Zmywarka BEKO DFN29331X

nr kat.: 1324177 BEKO

Zmywarka Beko DFN29331X


Nowoczesna zmywarka DFN29331 z nowej linii zmywarek Beko charakteryzuje się zarówno ergonomicznym designem, jak i bardzo ekologiczną pracą z zastosowaniem najnowszych technologii. Urządzenie jest niezwykle oszczędne, ponieważ zużywa jedynie 10 l wody. Dzięki możliwości regulacji półeczek w górnym koszu użytkowanie zmywarki jest proste jak nigdy dotąd. Urządzenie posiada 9 różnorodnych programów w tym m.in. AquaFlex, Quick&Clean czy Delikatny; a także 3 poziomy spryskiwania naczyń (mniejszą ilość naczyń można ekonomicznie umyć na jednym z nich – umożliwia to opcja Połowa załadunku). Najbardziej oporne zabrudzenia usunie dodatkowe ramię myjące, będące częścią technologii AquaIntense. Kolejną zaletą zmywarki jest pojemność, ponieważ mieści ona aż 13 kompletów naczyń.


MOCNE STRONY:
Klasa energetyczna A+++

Klasa energetyczna A+++ oznacza bardzo dużą wydajność energetyczną urządzenia. Użytkując je masz pewność, że nie tylko zużywasz minimum niezbędnej energii, tym samym oszczędzając pieniądze, ale także przyczyniasz się do ochrony środowiska naturalnego.

Korzyść: Zmywając w zmywarce dbasz o środowisko naturalne.
Jonizator

Jonizator to nic innego jak nowoczesny system antyzapachowy, który sprawi, że nieprzyjemne zapachy często kojarzone ze zmywarką dosłownie rozpłyną się w powietrzu. Generowane przez jonizator ujemne jony wiążą się z cząsteczkami zapachowymi, co niweluje ich nieprzyjemny wpływ na nasze powonienie. Dodatkowo, jonizator działa samoistnie, nie wymaga dodatkowej obsługi. 

Korzyść: Zwiększenie komfortu pracy podczas wkładania i wyjmowania naczyń z urządzenia oraz oszczędność na odświeżaczu do zmywarek.


AquaIntense

AquaIntense to dodatkowe, ruchome ramię myjące zamontowane na dnie zmywarki. Dzięki niemu Twoje urządzenie jeszcze dokładniej umyje wszystko, co do niego włożysz, bez pomijania zakamarków czy szczelin. Dwie osie obrotu sprawią, że mocny strumień wody kilkukrotnie dotrze nawet do ukrytych zagłębień. Podczas kuchennych eksperymentów wybrane naczynia zabrudzą się mocniej niż inne. Umieszczając je w strefie działania siły intensywnego działania wody pod bardzo wysokim ciśnieniem, mamy gwarancję, że siła odśrodkowa oderwie nawet mocne zabrudzenia z powierzchni patelni czy garnka.

Korzyść: AquaIntense to skuteczność zmywania bez konieczności ręcznego szorowania.
GlassShield

Jedną z flagowych i najbardziej zaawansowanych funkcji zmywarek Beko jest technologia GlassShield, która powstała z myślą o szklanych zastawach. Wszystkie przedmioty wykonane ze szkła są – bardziej niż inne naczynia – narażone na korozję. Ze względu na ich delikatną naturę stworzyliśmy technologię, która nie tylko skutecznie chroni wszelkie szklane naczynia, ale również 20-to krotnie wydłuża ich żywotność. Wystarczy ustawić pokrętło GlassShield na poziom twardości wody w domu, a zmywarka każdorazowo dostosuje go dla osiągnięcia jak najlepszych efektów zmywania.

Korzyść: Twoje szkło jest umyte, lśniące, bez białego osadu, ale również zabezpieczone przed matowieniem i rysami. Naczynia będą jak nowe przez wiele lat.


System Acrobat

Dla jeszcze lepszego komfortu używania zmywarek, wprowadziliśmy system Acrobat, dzięki któremu wyregulujesz wysokość górnego kosza bez konieczności jego wyjmowania, nawet kiedy jest pełny. Można go ustawić w dowolnym miejscu dzięki specjalnym zatrzaskom znajdującym się na bokach kosza.

Korzyść: Wygoda użytkowania poprzez możliwość dopasowywania wysokości kosza do wysokości naczyń.


Zastosowane technologie

WaterStop - Beko WaterStop - Beko

Antybakteryjna uszczelka Antybakteryjna uszczelka

AquaFlex AquaFlex

BabyProtect BabyProtect

Fast+ Fast+

All in 1 All in 1

GlassShield GlassShield

SteamGloss SteamGloss

Dodatkowe ramię AquaIntense Dodatkowe ramię AquaIntense

Galeria filmów

 • Wideo
Techniczne

Typ

Wolnostojąca

Pojemność [kpl.]

13

Poziom hałasu [dB]

44

Konstrukcja

Oświetlenie wewnętrzne LED

Zabezpieczenia

Przed dziećmi, WaterStop - Beko

Zastosowane technologie

Antybakteryjna uszczelka Aquaintense, Silnik inwerterowy

Wymiary

(szer. x wys. x gł.): 59.8 x 85 x 60 cm

Parametry

Klasa energetyczna

A+++

Klasa efektywności zmywania

A

Klasa efektywności suszenia

A

Zużycie wody na cykl [l]

10

Zużycie wody na rok [l]

2800

Zużycie energii na cykl [kWh]

0.82

Zużycie energii na rok [kWh]

234

Zużycie energii w trybie czuwania [W]

0.75

Zużycie energii w trybie wyłączenia [W]

0.44

Czas trwania cyklu standardowego [min]

238

Czas trwania trybu czuwania [min.]

5

Programy

Ilość programów

9

Rodzaje programów

AquaFlex Auto, BabyProtect Delikatny do szkła, ECO 50C, Intensywny 70C, Mini - 30 min., Mycie wstępne, Quick&Clean

Temperatury zmywania [°C]

35, 40, 50, 60, 65, 70

Funkcje

Opóźniony start

Maksymalnie 24h

1/2 wsadu

TAK

Możliwość użycia tebletek wielofunkcyjnych

TAK

Dodatkowe funkcje

Fast+

Zastosowane technologie

All in 1 GlassShield SteamGloss

Woda

Filtracja

Filtr metalowy

Zraszanie

Dodatkowe ramię AquaIntense 3 poziomy natrysku

Zmiękczanie wody

TAK

Panel sterujący

Rodzaj panelu

Zewnętrzny

Wskaźniki detergentów

Braku nabłyszczacza, Braku soli

Komunikacja

Wskaźnik czasu pozostałego do końca programu, Wyświetlacz LCD

Wyświetlacz elektroniczny

Tak

Kosz

Górny kosz

Regulacja półeczek, Regulowana wysokość, 4 półki

Dolny kosz

4 składane podpórki na talerze

Zastosowane technologie

Acrobat Trzeci kosz

Fizyczne

Wysokość [cm]

85

Szerokość [cm]

59.8

Głębokość [cm]

60

Waga [kg]

46.2

Ogólne

Producent

Beko

Kolor

Inox

Załączone wyposażenie

Uchwyt na blachy

Okres gwarancji

24 miesiące

Miejsce realizacji

Autoryzowany serwis producenta

Szczegółowe warunki gwarancji

Na stronie producenta/importera

5 na 5

Wojna domowa - zakończona!

Wszystko zaczęło się kiedy niespełna 7 miesięcy temu postanowiliśmy wraz z narzeczonym zamieszkać ze sobą - tak się złożyło, że po raz pierwszy mieliśmy okazję spędzać ze sobą 24/h przez okres dłuższy niż 3 dni. I właśnie wtedy zaczęły się problemy...a właściwie to codziennie sprzeczki, o to kto ma zmywać brudne naczynia. Niemal rozpadł się przez to nasz związek!! Pałaliśmy do siebie nie tylko niechęcią, ale i złością. Nie wiedzieć kiedy staliśmy się wrogami, a zlew po brzegi wypełniony brudnymi talerzami, kubkami, miskami i sztućcami przemienił się w pole naszej bitwy. Doszło nawet do tego, że ukradkiem podsuwaliśmy sobie zeschnięte naczynia sprzed paru dni, skostniały tłuszcz zalegający na patelni, garnki poobklejane makaronem bądź też kubki po wypitej kawie były nieomal codziennym arsenałem w naszej wojnie domowej. Oboje mieliśmy już tego dość, wycieńczeni, zezłoszczeni, na każdym kroku obserwujący nawzajem swoje poczynania. Prawdziwy horror!!

Niespełna miesiąc temu zdecydowaliśmy się na zakup zmywarki BEKO DFN29331X, dzięki której skończyły się nasze codzienne spory, a w dodatku postanowiliśmy w niedługim czasie sformalizować nasz związek. Za co ją pokochaliśmy? Za cichą pracę, energooszczędność jak i wydajność - na raz potrafi zmyć, aż 13 kompletów naczyń ;) W dodatku możemy liczyć m.in. na programy: AquaFlex, Auto, BabyProtect, delikatny do szkła, ECO 50C, intensywny 70C (który przydaje się do czyszczenia wyjątkowo zabrudzonych naczyń), mini - 30 min., mycie wstępne, a także Quick&Clean. Fajną opcją dla nas jest również opcja opóźnionego startu, dzięki czemu możemy opóźnić uruchomienie zmywarki nawet o 24h. Dość często korzystamy z tej funkcji po wizycie znajomych, a mianowicie wieczorem zapełniamy zmywarkę, a rano po przebudzeniu cieszymy się umytymi naczyniami. Nie ma już kłótni z narzeczonym, kto będzie zmywał naczynia!! Teraz w kuchni mamy zmywarkę, na której zawsze możemy polegać. Pomocnika, który nigdy nas nie zawodzi i wzorowo spełnia swoje zadanie. Zmywarkę bez, której nie możemy się już obejść! Rewelacja! Polecam.

5 na 5
Opinia potwierdzona zakupem

Dobra zmywarka w tym przedziale cenowym

Zmywarka pracuje cicho,dobrze zmywa naczynia także w programie ekonomicznym . Duży plus za oświetlenie wnętrza i dobrze zaprojektowane estetyczne kosze.Szuflada na sztućce jest trochę węższa,więc można umieścić w górnym koszu po bokach wysokie np.kieliszki.Pomimo szuflady jest do dyspozycji koszyk na sztućce.Po zakończeniu zmywania naczynia nie są całkowicie suche, ale system antyzapachowy eliminuje większość nieprzyjemnych zapachów choć nie jest całkowicie bezwonny.Reasumując -w tym przedziale cenowym to dobry i nowoczesny produkt

3 na 5

BEKO DFN29331X

Niestety zmywarka znacznie gorsza od mojej poprzedniej ,(innej firmy) ,która służyła mi 10 lat ,mniej pojemna ,wynalazek typu dodatkowy kosz na sztućce należy natychmiast zdemontować ,ponieważ nie mieszą się duże talerze na górnym koszu , mimo 9 programów dokucza brak samodzielnych ustawień na 60~65 stopni , a sam czas mycia naczyń jest o 1/3 dłuższy niż w poprzednim modelu. Jeśli ktoś myśli,ze zmywarkę postawi w stare miejsce pod blat kuchenny to się myli tu takiej możliwości NIE MA ,bo zamek osadzony jest bardzo wysoko,a oryginalny blat to tandetny kawałek cienkiego plastiku szybko niszczący się ,

Więcej opinii

Usługi

Zabezpiecz zakupy od awarii, uszkodzenia mechanicznego, kradzieży  

Gwarancja Plus AGD i TV

Gwarancja Plus AGD i TV

 • Serwis "door to door" przez cały okres ochrony
 • Naprawa
 • Karta podarunkowa w przypadku braku możliwości naprawy
 • Ochrona na wypadek awarii
Gwarancja Plus Professional

Gwarancja Plus Professional

 • Serwis "door to door" przez cały okres ochrony
 • Naprawa
 • Karta podarunkowa w przypadku braku możliwości naprawy
 • Ochrona na wypadek awarii
 • Ochrona od nieszczęśliwego wypadku oraz przepięcia
 • Ochrona na wypadek włamania lub rabunku
Instalacja i konfiguracja sprzętu:
AGD montaż- umów wizytę po odebraniu produktu

AGD montaż- umów wizytę po odebraniu produktu

RATY ONLINE - umowa kredytowa nawet w 15 minut od złożenia wniosku.

RRSO 0%

Santander Consumer Bank

Santander Consumer Bank

 • Minimum formalności 1
 • Okres kredytowania nawet do 50 m-cy
 • Szybka decyzja kredytowa - nawet 15 min od złożenia wniosku
 • Bezpieczeństwo finansowe - możliwość skorzystania z ubezpieczenia 2
 • Cała procedura odbywa się on-line. Wygodnie i bezpiecznie. Z domu!
 • 1Zapytaj doradcę o kredyt na podstawie deklaracji o dochodach.

  2Zawarcie umowy ubezpieczenia jest dobrowolne. Ochronę ubezpieczeniową zapewnia CNP Santander Insurance Life DAC z siedzibą w Dublinie (Irlandia). Wyłączenia i ograniczenia odpowiedzialności Towarzystwa Ubezpieczeniowego zawarte są w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia (OWU), dostępnych na www.santanderconsumer.pl/ubezpieczenia.

  Dla kredytu na zakup towarów i usług oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, wskazana wartość Rzeczywistej Rocznej Stopy Oprocentowania (RRSO) 0% wyliczona została na podstawie przykładu reprezentatywnego na dzień 6.11.2017 r.

Oblicz wysokość raty

RATY W MARKECIE! W celu uzyskania kredytu udaj się do Punktu Obsługi Klienta Santander Consumer Bank S.A. znajdującego się w naszym markecie.

O szczegóły zapytaj pod nr tel. 71 358 22 66 (koszt wg stawki operatora) lub sprawdź na stronie www.santanderconsumer.pl

Aktualności

Więcej

Zmywarka BEKO DFN29331X
Zmywarka BEKO DFN29331X ×
Zmywarka BEKO DFN29331X
Zmywarka BEKO DFN29331X
Zmywarka BEKO DFN29331X

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]