Poradniki

2023-12-06

Zastanawiasz się, jak naładować telefon drugim telefonem? Już od pewnego czasu funkcjonuje rozwiązanie, które umożliwia zrobienie tego w szybki i intuicyjny sposób. Co więcej, telefon może ładować także inne urządzenia, jak słuchawki bezprzewodowe albo smartwatch. Dowiedz się, co to Samsung Wireless PowerShare, kiedy ją wprowadzono i jakie daje korzyści!

Więcej

2023-11-27

Jakie elektroniczne gadżety dla nastolatków są teraz modne? Jeśli szukasz pomysłu na upominek, na pewno przyda Ci się nasza lista. Wiemy, co może być prezentem, który sprawi dużo radości. Sprawdź najpopularniejsze elektroniczne gadżety dla dzieci i młodzieży!


Więcej

2023-11-27

Chcesz mieć lepszy zasięg w telefonie? Są na to sposoby! Jeśli mobilny internet działa wolno, a podczas rozmowy słyszysz szum i trzaski, warto zastanowić się, jak wzmocnić sygnał LTE w telefonie. Poznaj skuteczne triki i pokonaj problemy z siecią!


Więcej

2023-11-15

NFC – co to jest? Funkcja w telefonie o tej tajemniczo brzmiącej nazwie pozwala wykorzystać smartfon do dokonywania płatności zbliżeniowych i przesyłania danych. Jak włączyć NFC? Czy każdy telefon ma tę opcję? Sprawdzamy!

Więcej

2023-10-30

Chcesz mieć Apple Watch, ale nie wiesz, który wybrać? Zobacz nasz poradnik, żeby przyjrzeć się dostępnym możliwościom. Wyjaśniamy, czym różnią się obecnie sprzedawane modele. Przeczytaj, żeby wiedzieć, który wariant urządzenia jest dla ciebie najlepszy!

Więcej

2023-10-01

Tryb oszczędzania energii to jedno z najważniejszych narzędzi, które pomaga zoptymalizować zużycie baterii, umożliwiając dłuższe korzystanie z urządzenia bez konieczności ciągłego ładowania. Wyjaśnimy Ci, jak włączać i wyłączać tryb oszczędzania energii w telefonie. Poznasz także inne praktyczne rady dotyczące zarządzania baterią. Dzięki nim będziesz mógł korzystać z telefonu dłużej, nie martwiąc się o jego niespodziewane wyłączenie w najmniej odpowiednim momencie.

Więcej

2023-09-30

Nawet najlepsze etui na telefon nie zagwarantuje, że po upuszczeniu lub innym uszkodzeniu mechanicznym nie dojdzie do awarii sprzętu. Warto jednak wybrać najlepszy case na smartfon, żeby zminimalizować ryzyko. To szczególnie ważne, jeśli masz urządzenie o dużej wartości i koszty naprawy byłyby dotkliwe. Jakie etui na telefon wybrać i dlaczego? Przeczytaj praktyczne porady!

Więcej

2023-09-19

Dzięki Apple CarPlay możesz bezpiecznie korzystać ze swojego smartfona z nadgryzionym jabłkiem jadąc samochodem. CarPlay pozwala swobodnie korzystać z podstawowych funkcji telefonu Apple i jednocześnie skupić się na drodze. Podpowiadamy, jak włączyć Apple CarPlay, by wykorzystać wszystkie jego możliwości.

Więcej

2023-09-13

Zastanawiasz się, co różni poszczególne rodzaje kart pamięci? Zgubiłeś się wśród tych wszystkich skomplikowanych nazw i klas? Spokojnie, jesteśmy tutaj, żeby pomóc! Przygotowaliśmy dla Ciebie prosty przewodnik, dzięki któremu poznasz najważniejsze informacje na temat rodzajów kart pamięci.

Więcej

2023-09-12

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, co to jest funkcja czat RCS w Twoim telefonie ? Nie musisz już więcej zaprzątać sobie tym głowy. Wyjaśnimy Ci, na czym polega ten nowy standard w komunikacji mobilnej.

Więcej
1
2
3
4
5
6
z
10
1
z
10