Poradniki

Jaki wodoszczelny smartfon do 1000 zł?

Wodoodporne smartfony już dawno przestały być zwykłą ciekawostką. Telefony odporne na zachlapanie to odpowiedź na potrzeby wielu użytkowników. Nieprzypadkowo w tej chwili już wszystkie flagowce mogą się pochwalić odpowiednim certyfikatem potwierdzającym, że działanie wody nie uszkodzi urządzenia.

Więcej
Telefon stacjonarny do domu lub biura – doradzamy, jak wybrać

Jeśli od wielu lat korzystamy konsekwentnie ze smartfona, konieczność zakupienia telefonu stacjonarnego może stać się nagle problematyczna. A mimo rozpowszechnienia na rynku telefonów komórkowych, stacjonarny telefon także ma rację bytu – w niektórych specyficznych sytuacjach.

Więcej
Romantyczny wieczór bez wychodzenia z domu

Walentynki to święto, które zazwyczaj spędzamy poza domem. Najczęściej z tej okazji wybieramy się do kina albo na kolację. Problem w tym, że wiele innych par wpada na dokładnie ten sam pomysł. W efekcie, mamy przepełnione restauracje w których trudno znaleźć wolny stolik, a czas oczekiwania na każdą potrawę się wydłuża.

Więcej
Najlepsze pralki ładowane od góry – przegląd rynku

Niewielka lub nieustawna łazienka w mieszkaniu często rodzi problem z wyborem pralki. W takiej sytuacji zasadniczo mamy 3 możliwe rozwiązania: wybór bardzo wąskiego modelu z ładowaniem od frontu, umieszczenie pralki w kuchni albo wybranie urządzenia ładowanego od góry.

Więcej
Jaki obiektyw do aparatu?

Chociaż fotografia mobilna coraz bardziej się rozwija, to jest raczej domeną amatorów, często bez żadnej wiedzy o fotografowaniu. Zdjęcia smartfonem może robić każdy, bez konieczności posiadania choćby podstawowej wiedzy na temat ogniskowych, światła, ekspozycji.

Więcej
Elektryczna hulajnoga – poradnik, jak wybrać model dla siebie

W ostatnich latach hulajnogi powróciły do łask – podobnie, jak wcześniej deskorolki w nowocześniejszej wersji, czyli z napędem elektrycznym jako alternatywą dla tradycyjnego sposobu wprawiania ich w ruch. Dla jednych zabawka, dla innych - środek transportu na równi z rowerem, który pozwoli codziennie jeździć do pracy.

Więcej
Najlepsze bezramkowe smartfony – przegląd rynku

Dynamika rozwoju smartfonów jest naprawdę duża. Niedawno cieszyliśmy się z podwójnych aparatów fotograficznych oraz sterowania gestami, a już czekają na nas nowe trendy i nowości. Od 2017 roku nowy kierunek wyznaczają tak zwane bezbramkowe smartfony.

Więcej
Jak wybrać suszarkę do prania?

Suszenie ubrań przez cały rok bywa problematyczne. Łatwiej jest w lecie, gdy w wysokiej temperaturze ubrania schną szybciej i mamy do dyspozycji balkon, trudniej - podczas zimniejszych miesięcy, kiedy jesteśmy zmuszeni do rozwieszania ubrań w mieszkaniu, a składane suszarki w pokoju bądź wiszące konstrukcje w łazience, zajmują miejsce i wyglądają nieestetycznie.

Więcej
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]