Poradniki

Jak skutecznie czyścić sprzęt RTV?

Bardzo często zapomina się o regularnym czyszczeniu urządzeń elektrycznych, z których korzystamy. To błąd. Pomijając już walory estetyczne oraz higieniczne praca na brudnej powierzchni jest zwyczajnie utrudniona.  Jak radzić sobie z codziennym czyszczeniem sprzętu komputerowego? Polecamy specjalistyczne produkty, które zdecydowanie to ułatwią.

Więcej
Poznaj nowoczesne urządzenia do pielęgnacji twarzy

Coraz większą popularnośc zyskują urządzenia do pielęgnacji twarzy. Czy jest sauna do twarzy, jak działa elektryczna szczoteczka do twarzy, albo czego możemy się spodziewać po urządzeniu do mikrodermabrazji? Odpowiadamy w tym artykule.

Więcej
Najciekawsze gry planszowe dla dzieci

Dlaczego gry planszowe powinny znaleźć swoje miejsce wśród rozrywek dla dzieci? Psycholodzy wymieniają wiele ich zalet m. in. rozwijają wyobraźnię, uczą twórczego myślenia, ćwiczą zdolność kojerzenia faktów i zapamiętywania. Ponadto wspólna gra scala więzi rodzinne.

Więcej
Jak przygotować się do podróży samolotem?

Latnie samoltem stało się bardzo popularne. Coraz częściej wybieramy ten środek transportu nie podczas zagranicznych podróży, ale także w obrębie kraju. Do każdego lotu trzeba się odpowiednio przygotować. Podopowiadamy jak to zrobić i co ze sobą zabrać, by lot był spokojny oraz komfortowy. 

Więcej
Wentylator czy klimatyzacja? Radzimy, jak przygotować się na upały

Gdy w końcu w końcu przyjdzie upragnione lato, często zamiast cieszyć się słońcem i długim dniem, męczymy się przez upały. Wysokie temperatury potrafią być uciążliwe, zwłaszcza, gdy najbardziej upalne dni w roku spędzamy nie gdzieś daleko na wczasach, ale w domu albo, co gorsza, w pracy. W jaki sposób radzić sobie z takimi niedogodnościami? W tym artykule przedstawiamy mocne i słabe wentylatorów oraz urządzeń do klimatyzacji.

Więcej
Jaki tablet warto kupić na wakacje?

W trakcie wyjazdów bliższych i dalszych, tablety okazują się idealnym sprzętem skrojonym pod różnorodne potrzeby. Tablet multimedialny pozwoli przyjemnie spędzić niemal każdą podróż, a podczas korzystania z Internetu na miejscu, będzie bardziej przydatny od smartfona i poręczniejszy niż ciężki laptop. Jeśli szukasz uniwersalnego tabletu, ten artykuł jest dla Ciebie. Doradzamy, jakie urządzenie warto kupić przed wyjazdem na wakacje.

Więcej
Wakacyjny niezbędnik – sprawdź, co trzeba mieć w walizce

Często szykując się na wyjazd, doskonale pamiętamy o sprawach nieistotnych, całkowicie zapominając o tych naprawdę ważnych. Jakie praktyczne przedmioty warto mieć na swojej liście wyjazdowej? Podpowiadamy w tym artykule. Przeczytaj koniecznie, zanim zaczniesz pakować się na urlop.

Więcej
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]