Odplamiacz E4WMSTPN1

nr kat.: 9999720217
Outlet
Stan: dobry
Szczegóły
  • Rodzaj produktu: Odplamiacz
  • Przeznaczenie: Do prania
Zobacz pełną specyfikację Zobacz pełną specyfikację
418
,-

18,84 x 27   rat

Raty online

i 6 miesięcy nie płacisz

Outlet
Wysyłamy w 24h

Opis i specyfikacja

Ultrasoniczny Odplamiacz E4WMSTPN1

Ultrasoniczny odplamiacz, który gwarantuje jeszcze czystsze ubrania po każdym praniu. Niezależnie, czy będą to plamy z atramentu, czy z napojów – usuniesz je za pomocą ultradźwięków. Po prostu wstępnie przygotuj każdą plamę do prania, używając odplamiacza i ciesz się rewelacyjnymi wynikami
POZNAJ ZALETY ODPLAMIACZA ULTRASONICZNEGO
Precyzyjne usuwanie plam.
Dzięki zastosowanej technologii ultradźwiękowej w połączeniu z wodą i bezbarwnym detergentem urządzenie wstępnie usuwa plamy jeszcze przed włożeniem odzieży do pralki.
Wyjątkowa skuteczność dzięki ultradźwiękom.
Urządzenie w połączeniu z wodą i bezbarwnym detergentem, emituje mikrodrgania, które przenikają przez włókna tkaniny i rozbijają cząsteczki zabrudzeń. Dzięki temu pranie jest bardziej skuteczne.
Skuteczny sposób na usuwanie plam
Niezależnie, czy będą to plamy z atramentu, czy z napojów – usuniesz je za pomocą ultradźwięków. Po prostu wstępnie przygotuj każdą plamę do prania, używając odplamiacza i ciesz się rewelacyjnymi wynikami.
Delikatne usuwanie plam
Ultrasoniczny odplamiacz jest delikatny dla zaplamionej odzieży i pozwala uniknąć niekorzystnych efektów prania ręcznego. Dzięki temu Twoje ubranie będą dłużej wyglądać i nosić się jak nowe.
Electrolux

    Techniczne

  • Przeznaczenie
    Do prania
  • Rodzaj produktu
    Odplamiacz

Kupiłeś ten produkt? Oceń go!

Średnia ocen: 0

Kupiłeś ten produkt? Oceń go!

Średnia ocen: 0
4/5
Kasia 2021.11.15, 11:21

Zbędny gadżet

Miałam okazję przetestować ten produkt i sama raczej nie zdecydowałabym się na jego zakup. Użyłam go na stare plamy, które zgodnie z instrukcją obsługi, mogą nie zostać do końca wywabione, co też się stało. Produkt może się przydać do świeżych plam na materiałach, które możemy uszkodzić przez pocieranie, wtedy ultradźwięki są o wiele bardziej bezpieczne dla tkaniny.

5/5
Ja Obcy 2020.08.30, 10:41

Nowa droga odplamiania

Przyznam szczerze, że nie wierzyłem w takie cuda techniki, ale kiedy człowiek jest zdesperowany i ma już dość kolejnego zniszczonego plamą ubrania to chwyta się różnych rozwiązań, nawet tych, w które nie do końca się wierzy... Dokładnie tak było ze mną i z odplamiaczem Electroluxa. Trochę wstyd, że się przyznam, że dziś używam go bardzo często, bo tym samym przyznaję się do tego, że często plamię ubrania i inne materiały (obrusy, kapy, pokrowce itp.). Niestety to prawda. Ale jednocześnie przyznaję, że dziś widzę sens używania ultrasonicznego odplamiacza, który narusza strukturę plamy i zmniejsza jej destrukcyjny wpływ na materiał, przez co po prostu dużo łatwiej się spiera. Używanie tego jest dziecinnie proste, nie wymaga fachowej wiedzy, ani godzin spędzonych nad plamą, a mimo tego, jest bardzo skuteczne w swoim działaniu. I tak oto z niedowiarka zamieniłem się w gorliwego wyznawcę ultrasonicznego odplamiacza Electrolux. Ty też się nawróć, jeśli szukasz skutecznego sposobu na plamy. To dobra droga do... aby nie mieć splamionego życia.

5/5
Albert 2019.10.23, 03:24

Rewelacyjne urządzenie

Jakiś czas temu miałem przyjemność testować ultrasoniczny odplamiacz, i mogę powiedzieć, że działa rewelacyjnie! W niedużym pudełku otrzymujemy produkt, który wygląda bardzo stylowo i elegancko, a co najważniejsze, poza światełkiem nie wydaje żadnego dźwięku ani wibracji, co tylko dodaje mu klasy. Czasem powodowało to konsternację, czy aby na pewno odplamiacz działa :) Odplamiacz jest bardzo prosty i intuicyjny w obsłudze, wystarczy podłączyć go do kontaktu, zmieszać w proporcji "na oko" wodę i mydło w płynie (najlepiej białe), nalać je na plamę i można zaczynać usuwanie plamy. W przeciągu 5 minut możemy zobaczyć, jak plama dosłownie znika z tkaniny, odplamiacz działa wręcz jak gumka do plam. Szczerze polecam :-)

Raty i Leasing

Raty
Leasing
Oblicz wysokość raty

Wybierz produkt kredytowy