Poradniki

2023-03-09

RNG – co to za określenie? Słownictwo, którymi posługują się gracze jest bardzo bogate i w większości zaczerpnięte z języka angielskiego. Loot, NPC, exp czy frag to terminy, które zna każdy szanujący się gracz. Do tej grupy wyrazów należy także RNG. Z artykułu dowiesz się, jak rozwinąć ten skrót. Zrozumiesz też, dlaczego RNG jest nieodłącznym elementem wielu gier.

Więcej

2022-12-14

Gdy w 1996 roku japońskie studio zaprezentowało światu pierwszą odsłonę kultowej dziś gry, nikt nie przewidywał, do jakich rozmiarów urośnie seria Resident Evil. Części i kolejne wersje pojawiały się co chwila, a nierzadko nawet dwa razy do roku. To nie wpływało jednak negatywnie na ich jakość, za to sprawiało ogromną przyjemność gamerom na całym świecie. Dziś powiemy Ci, jak grać w Resident Evil i jaką kolejność warto zachować dla najlepszych przeżyć.

Więcej

2022-12-09

Rozbieżności pomiędzy najpopularniejszymi konsolami bywają bardzo duże. Objawiają się także w ilości oraz rodzaju dostępnych portów. Dziś odpowiemy na pytanie, jak podłączyć PS4 do laptopa. Czy to w ogóle możliwe, by wykorzystać jego ekran podczas gry?

Więcej

2022-11-11

Nazywana jedną z najpiękniejszych gier akcji, trzecia odsłona słynnej serii przygodówek nadal nie traci na popularności. Zarówno aspekty wizualne, jak i tajemniczość świata są nieustannie doceniane przez wielu graczy. W tym artykule omówimy stawiane przez Shadow of the Tomb Raider wymagania sprzętowe oraz opowiemy o fabule gier z przygodami Lary Croft.

Więcej

2022-10-20

Niewygórowane, stawiane przez Age of Empires 4 wymagania sprzętowe to świetna okazja do zapoznania się z kultową już serią gier strategicznych, obecną na rynku od 1997 roku.

Więcej

2022-10-20

Stawiane przez Elden Ring wymagania dla komputerów PC i laptopów mogą się początkowo wydawać dosyć wysokie. Sprawdźmy, jak wydajny musi być Twój komputer, by zagrać w Elden Ring!

Więcej

2022-10-19

Dziś przyjrzymy się wszystkim informacjom, jakie udało nam się zdobyć na temat gry Gotham Knights. Wymagania, fabuła, przecieki i spoilery (spokojnie, nic Ci nie zdradzimy!) – co wiemy o nowej produkcji opartej na motywach DC Comics? Czy zagrasz w Rycerzy Gotham na swoim komputerze? Sprawdź!

Więcej

2022-10-19

Stawiane przez NFS: Heat wymagania sprzętowe nie powinny dziś być zaskoczeniem dla współczesnych komputerów czy laptopów – niekoniecznie tych gamingowych. Sprawdźmy, jaka konfiguracja pozwoli zagrać na najwyższych ustawieniach graficznych i czy trzy lata po premierze gra cały czas zachwyca detalami i grywalnością.

Więcej

2022-10-15

Omówimy dziś najważniejsze kwestie związane z jedną z najnowszych edycji legendarnego symulatora piłkarskiego, czyli FIFA 22 – wymagania sprzętowe, tryby gry i nowości względem poprzedniej wersji.

Więcej

2022-10-07

Input lag to jeden z najważniejszych parametrów ekranu, który należy wziąć pod uwagę, szukając sprzętu odpowiedniego do gamingu. Z tego artykułu dowiesz się, jak wybrać monitor, telewizor lub projektor, który będzie reagował prawie tak szybko jak Ty!

Więcej
1
2
3
4
5
6
1
z
6