Porównywarka (0)
PLN

Lodówka HB PC 1030

nr kat.: 1272066
Lodówka HB PC 1030
Lodówka HB PC 1030
  • Regulacja temperatury: Chłodzenie do 18 st. poniżej temp. otoczenia , Podgrzewanie do 65 st.
  • Rodzaj zasilania: Ładowarka samochodowa 12V , Sieciowe
  • Pojemność całkowita [l]: 30
  • Rodzaj produktu: Chłodziarka i podgrzewacz
  • Zobacz pełną specyfikację

Zabezpiecz swój sprzęt dodatkową ochroną

Opis i specyfikacja
Lodówka turystyczna HB PC 1030 posiadająca funkcję chłodzenia do 18°C poniżej temperatury otoczenia oraz funkcję grzania do 65°C. Świetlna kontrolka informuje o trybie pracy chłodzenie bądź grzanie. Lodówka posiada wygodną wtyczkę samochodową, może być też zasilana z sieci energetycznej. Wypełnienie poliuretanowe zapewnia dodatkową izolację od warunków zewnętrznych. Wentylator w pokrywie zapewnia szybkie i równomierne chłodzenie. Wygodny ergonomiczny uchwyt ułatwia przenoszenie lodówki.

Techniczne

Rodzaj produktu

Chłodziarka i podgrzewacz

Klasa energetyczna

A++

Moc [W]

68

Konstrukcja

Wbudowany wentylator

Rodzaj zasilania

Ładowarka samochodowa 12V, Sieciowe

Długość przewodu [m]

1.7

Inne

Tryb pracy ECO; Waga produktu brutto: 4,8 kg

Funkcje

Komunikacja

Lampka kontrolna chłodzenia, Lampka kontrolna podgrzewania

Regulacja temperatury

Chłodzenie do 18 st. poniżej temp. otoczenia, Podgrzewanie do 65 st.

Pojemność

Pojemność całkowita [l]

30

Ogólne

Producent

Hb

Kolor

Szaro-zielony

Okres gwarancji

24 miesiące

Miejsce realizacji

Autoryzowany serwis producenta

Szczegółowe warunki gwarancji

Na stronie producenta/importera

Opinie

1/5

Wojtek

Witam, chciałbym pokrótce opisać sytuację jaką miałem po zakupie lodówki turystycznej. Otóż po zakupie miałem czas na zwrot towaru maksymalnie do dwóch tygodni bez podania przyczyny, gdy po dwóch dniach użytkowania stwierdziłem że lodówka ta nie spełnia moich oczekiwań, postanowiłem ją oddać i na moje nieszczęście natrafiłem na bardzo nie miłą obsługę ze strony ekspedienta który bez podania sensownych argumentów powiedział że pieniędzy mi nie zwrócą i nie przyjmą owej lodówki, najwyżej mogą mi tylko wymienić na inną. Szczerze nie polecam innym zakupu tego typu towaru w tej sieci sklepów a zwłaszcza w sklepie w Arkadii ponieważ panuje tam bardzo nie miła atmosfera jeśli chodzi o obsługę klienta ze strony ekspedientów jak i kierownika zmiany.

5/5

Paweł Olszewski

Lodówka turystyczna HB PC 1030

trudno o jakąkolwiek opinię produktu, ponieważ kupiony towar okazał się od początku niesprawny. W sklepie nie dokonano sprawdzenia sprawności towaru, natomiast po podłączeniu do gniazda samochodowego lodówka nie działała. Towar po 3 dniach od daty zakupu zwróciłem do sklepu, jednakże nie mogłem dokonać wymiany towaru, ponieważ obsługa dopatrzyła sie przebarwienia obudowy na jednej z krawędzi na długości ok 2,5 cm. Towar wysłano do naprawy serwisowej i mam czekać ok. 2 tygodnie. Będzie prawie koniec lata i lodówka turystyczna będzie w tym sezonie nieużywana.

Opinia potwierdzona zakupem