Porównywarka (0)
PLN

Pralka CANDY AQUA 104LE/2-S

nr kat.: 1439716
Pralka CANDY AQUA 104LE/2-S
Pralka CANDY AQUA 104LE/2-S
Pralka CANDY AQUA 104LE/2-S
Pralka CANDY AQUA 104LE/2-S
  • Klasa energetyczna: F (dawniej A+)
  • Wsad [kg]: 4
  • Maksymalna prędkość wirowania [obr/min]: 1000
  • Wyświetlacz elektroniczny: TAK
  • Hałas podczas wirowania [dB]: 78
  • Zużycie wody na cykl [l]: 35
  • Zużycie energii na 100 cykli [kWh]: 69
  • Wymiary: (szer. x wys. x gł.): 51 x 70 x 43.5 cm
  • Zobacz pełną specyfikację

Zabezpiecz swój sprzęt dodatkową ochroną

Opis i specyfikacja

Pralka automatyczna o szerokości 51 cm, pojemności wsadu 4 kg, z prędkością wirowania 1000 obr/min, sterowana elektronicznie, 16 programów prania, opóźniony start do 24 godzin.            
Maksymalna prędkość wirowania 1000 obr./min.

Pralka CANDY AQUA 104LE/2-S ma możliwość regulacji prędkości wirowania maksymalnie do 1000 obr/min. Oznacza to, że w zależności od rodzaju pranej odzieży i oczekiwanych rezultatów, możemy ustawić większą lub mniejszą prędkość wirowania. Dzięki tej funkcji decydujemy, jak suche pranie wyciągniemy z pralki po zakończeniu wybranego programu. Im większa prędkość, tym bardziej sucha, ale też bardziej pognieciona bielizna. Należy pamiętać, że wyższe obroty najlepiej stosować do tkanin bawełnianych, pościeli, ręczników i itp., a niższe do tkanin bardziej delikatnych i trudniejszych w prasowaniu.
Poziom hałasu

Maksymalny poziom hałasu emitowany przez tą pralkę podczas prania dla standardowego programu może osiągnąć wartość 56 dB. Natomiast poziom hałasu podczas procesu wirowania przy najwyższych obrotach wynosi 78 dB.
Uciążliwe hałasy podczas prania możemy lekko zniwelować, regulując prędkość obrotów wirowania, bo im wyższe obroty, tym głośniejsze dźwięki wydaje pralka. Dlatego mając na uwadze komfort własny i sąsiada dobrze jest, przy nastawianiu prania w porze wieczornej czy nocnej, ustawić niższy poziom prędkości wirowania.


Zużycie wody - 6400 (litr/rok).

Roczne zużycie wody mierzonej w litrach przy założeniu 220 cykli prania w programach standardowych dla tkanin bawełnianych to około 6400. Rzeczywiste zużycie wody jest zależne od sposobu i częstotliwości eksploatacji pralki. 

Pobór wody jest to bardzo ważnym czynnikiem ekonomicznym i ekologicznym warunkującym wybór pralki. Mniejszy pobór wody to mniejsze rachunki za wodę i ścieki. Świadome gospodarowanie wodą w gospodarstwie domowym to również osobisty wkład w dbanie o środowisko.


Maksymalny wsad pralki - 4 kg.

Maksymalna ilość suchego prania, jaką możemy włożyć do pralki CANDY AQUA 104LE/2-S wynosi 4 kg.

Duża pojemność pralki jest nieocenionym udogodnieniem dla domostw kilkuosobowych, które generują duże ilości brudnej bielizny. Wrzucając jednorazowo dużą ilość prania możemy zaoszczędzić czas i wodę oraz zmniejszyć rachunki za prąd i wodę. Należy jednak liczyć się z tym, że większa pojemność bębna to większe rozmiary pralki i większa przestrzeń potrzebna na jej ustawienie. Przy jedno, dwu lub nawet trzyosobowych gospodarstwach rozsądniej ekonomicznie jest korzystać z pralki o mniejszym wsadzie, która doskonale dopasuje się do mniejszych wnętrz.

Zastosowane technologie

Automatyka wagowa Automatyka wagowa

KG Detector KG Detector