Pralka CANDY GV34 126TC3

nr kat.: 1291864 CANDY

Produkt chwilowo niedostępny

Dostępność
INTELIGENTNY ASYSTENT PRANIA

Ekskluzywna linia pralek Candy GrandO’Vita SMART z możliwością sterowania smartfonem.

POZNAJ
Pralki z linii GrandO’Vita Smart wyrażają przywiązanie do detalu. Piękny design idzie w parze z funkcjonalnością i zaawansowanymi technologiami.

Poznaj cechy pralek Candy GrandO’Vita SMART:

 1. Technologia Smart Touch™ w tym: autodiagnostyka SMART, statystyki, spersonalizowane programy, sterowanie głosem;
 2. Wysokie klasy energetyczne A+++;
 3. Dotykowy panel sterowania;
 4. STOP LOAD: możliwość dodania zapomnianej rzeczy w trakcie cyklu;
 5. Program Codzienny 59 min;
 6. Programy Szybkie (14 min, 30 min i 44 min);
 7. Programy do prania kolorowych tkanin;
 8. 16 programów prania w urządzeniu i kilkadziesiąt programów prania z poziomu aplikacji;
 9. Dodatkowe funkcje i ustawienia, w tym opcje Higiena+ i Aquaplus;
 10. KG Detector – automatyczny dobór parametrów prania;
 11. Autoczyszczenie;
 12. Bęben z wyprofilowanymi otworami, który zabezpiecza tkaniny przed uszkodzeniem;
 13. Specjalne panele boczne pochłaniające wibracje;

SMART TOUCH
Wyobraź sobie, że dzięki smartfonowi, za pomocą którego kontaktujesz się z rodziną i znajomymi, możesz też sterować swoją pralką. Wystarczy, że pobierzesz aplikację Simply-Fi, która pozwoli Ci korzystać z zalet technologii Smart Touch. Dzięki obsłudze pralki przez telefon zyskujesz dostęp do inteligentnego monitoringu stanu pralki, statystyk, personalizowanych programów i sterowania głosowego. Smart Touch to osobisty asystent, który zadba o Ciebie i Twoje ubrania.

JAK DZIAŁA SMART TOUCH?
Wystarczy mieć smartfon z Androidem oraz funkcją NFC i pobrać aplikację Candy Simply-Fi. Aby uruchomić wybraną funkcjonalność, zbliż telefon do urządzenia.


Przykład sterowania pralką poprzez smartfon

Możesz stworzyć idealny program z myślą o Twoich pięknych sukienkach. Wystarczy, że wejdziesz w programy aplikacji simply-Fi i wybierzesz bazę, tj. "Super delikatne". Następnie wybierasz spośród innych parametrów, które podpowie Ci aplikacja. Możesz spersonalizować też obroty, temperaturę płukanie i inne opcje, pozwalające zachować piękno Twoich ubrań na dłużej. Teraz wystarczy, że zapiszesz wszystkie wybory pod nazwą „Moje sukienki”, a przy następnym praniu ustawisz właśnie ten program i wszystko będzie dokładnie tak jak za pierwszym razem.

Personalizowany program to oszczędność czasu i przede wszystkim mniej stresu w zabieganym świecie. Wystarczy bowiem ustawić go raz. Może być też nazwany imieniem Twojego dziecka, np.„Jasiu - śpioszki“. Dzięki temu nie będziesz się musiała obawiać, że jeśli pranie robili opiekunka bądź Twój mężczyzna, została ustawiona zbyt niska temperatura prania, przez co na ubrankach mogły pozostać bakterie. Nikt nie zapomni zaprogramować dodatkowego płukania, dlatego na ubrankach nie pozostaną detergenty podrażniające delikatną skórę Twojej pociechy.

Technologie i funkcjonalności

KG DETECTOR
Pralki Candy GrandO’Vita Smart zostały wyposażone w technologię opartą o sensory, które automatycznie dobierają najlepsze parametry prania.Pralka dostosowuje ilość wody, rytm obrotów bębna i prędkość wirowania do wybranego rodzaju tkaniny oraz oblicza czas trwania cyklu prania.Wykrywa również obecność piany i w razie potrzeby zwiększa ilość wody podczas płukania.Technologia wpływa także na odpowiednie ułożenie odzieży wewnątrz bębna podczas prania. Eliminuje to przeciążenie niektórych części pralki,wydłuża jej żywotność i zmniejsza hałas.

Higiena+

To opcja, która pomaga usunąć uporczywe zabrudzenia, a także rozprawić się z bakteriami i roztoczami. Jest idealna do prania pościeli i ręczników oraz wyjątkowo przydatna przy praniu ubranek dziecięcych. Po wybraniu opcji Higiena+ urządzenie utrzymuje temperaturę powyżej 60°C przez cały cykl prania, co skutecznie pomaga pozbyć się wszelkich zabrudzeń.


AQUAPLUS
Opcja została stworzona specjalnie dla osób o delikatnej i wrażliwej skórze, dla których ważne jest, aby wyprana odzież nie zawierała pozostałości detergentu, powodujących podrażnienia i alergie. Aquaplus pozwala na włączenie dodatkowego płukania po zakończeniu cyklu prania.

PROGRAMY SZYBKIE
Candy GrandO’Vita Smart pomaga oszczędzać czas. Szybkie odświeżenie ubrań jest możliwejuż w zaledwie 14 minut. Krótkie programy (14 minut, 30 minut i 44 minuty) to oszczędnośćczasu i mniejsze zużycie energii elektrycznej.

ECOMIX 20˚C
Program przeznaczony dla tych, którzy uwielbiają kolorowe ubrania, ale nie mają czasu ani ochotyich segregować. Teraz nie musisz martwić się, że tkaniny stracą intensywność barw czy zafarbują.

FUNKCJA KONTROLI PIANY
Pralka Candy Smart automatycznie rozpoznaje zbyt dużą ilość piany i wtedy włącza dodatkowe płukanie.Pozwala to na dokładne wypłukanie resztek detergentu z pranych tkanin, gdy zdarzy Ci się dodaćzbyt dużo środka piorącego.

STOP LOAD Możliwości dodawania kolejnych ubrań w trakcie prania
Candy SMART daje możliwość dodawania ubrań już w trakcie prania, czyli po włączeniu i rozpoczęciucyklu. Wystarczy nacisnąć przycisk START/PAUZA na około 2 sekundy i odczekać 2 minuty na odblokowaniedrzwi. Po dodaniu odzieży wystarczy zamknąć drzwi i nacisnąć przycisk START/PAUZA, a programrozpocznie działanie od miejsca zatrzymania.

A+++ NAJWYŻSZA KLASA EFEKTYWNOŚCI ENERGETYCZNEJ
Urządzenia z klasą efektywności energetycznej A+++ to najbardziej efektywneenergetycznie pralki o najniższym zużyciu energii w ciągu roku.
Urządzenie oznaczone A+++ jest 60% bardziej efektywne energetycznieod tego z klasą A.

Warto wiedzieć

Dlaczego warto mieć pralkę sterowaną smartfonem?

Candy wie, że we współczesnym świecie smartfon jest nieodłącznym towarzyszem niemal każdego z nas. Jego zaawansowany, dotykowy wyświetlacz i możliwość korzystania z aplikacja poszerzają zakres dostępnych opcji, które dostrzegli inżynierowie z działu rozwoju produktu firmy Candy Hoover znajdującego się w Mediolanie. Postanowili wykorzystać potencjał smartfonów i technologii NFC, w którą większość z nich została wyposażona.

Dzięki temu użytkownicy mogą uzyskać połączenie z pralką za pomocą swojego smartfona i w ten sposób sterować nią, korzystając zaawansowanego, kolorowego wyświetlacza. W ten sposób zyskujemy dostęp do nieograniczonej liczby spersonalizowanych programów, autodiagnostyki pralki czy indywidualnych ustawień. Dla osób, które nie mają systemu Android w swoim telefonie, proponujemy również urządzenia z funkcją simply-Fi Wi-Fi.


Dlaczego ważna jest odpowiednia wielkość bębna w pralce?

Duży bęben jest wygodny. Nie tylko wtedy, kiedy masz dużą rodzinę i często robisz pranie. : Więcej miejsca we wnętrzu pralki stanowi gwarancję mniej pogniecionych i lepiej wypranych ubrań. Candy dobrze wie, że nie zawsze masz do wyprania dużo odzieży lub ręczników, dlatego w naszych pralkach znajduje się KG Detector, który dobiera odpowiednią ilość wody, liczbę obrotów i dostosowuje zużycie prądu do ilości prania, a w razie potrzeby uruchamia dodatkowe płukanie.


Dlaczego pralki mają różne głębokości?

Obecnie każdy producent jest świadomy, że wymiary pralek należy dostosować do różnorodnych metraży mieszkań. Dlatego marka Candy zapewnia 4 standardowe głębokości pralek:


Jeżeli jednak chcemy zabudować pralkę wolnostojącą, warto zwrócić uwagę na to, że powyższe głębokości są podawane według normy, czyli mierzone po blacie urządzenia. W ten sposób nie uwzględniają wypukłości takich jak pokrętło czy drzwi.


Dlaczego warto zwrócić uwagę na bezpieczeństwo?

Pralki Candy Smart zostały wyposażone w zabezpieczenia przed zalaniem:

AQUASTOP – urządzenie znajdujące się na przewodzie doprowadzającym wodę, które blokuje dopływ wody w sytuacji, gdy przewód jest uszkodzony.
AQUAPROTECT – w przypadku wycieku wody z głównej rury wewnętrznej jego przezroczysta osłona zewnętrzna będzie wypełniona wodą, co pozwoli na ukończenie bieżącego prania. Po zakończeniu cyklu należy skontaktować się z Centrum Serwisu Technicznego w celu wymiany przewodu.

Więcej informacji na www.candysmart.pl

Candy
Candy to innowacyjna marka, która już od ponad 70 lat jest obecna w europejskich domach. Co wyróżnia produkty Candy? Kultowy włoski design, innowacyjne technologie, łatwa obsługa i dopasowanie do zmieniających się potrzeb konsumentów. Wybierając pralkę, lodówkę czy zmywarkę Candy, wybierasz innowację, wygodę i styl.

Zastosowane technologie

Mix & Wash Mix & Wash

Program szybki Program szybki

Szybki - 14 min. Szybki - 14 min.

Techniczne

Rodzaj urządzenia

Pralka ładowana od frontu

Typ

Wolnostojąca

Wsad [kg]

6

Poziom hałasu podczas prania [dB]

56

Poziom hałasu podczas wirowania [dB]

77

Maksymalna prędkość wirowania [obr/min]

1200

Zabezpieczenia

Blokada drzwiczek, Zabezpieczenie przeciwwypływowe

Kierunek otwierania

Lewy

Wilgotność resztkowa [%]

60

Wymiary

(szer. x wys. x gł.): 60 x 85 x 34 cm

Klasa

Klasa energetyczna

A+++

Klasa efektywności wirowania

C

Zużycie

Energii na rok [kWh]

153

Energii dla programu Bawełna w 40 st.C (częściowy załadunek) [kWh]

0.49

Energii dla programu Bawełna w 60 st.C (częściowy załadunek) [kWh]

0.65

Energii dla programu Bawełna w 60 st.C (pełny załadunek) [kWh]

0.79

Energii w trybie czuwania [W]

0.7

Energii w trybie wyłączenia [W]

0.4

Wody na rok [l]

8900

Programy

Ilość

16

Rodzaje

Baby, Bawełna Białe, Ciemne kolory, Delikatne, Hygieniczny 60°, Intensywny 40 st. C, Jedwab, Mix & Wash OdpompowanieOdwirowanie, Perfect 20 M&W, Perfect Rapid 59', Płukanie, Pranie ręczne Program szybki Ręczne/Jedwab, Szybki - 14 min. Szybkie w 30' 40°C, Szybkie w 44', Wełna Wełna/jedwab

Czas trwania standardowego programu Bawełna w 40 st.C (częściowy załadunek) [min.]

130

Czas trwania standardowego programu Bawełna w 60 st.C (częściowy załadunek) [min.]

130

Czas trwania standardowego programu Bawełna w 60 st.C (pełny załadunek) [min.]

180

Inne

Mniej Zagnieceń

Funkcje

Sterowanie

Elektroniczne

Wyświetlacz elektroniczny

TAK

Opóźniony start

Maksymalnie 24h

System kontroli piany

TAK

Regulacja wirowania

TAK

Regulacja temparatury

Tak

Fizyczne

Wysokość [cm]

85

Szerokość [cm]

60

Głębokość [cm]

34

Waga [kg]

59.5

Ogólne

Producent

Candy

Linia

Grando Vita

Kolor

Biały

Okres gwarancji

24 miesiące

Miejsce realizacji

Autoryzowany serwis producenta

Szczegółowe warunki gwarancji

Na stronie producenta/importera

Usługi

Instalacja i konfiguracja sprzętu:
AGD montaż- umów wizytę po odebraniu produktu

AGD montaż- umów wizytę po odebraniu produktu

Aktualności

Więcej

Pralka CANDY GV34 126TC3 ×
Pralka CANDY GV34 126TC3

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]