Poradniki

2023-01-13

Jeżeli właśnie szukasz telewizora o małej przekątnej do niewielkiego pokoju, to nie mogłeś lepiej trafić. Telewizory 32 cale, którym przyjrzymy się bliżej w tym artykule to optymalny wybór sypialni, pokoju dziecka, czy małego, przytulnego salonu, w którym odległość dzieląca nas od ekranu jest mniejsza niż 3,5 metra.
Więcej

2023-01-05

Zastanawiasz się, jaki telewizor do kuchni wybrać? Poradników ułatwiających wybór odpowiedniego TV do salonu jest wiele. Co jednak z urządzeniami w innych pomieszczeniach? Przy wyborze telewizora do kuchni trzeba kierować się innymi założeniami. Zobacz nasze porady oraz modele, które polecamy.

Więcej

2022-11-14

W związku ze zmianą sygnału dla telewizji naziemnej, wiele osób posiadających starsze telewizory stanęło przed koniecznością zakupu nowego sprzętu, który umożliwiałby odbiór nowego standardu. W tym celu trzeba było także dowiedzieć się, jak podłączyć dekoder do telewizora. Sparowanie ze sobą TV i dekodera może przebiegać w różny sposób. Poniżej przedstawimy wszystkie możliwości.

Więcej

2022-10-25

Nie wszyscy wiedzą, jak sprawdzić, czy telewizor ma DVB-T2. Na pierwszy rzut oka, nie widać przecież różnicy między telewizorem, który ma wbudowany dekoder DVB-T2, a takim, który go nie posiada. Jak zatem to sprawdzić? Postanowiliśmy uporządkować wiedzę na ten temat, aby uspokoić każdego, kto odczuwa stres z powodu tej sytuacji.

Więcej

2022-10-12

Telewizory z rozdzielczością 4K w ciągu kilku lat od pojawienia się na rynku stały się już nowym standardem, skutecznie wypierając modele Full HD. Co to dokładnie jest? Poniżej wyjaśniamy i przedstawiamy miniranking TV 8K!

Więcej

2022-10-06

Jak oglądać filmy DC? Po kolei? Według chronologii zdarzeń? Które warto obejrzeć? Na te i wiele innych pytań odpowiadamy w dzisiejszym artykule.

Więcej

2022-10-06

Jakie modele głośników polecamy do nowoczesnych telewizorów Samsung? I jak je podłączyć? Prezentujemy tutaj najciekawsze propozycje.

Więcej

2022-10-05

Matrix to jedna z najbardziej ikonicznych serii filmów akcji w klimacie science fiction oraz jedno z największych dzieł sióstr Wachowskich. Dziś omówimy kilka kwestii związanych z serią filmów Ma-trix – kolejność ich premier, chronologię wydarzeń, obsadę i kulisy powstawanie.

Więcej

2022-10-03

The Mandalorian to serial nietuzinkowy i absolutnie niepowtarzalny zarówno pod względem przedstawionego świata, jak i fabuły, obsady czy panującego w nim klimatu. W tym artykule w telegraficznym skrócie streścimy dotychczasowe wydarzenia i wskażemy, na jakiej platformie można obejrzeć kontynuację opowieści oraz poprzednie sezony. Odpowiemy też na najważniejsze pytanie dotyczące serialu The Mandalorian (sezon 3). Kiedy znowu pojawi się na ekranach?

Więcej

2022-09-30

W dzisiejszym artykule przyjrzymy się pytaniom dotyczącym standardu bezprzewodowego przesyłu plików, czyli DLNA – co to takiego, jak działa i dlaczego warto z niego korzystać. Przedstawimy też praktyczne przykłady użycia oraz rady dotyczące DLNA – jak połączyć sprzęt i korzystać z łączności bez przeszkód oraz plątaniny kabli.

Więcej
1
2
3
4
5
6
z
9
1
z
9