Poradniki

2023-09-14

W jakiej temperaturze suszyć grzyby i skąd wiadomo, że są już gotowe? Wyjaśniamy najważniejsze kwestie związane z użytkowaniem suszarek do grzybów. Nie masz pewności, w ilu stopniach suszyć grzyby i jaki czas będzie optymalny? W dobraniu właściwych parametrów pomoże ci nasz poradnik. Przeczytaj, jeśli planujesz zbieranie i suszenie grzybów w tym roku!

Więcej

2023-08-04

Jaki czajnik na gaz jest najzdrowszy? Jeśli nie masz pewności, w jakim czajniku gotować wodę, przyda ci się nasz poradnik. Warto szukać modelu, który jest atrakcyjny wizualnie i trwały, a zastosowane materiały na pewno nie wpływają negatywnie na zdrowie użytkownika ani smak wody. Podpowiadamy, jak wybrać najlepszy czajnik na gaz – przeczytaj, zanim kupisz!

Więcej

2023-08-03

Potrzebna ci cicha lodówka? Zobacz listę najlepszych urządzeń. Prezentujemy najcichsze lodówki na rynku i podpowiadamy, którą warto wybrać. Wymień głośną lodówkę na lepszy model i śpij spokojnie!

Więcej

2023-07-20

Zastanawiasz się, jakie żelazko kupić, by prasowanie było łatwiejsze? Zobacz przegląd najlepszych urządzeń, które poradzą sobie z zagnieceniami, a przy tym nie niszczą delikatnych tkanin. Wszystkie są parowe – to dziś standard.  Prezentujemy ranking żelazek 2023!

Więcej

2023-06-30

Jak odkamienić żelazko? Odkładający się osad może skrócić żywotność żelazka, a także zniszczyć prasowane tkaniny. Dlatego dobrze wiedzieć, jak wyczyścić żelazko z kamienia i pamiętać, by robić to regularnie! Zobacz praktyczny poradnik, w którym krok po kroku wyjaśniamy, jak pozbyć się kamienia i chronić żelazko.

Więcej

2023-06-23

Potrzebna ci dobra maszynka do mielenia mięsa? Ranking pomoże w wyborze odpowiedniego modelu. Jeśli lubisz przygotowywać domowe pasztety i kiełbasy, pora wymienić przestarzałą, ręczną maszynkę na nowy sprzęt! Trwa sezon grillowy – lepiej nie zwlekaj z zakupem! Chcesz, by twoje wyroby zachwyciły rodzinę i przyjaciół? Przeczytaj uważnie nasze zestawienie najlepszych maszynek do mięsa!

Więcej

2023-06-16

Cyrkulator a wentylator – chcesz wiedzieć, na czym polega różnica? Oba urządzenia wyglądają podobnie, ale działają w inny sposób. Przeczytaj nasz poradnik i sprawdź, które bardziej ci się przyda podczas letnich upałów. Cyrkulator czy wentylator – wyjaśniamy, który sprzęt jest lepszy i dlaczego.

Więcej

2023-04-28

Chcesz kupić dobre garnki na indukcję? A może dopiero urządzasz kuchnię i zastanawiasz się, czy płyta indukcyjna się opłaca? W tym artykule znajdziesz praktyczne informacje na temat płyt indukcyjnych i specjalnych garnków do nich przeznaczonych. Przekonaj się, czy to rozwiązanie dla ciebie i sprawdź, jaki zestaw garnków skompletować!

Więcej

2023-04-28

Każdy, kto chętnie i często gotuje, prędzej czy później będzie szukać sposobu na to, jak wyczyścić przypalony garnek. Wystarczy chwila nieuwagi! Nie musisz od razu skazywać naczynia na straty – zazwyczaj garnek można uratować. Jak się za to zabrać? Zobacz nasz poradnik, by poznać najlepsze metody oczyszczenia przypalonego garnka!

Więcej

2023-03-03

Wiedza o tym, jak odkamienić czajnik, na co dzień bardzo się przydaje. Jakość wody wpływa nie tylko na smak kawy czy herbaty, ale też na Twoje zdrowie. Nawet najlepsza mieszanka nie zachowa odpowiednich walorów smakowych, jeśli woda będzie zanieczyszczona. Największy wróg czajników to właśnie osadzający się kamień. Czym odkamienić czajnik? Zdradzamy najskuteczniejsze sposoby!

Więcej
1
2
3
4
5
6
z
9
1
z
9