Szukaj 0 Koszyk
Menu
Produkty
Komputery i Tablety
AGD małe

Pralko-suszarka MIELE WTH 130 WPM

nr kat.: 1333223 MIELE
Pralko-suszarka MIELE WTH 130 WPM
Pralko-suszarka MIELE WTH 130 WPM
Pralko-suszarka MIELE WTH 130 WPM
Pralko-suszarka MIELE WTH 130 WPM
Pralko-suszarka MIELE WTH 130 WPM
Pralko-suszarka MIELE WTH 130 WPM

WTH 130 WPM


Pralko-suszarka WT1z TwinDos i QuickPower -  szybka gotowość za naciśnięciem przycisku.


 • Automatyczne dozowanie najlepszego płynu do prania – TwinDos
 • Najkrótsze pranie i suszenie - QuickPower
 • Perfekcyjne porcjowanie do zadań specjalnych – CapDosing
 • Delikatna pielęgnacja tkanin dzięki bębnowi SoftCare Miele
 • 7 kg prania i 4 kg suszenia - idealne dla codziennego praniaTwinDos


Najlepszy system płynnych środków piorących na naciśnięcie guzika


Czyste jak nigdy dotąd: Automatyczne dozowanie z rewolucyjnym systemem 2-fazowym lub innymi środkami płynnymi. 


W pełni automatyczne dozowanie – 2 opcje TwinDos: Wlać płynny środek piorący ew. płyn zmiękczający do dostarczonego wraz z urządzeniem pojemnika lub zastosować 2-fazowy system Miele. Dla najlepszej skuteczności TwinDos dozuje UltraPhase 1 i UltraPhase 2 w optymalnym czasie podczas prania. Do białego czy do koloru – TwinDos z systemem 2–fazowym osiąga najlepsze rezultaty prania i zapewnia najlepszy system płynnych środków piorących na rynku.Bęben SoftCare Miele1

Opatentowana wyjątkowość


W wyjątkowym bębnie SoftCare Miele z powierzchnią w formie plastra miodu pranie ślizga się po cienkiej warstwie wody. Dzięki temu tkaniny są wyjątkowo dobrze chronione, równomiernie suszone i lepiej wygładzone.

QuickPower


Szybciej czysto i sucho się nie da

Program QuickPower zapewnia najlepsze rezultaty prania w najkrótszym czasie. Połączenie technologii PowerWash i wydajnego suszenia kondensacyjnego 4 kg prania zostaną perfekcyjnie wyprane i optymalnie wysuszone w ciągu 2:59 godz. ew. 5 kg w 3:29 godz. w przypadku
modelu XL.
SteamCare


50% mniej prasowania – różnorodność zastosowań

Funkcja SteamCare firmy Miele wygładzi Państwa tekstylia łagodnie i efektywnie za pomocą pary.  Dzięki temu czas prasowania ulega zredukowaniu nawet do 50%*. W przypadku niektórych tekstyliów prasowanie staje się wręcz zbędne. Funkcja „Wygładzanie parą" umożliwia upranie i wygładzenie odzieży w jednym kroku. Funkcja „Para Finish" znajduje zastosowanie do już wypranych tekstyliów. „Odświeżanie" spowoduje odświeżenie i wygładzenie krótko noszonych, czystych tekstyliów.


CapDosingIdealne uzupełnienie do specjalnych zastosowań

Specjalne środki piorące można wygodnie dozować przy pomocy kapsułek Miele. Wkłada się je po prostu do komory na płyn zmiękczający. Urządzenie dozuje ich zawartość w optymalnym momencie procesu prania – całkowicie automatycznie. Do wyboru jest: 6 specjalnych środków piorących (Sport, Odzież puchowa, Outdoor, WoolCare, SilkCare, Impregnat), 3 płyny zmiękczające (Aqua, Nature, Cocoon), jak również Booster na uporczywe plamy.
PowerWash1


Rewolucyjnie oszczędnie przy każdym załadunku

Pralko-suszarki Miele z PowerWash osiągają najlepsze rezultaty, pracując równocześnie niezwykle oszczędnie, nawet przy małym załadunku. Innowacyjna technologia prania Spin&Spay zapewnia szczególnie niski poziom wody, dzięki czemu wymagana jest znacząco mniejsza ilość energii do nagrzewania. Równocześnie wszystkie czasy trwania programów są zmodyfikowane. Żaden program piorący nie potrzebuje więcej niż trzy godziny, włącznie z programem energooszczędnym Bawełna Eco.

bardziej oszczędna niż wartość graniczna (46) klasy efektywności energetycznej A+++.


WifiConn@ct1


Inteligentne pranie i suszenie


Łatwe rozwiązanie plug&play do połączenia z siecią w aplikacji Miele@mobile za pośrednictwem routera Wi-Fi. W ten sposób można korzystać z następujących zalet: ShopConn@ct: Powiadomienie o stanie napełnienia TwinDos, szybkie zamawianie UltraPhase 1 i 2.Wskazanie statusu urządzenia: Także w drodze zawsze najlepiej ponformowani. Mobilny Webshop: Szybkie zamawianie ulubionych produktów Miele. Aplikacja jest zlinkowana bezpośrednio ze sklepem internetowym Miele.

Aplikacja dostępna na urządzenie mobilne (minimalne wymagania: Android 4.2+ i iOS 9+)
Waterproof-Metal (WPM)


Maksymalna ochrona przed zalaniem

Czujnik poziomu wody i wyłącznik pływakowy zapewniają systemowi WPM najwyższą ochronę przed wylaniem wody. Wąż dopływowy jest dodatkowo opleciony metalem i tym samym również zabezpieczony z zewnątrz przed uszkodzeniami. Ten niewymagający wiele miejsca system ochrony przed wylaniem wody jest wyjątkowo praktyczny w przypadku pralko-suszarek lub pralek ładowanych od góry, które często ustawione są w ograniczonej przestrzeni.


Termoobroty


Oszczędza czas i energię przy suszeniu

Przed rozpoczęciem procesu suszenia tkaniny są poruszane w strumieniu ciepłego powietrza i stopniowo wirowane. Dzięki temu jeszcze przed właściwym suszeniem ilość wody w tkaninach zostaje zredukowana - to oszczędza czas i energię.
Efektywność energetyczna


Absolutny wzór do naśladowania

Pralko-suszarki Miele są ekologiczne i zużywają tylko niezbędną ilość wody i prądu. Pralko-suszarki osiągają klasę efektywności energetycznej A, jak również klasę skuteczności prania A.


Licznik ilości wody


Absolutna dokładność

Niektóre pralki Miele jako uzupełnienie automatyki wagowej posiadają także licznik ilości wody: Przy pomocy precyzyjnego wirnika skrzydełkowego ilość pobieranej wody jest bardzo dokładnie mierzona i regulowana. Pomaga to oszczędzać wodę - w najwyższym stopniu ekonomicznie i ekologicznie.
Emaliowany front


Wyjątkowa powierzchnia

Firma Miele jako jedyny producent urządzeń domowych pokrywa emalią fronty wszystkich swoich pralek, suszarek i pralko-suszarek. Ta wysokiej jakości emalia jest odporna na zarysowania, korozję, kwasy i zasady, łatwa do czyszczenia i trwała, zarówno pod względem kolorystycznym, jak i użytkowym.


Silnik ProfiEco


Oszczędny, efektywny i trwały!

W pralkach Miele stosowane są szczególnie mocne silniki. Silnik ProfiEco firmy Miele jest bardzo oszczędny i cichy. Jest energooszczędny i wyjątkowo trwały. Efektywne i komfortowe pranie przez wiele lat.
Testowane na 20 lat użytkowania 1


Wyjątkowa jakość


Aby spełnić najwyższe wymagania jakościowe, w trakcie opracowywania Miele poddaje swoje urządzenia ciężkim testom wytrzymałościowym. W tych testach urządzenia muszą prać i suszyć przez 19000 godzin. Przeprowadzane jest przy tym ok. 5000 różnych programów. W odniesieniu do codziennego prania odpowiada to ok. 5 programom tygodniowo o przeciętnym czasie trwania 3,5 godziny - przez 20 lat.

To odpowiada ok. 5 programom ciągłego prania i suszenia tygodniowo z przeciętnie 3,5 godzinami pracy.


ProgramManager


Tak indywidualnie jak Państwa wymagania

ProgramManager umożliwia dopasowanie procesu prania i suszenia do indywidualnych potrzeb, np.
Intensywny: jeszcze lepszy efekt prania – i to przy dotychczasowym czasie trwania programu.
Eco: szczególnie energooszczędny przy takim samym efekcie prania.
Bardzo łagodny: maksymalna ochrona tkanin i krószy czas prasowania.ania i funkcji W wodzie. AllergoWash: dla potrzeb alergików
Opatentowana szuflada AutoClean1


Czystość na dłużej


Opatentowana1 szuflada AutoClean podczas każdego programu piorącego jest wielkokrotnie przepłukiwana przez silne uderzenia strumienia wody. W ten sposób są wypłukiwane pozostałości środka do prania. Sprzyja temu niezwykle gładka powierzchnia. Dzięki temu szuflady na środki piorące są zawsze nieskazitelnie czyste.

Patent europejski EP 2 022 884 B1


Funkcja Plamy


To może tylko Miele


Przy pomocy pralki Miele można specjalnie potraktować nawet 23 rodzaje plam – do 3 rodzajów jednocześnie. Wystarczy wybrać odpowiednią opcję – a przebieg programu zostanie optymalnie dopasowany do wskazanych zabrudzeń. Zintegrowany poradnik podsuwa na wyświetlaczu wskazówki, jak efektywnie usuwać poszczególne plamy. Tylko w Miele.
Wybór języków


Państwa urządzenie Miele "mówi" w kilku językach

Na komfort urządzeń Miele składa się cyfrowy wyświetlacz funkcji obsługi w różnych językach. Za pomocą wyświetlacza wybrać z menu żądany język. Dokonany wybór zostanie oznaczony za pomocą flagi. Jeśli chcą Państwo powrócić do menu wyboru języka, aby dokonać zmian, wystarczy wybrać flagę. Spowoduje to otwarcie menu wyboru języka.


Opatentowany system wypłukiwania kłaczków1


Program specjalny przeciw kłaczkom

Przy pomocy tego programu kłaczki, które po ostatnim suszeniu pozostały w urządzeniu, są całkowicie wypłukiwane. Kanał kondensacyjny, zbiornik na kąpiel piorącą i bęben są po kilku minutach całkowicie wolne od kłaczków. W ten sposób wyeliminowane zostaje niebezpieczeństwo przebarwień tkanin przez odkładające się kłaczki.

Patent niemiecki DE 197 42 282 C1
Jedwab


Delikatny dla naturalnych włókien

Czyszczenie i pielęgnacja wszystkich tekstyliów do prania ręcznego, które nie zawierają wełny.


Ochrona przed zagniataniem


Automatyczne napuszanie

Jeśli nie mogą Państwo wyjąć tekstyliów bezpośrednio po zakończeniu programu, funkcja ochrony przed zagniataniem zadba o to, aby pranie w regularnych odstępach czasu było napuszane i się nie gniotło.Zastosowane technologie

Bęben SoftCare -Miele Bęben SoftCare -Miele

CapDosing - Miele CapDosing - Miele

Oświetlenie bębna - Miele Oświetlenie bębna - Miele

PowerWash 2.0 - Miele PowerWash 2.0 - Miele

ProgramManager - Miele ProgramManager - Miele

QuickPowerWash - Miele QuickPowerWash - Miele

Silnik ProfiEco - Miele Silnik ProfiEco - Miele

SteamCare - Miele SteamCare - Miele

Szuflada AutoClean - Miele Szuflada AutoClean - Miele

TwinDos - Miele TwinDos - Miele

WifiConn@ct - Miele WifiConn@ct - Miele

Galeria filmów

 • Wideo
 • Wideo
 • Wideo
 • Wideo
 • Wideo
 • Wideo
Techniczne

Rodzaj urządzenia

Pralko-suszarka

Typ

Wolnostojąca

Maksymalny wsad pralki [kg]

7

Maksymalny wsad suszarki [kg]

4

Maksymalna prędkość wirowania [obr/min]

1600

Zabezpieczenie przeciwwypływowe

TAK

Kierunek otwierania

Prawy

Regulacja wirowania

TAK

Rodzaj bębna

SoftCare

Moc grzewcza [W]

2400

Zastosowane technologie

Bęben SoftCare -Miele CapDosing - Miele Oświetlenie bębna - Miele Pamięć programu prania PowerWash 2.0 - Miele ProgramManager - Miele QuickPowerWash - Miele Silnik ProfiEco - Miele SteamCare - Miele Szuflada AutoClean - Miele TwinDos - Miele WifiConn@ct - Miele

Inne

Zabezpieczenie przed dziećmi

Pojemność pralki/suszarki

7kg / 4kg

Klasa

Klasa energetyczna

A

Klasa efektywności prania

A

Klasa efektywności wirowania

A

Zużycie

Zużycie energii na cykl (pranie, wirowanie i suszenie [kWh]

4.48

Zużycie wody na cykl (pranie, wirowanie i suszenie [l]

90

Programy

Prania

Bawełna Bawełna higiena, Czyszczenie urządzenia, Express, Impregnacja, Jeans, Koszule, Obuwie sportowe, Odzież sportowa, Outdoor, Para, Poduszki, Program Automatic - Miele Program do jedwabiu, Program Firanki, QucikPower, SteamCare Tekstylia puchowe, Tkaniny bardzo delikatne, Tkaniny ciemne, Tkaniny delikatne, Wełna

Funkcje

Sterowanie

Elektroniczne, Pokrętło z podświetleniem

Wyświetlacz elektroniczny

TAK

Wskaźnik postępu programu

TAK

Opóźniony start

Maksymalnie 24h

System kontroli piany

TAK

Automatyka wagowa

TAK

Blokada rodzicielska

Tak

Regulacja czasu suszenia

TAK

Inne

Zmiana kierunków obrotów bębna; Ochrona przed zagniataniem; Sugestia dozowania; Rozpoznanie załadunku

Wymiary

Wysokość [cm]

85

Szerokość [cm]

59.6

Głębokość [cm]

63.7

Waga

98

Ogólne

Producent

Miele

Kolor

Biały lotos, Chromowane drzwi

Załączone wyposażenie

UltraPhase 1+2, 3 kapsułki

Wyposażenie do nabycia oddzielnie

WTS 510 Podest z szufladą

Okres gwarancji

24 miesiące

Miejsce realizacji

Autoryzowany serwis producenta

Szczegółowe warunki gwarancji

Na stronie producenta/importera

Usługi

Zabezpiecz swój sprzęt dodatkową ochroną  

Komfort Plus – 5 lat ochrony przed: Awarią

Komfort Plus – 5 lat ochrony przed: Awarią

 • Serwis "door to door"
 • Ubezpieczene od awarii
 • Zakres międzynarodowy
 • Ubezpieczenie dla klientów indywidualnych
 • Ubezpieczenie dla firm
 • Urządzenie zastępcze na czas naprawy (przy naprawie powyżej 5 dni)
 • Naprawa lub karta podarunkowa (jeśli naprawa niemożliwa)
Komfort i Ochrona Plus - 5 lat ochrony przed: Awarią, NW, Przepięciem

Komfort i Ochrona Plus - 5 lat ochrony przed: Awarią, NW, Przepięciem

 • Serwis "door to door"
 • Ubezpieczene od awarii
 • Ubezpieczenie od uszkodzenia mechanicznego
 • Ubezpieczenie od przepięcia
 • Zakres międzynarodowy
 • Ubezpieczenie dla klientów indywidualnych
 • Ubezpieczenie dla firm
 • Urządzenie zastępcze na czas naprawy (przy naprawie powyżej 5 dni)
 • Naprawa lub karta podarunkowa (jeśli naprawa niemożliwa)

RATY ONLINE - umowa kredytowa nawet w 15 minut od złożenia wniosku.

Santander Consumer Bank

Santander Consumer BankDlaczego warto wybrać zakupy na raty?

 • Minimum formalności 1
 • Okres kredytowania nawet do 60 m-cy
 • Szybka decyzja kredytowa - nawet 15 min od złożenia wniosku
 • Bezpieczeństwo finansowe - możliwość skorzystania z ubezpieczenia 2
 • Cała procedura odbywa się on-line. Wygodnie i bezpiecznie. Z domu!
 • 1Zapytaj doradcę o kredyt na podstawie deklaracji o dochodach.

  2Zawarcie umowy ubezpieczenia jest dobrowolne. Ochronę ubezpieczeniową zapewnia CNP Santander Insurance Life DAC z siedzibą w Dublinie (Irlandia). Wyłączenia i ograniczenia odpowiedzialności Towarzystwa Ubezpieczeniowego zawarte są w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia (OWU), dostępnych na www.santanderconsumer.pl/ubezpieczenia.

  Dla kredytu na zakup towarów i usług oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, wskazana wartość Rzeczywistej Rocznej Stopy Oprocentowania (RRSO) 0% wyliczona została na podstawie przykładu reprezentatywnego na dzień 6.11.2017 r.

Oblicz wysokość raty

RATY W MARKECIE! W celu uzyskania kredytu udaj się do Punktu Obsługi Klienta Santander Consumer Bank S.A. znajdującego się w naszym markecie.

O szczegóły zapytaj pod nr tel. 71 358 22 66 (koszt wg stawki operatora) lub sprawdź na stronie www.santanderconsumer.pl

Aktualności

Więcej

Pralko-suszarka MIELE WTH 130 WPM
Pralko-suszarka MIELE WTH 130 WPM ×
Pralko-suszarka MIELE WTH 130 WPM
Pralko-suszarka MIELE WTH 130 WPM
Pralko-suszarka MIELE WTH 130 WPM
Pralko-suszarka MIELE WTH 130 WPM
Pralko-suszarka MIELE WTH 130 WPM
Pralko-suszarka MIELE WTH 130 WPM

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy