MediaMarkt - sklep internetowy - RTV, AGD, komputery

Porównywarka (0)
PLN

Suszarka SIEMENS WT47XEH0PL iQ800

nr kat.: 1431941
Suszarka SIEMENS WT47XEH0PL iQ800
Suszarka SIEMENS WT47XEH0PL iQ800
Suszarka SIEMENS WT47XEH0PL iQ800
Suszarka SIEMENS WT47XEH0PL iQ800
Suszarka SIEMENS WT47XEH0PL iQ800
Suszarka SIEMENS WT47XEH0PL iQ800
Suszarka SIEMENS WT47XEH0PL iQ800
Suszarka SIEMENS WT47XEH0PL iQ800
Suszarka SIEMENS WT47XEH0PL iQ800
Suszarka SIEMENS WT47XEH0PL iQ800
Suszarka SIEMENS WT47XEH0PL iQ800
Suszarka SIEMENS WT47XEH0PL iQ800

Zabezpiecz swój sprzęt dodatkową ochroną

Kupuj w zestawie

Opis i specyfikacja


Najważniejsze cechy tego urządzenia:

WT47XEH0PL

Rewolucyjny system intelligentCleaning: stała wydajność procesu suszenia dzięki automatycznemu czyszczeniu wymiennika ciepła oraz brak konieczności czyszczenia filtra przy drzwiach po każdym suszeniu, to wygoda oraz oszczędność czasu i energii. Zalecane jest usuwanie kłaczków jedynie co około 20 cykli suszenia.

WT47XEH0PL 

WT47XEH0PLRewolucyjny system intelligentCleaning: stała wydajność procesu suszenia dzięki automatycznemu czyszczeniu wymiennika ciepła oraz brak konieczności czyszczenia filtra przy drzwiach po każdym suszeniu, to wygoda oraz oszczędność czasu i energii. Zalecane jest usuwanie kłaczków jedynie co około 20 cykli suszenia. Mniej prasowania dzięki programom smartFinish

WT47XEH0PLProgramy smartFinish wykorzystują delikatną parę, aby zmniejszyć zmarszczki, a tym samym skrócić czas prasowania. Nawet mocno pomarszczone koszule i bluzki są w znacznym stopniu wygładzone dzięki tym programom.

WT47XEH0PLWT47XEH0PLWT47XEH0PL
Delikatne i precyzyjne suszenie: autoDry.

 WT47XEH0PL

Aby zapobiec przegrzewaniu prania lub nierównomiernemu suszeniu, temperatura i wilgotność procesu jest precyzyjnie mierzona i kontrolowana za pomocą czujników. Dzięki temu pranie jest suszone niezwykle delikatnie i precyzyjnie — przy zmniejszonym zużyciu energii i skróconym czasie prasowania. Po prostu doskonale.

Pozwól swojej suszarce wyprać odpowiedni program suszenia do zakończonego prania - intelligentDry.
WT47XEH0PL

Czasy przesuszenia i kurczenia się oficjalnie minęły. Dzięki Home Connect pralka może „rozmawiać” z suszarką - przekazując informacje o ładunku, tkaninach i pozostałej wilgoci zakończonego prania. Suszarka w oparciu o specjalny algorytm dopasowuje optymalny program suszenia.
WT47XEH0PLWT47XEH0PL

Szczególna dbałość o specjalne włókna: program suszenia Outdoor.
WT47XEH0PL

Tkaniny funkcjonalne wymagają delikatnego podejścia, nawet podczas suszenia. Podklejone szwy są szczególnie wrażliwe na ciepło. Dlatego program suszenia odzieży typu outdoor utrzymuje stałą, niską temperaturę.
Łagodne suszenie delikatnych tkanin i obuwia

WT47XEH0PL

Chroń swoje najcenniejsze przedmioty, od miękkiego kaszmiru po ulubione sneakers’y, dzięki koszykowi do suszenia wełny / butów. Kosz jest umieszczany w suszarce, lecz dzięki specjalnemu mocowaniu i nie obraca się wraz z bębnem. Dzięki temu powietrze łagodnie i równomiernie opływa tkaniny susząc je w najdelikatniejszy sposób, bo bez przerzucania ich w bębnie. Pozawala to suszyć nie tylko wełniane swetry ale również buty, które mogłyby ulec uszkodzeniu podczas obrotów bębna.
WT47XEH0PLWT47XEH0PL
WT47XEH0PLZdalna diagostyka z Home Connect.
Jeśli masz problem z pralką, Home Connect oferuje dogodną możliwość zdalnego diagnozowania jej. Za zgodą klienta obsługa klienta firmy Siemens uzyskuje dostęp do urządzenia online w celu wykrycia przyczyny błędu. Jeśli awaria nie może zostać rozwiązana od razu i konieczna jest wizyta osobista serwisanta z naszej obsługi klienta, profesjonalny technik firmy Siemens będzie doskonale przygotowany i posiadał wszystkie niezbędne części zamienne.
Zdalny monitoringHome Connect oferuje możliwość monitorowania ustawień swojego urządzenia i otrzymywanie powiadomienia push po zakończeniu wybranego programu.

WT47XEH0PL
WT47XEH0PLUzyskaj dostęp do suszarki i kontroluj ją bez względu na to, gdzie jesteś z aplikacją Home Connect (na Androida i iOS) Świat innowacji technologicznych stale się rozwija. Coraz więcej urządzeń zwiększa swą użyteczność dzięki łączności z siecią. Produkty AGD marki Siemens Home Connect z obsługą Wi-Fi, wprowadzają nową jakość do Twojego domu. Synergia urządzeń obsługujących Wi-Fi, inteligentnego oprogramowania i intuicyjnej aplikacji oferuje szeroki zakres opcji. Podczas gdy niektóre funkcje zdejmują z nasz pewien nakład pracy, niektóre otwierają zupełnie nowe możliwości. Jednak wszystkie z nich sprawiają, że codzienne życie staje się bardziej efektywne i wygodne. Możesz teraz spędzić więcej czasu na rzeczach, które lubisz.
Najwyższa klasa efektywności energetycznej A + + +Najwyższa klasa efektywności energetycznej A + + +
WT47XEH0PLPierwszy 40-minutowy program suszenia marki Siemens: Super 40.

Ubrania wyprane z użyciem programu Super 15 będą doskonale suche w zaledwie 40 minut dzięki zoptymalizowanemu sterowaniu temperaturą i specjalnej fazie studzenia.
Oświetlenie bębna LED.Oświetlenie bębna LED włącza się po uruchomieniu urządzenia, po otwarciu i zamknięciu drzwi oraz po uruchomieniu programu suszenia. Światła wyłączają się automatycznie, aby oszczędzać energię.
WT47XEH0PLWyjątkowo łagodne i delikatne suszenie: system bębna softDry.

Ten unikalny system bębna zapewnia stały przepływ powietrza i stabilną temperaturę. Faliste łopatki wprawiają ciepłe powietrze w ruch, rozdzielając pranie bardziej delikatnie i efektywnie niż kiedykolwiek. Nowa konstrukcja bębna do delikatnego prania sprawia, że ubrania przesuwają się po bębnie, jakby unosiły się na poduszce powietrznej.
WT47XEH0PLPoczątki bywają… łatwe
Duża ilość programów i opcji nie musi oznaczać, że obsługa urządzenia jest skomplikowane. Za pomocą funkcji Easy Start za pośrednictwem aplikacji Home Connect - w ciągu kilku sekund -możesz dokładnie znaleźć odpowiedni program do wysuszenia swych ubrań.
WT47XEH0PLZdalne sterowanie z Home Connect
Aplikacja Home Connect umożliwia łatwe wybieranie programów i opcji oraz uruchomienie pralki z dowolnego miejsca, w dowolnym mome

Wymiary
110061221700152710008816WT47XEH0PLWT47XEH0PLWT47XEH0PLWT47XEH0PLWT47XEH0PLWT47XEH0PLWT47XEH0PLWT47XEH0PLWT47XEH0PLWT47XEH0PL Ładowność suszarki - 9 kg

Maksymalna ilość prania, jaką możemy włożyć do suszarki SIEMENS WT47XEH0PL iQ800 wynosi 9 kg.
Duża pojemność suszarki jest nieocenionym udogodnieniem dla domostw kilkuosobowych, które generują duże ilości brudnej bielizny. Wrzucając jednorazowo dużą ilość mokrej bielizny możemy zaoszczędzić czas i energię oraz zmniejszyć rachunki za prąd. Jednak należy pamiętać, że należy wybierać suszarkę, która ma nieco większą pojemność bębna niż pralka, którą już posiadamy lub zamierzamy zakupić, ponieważ mówimy o mokrym praniu, które waży więcej niż sucha odzież wkładana do pralki. 
Większość suszarek ma standardowe rozmiary, dzięki czemu łatwo można ją połączyć z pralką dostępnymi na rynku łącznikami. Takie rozwiązanie pozwoli nam zaoczszędzić przestrzeń w naszej łazience/pralni.Poziom hałasu

Maksymalny poziom hałasu emitowany przez tą suszarkę podczas suszenia dla standardowego programu może osiągnąć wartość 62 dB.
Uciążliwe hałasy podczas suszenia można lekko zniwelować. Warto pamiętać, żeby odzież miała pozapinane wszystkie guziki i suwanki oraz żeby była wywrócona na lewą stronę.Klasa efektywności kondensacji.

Suszarka SIEMENS WT47XEH0PL iQ800 posiada klasę skraplania B w siedmiostopniowej skali od A (najwyższa wydajność) do G (najmniejsza wydajność). Im wyżej sklasyfikowana suszarka, tym łatwiej ma sobie poradzić z dużym stopniem wilgotności oraz lepiej wysuszyć nasze pranie.
Klasa efektywności energetycznej

Suszarka w najlepszej klasie A+++ to urządzenie bardzo niskoenergetyczne. Oznacza to, że zużywa mniej prądu niż sprzęty o innej niższej klasie energetycznej, a co za tym idzie jest najbardziej ekologiczne, energooszczędne i chroni twój budżet domowy przed wysokimi rachunkami za prąd. Roczne zużycie energii, przy założeniu 160 cykli suszenia w przypadku standardowego programu suszenia tkanin bawełnianych przy pełnym i częściowym załadowaniu oraz zużycia energii w trybach niskiego zużycia energii wynosi dla tego modelu 193 kWh. 
Rzeczywiste zużycie energii na cykl zależy odsposobu użytkowania urządzenia.

Zastosowane technologie

SoftDry SoftDry

Suszenie bez zagnieceń Suszenie bez zagnieceń

Techniczne

Rodzaj suszarki

Kondensacyjna z pompą ciepła

Wsad [kg]

9

Poziom hałasu [dB]

62

Zabezpieczenia

Automatyczne wyłączenie, Zabezpieczenie przed dziećmi

Konstrukcja

AntiVibration Design Bezobsługowy wymiennik ciepła Długość kabla przyłączeniowego 145 cm, Duże drzwi, Łagodny profil zbieraków, Możliwość podłączenia odpływu, Możliwość ustawienia w kolumnie, Oświetlenie wnętrza bębna: LED, Zmienny kierunek drzwi, Zmienny kierunek pracy bębna

Kierunek otwierania

Prawy

Rodzaj zbiornika

Stal szlachetna

Moc grzewcza [W]

1000

Zasilanie [V]

220 - 240

Zastosowane technologie

AntiVibration Design, Home Connect, iSensoric SelfCleaning Condenser, SoftDry Technologia pompy ciepła Zintegrowany odpływ kondensatu

Inne

intelligentDry - automatyczny dobór optymanego programu i parametrów suszenia do zakończonego prania w ramach technologii HomeConnect, smartFinish - usuwanie zagnieceń za pomocą pary, intelligentCleaning system - brak konieczności czyszczenia filtra przy drzwiach po każdym suszeniu oraz niezmiennie niskie zużycie energii dzięki systemowi automatycznego czyszczenia, Zdalna diagnostyka urządzenia.

Efektywność energetyczna

Klasa energetyczna

A+++

Klasa efektywności kondensacji

B

Zużycie energii na rok [kWh]

193

Zużycie energii w trybie wyłączenia [W]

0.1

Zużycie energii w trybie czuwania [W]

0.1

Zużycie energii przy pełnym załadunku [kWh/cykl]

1.61

Zużycie energii przy częściowym załadunku [kWh/cykl]

0.9

Wydajność skraplania przy pełnym załadunku [%]

88

Wydajność skraplania przy częściowym załadunku [%]

88

Ważona wydajność skraplania przy pełnym i częściowym załadunku [%]

88

Funkcje

Sterowanie

Elektroniczne

Komunikacja

Sygnał akustyczny informujący o zakończeniu programu, Wskazania czasu pozostałego, Wskaźnik konieczności wyczyszczenia filtra, Wyświetlacz tekstowy TFT z menu w języku polskim

Wyświetlacz elektroniczny

TAK

Wskaźnik postępu programu

TAK

Opóźniony start

Maksymalnie 24h

Czujnik wilgotności

TAK

Zastosowane technologie

HomeConnect Ochrona przed zagniataniem Suszenie bez zagnieceń

Programy

Rodzaje

AntyAlergia, Bawełna, Biznes, Ciepły Program czasowy, Program do suszenia koszul Program do suszenia wełny, Program suszenia Mix Program suszenia tkanin delikatnych Super 40, Syntetyki, Wełna 6 min, Wietrzenie

Czas trwania programu przy pełnym załadunku [min.]