Lodówka SAMSUNG RB34K6000SS/EF

nr kat.: 1350550
 • Wymiary:
  (szer. x wys. x gł.): 60 x 191.7 x 66.4 cm
 • Położenie zamrażalnika:
  Na dole
 • Sterowanie:
  Elektroniczne
 • Zastosowane technologie:
  All-around CoolingHolidayMax SpaceMultiflowNo-Frost
 • Pojemność netto chłodziarki/zamrażarki:
  246l / 98l
Zobacz pełną specyfikację Zobacz pełną specyfikację
499
,-
1997
Taniej o 1498
Niedostępny
Wysyłamy w 24h

Opis i specyfikacja

Lodówka z dolnym zamrażalnikiem RB34K6000SS
Samsung Rb34k6000ss Kv 1920px

WYBRANE CECHY

Samsung Space Max™

Space Max™

Wysoce wydajny system izolacji sprawia, że ścianki urządzenia są cieńsze. Na żywność i napoje przypada większa przestrzeń.

Samsung All Around Cooling

All Around Cooling

Chłodne powietrze dociera do każdego zakamarka lodówki. Wydmuchiwane jest przez liczne otwory znajdujące się na poziomie każdej półki.

Samsung Pełny No Frost

Pełny No Frost

Technologia eliminuje tworzenie się szronu i lodu wewnątrz lodówki, dzięki czemu żywność pozostaje dłużej świeża i zachowuje więcej wartości odżywczych.

Samsung Power Freeze i Power Cool

Power Freeze i Power Cool

Funkcja Power Freeze aktywuje szybkie zamrażanie, a Power Cool jest odpowiedzialna za intensywne chłodzenie.

Samsung Silnik Digital Inverter

Silnik Digital Inverter

Wydajna praca kompresora pozwala obniżyć opłaty za prąd, a żywotność lodówki jest znacznie wydłużona.

Samsung Szuflada Fresh Zone

Szuflada Fresh Zone

Zapewnia optymalne warunki do przechowywania mięsa i ryb. Produkty zachowują świeżość, smak i strukturę.

Nowoczesne i ponadczasowe wzornictwo

Samsung Rb34k6000ss 1920px

Lodówka Samsung RB34K6000SS to nowoczesna, a zarazem prosta i minimalistyczna konstrukcja pasująca niemal do każdego wnętrza. W lodówce połączono funkcjonalność użytkowania z eleganckim designem, dzięki zastosowanym w niej nowym rozwiązaniom oraz wykończeniu w kolorze Inox. Dodatkowo dla Twojej wygody lodówka posiada delikatne niebieskie podświetlenie LED, które podkreśla jej charakter i niepowtarzalny styl.

Samsung Schowany uchwyt. Wygodne otwieranie

Schowany uchwyt. Wygodne otwieranie

Uchwyty zostały ukryte w drzwiach, po to by lodówka wyglądała estetycznie oraz idealnie wkomponowała się w kuchenną zabudowę. Takie rozwiązanie jest bardzo wygodne i praktyczne.

Samsung Szkło hartowane. Wytrzymałe półki

Szkło hartowane. Wytrzymałe półki

W lodówce zastosowano półki z hartowanego szkła. Dzięki tak zabezpieczonej powierzchni, półki są wytrzymałe na duże obciążenia, odporne na zarysowania i bardzo łatwo jest je wyczyścić. W razie potrzeby i dla większej wygody półki można wyjąć i szybko umyć pod bieżącą wodą.

Samsung Oświetlenie LED. Jasne wnętrze lodówki

Oświetlenie LED. Jasne wnętrze lodówki

Pobierające mniej prądu oświetlenie LED, daje jednocześnie więcej światła niż tradycyjne żarówki. Dzięki zastosowaniu takiego oświetlenia zużywana jest mniejsza ilość energii, co przekłada się na niższe rachunki.

Samsung Schowany uchwyt. Wygodne otwieranieSamsung Schowany uchwyt. Wygodne otwieranieSamsung Schowany uchwyt. Wygodne otwieranie

Większa pojemność, dzięki cieńszym ściankom lodówki

Samsung Wieksza Pojemnosc 1920px

Technologia Space Max™ umożliwiła pogłębienie i poszerzenie przestrzeni użytkowej chłodziarko-zamrażarki. Wyjątkowy i wysoce wydajny system izolacji sprawił, że ścianki urządzenia stały się cieńsze i wewnątrz do dyspozycji mamy większą pojemność. W tak zaprojektowanej lodówce zmieścisz więcej mimo tego, że parametry zewnętrzne się nie zmieniły.

Samsung Pojemniki w drzwiach. Łatwa, samodzielna regulacjaSamsung Pojemniki w drzwiach. Łatwa, samodzielna regulacjaSamsung Pojemniki w drzwiach. Łatwa, samodzielna regulacja

Pojemniki w drzwiach. Łatwa, samodzielna regulacja

Przechowywanie nigdy nie było tak łatwe! Umieść sześć pojemników w drzwiach lodówki tak, by swobodnie przechowywać produkty o różnej wielkości. Wykorzystaj miejsce w drzwiach, zwalniając tym samym miejsce na półkach.

Samsung Szuflada Fresh Zone. Idealne warunki przechowywaniaSamsung Szuflada Fresh Zone. Idealne warunki przechowywaniaSamsung Szuflada Fresh Zone. Idealne warunki przechowywania

Szuflada Fresh Zone. Idealne warunki przechowywania

Specjalnie zaprojektowana szuflada Fresh Zone, zapewnia idealne warunki do przechowywania mięsa i ryb. Zachowuje właściwą temperaturę, która pomaga utrzymać dłużej świeżość i smak produktów oraz ich wartości odżywcze.

Samsung Wygodne rozwiązanie. Pojemne szufladySamsung Wygodne rozwiązanie. Pojemne szufladySamsung Wygodne rozwiązanie. Pojemne szuflady

Wygodne rozwiązanie. Pojemne szuflady

Większe i bardziej praktyczne szuflady w zamrażalniku! Idealna przestrzeń do przechowywania żywności przeznaczonej do mrożenia. Szuflady wysuwają się do samego końca, dzięki czemu dostęp do przechowywanych produktów jest prosty i wygodny.

Technologie Samsung

Samsung Lodowka Technologie Samsung 404
Samsung Chłodne powietrze w każdym zakamarku lodówki! All-Around CoolingSamsung Chłodne powietrze w każdym zakamarku lodówki! All-Around CoolingSamsung Chłodne powietrze w każdym zakamarku lodówki! All-Around Cooling

Chłodne powietrze w każdym zakamarku lodówki!
All-Around Cooling

System All-Around Cooling równomiernie rozprowadza chłodne powietrze wewnątrz lodówki. Jest ono wydmuchiwane przez liczne otwory, znajdujące się na poziomie wszystkich półek. W ten sposób podtrzymywana jest stała temperatura, a żywność zachowuje na dłużej świeżość i smak.

Samsung Skuteczne chłodzenie bez szronu i lodu. Pełny No FrostSamsung Skuteczne chłodzenie bez szronu i lodu. Pełny No FrostSamsung Skuteczne chłodzenie bez szronu i lodu. Pełny No Frost

Skuteczne chłodzenie bez szronu i lodu.
Pełny No Frost

Przechowywane produkty na długo zachowują świeżość i walory odżywcze, pyszny smak i swój naturalny kolor, a brak osadzającego się szronu zapewnia więcej przestrzeni. Technologia No Frost to nie tylko smak i zdrowie, ale również wygoda, gdyż pozwala raz na zawsze pożegnać się z nieprzyjemnym obowiązkiem rozmrażania lodówki!

Samsung Power Freeze. Szybkie zamrażanie produktówSamsung Power Freeze. Szybkie zamrażanie produktówSamsung Power Freeze. Szybkie zamrażanie produktów

Power Freeze. Szybkie zamrażanie produktów

Wciśnij przycisk Power Freeze i przytrzymaj go przez 3 sekundy, by aktywować intensywne zamrażanie. Funkcja ułatwia i przyspiesza zamrażanie dużej ilości żywności. Jest aktywna przez 50 godzin i przez ten czas w zamrażalniku będzie utrzymywana minimalna temperatura.

Samsung Power Cool. Szybkie chłodzenie produktówSamsung Power Cool. Szybkie chłodzenie produktówSamsung Power Cool. Szybkie chłodzenie produktów

Power Cool. Szybkie chłodzenie produktów

Niespodziewani goście, a Ty nie masz schłodzonego Waszego ulubionego wina? Żaden problem. Power Cool odpowiada za szybkie chłodzenie produktów w chłodziarce. Sposób jego aktywacji jest tak samo prosty, jak w przypadku Power Freeze - 3 sekundy i gotowe!

Niezawodna i ekonomiczna lodówka na lata

Samsung Kompresor Digital Inverter. 10 lat gwarancjiSamsung Kompresor Digital Inverter. 10 lat gwarancjiSamsung Kompresor Digital Inverter. 10 lat gwarancji

Kompresor Digital Inverter. 10 lat gwarancji

Niezawodny z 10-letnią gwarancją kompresor Digital Inverter to "serce" lodówki. Jest on wytrzymały, działa cicho (hałas na poziomie 38 dBA) i wydajnie. Częste otwieranie drzwi lodówki czy reakcja na ciepłą żywność mogą powodować zmiany temperatury. Wówczas kompresor dostarcza więcej zimnego powietrza. Kiedy osiągnie optymalną temperaturę, utrzymuje jej stały poziom. Digital Inverter pozwala obniżyć zużycie energii, wynikające ze zmniejszonego tarcia wewnętrznego (bezszczotkowa budowa) oraz regulowanej prędkości pracy (7 stopni).

Samsung Tryb wakacyjny. Jeszcze więcej oszczędnościSamsung Tryb wakacyjny. Jeszcze więcej oszczędnościSamsung Tryb wakacyjny. Jeszcze więcej oszczędności

Tryb wakacyjny. Jeszcze więcej oszczędności

Jeśli planujesz dłuższy wyjazd warto skorzystać z funkcji, która uruchomi w lodówce tryb ekonomicznego zużycia energii. Jednocześnie utrzymana zostanie normalna praca zamrażalnika, tak aby przechowywane w nim produkty nie uległy rozmrożeniu. Inteligentny tryb wakacyjny zachowuje w części chłodzącej temperaturę na poziomie 12°C. W ten sposób eliminujemy możliwość pojawienia się w lodówce nieprzyjemnego zapachu. Należy pamiętać by przed włączeniem trybu wakacyjnego całkowicie opróżnić chłodziarkę.

rzut techniczny

Samsung Rysunek Techniczny
 • A Szerokość: 600 mm
 • B Głębokość: 664 mm
 • C Wysokość: 1917 mm

w opakowaniu

Samsung Lodowka W Opakowaniu 404 1920

podsumowanie

Technolo­gia
Samsung No Frost
Pełny No Frost
Tak
Samsung Fridge Icon9
All Around Cooling
Tak
Cechy chłodziarki
Samsung Fridge Icon27
Ilość półek
3
Samsung Fridge Icon16
Szuflada Fresh Zone
1
Samsung Fridge Icon24
Oświetlenie LED
Tak
Samsung Fridge Icon18
Półka na nabiał
Tak
Samsung Fridge Icon19
Pojemnik na jajka
Tak
Samsung Lodowka Ico 1
Pojemnik na warzywa
Tak
Samsung Fridge Icon20
Pojemniki na drzwiach
6
Samsung Fridge Icon21
Półki z hartowanego szkła
Tak

Cechy zamrażal­nika
Samsung Fridge Icon25
Kostkarka
Taca na lód
Samsung Fridge Icon26
Szuflady
3

Cechy zewnętrzne
Samsung Fridge Icon30
Wyświet­lacz
Zewnęt­rzny
Samsung Fridge Icon33
Alarm otwartych drzwi
Tak
Samsung Ikonki Podsumowanie Lodowka Uchwyt Raczka
Rączka
Uchwyt
Samsung Fridge Icon5
Kolor
Inox
Samsung Fridge Icon6
Możliwość przekładania drzwi
Tak

dodatkowe funkcje
Samsung No Frost
Power Freeze
Tak
Samsung Lodowki Power Cool
Power Cool
Tak
Tryb wakacyjny
Tak
parametry
Samsung No Frost
Klasa energety­czna
A+
Samsung Fridge Icon9
Zużycie energii (roczne)
306 kWh
Samsung Halas
Poziom hałasu
38 dBA
Samsung Waga
Waga
71 kg
Samsung Fridge Icon9
Pojem­ność chłodzia­rki
246 l
Samsung Pojemnosc
Pojem­ność zamrażal­nika
98 l

Warto wiedzieć

Czy chłodziarko-zamrażarkę można położyć na jej tylną ścianę podczas zmiany kierunku otwarcia drzwi?
Chłodziarko-zamrażarki nie wolno kłaść na jej tylną ścianę. Podczas zmiany kierunku otwierania drzwi konieczne jest podniesienie przedniej części lodówki w celu wykręcenia dolnego zawiasu z mocowaniem przedniej nóżki. Maksymalny kąt o jaki można podnieść przednią część obudowy (odchylić urządzenie do tyłu) wynosi 45 stopni.

Oświetlenie LED - jakie są jego zalety?
Wysoko wydajne oświetlenie LED zajmuje mniej miejsca, nie emituje ciepła i jest dużo bardziej ekologiczne niż standardowe. Rozświetla każdy kąt lodówki jasnym światłem, abyś mógł zobaczyć więcej i z łatwością znaleźć potrzebne produkty.

Jakimi normami kieruje się Samsung na rynku europejskim?
Samsung łączy wyśrubowane wymagania europejskich norm jakości z innowacyjnością i nowatorstwem koreańskich założycieli. Ośrodki badawcze w Europie - w tym w Polsce - wciąż opracowują nowe rozwiązania. Bazują one na europejskiej tradycji solidności wykonania i dbałości o elementy oraz nowoczesnej technologii i designie. Wszystkie produkty Samsung powstają w atmosferze szacunku do Klienta oraz solidnej, fachowej pracy, której towarzyszy idea tworzenia rzeczy pięknych.

  Techniczne

 • Rodzaj produktu
  Chłodziarko-zamrażarka
 • Typ
  Wolnostojące
 • Ilość drzwi
  2
 • Ilość stref
  2
 • Położenie zamrażalnika
  Na dole
 • Klasa klimatyczna
  N
  SN
  ST
  T
 • Czynnik chłodzący
  R600a
 • Zdolność utrzymywania temp. [h]
  16
 • Konstrukcja
  Kompresor Digital Inverter
  Regulowane nóżki Uchwyt otwierający drzwi z regulowanym podświetleniem LED
 • Możliwość przełożenia drzwi
  TAK
 • Oświetlenie wnętrza
  LED
 • Zastosowane technologie
  All-around Cooling
  Holiday
  Max Space
  Multiflow
  No-Frost
 • Wymiary
  (szer. x wys. x gł.): 60 x 191.7 x 66.4 cm
 • Pojemność netto chłodziarki/zamrażarki
  246l / 98l

  Nowa etykieta energetyczna

 • Zużycie energii [kWh/rok]
  306
 • Pojemność chłodziarki netto [l]
  246
 • Pojemność zamrażarki netto [l]
  98
 • Poziom hałasu [dB]
  38

  Funkcje

 • Temperatura
  Temperatura w chłodziarce i zamrażarce kontrolowana oddzielnie
 • Sterowanie
  Elektroniczne
 • Komunikacja
  Alarm niedomkniętych drzwi
  Cyfrowy wyświetlacz temperatur w komorach Lampki kontrolne

  Pojemność

 • Pojemność całkowita netto [l]
  344

  Chłodziarka

 • Rozmrażanie
  System No-Frost
 • System No-Frost w chłodziarce
  Tak
 • Ilość półek
  3
 • Ilość regulowanych półek
  1
 • Rodzaj półek
  Hartowane szkło
 • Pojemniki / Komory
  Komora niskich temperatur Szuflada na owoce i warzywa
 • Wyposażenie
  Balkoniki na drzwiach Pojemnik na jajka Pojemnik na nabiał
 • Zastosowane technologie
  Fresh Zone
  Funkcja Wakacje
  No-Frost Power Cool

  Zamrażarka

 • Klasa zamrażania
  ****
 • System No-Frost w zamrażarce
  Tak
 • Zdolność zamrażania [kg/24h]
  12
 • Rozmrażanie
  System No-Frost
 • Ilość szuflad
  3
 • Rodzaj szuflad
  Full Open Box
  3
 • Ilość komór
  1
 • Wyposażenie
  Tacka do lodu
 • Zastosowane technologie
  No-Frost
  Power Freeze

  Wymiary

 • Wysokość [cm]
  191.7
 • Szerokość [cm]
  60
 • Głębokość [cm]
  66.4
 • Waga [kg]
  71

  Ogólne

 • Linia
  RB-6000KC
 • Kolor
  Stalowy
 • Okres gwarancji
  24 miesiące
 • Miejsce realizacji
  Autoryzowany serwis producenta
 • Szczegółowe warunki gwarancji
  Na stronie producenta/importera

Kupiłeś ten produkt? Oceń go!

Średnia ocen: 5

Kupiłeś ten produkt? Oceń go!

Średnia ocen: 5
5/5
stan 2019.06.19, 05:03

Opinia Lodówka SAMSUNG RB34K6000SS/EF

Produkt bardzo dobry. Przygotowanie i transport perfekcyjny. Obsługa w salonie idealna.

Opinia potwierdzona zakupem
5/5
Tommy 2018.09.27, 03:04

I wszyscy byli szczęśliwi!

Lodówka Samsung RB34K6000SS/EF to historia najlepszego prezentu na 35 rocznicę ślubu, jaką mogli wymarzyć sobie nasi rodzice (czyli moi i mojej siostry). Trochę rolę w tej historii odegrał przypadek, bo wraz z siostrą zastanawialiśmy się, co im kupić na zbliżającą się rocznicę, a tu... bum! Coś się spaliło w starej lodówce i naprawa nie miała sensu ekonomicznego, ani żadnego innego. Tak oto rozejrzeliśmy się po sklepie... ...i wybór padł na Samsunga. Chodzi oczywiście o model RB34K6000SS/EF. Dlaczego? Powodów było kilka: - rodzice lubią przechowywać dużo żywności, a lodówka ta ma cieńsze ścianki niż standardowo, dzięki czemu wewnątrz lodówki jest więcej przestrzeni - dieta mamy wymaga od niej świeżych warzyw i delikatnych mięs, w tym ryby, a do ich dobrego przechowywania (dzięki czemu dłużej stoją świeże) służy specjalna szuflada, która na prawdę działa jak ją opisują! - tato z kolei ma problem z płytkim snem, wybudzają go wszelkie hałasy, a poprzednia lodówka w tym przodowała (gdy się nagle załączało chłodzenie), na szczęście ten Samsung chodzi cichutko, więc tato śpi spokojnie - no i niestety kwestia podjadania w nocy... z racji, że krawędź lodówki jest delikatnie oświetlana światłem LED, można spokojnie bez zapalania podjadać w nocy (kupiliśmy to jednak z myślą o mamie, która jest osobą oszczędną i często nie zapala światła w kuchni nocą, więc przynajmniej tak widzi gdzie iść) A propos oszczędnej mamy - sama lodówka jest oszczędna. Mam na myśli, rzecz jasna, wysoką klasę energetyczną, szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę lodówki o podobnej pojemności. Swoje tutaj zapewne robi odpowiedni rozdmuchiwanie zimnego powietrza po wnętrzu lodówki, dzięki czemu rozchodzi się ono równomiernie i nie trzeba co chwila dochładzać, dodatkowo dobra izolacja, energooszczędny schładzacz no i oświetlenie LED (które jest baaaardzo oszczędne). Mama jest więc zadowolona, bo płaci niskie rachunki za prąd i ma gdzie pochować jedzenie. A tata jest szczęśliwy, że nie budzi go już hałas lodówki, lecz... głód, który po cichu nocą idzie zaspokoić do tejże właśnie lodówki. Rodzice zadowoleni, nam się prezent udał... i tak oto wszyscy są szczęśliwi!