Pralko-suszarka AMICA AWDG7512CL

nr kat.: 1263803 AMICA

Produkt chwilowo niedostępny

Dostępność
Pralko-suszarka Amica ładowana od frontu systemem Auto Sensor AWDG7512CL

Pralko-suszarka Amica ładowana od frontu systemem Auto Sensor
AWDG7512CL

Ekologia

Auto sensor

Automatyczny dobór wody do rodzaju i ilości pranej odzieży!

Bawełna eco

Skuteczne pranie i oszczędność energii elektrycznej!

Funkcjonalności

Program antyalergiczny

Idealnie sprawdzają się w przypadku odzieży dziecięcej oraz garderoby osób o wrażliwej skórze.

Skróć czas

Minimalne zużycie wody oraz energii elektrycznej bez utraty jakości prania!

Komfort

Child Lock

Ochrona przed przypadkową zmianą ustawień programów przez dzieci.

Opóźnienie startu 24h

Uruchom urządzenie w najodpowiedniejszym momencie dnia – nawet 24 godziny później!

Technologia

Aqua Ball

Nawet do 100% wykorzystania detergentu, który nie przedostaje się do węża lub pompy odpływowej.

Aqua ball

Efektywne wykorzystanie detergentu!

Myślisz czasami o tym, czy detergent w Twojej pralce lub pralko-suszarce jest na pewno efektywnie wykorzystywany? Z urządzeniami Amica to możliwe! Zadaniem zaworu kulowego Aqua Ball jest zamknięcie odpływu w wannie zaraz po pobraniu wody do prania, dzięki temu nawet do 100% detergentu pozostaje w wannie i nie przedostaje się do węża odpływowego oraz do pompy odpływowej! Większa ilość wykorzystanego detergentu, daje Ci jeszcze większą skuteczność oraz efektywność prania, a Ty możesz podziwiać swoją idealnie czystą odzież!

Auto sensor

Pobór wody dopasowany do ilości i rodzaju odzieży!

Funkcjonalność zastosowanych w urządzeniach Amica rozwiązań zawsze jest korzystna dla Ciebie! Wypróbuj zastosowaną w pralko-suszarkach Amica funkcję Auto Sensor, która powoduje, że urządzenie w automatyczny i optymalny sposób dobierze poziom wody do ilości, a także rodzaju pranej odzieży. Dzięki czujnikowi poziomu wody, który sprawia, że proces prania zyskuje pełną optymalizację, możesz obserwować najlepsze efekty Twojego prania!

Pranie krótkie 15 min

Świeżość Twoich ubrań już w 15 minut!

Jeśli zależy Ci na kompleksowej oszczędności czasu i energii - teraz jest to możliwe, dzięki nowemu programowi, który został dedykowany do odświeżania odzieży. Lekko zabrudzone tkaniny będą znowu pełne świeżości w temperaturze 30°C w ciągu zaledwie w 15 minut. To naprawdę szybki efekt dla najwyższej wygody noszenia!

System Navigator

Intuicyjne sterowanie urządzeniem.

Zdarza się, że czujesz się przytłoczony przez dużą ilość funkcji Twojego urządzenia? Z myślą o Twojej wygodzie w pralko-suszarkach Amica zastosowano specjalny System Navigator. Jego działanie polega na intuicyjnym rodzaju sterowania od lewej do prawej. Dzięki napisom na panelach sterowania w języku polskim, możesz zapomnieć o szukaniu instrukcji obsługi podczas programowania każdego cyklu prania!

Zobacz filmy

Suszenie dopasowane do Twoich potrzeb w każdej sytuacji!

Zdjęcia i filmy w sekcji "Opis produktu" mają charakter poglądowy i mogą nie przedstawiać dokładnego modelu produktu.

Poznaj dodatkowe cechy pralko-suszarek

01

Wyświetlacz LED

Wyraźny i czytelny wyświetlacz zwiększa komfort użytkowania urządzenia.

03

Pauza

Włącz pauzę w dowolnym momencie prania lub suszenia i wróć do niego w odpowiedniej chwili. Pralka nie zresetuje ustawień!

02

Szerokie okno 33 cm

Dzięki szerokiemu na 33 cm oknu pralki możesz z łatwością wkładać i wyciągać pranie nawet dużych rozmiarów!

04

3 poziomy suszenia

3 wygodne funkcje suszenia: ustaw je z przeznaczeniem do szafy, na wieszak lub do prasowania.

Dzięki 3 poziomom suszenia zyskujesz pełne spektrum możliwości! Program pozostawi pranie lekko wilgotne, jeśli planujesz prasowanie lub suszenie na wieszaku. Jeśli natomiast po zakończeniu prania chcesz włożyć ubrania wprost do szafy – będą one całkowicie suche!
Pralko-suszarka w automatyczny sposób dobierze wodę do rodzaju i ilości pranej odzieży, dzięki zastosowaniu czujnika poziomu wody. Proces prania zyskuje pełną optymalizację, a Ty możesz cieszyć się jego efektywnością!
Wypierz bieliznę pościelową, ręczniki oraz inne tkaniny bawełniane, dzięki zastosowaniu najbardziej popularnego i dodatkowo energooszczędnego programu do prania tkanin białych i kolorowych.
Dzięki unikalnemu programowi codziennemu, możesz w zaledwie 60 minut wyprać do czysta nawet mocno zabrudzoną odzież, w gwarantującej higienę temperaturze 60°.
Z obudową Boomerang możesz zapomnieć o drganiach lub hałasie podczas pracy urządzenia. Nowy design ścian obudowy pralko-suszarek doskonale tłumi drgania – w szczególności podczas wirowania, a Ty zyskujesz stabilną i cichą pracę!
Pralko-suszarki Amica zostały wyposażone w specjalny zespół zbieraków, zapewniających intensywne pranie deszczowe. Dzięki niemu woda oraz detergenty są miarowo rozprowadzane wewnątrz bębna, zapewniając Ci doskonałe efekty prania i płukania.
Program idealnie sprawdzający się przy praniu ubranek dziecięcych i odzieży osób o wrażliwej skórze. Woda do każdego cyklu płukania jest specjalnie podgrzewana do temperatury 30°C, a cały cykl powtarzany jest aż 4 krotnie!
Poprzez zminimalizowanie zużycia energii elektrycznej i wody, pralko-suszarki Amica maksymalnie skracają czas prania, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej jakości.
Dzięki intuicyjnemu sterowaniu od lewej do prawej i napisach na panelach sterowania w języku polskim, możesz zapomnieć o używaniu instrukcji obsługi podczas nastawiania każdego cyklu prania i suszenia!
Dzięki temu, że łożyska w pralko-suszarkach Amica nie są na stałe zamocowane w wannie urządzenia możesz wymienić je samodzielnie lub skorzystać z usług serwisanta.
Dzięki zaworowi Aqua Ball, który zamyka odpływ w wannie zaraz po pobraniu wody do prania, nawet do 100% detergentu pozostaje w wannie i nie przedostaje się do węża odpływowego oraz do pompy odpływowej!
Wypierz bieliznę pościelową, ręczniki oraz inne tkaniny bawełniane, dzięki zastosowaniu najbardziej popularnego programu do prania tkanin białych i kolorowych.
Funkcja uniemożliwia przypadkową zmianę ustawień i programów prania lub suszenia przez najmłodszych, dlatego stanowi idealne rozwiązanie dla rodzin z dziećmi. Jak uruchomić blokadę? To proste – wystarczy, ze wciśniesz i przytrzymasz jednocześnie dwa przyciski urządzenia.
Odkryj duży i czytelny wyświetlacz pralki, stworzony z myślą o Twojej wygodzie, który w klarowny sposób poinformuje Cię o odpowiednich parametrach prania i suszenia.
Funkcja opóźnienia startu daje Ci możliwość zaprogramowania pralko-suszarki tak, aby uruchomiła się w wybranym przez Ciebie momencie – nawet do 24 h później! Teraz bez problemu będziesz mógł wykorzystać najkorzystniejszą taryfę opłat za energię elektryczną.
Zyskaj prawdziwą oszczędność czasu i energii dzięki nowemu programowi przeznaczonemu do odświeżania odzieży. Twoje lekko zabrudzone ubrania odzyskają świeżość w temperaturze 30°C zaledwie w 15 minut!
Dzięki możliwości zredukowania lub całkowitego wyłączenia wirowania, Twoje delikatne i łatwe do uszkodzenia tkaniny pozostaną bezpieczne!
Dzięki specjalnemu programowi do tkanin syntetycznych z maksymalną temperaturą 60°C, możesz wyprać nawet dużą ilość lekko zabrudzonej odzieży syntetycznej.
Teraz możesz z łatwością wkładać i wyciągać pranie – niezależnie od jego rozmiarów! Szerokie na 33 cm okno jest umieszczone wyżej niż w standardowych pralkach i suszarkach i otwiera się pod kątem 180 stopni, co umożliwia Ci naprawdę komfortowy dostęp do bębna. Firanki, pościel lub koce – bezproblemowo poradzisz sobie z dużym praniem!

Dlaczego pralko-suszarki Amica są idealne dla Ciebie?

Dowiedz się więcej o funkcjach pralko-suszarek Amica.

Wysoka klasa energetyczna

Nowoczesna technologia oznacza obecnie odpowiedzialność za środowisko naturalne. Amica nie szczędzi wysiłków, aby jak największa ilość urządzeń była proekologiczna. Zastosowanie szeregu inteligentnych rozwiązań sprawia, że pralki oraz pralko-suszarki posiadają jedne z najwyższych klas energetycznych – A, A+, A++ oraz A+++!

Niezauważalna praca

Amica postanowiła zatroszczyć się o Twoje jak najwyższe potrzeby, dlatego praktycznie wyeliminowała głośną pracę urządzenia, np. podczas wirowania. Obudowa Boomerang pomoże Ci zapomnieć o drganiach lub hałasie podczas pracy pralki lub pralko-suszarki! Nowy design ścian obudowy pralek doskonale tłumi drgania, a Ty zyskujesz stabilną i cichą pracę swojego sprzętu, która jest właściwie niezauważalna!

Unikalny design

Najwyższa estetyka wykonania to jedna z cech priorytetowych urządzeń Amica, które powstają z myślą o konsumentach ceniących sobie unikalny design. Nowoczesny i harmonijny wygląd pralek oraz suszarek to gwarancja ich spójnego designu, a duże okno i czytelny wyświetlacz sprawiają, że korzystanie z nich staje się jeszcze wygodniejsze i przyjemniejsze!

Wymienne części

Pralki oraz pralko-suszarki Amica zostały zaprojektowane w taki sposób, aby ich serwis był możliwie jak najprostszy! Specjalny system mocowania grzałki w pralkach Amica sprawia, że możesz w łatwo i szybko dokonać jej wymiany w przypadku awarii lub uszkodzenia. Podobnie w przypadku łożysk, które nie są na stałe zamocowane w wannie pralki, ich ewentualna wymiana może odbyć się samodzielnie lub z pomocą serwisanta.

Amica - marka godna zaufania

Produkt polski

Prestiżowe nagrody

Obecność na 50 rynkach zagranicznych

70 lat doświadczenia

Zastosowane technologie

Aqua Ball Aqua Ball

Techniczne

Rodzaj urządzenia

Pralko-suszarka

Typ

Wolnostojąca

Maksymalny wsad pralki [kg]

7

Maksymalny wsad suszarki [kg]

5

Poziom hałasu podczas prania [dB]

58

Poziom hałasu podczas suszenia [dB]

66

Poziom hałasu podczas wirowania [dB]

76

Maksymalna prędkość wirowania [obr/min]

1200

Zabezpieczenie przeciwwypływowe

TAK

Kierunek otwierania

Lewy

Regulacja wirowania

TAK

Zastosowane technologie

Aqua Ball AutoSensor - Amica Obudowa boomerang

Inne

Navigator System; Kąt otwarcia drzwi: 135°; Wymienne łożyska; Ultra-zimne okno

Pojemność pralki/suszarki

7kg / 5kg

Klasa

Klasa energetyczna

B

Klasa efektywności prania

A

Zużycie

Zużycie energii na cykl (pranie, wirowanie i suszenie [kWh]

5.67

Zużycie energii na cykl (pranie i wirowanie) [kWh]

1.23

Zużycie energii na rok (pranie, wirowanie i suszenie [kWh]

888

Zużycie energii na rok (pranie i wirowanie) [kWh]

246

Zużycie wody na cykl (pranie, wirowanie i suszenie [l]

118

Zużycie wody na cykl (pranie, wirowanie) [l]

53

Programy

Ilość

15

Rodzaje

Antyalergiczny, Bawełna Krótkie pranie, Płukanie, Pranie codzienne, Pranie Eco, Pranie i suszenie bawełny, Program Ręczniki, Program zasłony, Suszenie bawełny, Suszenie delikatne Syntetyki, Szybkie pranie i suszenie, Wełna Wirowanie

Funkcje

Sterowanie

Elektroniczne

Wyświetlacz elektroniczny

TAK

Opóźniony start

Maksymalnie 24h

System kontroli piany

TAK

Automatyka wagowa

TAK

Blokada rodzicielska

Tak

Wymiary

Wysokość [cm]

84.5

Szerokość [cm]

59.7

Głębokość [cm]

58.2

Ogólne

Producent

Amica

Kolor

Biały

Okres gwarancji

24 miesiące

Miejsce realizacji

Autoryzowany serwis producenta

Szczegółowe warunki gwarancji

Na stronie producenta/importera

4 na 5
Opinia potwierdzona zakupem

PRALKA OK MA WYSTARCZAJĄCA ILOŚĆ PROGRAMÓW, DUŻY BĘBEN, ZABEZPIECZENIE PRZED OPARZENIEM.
JEDYNY MINUS TO JEST GŁOŚNA

Usługi

Instalacja i konfiguracja sprzętu:
AGD montaż- umów wizytę po odebraniu produktu

AGD montaż- umów wizytę po odebraniu produktu

Aktualności

Więcej

Pralko-suszarka AMICA AWDG7512CL ×
Pralko-suszarka AMICA AWDG7512CL
Pralko-suszarka AMICA AWDG7512CL
Pralko-suszarka AMICA AWDG7512CL
Pralko-suszarka AMICA AWDG7512CL

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]