Porównywarka (0)
PLN

Pralko-suszarka LG LSWD100

nr kat.: 9999174264
Pralko-suszarka LG LSWD100
Pralko-suszarka LG LSWD100
Pralko-suszarka LG LSWD100
Pralko-suszarka LG LSWD100
Outlet Stan: dobry Szczegóły
 • Klasa energetyczna: A
 • Maksymalna prędkość wirowania [obr/min]: 1600
 • Pojemność pralki/suszarki: 12kg / 7kg
 • Zastosowane technologie: Centrum System , Direct Drive , Inwerterowa pompa ciepła , Smart ThinQ , SpaSteam , Wi-Fi
 • Wyświetlacz elektroniczny: TAK
 • Głębokość [cm]: 67.5
 • Zobacz pełną specyfikację

Opis i specyfikacja

Linia LG SIGNATURE to kwintesencja estetyki, nowy wymiar designu, który zaspokoi gust najbardziej wymagających klientów.

Korzyści:

 • TWINWash to innowacyjne rozwiązanie piorące. Dzięki tej technologi szybciej wypierzesz więcej ubrań, piorąc dwa wsady na raz. TWINWash Mini umożliwia specjalne pranie wybranych części garderoby.
 • Mechanizm Centum System z nieruchomym bębnem i tłumiącym zawieszeniem, minimalizuje wibracje i hałas. Zakup trwałej pralki z 20-letnią gwarancją na inwerterowy silnik napędu bezpośredniego, może być najlepszym wyborem.
 • Suszarka wykorzystująca inwerterową pompę ciepła umożliwia suszenie delikatnych tkanin w 60-70°C, a przy użyciu odpowiedniego programu redukuje zużycie energii do A-50%.
 • Możesz łatwo i wygodnie sterować dwoma urządzeniami w tym samym czasie, za pomocą jednego wyświetlacza na pralce głównej.
 • Unikalny, okrągły wyświetlacz LCD w pralce głównej, ułatwia sterowanie dwiema pralkami w jednym czasie. Dodatkowo możesz utworzyć własny interfejs za pomocą funkcji „Mój wzorzec", która wyświetla najczęściej używane programy.
 • System automatycznego dozowania. Dzięki tej funkcji wystarczy dodać detergent, aby był on automatycznie dozowany stosownie do ilości pranej odzieży. To duża wygoda, która pozwala na zrobienie nawet 20 prań.
 • Pralka LG SIGNATURE jest wyposażona w technologię SmartThinQ. Korzystając z pralki, możesz otrzymywać na swój smartfon powiadomienia o braku detergentu, pobierać specjalne programy prania, a nawet sprawdzać ilość zużywanej energii i wody.


Pralka i suszarka w jednym

Pralko-suszarka LG to kolejny przykład naszych innowacyjnych technologii. Oszczędność miejsca w domu i więcej przestrzeni dla rodziny.

Pralko-suszarka LG doskonale pierze ubrania, a jednocześnie zastępuje suszarkę.


MNIEJSZE DRGANIA I HAŁAS

Silnik napędu bezpośredniego stosowany w naszych pralkach jest bardzo niezawodny i cichy.

Wiemy, że jest to jeden z najlepszych silników do pralek spośród dostępnych na rynku, w związku z czym objęliśmy wszystkie nasze pralki standardową 10-letnią gwarancją na silnik i części. Teraz to więcej niż standard, prawda?
INTELIGENTNA WYGODA DZIĘKI FUNKCJI NFC


Funkcja Tag On pozwala pobrać na smartfona nowe programy prania.
Następnie wystarczy dotknąć symbolu Tag On NFC, aby zainstalować program w pralce.
Pamięć mieści 20 pozycji, z coroczną ich aktualizacją.
Funkcja inteligentnej diagnostyki rozwiązuje niemal wszystkie drobne problemy,
zanim staną się większe.

Maksymalny wsad pralko-suszarki - 12/7 kg.

Maksymalna ilość suchej bielizny, jaką możemy włożyć do prania LG LSWD100 to 12 kg, natomiast do suszenia 7 kg.

Duża pojemność pralko-suszarki jest nieocenionym udogodnieniem dla domostw kilku osobowych, które generują duże ilości brudnej bielizny. Wrzucając jednorazowo dużą ilość prania możemy zaoszczędzić czas i wodę oraz zmniejszyć rachunki za prąd i wodę. Należy jednak liczyć się z tym, że większa pojemność bębna to większe rozmiary pralo-suszarki i większa przestrzeń potrzebna na jej ustawienie. Przy jedno, dwu lub nawet trzyosobowych gospodarstwach rozsądniej ekonomicznie jest korzystać z urzadzenia o mniejszym wsadzie, która doskonale dopasuje się do mniejszych wnętrz.
Maksymalna prędkość wirowania 1600 obr./min.

Pralko-suszarka LG LSWD100 ma możliwość regulacji prędkości wirowania maksymalnie do 1600 obr/min. Oznacza to, że w zależności od rodzaju pranej odzieży i oczekiwanych rezultatów, możemy ustawić większą lub mniejszą prędkość wirowania. Dzięki tej funkcji decydujemy, jak suche pranie wyciągniemy z pralki po zakończeniu wybranego programu. Im większa prędkość, tym bardziej sucha, ale też bardziej pognieciona bielizna. Należy pamiętać, że wyższe obroty najlepiej stosować do tkanin bawełnianych, pościeli, ręczników i itp., a niższe do tkanin bardziej delikatnych i trudniejszych w prasowaniu.

Zastosowane technologie

Pranie wstępne Pranie wstępne

Program szybki - 14 minut Program szybki - 14 minut

Techniczne

Rodzaj urządzenia

Pralko-suszarka

Typ

Wolnostojąca

Maksymalna prędkość wirowania [obr/min]

1600

Woda pozostała po odwirowaniu [%]

44

Regulacja wirowania

TAK

Zastosowane technologie

Centrum System Direct Drive Inwerterowa pompa ciepła Smart ThinQ SpaSteam, Wi-Fi

Pojemność pralki/suszarki

12kg / 7kg

Inne

Podświetlenie bębna

Nowa etykieta energetyczna

Klasa energetyczna

A

Maksymalny wsad pralki [kg]

12