowany Uszczelka Pull Wentylator w chłodziarce
 • Oświetlenie wnętrza
  LED
 • Zastosowane technologie
  Aplikacja Internet of Things hOn Frescher Techs - Haier
  Multiflow
  MyZone - Haier
  Proaktywna temperatura System antybakteryjny ABT
  Technologia HCS (system kontroli wilgotności) Total No Frost
  Tryb wakacyjny
 • Wymiary
  (szer. x wys. x gł.): 83 x 192.5 x 66.9 cm
 • Pojemność netto chłodziarki/zamrażarki
  356l / 181l

  Efektywność energetyczna

 • Klasa energetyczna
  E
 • Zużycie energii [kWh/rok]
  318
 • Pojemność chłodziarki netto [l]
  356
 • Klasa emisji hałasu
  C
 • Pojemność zamrażarki netto [l]
  181
 • Poziom hałasu [dB]
  37
 • Roczny koszt zużycia prądu
  318 kWh = 209.88 PLN

  Funkcje

 • Temperatura
  Inteligentna regulacja temperatury - Haier
 • Sterowanie
  Elektroniczne
 • Komunikacja
  Alarm otwartych drzwi w chłodziarce Wyświetlacz cyfrowy

  Chłodziarka

 • Rozmrażanie
  Automatyczne
 • Ilość regulowanych półek
  3
 • Pojemniki / Komory
  Komora świeżości
 • Wyposażenie
  Półka na wino Tacka na jajka
 • Zastosowane technologie
  Humidity Zone - Haier
  Super funkcja chłodzenia

  Zamrażarka

 • System No-Frost w zamrażarce
  Tak
 • Zdolność zamrażania [kg/24h]
  12
 • Rozmrażanie
  Automatyczne
 • Ilość szuflad
  2
 • Wyposażenie
  Tacka na lód
 • Zastosowane technologie
  Szybkie zamrażanie

  Wymiary

 • Wysokość [cm]
  192.5
 • Szerokość [cm]
  83
 • Głębokość [cm]
  66.9
 • Waga [kg]
  136

  Ogólne

 • Kolor
  Platynowo-srebrny
 • Okres gwarancji
  24 miesiące
 • Miejsce realizacji
  Autoryzowany serwis producenta
 • Szczegółowe warunki gwarancji
  Na stronie producenta/importera

Kupiłeś ten produkt? Oceń go!

Średnia ocen: 0
Opinie potwierdzone zakupem (0)

Kupiłeś ten produkt? Oceń go!

Średnia ocen: 0
Opinie potwierdzone zakupem (0)

Raty i Leasing

Raty
Leasing
Oblicz wysokość raty

Wybierz produkt kredytowy

Produkty tego samego producenta

Lodówka HAIER HTR5619ENMG
2 899,00 zł
Lodówka HAIER HSR3918ENPB SBS 90 Seria 3
3 999,00 zł 3 399,00 zł
Lodówka HAIER HB18FGSAAA
7 999,00 zł 7 889,00 zł
Lodówka HAIER A3FE743CPJ
4 299,00 zł
Lodówka HAIER HSR3918FNPG
3 599,00 zł
Lodówka HAIER HTF-610DSN7 Seria Cube
8 997,00 zł 7 639,00 zł
Lodówka HAIER HTF-508DGS7
7 999,00 zł
Lodówka HAIER HB26FSNAAA
10 999,00 zł
Chłodziarka do wina HAIER HWS77GDAU1
3 699,00 zł
Lodówka HAIER HRC-45D2H
4 299,00 zł 3 579,00 zł
Lodówka HAIER HTF-456DN6
4 469,00 zł 3 789,00 zł
Lodówka HAIER HSR3918EWPG
3 699,00 zł
Lodówka HAIER HTF-520IP7
6 999,00 zł
Lodówka HAIER HB26FSSAAA
0,00 zł
Lodówka HAIER HCW7819EHMP
0,00 zł