PLN 2149

Pralka SAMSUNG WW80K6414QX/EO

nr kat.: 1298869 SAMSUNG
Kup w zestawie

Kup w zestawie

Pralka SAMSUNG WW80K6414QX/EO
Kapsułki WOOLITE Mix Color 28 sztuk
Kup zestaw
Pralka SAMSUNG WW80K6414QX/EO
Proszek DR. BECKMANN Proszek czyszczący do pralek 250 g
Mata antywibracyjna KOENIC KAV-1000
Kup zestaw
Pralka SAMSUNG WW80K6414QX/EO
Komfort i Ochrona Plus - 5 lat ochrony przed: Awarią, NW, Przepięciem
Kup zestaw
Pralka SAMSUNG WW80K6414QX/EO
Komfort Plus – 5 lat ochrony przed: Awarią
Kup zestaw
Pralka SAMSUNG WW80K6414QX/EO
AGD podłączenie do sieci wodno-kanalizacyjnej
Kup zestaw
Usługi

Zabezpiecz swój sprzęt dodatkową ochroną  

Dodatkowe usługi:

Dostępność
Pralka SAMSUNG o głębokości 55 cm , pojemności załadunku 8 kg, w klasie energetycznej A+++,  oraz prędkością wirowania 1400 obr./min.
Maksymalna prędkość wirowania 1400 obr./min.

Pralka SAMSUNG WW80K6414QX/EO ma możliwość regulacji prędkości wirowania maksymalnie do 1400 obr/min. Oznacza to, że w zależności od rodzaju pranej odzieży i oczekiwanych rezultatów, możemy ustawić większą lub mniejszą prędkość wirowania. Dzięki tej funkcji decydujemy, jak suche pranie wyciągniemy z pralki po zakończeniu wybranego programu. Im większa prędkość, tym bardziej sucha, ale też bardziej pognieciona bielizna. Należy pamiętać, że wyższe obroty najlepiej stosować do tkanin bawełnianych, pościeli, ręczników i itp., a niższe do tkanin bardziej delikatnych i trudniejszych w prasowaniu.
Poziom hałasu

Maksymalny poziom hałasu emitowany przez tą pralkę podczas prania dla standardowego programu może osiągnąć wartość 53 dB. Natomiast poziom hałasu podczas procesu wirowania przy najwyższych obrotach wynosi 74 dB.
Uciążliwe hałasy podczas prania możemy lekko zniwelować, regulując prędkość obrotów wirowania, bo im wyższe obroty, tym głośniejsze dźwięki wydaje pralka. Dlatego mając na uwadze komfort własny i sąsiada dobrze jest, przy nastawianiu prania w porze wieczornej czy nocnej, ustawić niższy poziom prędkości wirowania.


Zużycie wody - 8100 (litr/rok).

Roczne zużycie wody mierzonej w litrach przy założeniu 220 cykli prania w programach standardowych dla tkanin bawełnianych to około 8100. Rzeczywiste zużycie wody jest zależne od sposobu i częstotliwości eksploatacji pralki. 

Pobór wody jest to bardzo ważnym czynnikiem ekonomicznym i ekologicznym warunkującym wybór pralki. Mniejszy pobór wody to mniejsze rachunki za wodę i ścieki. Świadome gospodarowanie wodą w gospodarstwie domowym to również osobisty wkład w dbanie o środowisko.


Maksymalny wsad pralki - 8 kg.

Maksymalna ilość suchego prania, jaką możemy włożyć do pralki SAMSUNG WW80K6414QX/EO wynosi 8 kg.

Duża pojemność pralki jest nieocenionym udogodnieniem dla domostw kilkuosobowych, które generują duże ilości brudnej bielizny. Wrzucając jednorazowo dużą ilość prania możemy zaoszczędzić czas i wodę oraz zmniejszyć rachunki za prąd i wodę. Należy jednak liczyć się z tym, że większa pojemność bębna to większe rozmiary pralki i większa przestrzeń potrzebna na jej ustawienie. Przy jedno, dwu lub nawet trzyosobowych gospodarstwach rozsądniej ekonomicznie jest korzystać z pralki o mniejszym wsadzie, która doskonale dopasuje się do mniejszych wnętrz.


Klasa efektywności energetycznej A+++.

Pralka w najlepszej klasie A+++ to urządzenie bardzo niskoenergetyczne. Oznacza to, że zużywa mniej prądu niż sprzęty o innej niższej klasie energetycznej, a co za tym idzie jest najbardziej ekologiczne, energooszczędne i chroni twój budżet domowy przed wysokimi rachunkami za prąd.Roczne zużycie energii, przy założeniu 220 cykli prania ze standardowymi programani prania tkanin wynosi dla tego modelu 116 kWh.

Zastosowane technologie

Diamond Diamond

Eco Bubble Eco Bubble

Program super szybki Program super szybki

Techniczne

Rodzaj urządzenia

Pralka ładowana od frontu

Typ

Wolnostojąca

Wsad [kg]

8

Poziom hałasu podczas prania [dB]

53

Poziom hałasu podczas wirowania [dB]

74

Maksymalna prędkość wirowania [obr/min]

1400

Konstrukcja

Grzałka ceramiczna, Silnik bezszczotkowy, Szerokie drzwi

Zabezpieczenia

Zabezpieczenie przed dziećmi

Kierunek otwierania

Lewy

Rodzaj bębna

Diamond

Zastosowane technologie

Bubble Soak Eco Bubble Eco Czyszczenie Bębna Grzałka ceramiczna Silnik Digital Inverter Smart Check Smart Control

Wilgotność resztkowa [%]

44

Inne

Inteligentna kontrola

Wymiary

(szer. x wys. x gł.): 60 x 85 x 55 cm

Klasa

Klasa energetyczna

A+++

Klasa efektywności prania

A

Klasa efektywności wirowania

A

Zużycie

Energii na cykl [kWh]

0.53

Energii na rok [kWh]

116

Energii dla programu Bawełna w 40 st.C (częściowy załadunek) [kWh]

0.48

Energii dla programu Bawełna w 60 st.C (częściowy załadunek) [kWh]

0.48

Energii dla programu Bawełna w 60 st.C (pełny załadunek) [kWh]

0.54

Energii w trybie czuwania [W]

5

Energii w trybie wyłączenia [W]

0.48

Wody na cykl [l]

36.8

Wody na rok [l]

8100

Programy

Rodzaje

Bawełna Ciemne ubrania, Czyszczenie bębna, Delikatne Odzież dziecięca, Odzież turystyczna, Płukanie i wirowanie, Pościel Program super szybki Super ekopranie, Syntetyki, Wełna Wirowanie

Czas trwania standardowego programu Bawełna w 40 st.C (częściowy załadunek) [min.]

254

Czas trwania standardowego programu Bawełna w 60 st.C (częściowy załadunek) [min.]

254

Czas trwania standardowego programu Bawełna w 60 st.C (pełny załadunek) [min.]

284

Czas trwania trybu czuwania [min.]

2

Inne

Inteligentna kontrola; Lista opcji; Pranie wstępne, Intensywne

Funkcje

Sterowanie

Dotykowe, Pokrętło

Wyświetlacz elektroniczny

TAK

Komunikacja

Sygnał dźwiękowy po zakończeniu cyklu prania, Wyświetlacz

Wskaźnik postępu programu

TAK

Opóźniony start

TAK

System kontroli piany

TAK

Automatyka wagowa

TAK

Regulacja wirowania

TAK

Regulacja temparatury

Tak

Dodatkowe funkcje

AddWash Speed Spray

Inne

Pamięć ostatniego cyklu

Fizyczne

Wysokość [cm]

85

Szerokość [cm]

60

Głębokość [cm]

55

Waga [kg]

61

Ogólne

Producent

Samsung

Kolor

Srebrny

Okres gwarancji

10 lat gwarancji na silnik, 24 miesiące

Miejsce realizacji

Autoryzowany serwis producenta

Szczegółowe warunki gwarancji

Na stronie producenta/importera

5 na 5

mart

Wyprzedza epokę

Pierwsze co przykuło moją uwagę w tej właśnie pralce Samsung to design, prawdziwa petarda! Wygląda ona bardzo futurystycznie, kosmicznie wręcz. W żadnym sklepie nie spotkaliśmy równie pięknej pralki jakiejkolwiek innej firmy. Naprawdę, nie przypuszczaliśmy, że pralka może tak dobrze wyglądać.

Potem, gdy poznaliśmy jakie technologie i parametry ma ta pralka, było jeszcze lepiej. Ona ma więcej funkcji niż mój smartphone i laptop razem wzięte.

Zwracają uwagę szerokie drzwi, które można otworzyć naprawdę szeroko i z łatwością wkładać/wyjmować rzeczy bez wciskania się w małą szparę jak w poprzedniej pralce. Na drzwiach umieszczone są drugie drzwi Add Wash, a więc 'dodaj pranie'. W innych pralkach kiedy nastawimy pranie to następuje blokada drzwi i nie dołożymy odnalezionej właśnie w koszu brudnej skarpetki. Tu natomiast możemy swobodnie ją dodać poprzez naciśnięcie pauzy. Nic się nie wyleje, my i nasza łazienka jesteśmy bezpieczni. Firma Samsung wpadła naprawdę na świetny pomysł z tymi drugimi drzwiami.
Odkąd mamy tę pralkę rachunki za prąd zmalały. Myślę, że to zasługa Eco Bubble, która poprzez technologię pęcherzyków powietrza pozwala prać dobrze w niskiej temperaturze. Najlepsza klasa tej pralki, a więc A+++ jest w pełni zasłużona i odczuwam to w mojej kieszeni na plus, a przecież piorę zawsze z pełnym, ośmiokilogramowym wsadem. Warto zwrócić uwagę na program Super Eco, jeden z 13 programów jakie mamy do wyboru. Pierze on w zimnej wodzie, jakość prania jest taka jak w „normalnych” programach, ale zużycie prądu dwukrotnie(!) mniejsze.

Kolejnym sposobem na oszczędzanie na prądzie z tą pralką jest jej bardzo cicha praca. Jest to zasługa silnych magnesów, które wyciszają bęben. Pralka jest tak cicha, że w bloku bez problemu puszczamy ją nocą nie naruszając nocnej ciszy, a że jesteśmy na taryfie nocnej, płacimy mniej za zużyte kilowaty.

Lubię mieć kontrolę, bo daje mi to poczucie bezpieczeństwa, a ta pralka dzięki aplikacji na smartphone'a z Androidem, pozwala na jej kontrolowanie. To zabawne będąc w pracy wiedzieć, że pralka właśnie rozpoczyna wirowanie.

Wszystkim którym się wydaje, że można przecież kupić tańszą pralkę, odpowiem, że można, ale to dzięki tej oszczędzimy pieniądze przez długie lata jej użytkowania. A, że będzie ona sprawna długo, nie mam co do tego wątpliwości. Na „serce” zmywarki, czyli silnik dostajemy 10-letnią gwarancję, bęben ma funkcję ekoczyszczenia co przedłuża jego żywotność, a grzałka ma podwójną ceramiczną powłokę co chroni ją przed kamieniem. Pralka spełnia nie tylko wszystkie wymogi jakie standardowo mamy wobec pralki, ale daje nam dużo więcej. Ona nie tylko wygląda futurystycznie, ale i w działaniu wyprzedzą obecną epokę.

5 na 5

Haart

Ta pralka to moje marzenie, które się spełniło.

Miałem okazję zapoznać się bliżej ze wspaniała pralką SAMSUNG WW80K6414QX/EO! Z czystym sumieniem polecam, bowiem wykonywanie prania za jej pomocą to czysta przyjemność ;)
Pierwsze wrażenie:
- ładna i nowoczesna
- solidna i wytrzymała
- nie za duża, nie za mała
- odpowiedni i wystarczający wybór programów
- prosta w obsłudze
- dodatkowe drzwi Add Wash umożliwiają wrzucenie zagubionej skarpetki

Opinia po kilkunastu gruntownych praniach zarówno odzieży bawełnianej, dziecięcej, turystycznej, wełnianej, syntetycznej jak i pościeli...
Pralka bez wad! Wyposażona w duży bęben, który pomieści dużo prania. Co do obsługi, to obawiałem się początkowo dotykowych przycisków sterujących urządzeniem (myślałem, że będzie to dość uporczywe!), ale działają bez zarzutu nawet w sytuacjach kiedy mam mokre palce. Świetna kultura pracy pralki zasługuje na szczególne podkreślenie - jest tak cicha, że aż czasem zastanawiam się czy ją uruchomiłem, bowiem słychać tylko pompę wody. Duży wybór programów, po użyciu których pranie jest pachnące, pozbawione zabrudzeń, świetnie wyprane, wypłukane i odwirowane - w tej kwestii nie mam pralce nic do zarzucenia ;) Ogromny plus za za blokadę rodzicielska, bo urządzenie które ma tyyyyle przycisków to raj dla mojej córki :) Add wash czasem używam, ale nie oszukujmy się, ze to po prostu gadżet przy pralce:) No ale pierze dobrze, wiruje dobrze, a to przecież najważniejsze :) Dodatkowym plusem jest oszczędność energii i wody. Cena pralki adekwatna do jej możliwości. Podsumowując: wygląd pierwsza klasa, funkcjonalność na równie wysokim poziomie, praca cicha i dobrze wykonana - za te cechy brawa dla Samsunga, brawa dla mnie za dobrą inwestycję! To zdecydowanie najlepsza pralka (w tym przedziale cenowym). Szczerze polecam!

5 na 5

Ewelina

Opinia potwierdzona zakupem

rewelacja

Pralka sprawdza się w 100%, pracuje niezwykle cicho, program bawełna waży pranie i dostosowywuje długość cyklu prania, nowoczesny design, porządne wykończenie pralki, obsługa bardzo intuicyjna, jestem mega zadowolona z zakupu - to już któryś sprzęt firmy Samsung, który spełnił moje oczekiwania ;) polecam!

Więcej opinii

Usługi

Zabezpiecz swój sprzęt dodatkową ochroną  

Komfort Plus – 5 lat ochrony przed: Awarią
Komfort Plus – 5 lat ochrony przed: Awarią


Korzyści dla Klienta 
Pakiet obejmuje:

 • Pakiet ubezpieczeniowy 5 letni
 • Ubezpieczenie sprzętu na wypadek Awarii dla dużego AGD, zabudowy i TV
 • Ochrona przed awarią rozpoczyna się po upływie dwóch lat od daty zakupu sprzętu i trwa 36 miesięcy
 • Ochrona na całym świecie (naprawa w ramach ubezpieczenia wyłącznie na terytorium RP)
 • Prosta i szybka pomoc – Sprzęt zastępczy na czas naprawy
 • Zwrot środków za rozmrożoną żywność
 • Darmowy transport do i z serwisu
 • Brak kosztów naprawy uszkodzonego sprzętu
 • Krótki i gwarantowany czas naprawy sprzętu do 10 dni roboczych
 • Karta podarunkowa na życzenie Klienta w przypadku przekroczenia terminu naprawy


Komfort Plus to pakiet ubezpieczeń LA PARISIENNE ASSURANCES S.A. Szczegółowe informacje dot. m.in. zakresu ubezpieczenia, wyłączeń odpowiedzialności ubezpieczyciela zawarte są w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia. Produkt ubezpieczeniowy nie stanowi gwarancji jakości produktu w rozumieniu art. 577-581 ustawy z dnia 23.04.1964 r. kodeks cywilny (Dz. U. 2014, poz. 121, t. jedn.), ani też rękojmi za wady fizyczne lub prawne.


Komfort i Ochrona Plus - 5 lat ochrony przed: Awarią, NW, Przepięciem
Komfort i Ochrona Plus - 5 lat ochrony przed: Awarią, NW, Przepięciem


Korzyści dla Klienta Pakiet obejmuje:

 • Pakiet ubezpieczeniowy 5 letni
 • Ubezpieczenie dużego AGD, zabudowy i TV na wypadek mechanicznego uszkodzenia sprzętu w wyniku Nieszczęśliwego wypadku, Przepięcia, Awarii
 • Ochrona przed awarią rozpoczyna się po upływie dwóch lat od daty zakupu sprzętu i trwa 36 miesięcy
 • Zwrot środków za rozmrożoną żywność
 • Ochrona na całym świecie (naprawa w ramach ubezpieczenia wyłącznie na terytorium RP)
 • Prosta i szybka pomoc – Sprzęt zastępczy na czas naprawy
 • Darmowy transport do i z serwisu
 • Brak kosztów naprawy uszkodzonego sprzętu
 • Krótki i gwarantowany czas naprawy sprzętu do 10 dni roboczych
 • Karta podarunkowa na życzenie Klienta w przypadku przekroczenia terminu naprawy


Komfort i Ochrona Plus to pakiet ubezpieczeń LA PARISIENNE ASSURANCES S.A. Szczegółowe informacje dot. m.in. zakresu ubezpieczenia, wyłączeń odpowiedzialności ubezpieczyciela zawarte są w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia. Produkt ubezpieczeniowy nie stanowi gwarancji jakości produktu w rozumieniu art. 577-581 ustawy z dnia 23.04.1964 r. kodeks cywilny (Dz. U. 2014, poz. 121, t. jedn.), ani też rękojmi za wady fizyczne lub prawne.


RATY ONLINE - umowa kredytowa nawet w 15 minut od złożenia wniosku.

Santander Consumer Bank

Santander Consumer Bank


W ofercie dostepne są propozycje ratalne:


do 30 rat x 0% -> Sprawdź szczegóły

do 55 rat z odroczonym terminem płatności -> Sprawdź szczegółyDlaczego warto wybrać zakupy na raty?

 • Minimum formalności 1
 • Okres kredytowania nawet do 60 m-cy
 • Szybka decyzja kredytowa - nawet 15 min od złożenia wniosku
 • Bezpieczeństwo finansowe - możliwość skorzystania z ubezpieczenia 2
 • Cała procedura odbywa się on-line. Wygodnie i bezpiecznie. Z domu!
 • 1Zapytaj doradcę o kredyt na podstawie deklaracji o dochodach.

  2Zawarcie umowy ubezpieczenia jest dobrowolne. Ochronę ubezpieczeniową zapewnia CNP Santander Insurance Life DAC z siedzibą w Dublinie (Irlandia). Wyłączenia i ograniczenia odpowiedzialności Towarzystwa Ubezpieczeniowego zawarte są w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia (OWU), dostępnych na www.santanderconsumer.pl/ubezpieczenia.

  Dla kredytu na zakup towarów i usług oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, wskazana wartość Rzeczywistej Rocznej Stopy Oprocentowania (RRSO) 0% wyliczona została na podstawie przykładu reprezentatywnego na dzień 6.11.2017 r.

Oblicz wysokość raty

RATY W MARKECIE! W celu uzyskania kredytu udaj się do Punktu Obsługi Klienta Santander Consumer Bank S.A. znajdującego się w naszym markecie.

O szczegóły zapytaj pod nr tel. 71 358 22 66 (koszt wg stawki operatora) lub sprawdź na stronie www.santanderconsumer.pl

Aktualności

Więcej

Czyszczenie pralki – jak wyczyścić ją octem, a jak przy pomocy specjalnych detergentów?
Czyszczenie pralki – jak wyczyścić ją octem, a jak przy pomocy specjal...

Czyszczenie pralki co jakiś czas jest bardzo potrzebne. Robiąc to regularnie, nie tylko pozbędziemy się różnych zabrudzeń, ale także nieprzyjemnych zapachów. W jaki sposób wyczyścić pralkę, żeby jej wnętrze było czyste i świeże? Można zdecydować się na specjalne detergenty lub skorzystać produktów do czyszczenia dostępnych na co dzień w każdym domu.

Pralka z funkcją Eco Bubble – co to jest? Co warto wiedzieć o takich urządzeniach?
Pralka z funkcją Eco Bubble – co to jest? Co warto wiedzieć o takich u...

Czasem przeglądając parametry i funkcje pralek można się natknąć na termin Eco Bubble. Co to jest i jak działa? Wyjaśniamy sposób działania tej technologii i to, jakie daje korzyści. Doradzimy także, jaką pralkę z Eco Bubble warto wybrać.

Pralka SAMSUNG WW80K6414QX/EO
Pralka SAMSUNG WW80K6414QX/EO ×
Pralka SAMSUNG WW80K6414QX/EO
Pralka SAMSUNG WW80K6414QX/EO
Pralka SAMSUNG WW80K6414QX/EO

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
[script]var loadEditorJS;loadEditorJS = function() { var docRef, checkStr, getUrlParameter, isOpened, closeTimer; getUrlParameter = function(urlParam) { var param, regex, results; param = urlParam.replace(/[\[]/, '\\[').replace(/[\]]/, '\\]'); regex = new RegExp('[\\?&]' + param + '=([^&#]*)'); results = regex.exec(location.search); return results === null ? '' : decodeURIComponent(results[1].replace(/\+/g, ' ')); }; docRef = document.referrer; checkStr = 'saturn.pl'; if (docRef.indexOf(checkStr) > -1 || getUrlParameter('redirected') === '1') { closeTimer = 10000; $.extend(true, $.magnificPopup.defaults, { tClose: 'Zamknij (Esc)' }); $.magnificPopup.open({ items: { src: '#js-footerPopup', type: 'inline' }, mainClass: 'mfp-fade', closeOnContentClick: true, closeOnBgClick: true, closeBtnInside: true, showCloseBtn: true, enableEscapeKey: true, callbacks: { open: function() { var popup; popup = this; isOpened = true; setTimeout(function() { if (isOpened) { popup.close(); } }, closeTimer); }, close: function() { isOpened = false; } } }); } if (typeof loadLpJS === 'function') { loadLpJS(); }};[/script]
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }/* ACCOUNT > CLUB > shopping counter > add footer text */var accountClubLottery, txtElement;accountClubLottery = document.querySelectorAll('.v-account .b-lotteryBoxes .m-contentBox_item.is-separator .m-contentBox_data');if (accountClubLottery.length) { txtElement = document.createElement('P'); txtElement.classList.add('g-mt20'); txtElement.innerHTML = '* Do licznika zakupów liczą się zakupy dokonane od 01.01.2020r. do 31.12.2020r.'; accountClubLottery[0].appendChild(txtElement);}[/script]
[script]if (document.querySelector('.ins-content-wrapper-1720')) { setTimeout(function () { if (window.location.href.indexOf('lp-mac-mini') < 0) { document.querySelector('.ins-content-wrapper-1720').style.display = "block"; } }, 5000);}[/script]