PLN 2299

Suszarka WHIRLPOOL FTM229X2BEU

nr kat.: 1408963 WHIRLPOOL
Kup w zestawie

Kup w zestawie

Suszarka WHIRLPOOL FTM229X2BEU
Kule do suszarki SCANPART 1942000008 2 szt. w opakowaniu
Uniwersalny łącznika pralka – suszarka z wysuwaną półką ‘Metrox’
Kup zestaw
Suszarka WHIRLPOOL FTM229X2BEU
Komfort Plus – 5 lat ochrony przed: Awarią
Kup zestaw
Suszarka WHIRLPOOL FTM229X2BEU
Pralka WHIRLPOOL FWG81283BV PL
Uniwersalny łącznika pralka – suszarka z wysuwaną półką ‘Metrox’
Kup zestaw
Suszarka WHIRLPOOL FTM229X2BEU
Pralka WHRILPOOL FWG81284WPL
Uniwersalny łącznika pralka – suszarka z wysuwaną półką ‘Metrox’
Kup zestaw
Usługi

Zabezpiecz swój sprzęt dodatkową ochroną  

Dostępność

Suszarka kondensacyjna WHIRLPOOL FTM229X2BEU o szerokości 59.5 cm, głębokości 64.9 cm, pojemności wsadu 9 kg, sterowana elektronicznie, w technologii 6th Sense, z funkcją opóźnionego startu, wyświetlaczem elektronicznym, w klasie energetycznej A++.                                 Ładowność suszarki - 9 kg

Maksymalna ilość prania, jaką możemy włożyć do suszarki WHIRLPOOL FTM229X2BEU wynosi 9 kg.
Duża pojemność suszarki jest nieocenionym udogodnieniem dla domostw kilkuosobowych, które generują duże ilości brudnej bielizny. Wrzucając jednorazowo dużą ilość mokrej bielizny możemy zaoszczędzić czas i energię oraz zmniejszyć rachunki za prąd. Jednak należy pamiętać, że należy wybierać suszarkę, która ma nieco większą pojemność bębna niż pralka, którą już posiadamy lub zamierzamy zakupić, ponieważ mówimy o mokrym praniu, które waży więcej niż sucha odzież wkładana do pralki. 
Większość suszarek ma standardowe rozmiary, dzięki czemu łatwo można ją połączyć z pralką dostępnymi na rynku łącznikami. Takie rozwiązanie pozwoli nam zaoczszędzić przestrzeń w naszej łazience/pralni.Poziom hałasu

Maksymalny poziom hałasu emitowany przez tą suszarkę podczas suszenia dla standardowego programu może osiągnąć wartość 64 dB.
Uciążliwe hałasy podczas suszenia można lekko zniwelować. Warto pamiętać, żeby odzież miała pozapinane wszystkie guziki i suwanki oraz żeby była wywrócona na lewą stronę.Klasa efektywności kondensacji.

Suszarka WHIRLPOOL FTM229X2BEU posiada klasę skraplania B w siedmiostopniowej skali od A (najwyższa wydajność) do G (najmniejsza wydajność). Im wyżej sklasyfikowana suszarka, tym łatwiej ma sobie poradzić z dużym stopniem wilgotności oraz lepiej wysuszyć nasze pranie.
Klasa efektywności energetycznej

Suszarka w najlepszej klasie A++ to urządzenie bardzo niskoenergetyczne. Oznacza to, że zużywa mniej prądu niż sprzęty o innej niższej klasie energetycznej, a co za tym idzie jest najbardziej ekologiczne, energooszczędne i chroni twój budżet domowy przed wysokimi rachunkami za prąd. Roczne zużycie energii, przy założeniu 160 cykli suszenia w przypadku standardowego programu suszenia tkanin bawełnianych przy pełnym i częściowym załadowaniu oraz zużycia energii w trybach niskiego zużycia energii wynosi dla tego modelu 258 kWh. 
Rzeczywiste zużycie energii na cykl zależy odsposobu użytkowania urządzenia.

Zastosowane technologie

Łatwe prasowanie Łatwe prasowanie

Techniczne

Rodzaj suszarki

Kondensacyjna

Wsad [kg]

9

Poziom hałasu [dB]

64

Zabezpieczenia

Blokada uruchomienia

Konstrukcja

Pojemność bębna: 120 l, Silnik SenseInverter, Wirowanie odwrotne

Rodzaj zbiornika

Stal nierdzewna

Moc grzewcza [W]

850

Zastosowane technologie

Freshcare, Technologia pompy ciepła 6th Sense

Efektywność energetyczna

Klasa energetyczna

A++

Klasa efektywności kondensacji

B

Zużycie energii na rok [kWh]

258

Zużycie energii w trybie wyłączenia [W]

0.5

Zużycie energii w trybie czuwania [W]

1

Zużycie energii przy pełnym załadunku [kWh/cykl]

2.07

Zużycie energii przy częściowym załadunku [kWh/cykl]

1.2

Wydajność skraplania przy pełnym załadunku [%]

81

Wydajność skraplania przy częściowym załadunku [%]

81

Ważona wydajność skraplania przy pełnym i częściowym załadunku [%]

81

Funkcje

Sterowanie

Elektroniczne

Komunikacja

Sygnał dźwiękowy, Sygnalizator pełnego zbiornika, Wskaźnik czasu do końca programu, Wskaźnik konieczności wyczyszczenia filtra, Wskaźnik postępu programu, Wyświetlacz LED

Wyświetlacz elektroniczny

TAK

Wskaźnik postępu programu

TAK

Opóźniony start

Maksymalnie 24h

Programy

Rodzaje

Bardzo ciche, Delikatne suszenie, Eco-Bawełna, Jeans, Jedwabne, Łatwe prasowanie Mieszane, Nocny, Specjalne duże rzeczy, Tkaniny sportowe

Czas trwania programu przy pełnym załadunku [min.]

211

Fizyczne

Wysokość [cm]

84.9

Szerokość [cm]

59.5

Głębokość [cm]

64.9

Waga [kg]

44

Ogólne

Producent

Whirlpool

Kolor

Biały

Załączone wyposażenie

Odświeżająca kulka

Okres gwarancji

24 miesiące

Miejsce realizacji

Autoryzowany serwis producenta

Szczegółowe warunki gwarancji

Na stronie producenta/importera

5 na 5

Paweł

Zawsze pod kontrolą, gdziekolwiek jestem.

Chciałem ułatwić mojej żonie schnięcie prania. Zawsze trudno było znaleźć miejsce na rozwieszanie bielizny po mieszkaniu. Suszarka do ubrań ułatwia życie każdego domownika w moim domu. Dużo lepiej zapewnia komfort i znacznie przyśpiesza schnięcie mojego prania co oszczędza mój cenny czas i miejsce przeznaczone na rozwieszanie mojej bielizny. Urządzenie to przyda się więc każdemu, kto ceni przestrzeń w domu i swój czas.
Warto zakupić taki sprzęt do swojego domu.
Oszczędza czas ponieważ wypranej bielizny nie muszę wieszać, a ponadto nie trzeba czekać aż bielizna wyschnie. Suszarka kondensacyjna pracuje na zasadzie kondensacji pary w wodę. Para, która powstała podczas suszenia prania zmienia się czyli kondensuje w wodę i zbiera w zbiorniku. W mojej nowej suszarce kondensacyjnej z pompą ciepła ogrzane powietrze następnie ulega schłodzeniu co powoduje usunięcie wilgoci. W ten sposób powstaje zamknięty obwód, w którym nie traci się ciepła czyli energii. Zdecydowanie najlepszy zakup w ostatnim czasie. Zmienia się nawet o 180 stopni schnięcie mojego prania. Jeśli mowa o ważnej blokadzie uruchomienia bywa stosowane przy skomplikowanych programatorach elektronicznych i gwarantuje, że po zamknięciu przyciskiem przycisku lub kombinacji przycisków nie ma już możliwości zmiany ustawienia programu suszarki.
Krótko mówiąc w każdym domu zachodzi codziennie potrzeba odświeżenia ubrań i bielizny. Moja suszarka kondensacyjna całą wilgoć magazynuje w sobie gdyż jej zasada działania opiera się na kondensowaniu pary wodnej w wodę po uprzednim podniesieniu temperatury w bębnie. Bęben do suszenia jest ogrzewany grzałką. Ubrania pozostają delikatne i pachnące, a ich prasowanie zostaje ułatwione. Dlatego warto się zastanowić nad nabyciem suszarki kondensacyjnej. Suszarka do ubrań to rozwiązanie, które sprawdzi się w każdym domu. Latem rozwieszamy pranie na balkonach, tarasach lub w ogrodzie. Jednak w zimne, a nawet w mroźne dni jest to niewykonalne. Gdybym miał wybierać jeszcze raz to zdecydowałbym się na ten sam model. Moja rewelacyjna suszarka do ubrań marki Whirlpool to doskonała inwestycja gdyż irytują mnie porozwieszane na suszarkach i kaloryferach mokre ubrania. Zatem same zalety z mieszkania znikają sznurki do bielizny ponadto nie trzeba też obwieszać rzeczami kaloryferów. Ubrania można mieć suche zaraz po wypraniu. Pranie ładniej pachnie. Moja suszarka zapewnia najkorzystniejszą ochronę moim ubraniom. Nigdy nie lubiałem prasować. Dlatego trochę zaoszczędziłem i pomyślałem o zakupie suszarki kondensacyjnej. 
Na pewno jest to ułatwienie życia przy trójce moich wspaniałych dzieci. Polecam pralko suszarkę jeśli mamy mało miejsca w domu to jest odpowiednia opcja. Wygodny sposób, zwłaszca przy małych dzieciach. Ten idealny sprzęt każdego dnia ułatwia życie naszej rodzinie. Ta suszarka do ubrań jest stworzona dla każdego. Maksymalna ilość prania jaką mogę włożyć do suszarki WHIRLPOOL FTM229X2BEU wynosi 9 kg.
Polecam każdemu. To mój ulubiony sprzęt w domu. Już nie żony. Uważam, że bardzo warto dokonać takiej inwestycji na pewno wszystkim domownikom się przyda na co dzień. Mamy już ten wspaniały sprzęt na własność!

5 na 5

Eryk

super

Rewelacyjna nie ma lepszej

5 na 5

Lilka

Rewelacyjna

Bardzo dobra suszarka. Pracuje cicho. Suszy dokładnie. Spory wybór programów ja najczęściej korzystam z programu do kolorowych ubrań. Ciekawa opcja Fresh Care kiedy nie mogę wyjąć prania po skończonym suszeniu.

Usługi

Zabezpiecz swój sprzęt dodatkową ochroną  

Komfort Plus – 5 lat ochrony przed: Awarią
Komfort Plus – 5 lat ochrony przed: Awarią


Korzyści dla Klienta 
Pakiet obejmuje:

 • Pakiet ubezpieczeniowy 5 letni
 • Ubezpieczenie sprzętu na wypadek Awarii dla dużego AGD, zabudowy i TV
 • Ochrona przed awarią rozpoczyna się po upływie dwóch lat od daty zakupu sprzętu i trwa 36 miesięcy
 • Ochrona na całym świecie (naprawa w ramach ubezpieczenia wyłącznie na terytorium RP)
 • Prosta i szybka pomoc – Sprzęt zastępczy na czas naprawy
 • Zwrot środków za rozmrożoną żywność
 • Darmowy transport do i z serwisu
 • Brak kosztów naprawy uszkodzonego sprzętu
 • Krótki i gwarantowany czas naprawy sprzętu do 10 dni roboczych
 • Karta podarunkowa na życzenie Klienta w przypadku przekroczenia terminu naprawy


Komfort Plus to pakiet ubezpieczeń LA PARISIENNE ASSURANCES S.A. Szczegółowe informacje dot. m.in. zakresu ubezpieczenia, wyłączeń odpowiedzialności ubezpieczyciela zawarte są w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia. Produkt ubezpieczeniowy nie stanowi gwarancji jakości produktu w rozumieniu art. 577-581 ustawy z dnia 23.04.1964 r. kodeks cywilny (Dz. U. 2014, poz. 121, t. jedn.), ani też rękojmi za wady fizyczne lub prawne.


Komfort i Ochrona Plus - 5 lat ochrony przed: Awarią, NW, Przepięciem
Komfort i Ochrona Plus - 5 lat ochrony przed: Awarią, NW, Przepięciem


Korzyści dla Klienta Pakiet obejmuje:

 • Pakiet ubezpieczeniowy 5 letni
 • Ubezpieczenie dużego AGD, zabudowy i TV na wypadek mechanicznego uszkodzenia sprzętu w wyniku Nieszczęśliwego wypadku, Przepięcia, Awarii
 • Ochrona przed awarią rozpoczyna się po upływie dwóch lat od daty zakupu sprzętu i trwa 36 miesięcy
 • Zwrot środków za rozmrożoną żywność
 • Ochrona na całym świecie (naprawa w ramach ubezpieczenia wyłącznie na terytorium RP)
 • Prosta i szybka pomoc – Sprzęt zastępczy na czas naprawy
 • Darmowy transport do i z serwisu
 • Brak kosztów naprawy uszkodzonego sprzętu
 • Krótki i gwarantowany czas naprawy sprzętu do 10 dni roboczych
 • Karta podarunkowa na życzenie Klienta w przypadku przekroczenia terminu naprawy


Komfort i Ochrona Plus to pakiet ubezpieczeń LA PARISIENNE ASSURANCES S.A. Szczegółowe informacje dot. m.in. zakresu ubezpieczenia, wyłączeń odpowiedzialności ubezpieczyciela zawarte są w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia. Produkt ubezpieczeniowy nie stanowi gwarancji jakości produktu w rozumieniu art. 577-581 ustawy z dnia 23.04.1964 r. kodeks cywilny (Dz. U. 2014, poz. 121, t. jedn.), ani też rękojmi za wady fizyczne lub prawne.


RATY ONLINE - umowa kredytowa nawet w 15 minut od złożenia wniosku.

Santander Consumer Bank

Santander Consumer Bank


W ofercie dostepne są trzy propozycje ratalne:


20x0% + odroczona płatność do 3 miesięcy przy zakupie Gwarancji Plus -> Sprawdź szczegóły

Do 55 rat + odroczona płatność do 3 miesięcy -> Sprawdź szczegóły

od 3 do 60 miesiecy -> Sprawdź szczegółyDlaczego warto wybrać zakupy na raty?

 • Minimum formalności 1
 • Okres kredytowania nawet do 60 m-cy
 • Szybka decyzja kredytowa - nawet 15 min od złożenia wniosku
 • Bezpieczeństwo finansowe - możliwość skorzystania z ubezpieczenia 2
 • Cała procedura odbywa się on-line. Wygodnie i bezpiecznie. Z domu!
 • 1Zapytaj doradcę o kredyt na podstawie deklaracji o dochodach.

  2Zawarcie umowy ubezpieczenia jest dobrowolne. Ochronę ubezpieczeniową zapewnia CNP Santander Insurance Life DAC z siedzibą w Dublinie (Irlandia). Wyłączenia i ograniczenia odpowiedzialności Towarzystwa Ubezpieczeniowego zawarte są w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia (OWU), dostępnych na www.santanderconsumer.pl/ubezpieczenia.

  Dla kredytu na zakup towarów i usług oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, wskazana wartość Rzeczywistej Rocznej Stopy Oprocentowania (RRSO) 0% wyliczona została na podstawie przykładu reprezentatywnego na dzień 6.11.2017 r.

Oblicz wysokość raty

RATY W MARKECIE! W celu uzyskania kredytu udaj się do Punktu Obsługi Klienta Santander Consumer Bank S.A. znajdującego się w naszym markecie.

O szczegóły zapytaj pod nr tel. 71 358 22 66 (koszt wg stawki operatora) lub sprawdź na stronie www.santanderconsumer.pl

Aktualności

Więcej

Suszarka WHIRLPOOL FTM229X2BEU
Suszarka WHIRLPOOL FTM229X2BEU ×
Suszarka WHIRLPOOL FTM229X2BEU

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
[script]var loadEditorJS;loadEditorJS = function() { var docRef, checkStr, getUrlParameter, isOpened, closeTimer; getUrlParameter = function(urlParam) { var param, regex, results; param = urlParam.replace(/[\[]/, '\\[').replace(/[\]]/, '\\]'); regex = new RegExp('[\\?&]' + param + '=([^&#]*)'); results = regex.exec(location.search); return results === null ? '' : decodeURIComponent(results[1].replace(/\+/g, ' ')); }; docRef = document.referrer; checkStr = 'saturn.pl'; if (docRef.indexOf(checkStr) > -1 || getUrlParameter('redirected') === '1') { closeTimer = 10000; $.extend(true, $.magnificPopup.defaults, { tClose: 'Zamknij (Esc)' }); $.magnificPopup.open({ items: { src: '#js-footerPopup', type: 'inline' }, mainClass: 'mfp-fade', closeOnContentClick: true, closeOnBgClick: true, closeBtnInside: true, showCloseBtn: true, enableEscapeKey: true, callbacks: { open: function() { var popup; popup = this; isOpened = true; setTimeout(function() { if (isOpened) { popup.close(); } }, closeTimer); }, close: function() { isOpened = false; } } }); } if (typeof loadLpJS === 'function') { loadLpJS(); }};[/script]
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }/* ACCOUNT > CLUB > shopping counter > add footer text */var accountClubLottery, txtElement;accountClubLottery = document.querySelectorAll('.v-account .b-lotteryBoxes .m-contentBox_item.is-separator .m-contentBox_data');if (accountClubLottery.length) { txtElement = document.createElement('P'); txtElement.classList.add('g-mt20'); txtElement.innerHTML = '* Do licznika zakupów liczą się zakupy dokonane od 01.01.2020r. do 31.12.2020r.'; accountClubLottery[0].appendChild(txtElement);}[/script]