Lodówka HAIER HRC-45D2H

nr kat.: 1458639
 • Wymiary: (szer. x wys. x gł.): 83.3 x 180.4 x 66.6 cm
 • Pojemność netto chłodziarki/zamrażarki: 314l / 154l
 • Poziom hałasu [dB]: 35
 • Zastosowane technologie: Frescher Techs - Haier, Multiflow, Total No Frost, Tryb wakacyjny
Zobacz pełną specyfikację Zobacz pełną specyfikację
3579
,-
4299
Taniej o 720

91,86 x 60   rat

Raty online

i 6 miesięcy nie płacisz

Dostępny
Wysyłamy w 24h

Akcesoria

Podkładki antywibracyjne METROX pod pralki i zmywarki kpl. ...
16,97 zł
Korytko do lodu METROX zamykane Mix 4 kolorów
14,99 zł
Środek czyszczący FROSCH Pomarańczowy Uniwersalny 500 ml
11,97 zł
Pochłaniacz zapachów ISY do lodówek XS
8,97 zł
Pojemnik do kostek lodu SCANPART 1120000016
17,97 zł
Mata antypleśniowa do lodówki SCANPART 1199000077
29,97 zł
Preparat do pielęgnacji chłodziarek ISY ICL-7200 spray 500 ...
15,97 zł
Żarówka LED METROX do okapów/lodówek E14 220/240V 2W
19,99 zł
Termometr do lodówek i zamrażarek SCANPART 1110030004
39,97 zł
Filtr wody SAMSUNG HAFEX HAFEX/EXP
169,99 zł 139,99 zł
Filtr wody METROX do lodówki wewnętrzny II
139,99 zł
Płyn do lodówki WPRO FRI102 500ml
34,97 zł
Filtr wody do lodówki zewnętrzny METROX
64,99 zł
Filtr wody do lodówki wewnętrzny METROX
139,99 zł
Filtr wody SAMSUNG HAFCIN HAFCIN/EXP
229,00 zł 189,99 zł
Wkład METROX 2x400gr
9,99 zł

Opis i specyfikacja

Chłodziarko-zamrażarka Haier HRC-45D2H

Chłodziarko-zamrażarka Haier HRC-45D2H

Humidity Zone

Swobodny obieg chłodnego powietrza oraz wilgotność na poziomie 90% zapewniają idealne warunki do przechowywania warzyw i owoców

Dry Zone

Innowacyjna szuflada Dry Zone dedykowana produktom, które wymagają niskiego poziomu wilgotności

Srebro

Piękny design w eleganckiej, srebnej odsłonie

Oszczędność energii

Niższe rachunki za prąd i większe oszczędności z klasą energetyczną F

Total no frost

Technologia Total No Frost zapobiega powstawaniu szronu w chłodziarko-zamrażarce

Dual Inverter

Innowacyjna technologia zapewnia wyjątkową efektywność energetyczną i szybsze chłodzenie

Trwałość na długie lata

Najwyższy poziom wydajności i trwałości potwierdzony piętnastoletnią gwarancją na kompresor inwerterowy

Elektroniczny wyświetlacz

Czytelny, intuicyjny i bardzo prosty w obsłudze panel sterowania

POZNAJ FUNKCJE LODÓWEK HAIER, KTÓRE UŁATWIĄ CI ŻYCIE

Niezawodny silnik inwerterowy

Chłodziarko-zamrażarka Haier wykorzystuje sprężarkę inwerterową, opracowaną specjalnie pod kątem wyjątkowo cichej (nawet 38 dB) i bardzo wydajnej pracy, w porównaniu do zwykłych sprężarek. Technologiczne rozwiązania Haier wyznaczają nie tylko nowe standardy na rynku, ale stanowią również gwarancję najwyższej jakości i trwałości.

Gwarancja trwałości na długie lata

Innowacyjne rozwiązania technologiczne sprawiły, że sprężarki marki Haier znacząco zredukowały drgania podczas działania chłodziarko-zamrażarki, dzięki czemu pracują one ciszej i wydajniej. W związku z tak wysoką jakością, firma Haier oferuje 15 lat gwarancji* na kompresor. *Certyfikat dostępny po rejestracji na stronie http://gwarancja-haier.pl/

TOTAL NO FROST - nigdy więcej szronu w lodówce

Haier Total No Frost to technologia zapobiegająca powstawaniu szronu. Specjalna osłona nie dopuszcza do przedostawania się ciepłego powietrza do zamrażarki podczas ciągłego procesu odszraniania, co chroni zamrożoną żywność i zapobiega stratom energii. Co więcej, skutecznie zapobiega mieszaniu się zapachów w lodówce.

DRY ZONE

Szuflada Dry Zone to strefa przeznaczona do przechowywania żywności, która wymaga mniejszej wilgotności, takiej jak sery, nabiał, bakalie i produkty delikatesowe. Zastosowanie technologii Fresher Techs® utrzymuje poziom wilgotności na poziomie poniżej 45%, zapewniając optymalne warunki do dłuższego przechowywania tego rodzaju produktów.

HUMIDITY ZONE pozwala zachować świeżą żywność dwa razy dłużej

Warzywa i owoce warto przechowywać w optymalnych warunkach, by nie traciły swych wartości odżywczych. Specjalna szuflada Humidity Zone utrzymuje świeżość delikatnej żywności dwa razy dłużej. Dzieje się tak dzięki technologii HCS (Humidity Control System) - membranie z włókien roślinnych, która utrzymuje wilgotność na poziomie 90% i automatycznie nią zarządza, co pozwala uniknąć kondensacji wody wewnątrz szuflady. Odpowiednia cyrkulacja chłodnego powietrza wewnątrz strefy sprawia, że przechowywane artykuły spożywcze dłużej zachowują swoje wartości odżywcze.

Górne oświetlenie LED

Aby zapewnić doskonałą widoczność na wszystkich półkach, lodówka została wyposażona w oświetlenie SKY LED umieszczone w górnej części, które dokładnie oświetla wnętrze chłodziarki. Jeśli nie obce Ci nocne podjadanie, to rozwiązanie będzie Twoim sprzymierzeńcem.

Wysoka efektywność energetyczna

Poznaj urządzenie pracujące w wysokiej klasie energetycznej F. Od 1 marca 2021 roku obowiązują nowe oznaczenia etykiet w związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2017/1369 z dnia 4 lipca 2017 r., ustanawiającemu ramy etykietowania energetycznego i uchylające dyrektywę 2010/30/UE. Zgodnie z powyższym stare klasy A++ tracą ważność i nie mogą być bezpośrednio porównywane.

Większa pojemność dla rodzin o dużych potrzebach

Lodówki marki Haier charakteryzują się ponadprzeciętną pojemnością. Dzięki temu doskonale posłużą nie tylko dużej rodzinie, ale także znajdą zastosowanie w restauracjach i innych obiektach gastronomicznych.

Wszystko pod kontrolą

W bardzo prosty sposób kontroluj temperaturę i inne parametry pracy urządzenia bez konieczności otwierania drzwi. Lodówki Haier wyposażone są w stylowy, cyfrowy wyświetlacz dotykowy, dzięki któremu zmiana wewnętrznych ustawień jest łatwa i wygodna.

Wygodny dostęp do chłodziarki

Umieszczenie chłodziarki, znajdującej się nad zamrażarką, na optymalnej wysokości zapewnia łatwy dostęp do przechowywanych produktów. Funkcjonalność i ergonomia urządzeń Haier, to efekt wieloletnich doświadczeń inżynierów oraz nieustających dążeń w opracowywaniu rozwiązań, które czynią codzienne życie wygodniejszym.

Wygodne, pojemne szuflady

Pojemne i przeźroczyste szuflady gwarantują wyjątkowo wygodne użytkowanie każdego dnia. Konstrukcja szuflad pozwala na ich łatwe wyjęcie i bezproblemowe przeniesienie, np. na blat kuchenny, by swobodnie i szybko umieścić w niej produkty do zamrożenia, a następnie włożyć już wypełnioną szufladę z powrotem do urządzenia.

Uporządkowana zawartość szuflad

Duża ilość szuflad oraz ich przeźroczysta konstrukcja sprzyjają perfekcyjnemu uporządkowaniu ich zwartości, co zapewni wygodne, codzienne korzystanie z urządzenia, bez konieczności czasochłonnego poszukiwania potrzebnego produktu. Każdą z szuflad możesz dedykować wybranym rodzajom produktów, takim jak: ryby, mięsa, owoce, warzywa etc.

Eleganckie wykończenie wnętrza lodówki

Haier w doskonały sposób łączy wyszukany design z komfortem codziennego użytkowania. Stylowe, a przede wszystkim bezpieczne półki chłodziarki, wykonane ze szkła hartowanego, gwarantują wytrzymałość na długie lata. To praktyczne rozwiązanie ułatwia utrzymanie wnętrza lodówki w czystości.

Tryb SMART

W trybie SMART lodówka automatycznie dostosowuje ustawienia temperatury, uwzględniając czynniki zewnętrzne i temperaturę otoczenia oraz zmiany zachodzące w samym urządzeniu. Funkcja jest całkowicie bezobsługowa i wymaga jedynie aktywacji jednym przyciskiem.

Funkcja POWER FREEZE

Aby świeża żywność zachowała swoje najlepsze właściwości, pełnię wartości odżywczych, wygląd oraz smak powinna zostać zamrożona możliwie jak najszybciej. Funkcja Power Freeze przyspiesza zamrażanie takich produktów i chroni żywność już przechowywaną przed niepożądanym ociepleniem. Temperatura w tym specjalnym trybie ustawiana jest poniżej -24°C.

Wybierz lodówkę z systemem antybakteryjnym ABT i wyeliminuj do 99,9% zarazków! Zadbaj o zdrowie swojej rodziny i zachowaj świeżość produktów na dłużej.

Fresher Techs to innowacyjne technologie opracowane na wyłączność przez firmę Haier, które mają jeden cel: zachowanie świeżości i smaku żywności na dłużej. Szuflada Humidity Zone, dzięki membranie HCS, zapewnia wilgotność na poziomie 90% oraz świeżość Twojej żywności do dwóch razy dłużej.

HAIER W TWOIM DOMU

POZNAJ ODPOWIEDZI NA NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

 • Na co należy zwrócić szczególną uwagę przy wyborze lodówki?

  Dokonując wyboru lodówki, należy wziąć pod uwagę zwłaszcza takie aspekty jak klasa energetyczna, wymiary zewnętrzne, pojemność, umiejscowienie i rozmiar zamrażarki oraz dopasowanie funkcji do potrzeb przyszłych użytkowników.

 • Jaki odstęp od innych urządzeń i zabudowy należy zostawić wokół chłodziarki?

  Lodówki wolnostojące wymagają pozostawienia przestrzeni umożliwiającej swobodny przepływ ciepłego powietrza. W celu ograniczenia zużycia energii i zagwarantowania urządzeniu prawidłowego działania należy zostawić ok. 5 cm od góry i ok. 10 cm za urządzeniem.

 • Ile wynosi optymalna temperatura do przechowywania żywności?

  Odpowiednia temperatura może być różna w zależności od rodzaju produktów spożywczych. Za optymalną temperaturę przyjmuje się ok. 3-4°C. Dzięki zaawansowanym funkcjom lodówek marki Haier możliwe jest dostosowanie temperatury poszczególnych stref do własnych potrzeb.

  Techniczne

 • Rodzaj produktu
  Multidoor
 • Typ
  Wolnostojące
 • Ilość drzwi
  4
 • Położenie zamrażalnika
  Na dole
 • Klasa klimatyczna
  SN
 • Zdolność utrzymywania temp. [h]
  20
 • Konstrukcja
  Uszczelka Pull Wentylator w chłodziarce
 • Oświetlenie wnętrza
  LED
 • Zastosowane technologie
  Frescher Techs - Haier
  Multiflow
  Total No Frost
  Tryb wakacyjny
 • Wymiary
  (szer. x wys. x gł.): 83.3 x 180.4 x 66.6 cm
 • Pojemność netto chłodziarki/zamrażarki
  314l / 154l

  Efektywność energetyczna

 • Klasa energetyczna
  F
 • Zużycie energii [kWh/rok]
  320
 • Pojemność chłodziarki netto [l]
  314
 • Klasa emisji hałasu
  B
 • Pojemność zamrażarki netto [l]
  154
 • Poziom hałasu [dB]
  35
 • Roczny koszt zużycia prądu
  320 kWh = 201.6 PLN

  Funkcje

 • Temperatura
  Regulowana
 • Sterowanie
  Elektroniczne
 • Komunikacja
  Akustyczny alarm otwartych drzwi Wyświetlacz elektroniczny
 • Wymuszona cyrkulacja powietrza
  Tak

  Chłodziarka

 • Rozmrażanie
  Automatyczne
 • Ilość regulowanych półek
  2
 • Pojemniki / Komory
  Szuflada z regulacją wilgotności
 • Wyposażenie
  Tacka na jajka 6 balkoników na drzwiach
 • Zastosowane technologie
  Funkcja szybkiego chłodzenia
  Humidity Zone - Haier

  Zamrażarka

 • System No-Frost w zamrażarce
  Tak
 • Zdolność zamrażania [kg/24h]
  14
 • Rozmrażanie
  Automatyczne
 • Ilość szuflad
  4
 • Zastosowane technologie
  Funkcja szybkiego mrożenia

  Wymiary

 • Wysokość [cm]
  180.4
 • Szerokość [cm]
  83.3
 • Głębokość [cm]
  66.6
 • Waga [kg]
  105

  Ogólne

 • Linia
  Cube
 • Kolor
  Srebrny
 • Okres gwarancji
  24 miesiące
 • Miejsce realizacji
  Autoryzowany serwis producenta
 • Szczegółowe warunki gwarancji
  Na stronie producenta/importera

Kupiłeś ten produkt? Oceń go!

Średnia ocen: 5
Opinie potwierdzone zakupem (0)

Kupiłeś ten produkt? Oceń go!

Średnia ocen: 5
Opinie potwierdzone zakupem (0)

Raty i Leasing

Raty
Leasing
Oblicz wysokość raty

Wybierz produkt kredytowy

Outlet

Produkty tego samego producenta

Lodówka HAIER HTR5619ENMG
2 899,00 zł
Lodówka HAIER HSR3918ENPB SBS 90 Seria 3
3 999,00 zł 3 399,00 zł
Lodówka HAIER HB18FGSAAA
7 999,00 zł 7 889,00 zł
Lodówka HAIER A3FE743CPJ
4 299,00 zł
Lodówka HAIER HSR3918FNPG
3 599,00 zł
Lodówka HAIER HTF-610DSN7 Seria Cube
8 997,00 zł 7 639,00 zł
Lodówka HAIER HTF-508DGS7
7 999,00 zł
Lodówka HAIER HB26FSNAAA
10 999,00 zł
Chłodziarka do wina HAIER HWS77GDAU1
3 699,00 zł
Lodówka HAIER HTF-456DN6
4 469,00 zł 3 789,00 zł
Lodówka HAIER HSR3918EWPG
3 699,00 zł
Lodówka HAIER HTF-520IP7
6 999,00 zł
Lodówka HAIER HB26FSSAAA
0,00 zł
Lodówka HAIER HFW7819EWMP
7 999,00 zł
Lodówka HAIER HCW7819EHMP
0,00 zł