Pralka AMICA AWSH 1000

nr kat.: 1148870 AMICA

Produkt chwilowo niedostępny

Dostępność
Pralka Amica ładowana od frontu z funkcją łatwego prasowania AWSH1000

Pralka Amica ładowana od frontu z funkcją łatwego prasowania
AWSH1000

Ekologia

Klasa energetyczna A+

Niższe rachunki za prąd oraz ograniczenie negatywnego wpływu na środowisko naturalne.

Auto sensor

Automatyczny dobór wody do rodzaju i ilości pranej odzieży!

Funkcjonalność

Syntetyki

Program stworzony z myślą o dużej ilości lekko zabrudzonej odzieży syntetycznej.

Płynna regulacja obrotów wirowania

Możliwość dostosowania odwirowania do własnych preferencji lub zrezygnowania z niego.

Komfort

Child Lock

Ochrona przed przypadkową zmianą ustawień programów prania przez dzieci.

Opóźnienie startu 23h

Uruchom pralkę w najodpowiedniejszym momencie dnia – nawet 23 godziny później!

Technologia

Sterowanie: wyświetlacz LCD

Wielofunkcyjny wyświetlacz LCD znacznie ułatwia obsługę urządzenia.

Elektromagnetyczna blokada drzwi

Otwarcie drzwi pralki możliwe tuż po zakończeniu cyklu prania.

Auto sensor

Pobór wody dopasowany do ilości i rodzaju odzieży!

Funkcjonalne rozwiązania zawsze są korzystne dla Ciebie! Odkryj zastosowaną w pralkach Amica funkcję Auto Sensor, która powoduje, że urządzenie w automatyczny i jak najbardziej optymalny sposób dobiera poziom wody do ilości i rodzaju pranej odzieży. Dzięki czujnikowi poziomu wody, który powoduje, że proces prania zyskuje pełną optymalizację, możesz cieszyć się najlepszymi efektami prania!

Łatwe prasowanie

Ułatwione prasowanie z myślą o Twojej wygodzie!

Prasowanie wygniecionych ubrań jest Twoją zmorą? Pralki Amica znacznie ułatwią Ci to zadanie! Włączenie funkcji Łatwego prasowania powoduje, że po zakończeniu cyklu prania, urządzenie wykonuje dodatkowe, rewersyjne ruchy bębna, które ochronią Twoje ubrania przed zagnieceniami. Po zakończeniu cyklu prania wystarczy, że starannie rozwiesisz odzież, a być może obędzie się nawet bez prasowania!

Opóźnienie startu 23h/24h

Start prania w wybranym przez Ciebie momencie!

Odkładasz pranie na później? Nie szkodzi! Dzięki funkcji programowania czasu rozpoczęcia prania zyskujesz możliwość startu urządzenia w dowolnie wybranym momencie dnia. Możesz rozpocząć pranie nawet z 23- lub 24-godzinnym opóźnieniem! Jeśli jesteś osobą dokładnie planującą swój czas lub korzystasz z nocnych taryf energetycznych - to komfortowe rozwiązanie będzie dla Ciebie idealne!

Pranie krótkie 15 min

Świeżość Twoich ubrań już w 15 minut!

Zależy Ci na jak największej oszczędności czasu i energii? Teraz jest to możliwe, dzięki nowemu programowi przeznaczonemu do odświeżania odzieży! Lekko zabrudzone tkaniny odzyskają świeżość w temperaturze 30°C zaledwie w 15 minut - naprawdę szybki efekt dla najwyższego komfortu noszenia!

System navigator

Intuicyjne sterowanie urządzeniem.

Przerasta Cię duża ilość funkcji Twojego urządzenia? Z myślą o Twoim komforcie w pralkach Amica zastosowano specjalny System navigator, polegający na intuicyjnym sterowaniu od lewej do prawej. Dzięki napisom na panelach sterowania w języku polskim, możesz zapomnieć o używaniu instrukcji obsługi podczas programowania każdego cyklu prania!

Poznaj dodatkowe cechy pralki

01

Elektromagnetyczna blokada drzwi

Dzięki niej otwarcie drzwi jest możliwe tuż po zakończeniu cyklu prania.

02

Navigator System

Przyjazne sterowanie dzięki napisom na panelach w języku polskim.

03

Kąt otwarcia drzwi 120º

Otwarcie drzwi pod kątem aż 120º to zapewnienie wygody użytkowania pralki!

04

Ochrona przed wypływem piany

Szczelne drzwi chronią przed niechcianym wypływem piany podczas prania.

Dzięki wyższej klasie energetycznej urządzenia nie tylko dbasz o środowisko naturalne, ale zyskujesz również gwarancję niższych rachunków za prąd, jednocześnie ciesząc się maksymalnymi efektami prania!
Wypierz bieliznę pościelową, ręczniki oraz inne tkaniny bawełniane, dzięki zastosowaniu najbardziej popularnego programu do prania tkanin białych i kolorowych.
Dzięki unikalnemu programowi codziennemu, możesz w zaledwie 60 minut wyprać do czysta nawet mocno zabrudzoną odzież, w gwarantującej higienę temperaturze 60°.
Efektywne pranie to cecha, która charakteryzuje wszystkie pralki Amica. Dzięki wyspecjalizowanym programom dostosowanym do różnych typów tkanin, Twoje ubrania wyjęte z pralki zawsze będą czyste!
Nie musisz dłużej czekać, aż uzbiera się odpowiednia ilość odzieży do prania! Dzięki programowi mix, przeznaczonemu do jednoczesnego prania różnorodnych tkanin, możesz wyprać wszystko w jednym wsadzie. Twoje ubrania mogą trafić do jednego bębna bez wstępnej selekcji!
Posiadasz ubrania, które nie powinny być wirowane w pralce? Dzięki zastosowaniu płynnej regulacji obrotów wirowania urządzenie kończy cykl prania podczas ostatniego płukania z wodą w bębnie.
Zyskaj prawdziwą oszczędność czasu i energii dzięki nowemu programowi przeznaczonemu do odświeżania odzieży. Twoje lekko zabrudzone ubrania odzyskają świeżość w temperaturze 30°C zaledwie w 15 minut!
Pranie chemiczne nie musi być koniecznością! Twoje koszule będą idealnie czyste i łatwe w prasowaniu, dzięki specjalnemu programowi, który automatycznie dobierze odpowiednie parametry dostosowane do prania tkanin delikatnych.
Dzięki specjalnemu programowi do tkanin syntetycznych z maksymalną temperaturą 60°C, możesz wyprać nawet dużą ilość lekko zabrudzonej odzieży syntetycznej.
Funkcja trybu szybkiego skraca całkowity czas prania przy jednoczesnym zmniejszeniu zużycia energii oraz wody. Sprawdza się ona szczególnie w przypadku prania słabo zabrudzonej odzieży.
Specjalne wymagania dotyczące prania swetrów nie będą stanowiły dłużej Twojego problemu! Program wełna zapewnia delikatne ruchy bębna i automatycznie redukuje prędkość wirowania, zapobiegając jednocześnie niszczeniu wełnianej odzieży.
Program idealnie sprawdzający się przy praniu ubranek dziecięcych i odzieży osób o wrażliwej skórze. Cały cykl uzupełniony jest o dodatkowe płukanie dzięki czemu detergent jest dokładnie usuwany.
Pralka w automatyczny sposób dobierze wodę do rodzaju i ilości pranej odzieży, dzięki zastosowaniu czujnika poziomu wody. Proces prania zyskuje pełną optymalizację, a Ty możesz cieszyć się jego efektywnością!
Funkcja uniemożliwia przypadkową zmianę ustawień i programów prania przez najmłodszych, dlatego stanowi idealne rozwiązanie dla rodzin z dziećmi. Jak uruchomić blokadę? To proste – wystarczy, ze wciśniesz i przytrzymasz jednocześnie dwa przyciski pralki.
Zapomnij na dobre o praniu ręcznym! Dzięki specjalnemu programowi opracowanemu z myślą o tkaninach delikatnych, w którym temperatura nie przekracza 30°C, a pralka nie odpompowuje wody, Twoje delikatne ubrania pozostaną w wodzie i nie będą narażone na zagniecenia.
Funkcja łatwego prasowania powoduje, że po zakończeniu cyklu prania, pralka wykonuje dodatkowe, rewersyjne ruchy bębna, które ochronią Twoje ubrania przed zagnieceniami. Po zakończeniu cyklu prania wystarczy, ze starannie rozwiesisz odzież, a prasowanie może się okazać zbędne!
Funkcja programowania czasu rozpoczęcia prania daje Ci możliwość startu urządzenia w dowolnie wybranym momencie dnia. Możesz rozpocząć pranie nawet z 23-godzinnym opóźnieniem. Jest to idealne rozwiązanie dla osób dokładnie planujących swój czas lub korzystających z nocnych taryf energetycznych.
Pralki Amica zostały wyposażone w specjalny zespół zbieraków, zapewniających intensywne pranie deszczowe. Dzięki niemu woda oraz detergenty są miarowo rozprowadzane wewnątrz bębna, zapewniając Ci doskonałe efekty prania i płukania.
Program Sport został stworzony z myślą o osobach aktywnych fizycznie. Jest on skrócony nawet do 40 minut, a pełny cykl zapewnia efektywne pranie w rekordowym tempie.
Obsługuj pralkę z łatwością, dzięki nowoczesnemu panelowi sterowania z wielofunkcyjnym wyświetlaczem LCD. W prosty i szybki sposób ustawisz parametry urządzenia i zmonitorujesz czas pracy pozostały do końca prania.
Dzięki intuicyjnemu sterowaniu od lewej do prawej i napisach na panelach sterowania w języku polskim, możesz zapomnieć o używaniu instrukcji obsługi podczas nastawiania każdego cyklu prania!
Dzięki elektromagnetycznej blokadzie okna, zyskujesz możliwość otwarcia drzwi pralki tuż po zakończeniu cyklu prania – nie musisz czekać, tak jak w przypadku blokady termicznej.
Dzięki temu, że łożyska w pralkach Amica nie są na stałe zamocowane w wannie pralki, możesz wymienić je samodzielnie lub skorzystać z usług serwisanta.

Dlaczego pralki Amica są idealne dla Ciebie?

Dowiedz się więcej o funkcjach pralek Amica.

Wysoka klasa energetyczna

Nowoczesna technologia oznacza obecnie odpowiedzialność za środowisko naturalne. Amica nie szczędzi wysiłków, aby jak największa ilość urządzeń była proekologiczna. Zastosowanie szeregu inteligentnych rozwiązań sprawia, że zmywarki posiadają jedne z najwyższych klas energetycznych – A, A+, A++ oraz A+++!

Komfort użytkowania

Projektowanie sprzętów, które idzie w parze z komfortem użytkowania to jeden z priorytetów Amica, dlatego większość pralek została wyposażona w duży i czytelny wyświetlacz oraz intuicyjny System Navigator, który pozwoli Ci na szybki i bezproblemowy wybór odpowiednich parametrów prania - z myślą o Tobie!

Łatwe prasowanie

Świetne efekty prania i oszczędność energii eklektycznej to gwarancja pralek Amica! Dzięki zastosowaniu funkcji Łatwe prasowanie, która powoduje, że po zakończeniu cyklu prania, pralka wykonuje dodatkowe, rewersyjne ruchy bębna, zyskasz ochronę Twoich ubrań przed zagnieceniami! Dodatkowo, po zakończeniu cyklu prania wystarczy, że starannie rozwiesisz odzież, a prasowanie może się okazać niepotrzebne!

Wymienne części

Pralki Amica zostały zaprojektowane tak, aby ich serwis był możliwie jak najprostszy! Specjalny system mocowania grzałki w pralkach Amica sprawia, że możesz w łatwy i szybki sposób dokonać jej wymiany w przypadku awarii i uszkodzenia. Podobnie w przypadku łożysk, które nie są na stałe zamocowane w wannie pralki, ich ewentualna wymiana może odbyć się samodzielnie lub z pomocą serwisanta.

Amica - marka godna zaufania

Produkt polski

Prestiżowe nagrody

Obecność na 50 rynkach zagranicznych

70 lat doświadczenia

Zastosowane technologie

Baby Comfort Baby Comfort

Super szybki 15' Super szybki 15'

Techniczne

Rodzaj urządzenia

Pralka ładowana od frontu

Typ

Wolnostojąca

Wsad [kg]

5

Poziom hałasu podczas prania [dB]

58

Poziom hałasu podczas wirowania [dB]

77

Maksymalna prędkość wirowania [obr/min]

1000

Zabezpieczenia

Zabezpieczenie przed dziećmi, Zabezpieczenie przed przelaniem się wody

Kierunek otwierania

Lewy

Kąt otwierania drzwi

Niepełny

Zastosowane technologie

AutoSensor - Amica Child Lock Funkcja szybki dostęp Łatwe prasowanie Pranie deszczowe Pranie wstępne

Inne

Magnetyczna blokada okna, Średnica drzwi [cm]: 30, Waga netto [kg]: 60.5

Wymiary

(szer. x wys. x gł.): 59.7 x 84.5 x 41.6 cm

Klasa

Klasa energetyczna

A+

Klasa efektywności prania

A

Klasa efektywności wirowania

C

Zużycie

Energii na rok [kWh]

167

Wody na rok [l]

9007

Programy

Ilość

15

Rodzaje

Baby Comfort Bawełna Codzienny 60 min. Delikatne Koszule MIX Płukanie, Pranie ręczne Ręczniki Super szybki 15' Syntetyki, Ubrania Sportowe, Wełna Wirowanie

Funkcje

Sterowanie

Elektroniczne

Wyświetlacz elektroniczny

TAK

Opóźniony start

Maksymalnie 23h

System kontroli piany

TAK

Automatyka wagowa

TAK

Regulacja wirowania

TAK

Inne

Navigator System, Regulacja temperatury, Tryb szybki, Wyświetlacz LCD

Fizyczne

Wysokość [cm]

84.5

Szerokość [cm]

59.7

Głębokość [cm]

41.6

Ogólne

Producent

Amica

Linia

Navigator

Kolor

Biały

Okres gwarancji

24 miesiące

Miejsce realizacji

Autoryzowany serwis producenta

Szczegółowe warunki gwarancji

Na stronie producenta/importera

Usługi

Instalacja i konfiguracja sprzętu:
AGD montaż- umów wizytę po odebraniu produktu

AGD montaż- umów wizytę po odebraniu produktu

Aktualności

Więcej

Pralka AMICA AWSH 1000 ×
Pralka AMICA AWSH 1000
Pralka AMICA AWSH 1000
Pralka AMICA AWSH 1000
Pralka AMICA AWSH 1000
Pralka AMICA AWSH 1000
Pralka AMICA AWSH 1000

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]